Kokonaistilanne
Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2017-11-05 17:13:50
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2017-11-05 17:32:40
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2017-11-13 17:22:50
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2017-11-05 17:15:43
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Päivitetty: 2017-11-05 17:24:26
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi Päivitetty: 2017-11-05 16:56:03
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi Päivitetty: 2017-11-05 17:32:29
41, 4X50m VU mix, Päivitetty: 2017-11-13 17:22:50
10 - 12
# | Etunimi | Sukunimi | Seura | Kilpailu | Time |
---|---|---|---|---|---|
1 | AUi seka 1 [2005] | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:56.88 | |
2 | UiTa 1 | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 2:02.09 | |
3 | Cetus 1 | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:04.53 | |
4 | Laus 1 | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 2:04.75 | |
5 | ÅSK IKU Rollo 1 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:05.52 | |
6 | Rollo 1 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 2:06.53 | |
7 | OU seka | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:07.78 | |
8 | Vanders seka [2005] | Vanders | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:08.13 | |
9 | Raisu 1 | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:08.43 | |
10 | AUi seka 2 [2005] | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:09.85 | |
11 | Pyry 12 | Nokian Pyry | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 2:09.88 | |
12 | UiTa 2 | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 2:10.91 | |
13 | ÅSK IKU Rollo 2 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:11.75 | |
14 | Cetus 2 | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:12.08 | |
15 | Swim Rollo 1 | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 2:12.41 | |
16 | LrU Rollo1 | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 2:12.94 | |
17 | OuLo seka 1 [2005] | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:13.13 | |
18 | HyUS seka [2005] | Hyvinkään Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:13.26 | |
19 | SiWa seka 1 | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:14.17 | |
20 | Raisu 2 | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:14.27 | |
21 | JoUS seka 1 | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 2:15.03 | |
22 | Vanders seka 2 [2005] | Vanders | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:16.07 | |
23 | Rollo 2 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 2:16.41 | |
24 | Cetus 3 | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:17.36 | |
25 | ÅSK IKU Rollo 3 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:17.40 | |
26 | Swim Rollo 2 | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 2:19.49 | |
27 | HSS Seka I | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:20.98 | |
28 | Gladius seka [11-12] | Gladius Kirkkonummi | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:22.17 | |
29 | ÅSK IKU Rollo 5 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:22.25 | |
30 | RiUS Junnut 1 | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:22.51 | |
31 | ÅSK IKU Rollo 4 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:22.88 | |
32 | JoUS seka 2 | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 2:23.28 | |
33 | SalU seka [2005] | Salon Uimarit | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:23.58 | |
34 | Swim Rollo 3 | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 2:25.00 | |
35 | KUS-GSS junnut | Kokkolan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 2:25.59 | |
36 | UiTa 3 | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 2:27.35 | |
37 | KaUS II | Kajaanin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:31.14 | |
38 | KuUS seka 1 | Kuopion Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 2:32.29 | |
39 | UiTa 5 | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 2:32.94 | |
40 | Swim Rollo 4 | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 2:32.97 | |
41 | OuLo seka 2 | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:33.19 | |
42 | SeUi Lemon | Seinäjoen Uimarit-58 | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 2:34.44 | |
43 | RiUS Junnut 2 | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:35.41 | |
44 | UiTa 6 | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 2:37.53 | |
45 | UiTa 7 | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 2:37.85 | |
46 | Vanders seka 3 [2005] | Vanders | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:38.16 | |
47 | UiTa 4 | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 2:38.70 | |
48 | Swim Rollo 5 | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 2:41.56 | |
49 | ÅSF mix yngre 2 | Ålands Simförening | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:45.27 | |
50 | UiTa 8 | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 2:45.74 | |
51 | ÅSF mix yngre 1 | Ålands Simförening | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:48.41 | |
- | Pyry 11 | Nokian Pyry | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | DSQ |