Kokonaistilanne
Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM-aluekilpailu ES1 Päivitetty: 2022-10-29 10:34:02
IKM-aluekilpailu ES2 Päivitetty: 2022-10-30 17:53:49
IKM-aluekilpailu Häme Päivitetty: 2022-10-29 10:40:21
IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2022-10-29 10:13:25
IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi Päivitetty: 2022-10-29 10:35:20
IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi Päivitetty: 2022-10-29 10:18:57
IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi Päivitetty: 2022-10-29 10:28:44
9, T12,13,14,15 200m SU Finaali, Päivitetty: 2022-10-30 17:53:49
12 - 12
# | Etunimi | Sukunimi | Seura | Kilpailu | Time |
---|---|---|---|---|---|
1 | Lumi | Oura | Helsingfors Simsällskap | IKM-aluekilpailu ES1 | 2:30.78 |
2 | Susanna | Ilina | Cetus Espoo | IKM-aluekilpailu ES1 | 2:31.91 |
3 | Linda | Hämäläinen | Uimaseura Helsinki | IKM-aluekilpailu ES1 | 2:35.35 |
4 | Viktoria | Tuominen | Helsingfors Simsällskap | IKM-aluekilpailu ES1 | 2:35.60 |
5 | Venla | Salminen | Simmis Wanda ry | IKM-aluekilpailu ES2 | 2:38.17 |
6 | Iida | Pahkala | Gladius Kirkkonummi | IKM-aluekilpailu ES1 | 2:38.59 |
7 | Johanna | Juntunen | Cetus Espoo | IKM-aluekilpailu ES1 | 2:38.62 |
8 | Anni | Sorsa | Nokian Pyry | IKM-aluekilpailu Häme | 2:38.89 |
9 | Saana | Runtti | Haukiputaan Heitto uintijaosto | IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi | 2:39.30 |
10 | Juuli | Salum | Lahden Uimaseura | IKM-aluekilpailu Häme | 2:41.60 |
11 | Helmi | Rantala | Åbo Simklubb | IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi | 2:42.37 |
12 | Emma | Grönberg | Cetus Espoo | IKM-aluekilpailu ES1 | 2:42.68 |
13 | Jade | Vanhala | Cetus Espoo | IKM-aluekilpailu ES1 | 2:45.19 |
14 | Emma | Hertsbacka | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi | 2:45.21 |
15 | Pihla | Kapanen | Aurajoen Uinti Ry | IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi | 2:45.25 |
16 | Venla | Tolvanen | Haminan Uimaseura | IKM-aluekilpailu ES2 | 2:45.87 |
17 | Laura | Toivonen | Aurajoen Uinti Ry | IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi | 2:49.47 |
18 | Martta | Koponen | Uimaseura Kangasalan Kuohu | IKM-aluekilpailu Häme | 2:49.86 |
19 | Helmi | Illukka | Cetus Espoo | IKM-aluekilpailu ES1 | 2:49.93 |
20 | Kirsti | Ryynänen | Oulun Lohet | IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi | 2:51.80 |
21 | Aino | Pirkkalainen | Cetus Espoo | IKM-aluekilpailu ES1 | 2:52.00 |
22 | Alisa | Karttunen | Salon Uimarit | IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi | 2:52.49 |
23 | MAISA | PAANANEN | Cetus Espoo | IKM-aluekilpailu ES1 | 2:52.59 |
24 | Sofia | Huttunen | Åbo Simklubb | IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi | 2:53.04 |
25 | Emelia | Jormanainen | Cetus Espoo | IKM-aluekilpailu ES1 | 2:53.10 |
26 | Sanni | Mäkelä | Uinti Tampere | IKM-aluekilpailu Häme | 2:53.31 |
27 | Kiia | Väänänen | Uinti Tampere | IKM-aluekilpailu Häme | 2:53.54 |
28 | Mea | Ovaska | Nurmijärven Uinti | IKM-aluekilpailu ES2 | 2:54.19 |
29 | Inkeri | Rinnola | Aurajoen Uinti Ry | IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi | 2:54.76 |
30 | saaga | hakala | Uinti Tampere | IKM-aluekilpailu Häme | 2:54.80 |
31 | Annabel | Salo | Lahden Uimaseura | IKM-aluekilpailu Häme | 2:56.01 |
32 | Iina | Tieaho | Nokian Pyry | IKM-aluekilpailu Häme | 2:56.13 |
33 | Lilli | Lehto | Simmis Grani | IKM-aluekilpailu ES1 | 2:56.21 |
34 | Aino | Kiviluoto | Kajaanin Uimaseura | IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi | 2:57.08 |
35 | Milla | Pylvänäinen | Lahden Uimaseura | IKM-aluekilpailu Häme | 2:57.56 |
36 | Saaga | Vesterbacka | Cetus Espoo | IKM-aluekilpailu ES1 | 2:58.11 |
37 | Dasha | Popik | Helsingin Uimarit | IKM-aluekilpailu ES1 | 2:59.06 |
38 | Daniela | Eloranta | Åbo Simklubb | IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi | 3:01.25 |
39 | Sofia | Behm | Joensuun Uimaseura ry | IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi | 3:01.29 |
40 | Mia | Conniffe | Vanders | IKM-aluekilpailu ES2 | 3:01.60 |
41 | Eva | Matrosova | Uimaseura Helsinki | IKM-aluekilpailu ES1 | 3:01.82 |
42 | Elea | Sarkki | TaTu Tampere | IKM-aluekilpailu Häme | 3:01.90 |
43 | Taimi | Likki | Rauman Uimaseura | IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi | 3:02.18 |
44 | Maija | Oikemus | Uinti Tampere | IKM-aluekilpailu Häme | 3:02.92 |
45 | Minja | Kautto | TaTu Tampere | IKM-aluekilpailu Häme | 3:03.70 |
46 | Isabel | Oravainen | Cetus Espoo | IKM-aluekilpailu ES1 | 3:05.35 |
47 | Emmi | Pekanheimo | Åbo Simklubb | IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi | 3:06.65 |
48 | Olivia | Areva | Salon Uimarit | IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi | 3:06.66 |
49 | Deniz | Aksu | Uinti Tampere | IKM-aluekilpailu Häme | 3:07.37 |
50 | Hilla | Vilppola | Oulun Lohet | IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi | 3:07.49 |
51 | Elli | Sihvonen | Åbo Simklubb | IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi | 3:07.71 |
52 | Marie | Keskinen | Nummelan Kisaajat | IKM-aluekilpailu ES2 | 3:07.85 |
53 | Lydia | Arvola | Uinti Tampere | IKM-aluekilpailu Häme | 3:07.86 |
54 | Iida | Ronkainen | Kajaanin Uimaseura | IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi | 3:09.17 |
55 | Hilla | Soppi | Riihimäen Uimaseura | IKM-aluekilpailu ES2 | 3:09.43 |
56 | Siiri | Närhi | Cetus Espoo | IKM-aluekilpailu ES1 | 3:09.73 |
57 | Lilia | Listenmaa | Uinti Tampere | IKM-aluekilpailu Häme | 3:10.18 |
58 | Olivia | Vanne | Aurajoen Uinti Ry | IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi | 3:10.32 |
59 | Elsa | Engström | Åbo Simklubb | IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi | 3:10.89 |
60 | Ilona | Kellman | Mikkelin Uimaseura | IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi | 3:11.13 |
61 | Siiri | Into | Cetus Espoo | IKM-aluekilpailu ES1 | 3:11.28 |
62 | Kiira | Rantanen | Åbo Simklubb | IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi | 3:11.82 |
63 | Emma | Haapajärvi | Cetus Espoo | IKM-aluekilpailu ES1 | 3:13.72 |
64 | Pihla | Tähkäpää | Joensuun Uimaseura ry | IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi | 3:16.59 |
65 | Seera | Jartti | Cetus Espoo | IKM-aluekilpailu ES1 | 3:17.65 |
66 | Elle | Aaltonen | Jyväskylän Aalto | IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi | 3:18.83 |
67 | Elisa | Bolszak | Oulun Uinti 1906 | IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi | 3:22.96 |
68 | Iina | Raitaluoma | Aurajoen Uinti Ry | IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi | 3:28.41 |
69 | Ellen | Aalto | Hämeenlinnan Uimaseura | IKM-aluekilpailu Häme | 3:34.77 |
70 | Hertta | Pakarinen | Jyväskylän Aalto | IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi | 3:50.28 |
- | Aleksandra | Mattila | Rauman Uimaseura | IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi | DSQ |
- | Lily | Pettersson | Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | IKM-aluekilpailu ES2 | DSQ |
- | Hanne | Ruotsalainen | Simmis Wanda ry | IKM-aluekilpailu ES2 | DSQ |
- | Karoliina | Patosaari | Vanders | IKM-aluekilpailu ES2 | DSQ |
- | Elisa | Putaala | Oulun Lohet | IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi | DSQ |
- | Linnea | Ocampo | Jyväskylän Aalto | IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi | DSQ |
- | Anastasiia | Zavyazkina | Seinäjoen Uimarit -58 ry | IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi | DNS |
9, T12,13,14,15 200m SU Finaali, Päivitetty: 2022-10-30 17:53:49
13 - 13
# | Etunimi | Sukunimi | Seura | Kilpailu | Time |
---|---|---|---|---|---|
1 | Elina | Malinen | Hämeenlinnan Uimaseura | IKM-aluekilpailu Häme | 2:25.29 |
2 | Ilona | Kallio | Vanders | IKM-aluekilpailu ES2 | 2:26.89 |
3 | Mona | Hankavuori | Raision Urheilijat | IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi | 2:28.43 |
4 | Cecilia | Lietzén | Åbo Simklubb | IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi | 2:30.38 |
5 | Selma | Syrjänen | Åbo Simklubb | IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi | 2:32.02 |
6 | Elsa | Constable | Aurajoen Uinti Ry | IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi | 2:32.57 |
7 | Kerttu | Kiiski | Cetus Espoo | IKM-aluekilpailu ES1 | 2:34.05 |
8 | Kerttu | Ylinen | Seinäjoen Uimarit -58 ry | IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi | 2:36.90 |
9 | Helmi | Hinkka | TaTu Tampere | IKM-aluekilpailu Häme | 2:37.26 |
10 | Ava | Herranen | Gladius Kirkkonummi | IKM-aluekilpailu ES1 | 2:37.86 |
11 | Lotta | Uusikartano | Åbo Simklubb | IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi | 2:38.05 |
12 | Jenna | Tuomainen | Vanders | IKM-aluekilpailu ES2 | 2:38.85 |
13 | Julia | Lampinen | Jyväskylän Aalto | IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi | 2:38.97 |
14 | Lili | Kannisto | Porin Uimaseura | IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi | 2:39.13 |
15 | Vivian | Blomvall | Simmis Wanda ry | IKM-aluekilpailu ES2 | 2:39.33 |
16 | Elle | Liikkanen | Cetus Espoo | IKM-aluekilpailu ES1 | 2:40.75 |
17 | Sara | Laukkanen | Haukiputaan Heitto uintijaosto | IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi | 2:42.34 |
18 | Meja | Riska | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi | 2:43.07 |
19 | Anni | Eskelinen | Lahden Uimaseura | IKM-aluekilpailu Häme | 2:43.70 |
20 | Lisette | Schaper | Åbo Simklubb | IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi | 2:43.87 |
21 | Kaisa | Majasaari | Porin Uimaseura | IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi | 2:44.07 |
22 | Aino | Hakkarainen | Helsingfors Simsällskap | IKM-aluekilpailu ES1 | 2:44.12 |
23 | Peppi | Mutikainen | Lahden Uimaseura | IKM-aluekilpailu Häme | 2:44.30 |
24 | Jelizaveta | Jekimova | Uimaseura Helsinki | IKM-aluekilpailu ES1 | 2:44.47 |
25 | Nelma | Vuorre | Helsingfors Simsällskap | IKM-aluekilpailu ES1 | 2:44.59 |
26 | Vilma | Päivärinta | Cetus Espoo | IKM-aluekilpailu ES1 | 2:44.71 |
27 | Venni | Niemi | Nurmijärven Uinti | IKM-aluekilpailu ES2 | 2:44.72 |
28 | Nea | Hellsten | Helsingfors Simsällskap | IKM-aluekilpailu ES1 | 2:44.80 |
29 | Liisi Emilia | Tuominen | Helsingfors Simsällskap | IKM-aluekilpailu ES1 | 2:44.83 |
30 | Milda | Leppäluoto | Simmis Wanda ry | IKM-aluekilpailu ES2 | 2:44.94 |
31 | Meea | Kinnunen | Uinti Tampere | IKM-aluekilpailu Häme | 2:45.10 |
32 | Olivia | Saukko | TaTu Tampere | IKM-aluekilpailu Häme | 2:45.34 |
33 | Siiri | Karhulahti | Kokkolan Uimaseura | IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi | 2:45.47 |
34 | Veera | Tawast | Simmis Grani | IKM-aluekilpailu ES1 | 2:45.87 |
35 | Venla | Eronkoski | Hämeenlinnan Uimaseura | IKM-aluekilpailu Häme | 2:46.04 |
36 | Vanessa | Nylund | Simmis Grani | IKM-aluekilpailu ES1 | 2:46.33 |
37 | Aino-Tuulia | Ponto | Oulun Uinti 1906 | IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi | 2:47.12 |
38 | Auli | Hakkarainen | Vanders | IKM-aluekilpailu ES2 | 2:47.87 |
39 | Emilia | Valtonen | Rauman Uimaseura | IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi | 2:48.92 |
40 | Lina | Koivulahti | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi | 2:49.09 |
41 | Linda | Pentikäinen | Kouvolan Uimarit | IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi | 2:49.40 |
42 | Noora | Ekman | TaTu Tampere | IKM-aluekilpailu Häme | 2:50.05 |
43 | Tuuli | Leinonen | Haukiputaan Heitto uintijaosto | IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi | 2:50.20 |
44 | Viivi | Heikkinen | Hyvinkään Uimaseura | IKM-aluekilpailu ES2 | 2:50.35 |
45 | Miina | Mäkinen | Raision Urheilijat | IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi | 2:51.88 |
46 | Hanna-Mari | Kuisma | Nurmijärven Uinti | IKM-aluekilpailu ES2 | 2:53.40 |
47 | Neela | Juvonen | Cetus Espoo | IKM-aluekilpailu ES1 | 2:53.68 |
48 | Kia | Kallio | Cetus Espoo | IKM-aluekilpailu ES1 | 2:55.06 |
49 | Oona | Pölönen | Joensuun Uimaseura ry | IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi | 2:55.87 |
50 | Josefiina | Kinos | Raision Urheilijat | IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi | 2:56.07 |
51 | Emilia | Piiparinen | Uimaseura Kangasalan Kuohu | IKM-aluekilpailu Häme | 2:58.04 |
52 | Edith | Råtts | Uinti Tampere | IKM-aluekilpailu Häme | 3:00.58 |
53 | Frida | Viinikainen | Cetus Espoo | IKM-aluekilpailu ES1 | 3:01.11 |
54 | Maisa | Marttunen | Helsingfors Simsällskap | IKM-aluekilpailu ES1 | 3:01.40 |
55 | Elsa | Mänttäri | Cetus Espoo | IKM-aluekilpailu ES1 | 3:02.50 |
56 | Aamu Hilma Päivätär | Himanen | Mikkelin Uimaseura | IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi | 3:02.88 |
57 | Aada | Kaila | Cetus Espoo | IKM-aluekilpailu ES1 | 3:03.18 |
58 | Alina | Kärki | Porin Uimaseura | IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi | 3:03.19 |
59 | Isabel | Meriläinen | Cetus Espoo | IKM-aluekilpailu ES1 | 3:05.96 |
60 | Anna | Pohjosenperä | Cetus Espoo | IKM-aluekilpailu ES1 | 3:06.30 |
61 | Stella Alexandra | Vainio | Helsingfors Simsällskap | IKM-aluekilpailu ES1 | 3:08.56 |
62 | Enni | Kataja | Seinäjoen Uimarit -58 ry | IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi | 3:09.85 |
63 | Emma | Ranta | Nurmijärven Uinti | IKM-aluekilpailu ES2 | 3:09.98 |
64 | Venny | Snellman | Cetus Espoo | IKM-aluekilpailu ES1 | 3:10.58 |
65 | Sofia | Lam | Cetus Espoo | IKM-aluekilpailu ES1 | 3:11.35 |
66 | Janna | Suominen | Heinolan Isku | IKM-aluekilpailu Häme | 3:19.29 |
67 | Sanni | Romppanen | Cetus Espoo | IKM-aluekilpailu ES1 | 3:22.13 |
68 | Ida | Hirvonen | Joensuun Uimaseura ry | IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi | 3:28.67 |
69 | Lyyti | Honkanen | Mikkelin Uimaseura | IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi | 3:28.95 |
- | Siiri | Kaartinen | Nummelan Kisaajat | IKM-aluekilpailu ES2 | DSQ |
- | Saimi | Lylander | Oulun Uinti 1906 | IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi | DSQ |
- | Lyydia | manninen | Pieksän Kuutit | IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi | DSQ |
9, T12,13,14,15 200m SU Finaali, Päivitetty: 2022-10-30 17:53:49
14 - 14
# | Etunimi | Sukunimi | Seura | Kilpailu | Time |
---|---|---|---|---|---|
1 | Selma | Laukkanen | Seinäjoen Uimarit -58 ry | IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi | 2:23.38 |
2 | Lilja | Hirsikko | ORCA Helsinki | IKM-aluekilpailu ES1 | 2:23.80 |
3 | Anna Emilia | Rajakangas | Oulun Uinti 1906 | IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi | 2:24.99 |
4 | Amanda | Ruusuvaara | Aurajoen Uinti Ry | IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi | 2:27.30 |
5 | Ellen | Laine | Oulun Lohet | IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi | 2:29.18 |
6 | Saga | Räikkönen | Aurajoen Uinti Ry | IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi | 2:29.44 |
7 | Saimi | Lanki | Hämeenlinnan Uimaseura | IKM-aluekilpailu Häme | 2:29.57 |
8 | Eedi | Imppola | Hyvinkään Uimaseura | IKM-aluekilpailu ES2 | 2:29.72 |
9 | Ella | Hynönen | Lappeenrannan Uimarit | IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi | 2:30.79 |
10 | Laura | Lehtoila | ORCA Helsinki | IKM-aluekilpailu ES1 | 2:31.33 |
11 | Hilma | Mannersalo | Cetus Espoo | IKM-aluekilpailu ES1 | 2:31.75 |
12 | Albertiina | Kotkaniemi | Seinäjoen Uimarit -58 ry | IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi | 2:33.19 |
13 | Oona | Keula | Jyväskylän Aalto | IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi | 2:34.64 |
14 | Minni | Kovalainen | Cetus Espoo | IKM-aluekilpailu ES1 | 2:34.95 |
15 | Sofia | Hämäläinen | Nokian Pyry | IKM-aluekilpailu Häme | 2:37.67 |
16 | Iiris | Pajamo | Simmis Wanda ry | IKM-aluekilpailu ES2 | 2:38.04 |
17 | Luisa Sofia | Zurban | Cetus Espoo | IKM-aluekilpailu ES1 | 2:38.44 |
18 | Emma | Tieaho | Nokian Pyry | IKM-aluekilpailu Häme | 2:38.48 |
19 | Riinu | Hotulainen | Cetus Espoo | IKM-aluekilpailu ES1 | 2:38.73 |
20 | Veera | Knuutila | Aurajoen Uinti Ry | IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi | 2:39.76 |
21 | Iida-Carita | Niskanen | Vieskan Uimarit | IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi | 2:40.98 |
22 | Alisa | Nyman | Cetus Espoo | IKM-aluekilpailu ES1 | 2:41.38 |
23 | Peppi | Vartiainen | Joensuun Uimaseura ry | IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi | 2:41.56 |
24 | Nana | Murtomäki | Seinäjoen Uimarit -58 ry | IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi | 2:41.85 |
25 | Emma | Nygård | Åbo Simklubb | IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi | 2:42.44 |
26 | Sara | Jaatinen | Joensuun Uimaseura ry | IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi | 2:42.57 |
27 | Sagdiana | Rakhimova | Raision Urheilijat | IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi | 2:43.86 |
28 | Raakel | Rihte | Cetus Espoo | IKM-aluekilpailu ES1 | 2:44.44 |
29 | Ronja | Pyrhönen | Cetus Espoo | IKM-aluekilpailu ES1 | 2:44.49 |
30 | Felicia | Sievinen | Nummelan Kisaajat | IKM-aluekilpailu ES2 | 2:45.59 |
31 | Nicola | Burman | Uinti Tampere | IKM-aluekilpailu Häme | 2:45.60 |
32 | Ella | Lindholm | Salon Uimarit | IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi | 2:48.45 |
33 | Mea | Ingram | Simmis Wanda ry | IKM-aluekilpailu ES2 | 2:49.13 |
34 | Vilma | Moilanen | Kajaanin Uimaseura | IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi | 2:49.78 |
35 | Siiri | Nivukoski | Seinäjoen Uimarit -58 ry | IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi | 2:50.23 |
36 | Linda | From | Uinti Tampere | IKM-aluekilpailu Häme | 2:50.40 |
37 | Lotta | Lappalainen | Oulun Uinti 1906 | IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi | 2:53.86 |
38 | Viiu | Levola | TaTu Tampere | IKM-aluekilpailu Häme | 2:56.18 |
39 | Aino | Jämsä | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi | 2:56.32 |
40 | Ada-Sofia | Juntunen | Kempeleen Pyrintö | IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi | 2:56.42 |
41 | Elsa | Kähäri | Jyväskylän Aalto | IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi | 2:56.57 |
42 | Anna | Chukhlebova | Haminan Uimaseura | IKM-aluekilpailu ES2 | 2:57.90 |
43 | Ursula | Tamminen | Nurmijärven Uinti | IKM-aluekilpailu ES2 | 2:58.35 |
44 | Emmi | Jokinen | Uinti Tampere | IKM-aluekilpailu Häme | 2:58.55 |
45 | Hanna | Reinikainen | Simmis Wanda ry | IKM-aluekilpailu ES2 | 3:01.05 |
46 | Ilona | Sauliala | Helsingin Uimarit | IKM-aluekilpailu ES1 | 3:07.04 |
47 | Hilda | McGarvie | Helsingfors Simsällskap | IKM-aluekilpailu ES1 | 3:07.50 |
48 | Susanne | Hein | Järvenpään Uintiklubi ry | IKM-aluekilpailu ES2 | 3:07.76 |
49 | Siiri | Paavonen | Helsingin Uimarit | IKM-aluekilpailu ES1 | 3:09.26 |
50 | Josefiina | Lipsanen | Mikkelin Uimaseura | IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi | 3:23.58 |
- | Anni | Jylhä | Oulun Uinti 1906 | IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi | DSQ |
- | Irina | Karvonen | Simmis Wanda ry | IKM-aluekilpailu ES2 | DSQ |
- | Viivi | Vainoniemi | Vanders | IKM-aluekilpailu ES2 | DSQ |
- | Vilma | Raatikainen | Kuopion Uimaseura | IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi | DSQ |
- | Leena | Tissari | Kuopion Uimaseura | IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi | DSQ |
- | Milla | Mikkonen | Kempeleen Pyrintö | IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi | DSQ |
- | Sanna | Törmä | Kempeleen Pyrintö | IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi | DNF |
9, T12,13,14,15 200m SU Finaali, Päivitetty: 2022-10-30 17:53:49
15 - 15
# | Etunimi | Sukunimi | Seura | Kilpailu | Time |
---|---|---|---|---|---|
1 | Aliisa | Soini | Aurajoen Uinti Ry | IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi | 2:18.47 |
2 | Kerttu | Rantanen | Åbo Simklubb | IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi | 2:18.70 |
3 | Milka | Marjakaarto | Cetus Espoo | IKM-aluekilpailu ES1 | 2:26.03 |
4 | Ebba | Simberg | Lahden Uimaseura | IKM-aluekilpailu Häme | 2:26.18 |
5 | Emmi | Salo | Lappeenrannan Uimarit | IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi | 2:26.28 |
6 | Ida | Savolainen | Cetus Espoo | IKM-aluekilpailu ES1 | 2:27.47 |
7 | Silja | Sipovaara | Oulun Lohet | IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi | 2:27.56 |
8 | Eine | Idman | Cetus Espoo | IKM-aluekilpailu ES1 | 2:28.96 |
9 | Anna | Lindholm | Cetus Espoo | IKM-aluekilpailu ES1 | 2:29.79 |
10 | Aurora | Änäkkälä | Salon Uimarit | IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi | 2:30.17 |
11 | Linnea | Koski | Aurajoen Uinti Ry | IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi | 2:30.42 |
12 | Vieno | Tikkanen | Jyväskylän Aalto | IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi | 2:33.23 |
13 | Iida | Kemppainen | Kajaanin Uimaseura | IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi | 2:33.57 |
14 | Petra | Soini | TaTu Tampere | IKM-aluekilpailu Häme | 2:35.34 |
15 | Iina | Pasuri | Haukiputaan Heitto uintijaosto | IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi | 2:36.74 |
16 | Nella | Imponen | Aurajoen Uinti Ry | IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi | 2:36.97 |
17 | Krista | Kurvinen | Heinolan Isku | IKM-aluekilpailu Häme | 2:37.49 |
18 | Aava | Näykki | Oulun Lohet | IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi | 2:37.59 |
19 | Aino | Laine | Åbo Simklubb | IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi | 2:38.00 |
20 | Hanna | Törmä | Porin Uimaseura | IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi | 2:38.38 |
21 | Matilda | Hautaniemi | Porin Uimaseura | IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi | 2:39.23 |
22 | Joanna | Kivelä | Uinti Tampere | IKM-aluekilpailu Häme | 2:40.13 |
23 | Aino | Suomalainen | Aurajoen Uinti Ry | IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi | 2:43.60 |
24 | Luna | Sivonen | Haukiputaan Heitto uintijaosto | IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi | 2:43.97 |
25 | Agnes | Ruusumo | Åbo Simklubb | IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi | 2:45.53 |
26 | Elsa | Joseph | TaTu Tampere | IKM-aluekilpailu Häme | 2:47.05 |
27 | Elina | Jaako | Oulun Uinti 1906 | IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi | 2:48.28 |
28 | Roosa | Junnila | Aurajoen Uinti Ry | IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi | 2:49.00 |
29 | Nelli | Hietala | TaTu Tampere | IKM-aluekilpailu Häme | 2:49.58 |
30 | Maija | Leinonen | Oulun Lohet | IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi | 2:50.25 |
31 | Nea | Vilén | Simmis Wanda ry | IKM-aluekilpailu ES2 | 2:51.80 |
32 | Saana | Helsto | Nurmijärven Uinti | IKM-aluekilpailu ES2 | 2:54.15 |
33 | Nelli | Vilppola | Oulun Lohet | IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi | 2:56.68 |
- | Ellen | Krüger | Oulun Lohet | IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi | DSQ |
- | Iida | Remes | Pieksän Kuutit | IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi | DSQ |