# |
Etunimi |
Sukunimi |
Seura |
Kilpailu |
Time |
1 |
Aliisa |
Soini |
Aurajoen Uinti Ry |
IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi |
1:04.91 |
2 |
Venla |
Holma |
Aurajoen Uinti Ry |
IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi |
1:06.14 |
3 |
Olivia |
Riekki |
Oulun Uinti 1906 |
IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi |
1:06.31 |
4 |
Emmi |
Salo |
Lappeenrannan Uimarit |
IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi |
1:06.64 |
5 |
Veera |
Mustonen |
Riihimäen Uimaseura |
IKM-aluekilpailu ES2 |
1:06.80 |
6 |
Sofia |
Danska |
Aurajoen Uinti Ry |
IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi |
1:07.35 |
7 |
IIda |
Tawast |
Simmis Grani |
IKM-aluekilpailu ES1 |
1:07.81 |
8 |
Linnea |
Heikkilä |
Simmis Grani |
IKM-aluekilpailu ES1 |
1:07.82 |
9 |
Riialiina |
Kiljala |
Vieskan Uimarit |
IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi |
1:08.11 |
10 |
Eedi |
Imppola |
Hyvinkään Uimaseura |
IKM-aluekilpailu ES2 |
1:08.60 |
11 |
Saimi |
Lanki |
Hämeenlinnan Uimaseura |
IKM-aluekilpailu Häme |
1:08.66 |
12 |
Lumi |
Oura |
Helsingfors Simsällskap |
IKM-aluekilpailu ES1 |
1:08.83 |
13 |
Ursula |
Ursin |
Helsingfors Simsällskap |
IKM-aluekilpailu ES1 |
1:08.84 |
14 |
Iinu |
Tiainen |
Oulun Lohet |
IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi |
1:09.02 |
15 |
Ines |
Pälviranta |
Uinti Tampere |
IKM-aluekilpailu Häme |
1:09.18 |
16 |
Melissa |
Paukkunen |
Vanders |
IKM-aluekilpailu ES2 |
1:09.25 |
17 |
Mirelle |
Hirsiniemi |
Aurajoen Uinti Ry |
IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi |
1:09.60 |
18 |
Saima |
Peltonen |
Salon Uimarit |
IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi |
1:09.93 |
19 |
Linnea |
Koski |
Aurajoen Uinti Ry |
IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi |
1:10.26 |
20 |
Ebba |
Simberg |
Lahden Uimaseura |
IKM-aluekilpailu Häme |
1:10.41 |
21 |
Nelli |
Kiho |
Jyväskylän Aalto |
IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi |
1:10.84 |
22 |
Selma |
Syrjänen |
Åbo Simklubb |
IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi |
1:10.85 |
23 |
Maija |
Mikkonen |
TaTu Tampere |
IKM-aluekilpailu Häme |
1:10.88 |
24 |
Emma |
Kymäläinen |
Hyvinkään Uimaseura |
IKM-aluekilpailu ES2 |
1:10.95 |
25 |
Elsa |
Constable |
Aurajoen Uinti Ry |
IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi |
1:11.11 |
26 |
Hertta |
Nieminen |
TaTu Tampere |
IKM-aluekilpailu Häme |
1:11.17 |
27 |
Minea |
Törhönen |
Kuopion Uimaseura |
IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi |
1:11.27 |
28 |
Hanni |
Koski |
TaTu Tampere |
IKM-aluekilpailu Häme |
1:11.28 |
29 |
Siiri |
Attola |
Hyvinkään Uimaseura |
IKM-aluekilpailu ES2 |
1:11.33 |
30 |
Veera |
Knuutila |
Aurajoen Uinti Ry |
IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi |
1:11.55 |
31 |
Helmi |
Hinkka |
TaTu Tampere |
IKM-aluekilpailu Häme |
1:11.56 |
32 |
Michelle |
Fellman |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi |
1:11.77 |
33 |
Rebecca |
Mäkinen |
Uinti Tampere |
IKM-aluekilpailu Häme |
1:11.80 |
34 |
Siiri |
Haverinen |
Lahden Uimaseura |
IKM-aluekilpailu Häme |
1:11.84 |
35 |
Sofia |
Hämäläinen |
Nokian Pyry |
IKM-aluekilpailu Häme |
1:11.85 |
36 |
Krista |
Kurvinen |
Heinolan Isku |
IKM-aluekilpailu Häme |
1:11.97 |
37 |
Emma |
Kaivola |
Riihimäen Uimaseura |
IKM-aluekilpailu ES2 |
1:11.99 |
38 |
Awa |
Laukkanen |
Lahden Uimaseura |
IKM-aluekilpailu Häme |
1:12.04 |
39 |
Maija |
Koski |
Uinti Tampere |
IKM-aluekilpailu Häme |
1:12.50 |
40 |
Elli |
Himanen |
Mikkelin Uimaseura |
IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi |
1:12.54 |
41 |
Emilia |
Wall |
Simmis Wanda ry |
IKM-aluekilpailu ES2 |
1:12.76 |
42 |
Ella |
Harell |
Porin Uimaseura |
IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi |
1:12.78 |
43 |
Kerttu |
Kiiski |
Cetus Espoo |
IKM-aluekilpailu ES1 |
1:13.09 |
44 |
Miisa |
Järvinen |
Aurajoen Uinti Ry |
IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi |
1:13.83 |
45 |
Heidi |
Huppunen |
Porin Uimaseura |
IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi |
1:14.08 |
46 |
Hilla-Maaria |
Juhola |
Uinti Tampere |
IKM-aluekilpailu Häme |
1:14.37 |
47 |
Viivi |
Vainoniemi |
Vanders |
IKM-aluekilpailu ES2 |
1:14.54 |
48 |
Iina |
Mäensivu |
Uinti Tampere |
IKM-aluekilpailu Häme |
1:14.60 |
49 |
Milla |
Mikkonen |
Kempeleen Pyrintö |
IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi |
1:14.69 |
50 |
Hertta |
Katajisto |
Nurmijärven Uinti |
IKM-aluekilpailu ES2 |
1:14.80 |
51 |
Siiri |
Nivukoski |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi |
1:14.89 |
52 |
Emmiina |
Eho |
Uinti Tampere |
IKM-aluekilpailu Häme |
1:15.09 |
53 |
Anni |
Lämpsä |
Vieskan Uimarit |
IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi |
1:15.10 |
54 |
Minea |
Moisio |
TaTu Tampere |
IKM-aluekilpailu Häme |
1:15.18 |
55 |
Kaisa |
Majasaari |
Porin Uimaseura |
IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi |
1:15.21 |
56 |
Olivia |
Saukko |
TaTu Tampere |
IKM-aluekilpailu Häme |
1:15.43 |
57 |
Kristina |
Helsing |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi |
1:15.45 |
58 |
Nella |
Kuivanen |
Uinti Tampere |
IKM-aluekilpailu Häme |
1:15.73 |
59 |
Hanna |
Zautasvili |
Uinti Tampere |
IKM-aluekilpailu Häme |
1:16.11 |
60 |
Sini |
Saari |
Vieskan Uimarit |
IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi |
1:16.37 |
61 |
Saimi |
Oksanen |
Simmis Wanda ry |
IKM-aluekilpailu ES2 |
1:16.47 |
62 |
Venla |
Hauvala |
Jyväskylän Aalto |
IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi |
1:16.58 |
63 |
Joanna |
Kivelä |
Uinti Tampere |
IKM-aluekilpailu Häme |
1:16.59 |
64 |
Ellen |
Lindell |
Cetus Espoo |
IKM-aluekilpailu ES1 |
1:16.61 |
65 |
Siiri |
Karhulahti |
Kokkolan Uimaseura |
IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi |
1:17.11 |
66 |
Ellen |
Marjamaa |
Cetus Espoo |
IKM-aluekilpailu ES1 |
1:17.23 |
67 |
Netta |
Korkalainen |
Kouvolan Uimarit |
IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi |
1:17.27 |
68 |
Saara |
Lehto |
Rauman Uimaseura |
IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi |
1:17.35 |
69 |
Peppi |
Vartiainen |
Joensuun Uimaseura ry |
IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi |
1:17.55 |
70 |
Ella |
Määttä |
Joensuun Uimaseura ry |
IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi |
1:17.94 |
71 |
Nelli |
Hietala |
TaTu Tampere |
IKM-aluekilpailu Häme |
1:18.00 |
72 |
Saara |
Holmberg |
Helsingfors Simsällskap |
IKM-aluekilpailu ES1 |
1:18.08 |
73 |
Lotta |
Janhunen |
Oulun Lohet |
IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi |
1:18.12 |
74 |
Aida |
Laukkanen |
Lahden Uimaseura |
IKM-aluekilpailu Häme |
1:18.26 |
75 |
Anni |
Eskelinen |
Lahden Uimaseura |
IKM-aluekilpailu Häme |
1:18.32 |
76 |
Lotta |
Kylmälä |
Haminan Uimaseura |
IKM-aluekilpailu ES2 |
1:18.40 |
77 |
Oona |
Vaurio |
Porin Uimaseura |
IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi |
1:18.63 |
78 |
Lizette |
Jakobsson |
JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari |
IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi |
1:18.64 |
79 |
Skylar |
Graves |
Tuusulan Uimaseura ry |
IKM-aluekilpailu ES2 |
1:18.76 |
80 |
Ronja |
Halinen |
Jyväskylän Aalto |
IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi |
1:18.80 |
81 |
Selma |
Ala-Karvia |
Uinti Tampere |
IKM-aluekilpailu Häme |
1:18.89 |
82 |
Ida |
Paaskoski |
Cetus Espoo |
IKM-aluekilpailu ES1 |
1:19.02 |
83 |
Aino |
Tolonen |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi |
1:19.15 |
84 |
Emilia |
Tikkanen |
Uimaseura Aquila |
IKM-aluekilpailu ES2 |
1:19.25 |
85 |
Miila |
Lintula |
Porin Uimaseura |
IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi |
1:19.35 |
86 |
Emma |
Palmos |
Vanders |
IKM-aluekilpailu ES2 |
1:19.41 |
87 |
Viivi |
Heikkinen |
Hyvinkään Uimaseura |
IKM-aluekilpailu ES2 |
1:19.52 |
88 |
Emma |
Nygård |
Åbo Simklubb |
IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi |
1:19.57 |
89 |
Melania |
Smirnova |
Järvenpään Uintiklubi ry |
IKM-aluekilpailu ES2 |
1:19.67 |
90 |
Venni |
Niemi |
Nurmijärven Uinti |
IKM-aluekilpailu ES2 |
1:19.76 |
91 |
Liisi Emilia |
Tuominen |
Helsingfors Simsällskap |
IKM-aluekilpailu ES1 |
1:19.80 |
92 |
Pinjasisko |
Isoaho |
Vaajakosken Uimaseura |
IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi |
1:19.82 |
93 |
Viiu |
Levola |
TaTu Tampere |
IKM-aluekilpailu Häme |
1:19.90 |
94 |
Mea |
Ovaska |
Nurmijärven Uinti |
IKM-aluekilpailu ES2 |
1:20.10 |
95 |
Sanna |
Törmä |
Kempeleen Pyrintö |
IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi |
1:20.12 |
96 |
Mette |
Alanen |
Cetus Espoo |
IKM-aluekilpailu ES1 |
1:20.36 |
97 |
Isabelle |
Fellman |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi |
1:20.61 |
98 |
Aino |
Koivuluoma |
Lahden Uimaseura |
IKM-aluekilpailu Häme |
1:20.66 |
99 |
Emilia |
Valtonen |
Rauman Uimaseura |
IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi |
1:20.67 |
100 |
Elsa |
Idman |
Cetus Espoo |
IKM-aluekilpailu ES1 |
1:20.68 |
101 |
Iina |
Koivisto |
Vesihelmen Uimaseura |
IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi |
1:20.78 |
102 |
Ellen |
Koponen |
Tuusulan Uimaseura ry |
IKM-aluekilpailu ES2 |
1:20.79 |
102 |
Kea |
Immonen |
Kouvolan Uimarit |
IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi |
1:20.79 |
104 |
Aamu Hilma Päivätär |
Himanen |
Mikkelin Uimaseura |
IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi |
1:21.03 |
105 |
Peppi |
Mutikainen |
Lahden Uimaseura |
IKM-aluekilpailu Häme |
1:21.05 |
106 |
Kiia |
Ärväs |
Swimming Club Rovaniemi |
IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi |
1:21.09 |
106 |
Melina |
Hautaniemi |
Porin Uimaseura |
IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi |
1:21.09 |
108 |
Janely Poppy |
Liiva |
Keravan Uimarit |
IKM-aluekilpailu ES2 |
1:21.29 |
109 |
Nelly |
Åström |
Cetus Espoo |
IKM-aluekilpailu ES1 |
1:21.35 |
110 |
Nea |
Vilén |
Simmis Wanda ry |
IKM-aluekilpailu ES2 |
1:21.36 |
110 |
Amanda |
Agbroko |
Helsingfors Simsällskap |
IKM-aluekilpailu ES1 |
1:21.36 |
112 |
Elsa |
Herrala |
Vieskan Uimarit |
IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi |
1:21.59 |
113 |
Siiri |
Simula |
Swimming Team Rauma |
IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi |
1:21.61 |
114 |
Milla |
Pylvänäinen |
Lahden Uimaseura |
IKM-aluekilpailu Häme |
1:21.63 |
115 |
Olga |
Kaiser |
ORCA Helsinki |
IKM-aluekilpailu ES1 |
1:21.65 |
116 |
Ilona |
Antila |
Järvenpään Uintiklubi ry |
IKM-aluekilpailu ES2 |
1:21.67 |
117 |
Minttu |
Mäkihannu |
TaTu Tampere |
IKM-aluekilpailu Häme |
1:21.73 |
118 |
Martta |
Koponen |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
IKM-aluekilpailu Häme |
1:21.74 |
119 |
Siiri |
Oravainen |
Kuopion Uimaseura |
IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi |
1:21.86 |
120 |
Vilhelmiina |
Lindholm |
Riihimäen Uimaseura |
IKM-aluekilpailu ES2 |
1:21.91 |
121 |
Helmi |
Heikkilä |
Haminan Uimaseura |
IKM-aluekilpailu ES2 |
1:21.92 |
122 |
Daniela |
Eloranta |
Åbo Simklubb |
IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi |
1:21.95 |
123 |
Olivia |
Gadd |
Uinti Tampere |
IKM-aluekilpailu Häme |
1:21.99 |
124 |
Alina |
Kärki |
Porin Uimaseura |
IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi |
1:22.18 |
125 |
Alisa |
Karttunen |
Salon Uimarit |
IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi |
1:22.22 |
126 |
Minni |
Koskivirta |
Joensuun Uimaseura ry |
IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi |
1:22.28 |
127 |
Enni |
Sinkko |
Lappeenrannan Uimarit |
IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi |
1:22.45 |
128 |
Juuli |
Pulkkinen |
Uinti Tampere |
IKM-aluekilpailu Häme |
1:22.64 |
129 |
Elmiina |
Kosonen |
Savonlinnan Uimaseura |
IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi |
1:22.77 |
130 |
Marie |
Keskinen |
Nummelan Kisaajat |
IKM-aluekilpailu ES2 |
1:22.93 |
131 |
Maia |
Jauhonen |
Gladius Kirkkonummi |
IKM-aluekilpailu ES1 |
1:23.12 |
132 |
Noela |
Salokangas |
Jyväskylän Aalto |
IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi |
1:23.18 |
133 |
Wivian Kaarina |
Orpana |
Kankaanpään Uimarit |
IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi |
1:23.27 |
134 |
Erika |
Eronen |
Kemin Työväen Uimarit |
IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi |
1:23.28 |
135 |
Lumi-Tuulikki |
Parkkonen |
Hyvinkään Uimaseura |
IKM-aluekilpailu ES2 |
1:23.30 |
136 |
Aino-Sofiina |
Siitarinen |
Uinti Tampere |
IKM-aluekilpailu Häme |
1:23.33 |
137 |
Seela |
Sora |
Hämeenlinnan Uimaseura |
IKM-aluekilpailu Häme |
1:23.43 |
138 |
Sofie |
Wikman |
Helsingfors Simsällskap |
IKM-aluekilpailu ES1 |
1:23.78 |
139 |
Sinja-Minnea |
Riekko |
Jyväskylän Aalto |
IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi |
1:24.17 |
140 |
Mia |
Conniffe |
Vanders |
IKM-aluekilpailu ES2 |
1:24.21 |
141 |
Sanni |
Tyrni |
Åbo Simklubb |
IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi |
1:24.26 |
142 |
Lumi |
Riikonen |
Hyvinkään Uimaseura |
IKM-aluekilpailu ES2 |
1:24.41 |
143 |
Ekaterina |
Burnevskaya |
TaTu Tampere |
IKM-aluekilpailu Häme |
1:24.49 |
144 |
Minja |
Kautto |
TaTu Tampere |
IKM-aluekilpailu Häme |
1:24.51 |
144 |
Sarisha |
Agarwal |
Cetus Espoo |
IKM-aluekilpailu ES1 |
1:24.51 |
146 |
Isabel |
Meriläinen |
Cetus Espoo |
IKM-aluekilpailu ES1 |
1:24.53 |
147 |
Fanny |
Windahl |
Kouvolan Uimarit |
IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi |
1:24.65 |
148 |
Inka |
Vihreäpuu |
Simmis Wanda ry |
IKM-aluekilpailu ES2 |
1:24.85 |
149 |
Krista |
Pajula |
Kankaanpään Uimarit |
IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi |
1:25.17 |
150 |
Ilona |
Kellman |
Mikkelin Uimaseura |
IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi |
1:25.19 |
151 |
Elma |
Haunia |
Simmis Wanda ry |
IKM-aluekilpailu ES2 |
1:25.22 |
152 |
Lili |
Galambosi |
Keravan Uimarit |
IKM-aluekilpailu ES2 |
1:25.31 |
153 |
Emilia |
Paavola |
Hämeenlinnan Uimaseura |
IKM-aluekilpailu Häme |
1:25.40 |
154 |
Rosa |
Perikangas |
Nurmijärven Uinti |
IKM-aluekilpailu ES2 |
1:25.41 |
155 |
Nessa |
Salminen |
Lappeenrannan Uimarit |
IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi |
1:25.43 |
156 |
Iida |
Niemi |
Kemin Uimaseura |
IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi |
1:25.50 |
156 |
Nea |
Kailio |
Lappeenrannan Uimarit |
IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi |
1:25.50 |
158 |
Lauriina |
Peltoniemi |
Lappeenrannan Uimarit |
IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi |
1:25.55 |
159 |
Elsa |
Ailanen |
Swimming Team Rauma |
IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi |
1:25.63 |
160 |
Eevia |
Marjamäki |
Porin Uimaseura |
IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi |
1:25.97 |
161 |
Emma |
Ranta |
Nurmijärven Uinti |
IKM-aluekilpailu ES2 |
1:26.07 |
162 |
Veera |
Komulainen |
Simmis Wanda ry |
IKM-aluekilpailu ES2 |
1:26.34 |
163 |
Elli |
Sihvonen |
Åbo Simklubb |
IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi |
1:26.38 |
164 |
Iida |
Mäntymaa |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi |
1:26.65 |
165 |
Emmi |
Lehtonen |
Uinti Tampere |
IKM-aluekilpailu Häme |
1:26.78 |
166 |
Ida |
Hiltunen |
Swimming Club Rovaniemi |
IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi |
1:27.35 |
167 |
Lotta |
Ronkainen |
Swimming Club Vuokatti |
IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi |
1:27.47 |
168 |
Jessica |
Salminen |
Nurmijärven Uinti |
IKM-aluekilpailu ES2 |
1:27.51 |
169 |
Wilhelmiina |
Borg |
Lahden Uimaseura |
IKM-aluekilpailu Häme |
1:27.52 |
170 |
Roosa |
Teho |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
IKM-aluekilpailu Häme |
1:27.55 |
171 |
Sana |
Kanerva |
Nurmijärven Uinti |
IKM-aluekilpailu ES2 |
1:27.73 |
172 |
Henna |
Mäkelä |
Porin Uimaseura |
IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi |
1:27.91 |
173 |
Sanni |
Korhonen |
TaTu Tampere |
IKM-aluekilpailu Häme |
1:28.03 |
174 |
Pinja |
Kotakoski |
Cetus Espoo |
IKM-aluekilpailu ES1 |
1:28.05 |
174 |
Elsa |
Engström |
Åbo Simklubb |
IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi |
1:28.05 |
176 |
Iitu |
Olbert |
Nurmijärven Uinti |
IKM-aluekilpailu ES2 |
1:28.16 |
177 |
Aada |
Laukniemi |
Lappeenrannan Uimarit |
IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi |
1:28.18 |
177 |
Ellen |
Forss |
Simmis Grani |
IKM-aluekilpailu ES1 |
1:28.18 |
179 |
Alisa |
Uusitorppa |
Swimming Team Rauma |
IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi |
1:28.19 |
180 |
Anna |
Chukhlebova |
Haminan Uimaseura |
IKM-aluekilpailu ES2 |
1:28.33 |
181 |
Elsa Olivia |
Koivula |
ORCA Helsinki |
IKM-aluekilpailu ES1 |
1:28.46 |
182 |
Anna-Maria |
Sintonen |
Järvenpään Uintiklubi ry |
IKM-aluekilpailu ES2 |
1:28.53 |
183 |
Ida |
Hamilton |
TaTu Tampere |
IKM-aluekilpailu Häme |
1:28.95 |
184 |
Peppi |
Viljanen |
Aurajoen Uinti Ry |
IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi |
1:29.34 |
185 |
Venla |
Väisänen |
Tuusulan Uimaseura ry |
IKM-aluekilpailu ES2 |
1:29.42 |
186 |
Olivia |
Areva |
Salon Uimarit |
IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi |
1:29.72 |
187 |
Nuppu |
Rehell |
Riihimäen Uimaseura |
IKM-aluekilpailu ES2 |
1:29.98 |
188 |
Janessa |
Pihlava |
Åbo Simklubb |
IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi |
1:30.08 |
189 |
Anna |
Nummela |
Nummelan Kisaajat |
IKM-aluekilpailu ES2 |
1:30.26 |
190 |
Viivi |
Valkama |
Octopus Lohja |
IKM-aluekilpailu ES2 |
1:30.35 |
191 |
Vilma |
Raatikainen |
Kuopion Uimaseura |
IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi |
1:30.46 |
192 |
Inka |
Jäntti |
Porin Uimaseura |
IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi |
1:30.63 |
193 |
Margareth |
Toomet |
TaTu Tampere |
IKM-aluekilpailu Häme |
1:30.77 |
194 |
Katerina |
Bortsova |
Lahden Uimaseura |
IKM-aluekilpailu Häme |
1:31.04 |
195 |
Ina |
Broumand |
ORCA Helsinki |
IKM-aluekilpailu ES1 |
1:31.18 |
196 |
Sanni |
Romppanen |
Cetus Espoo |
IKM-aluekilpailu ES1 |
1:31.28 |
197 |
Ria |
Kiuru |
Salon Uimarit |
IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi |
1:31.30 |
197 |
Emma |
Laiho |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi |
1:31.30 |
199 |
Saara |
Solkinen |
Salon Uimarit |
IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi |
1:31.45 |
200 |
Jasmine |
Huttunen |
Tuusulan Uimaseura ry |
IKM-aluekilpailu ES2 |
1:31.59 |
201 |
Saara |
Sällilä |
Porin Uimaseura |
IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi |
1:31.81 |
202 |
Siiri |
Kinos |
Raision Urheilijat |
IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi |
1:31.92 |
203 |
Diana |
Selehov |
Nurmijärven Uinti |
IKM-aluekilpailu ES2 |
1:32.06 |
204 |
Tara |
Maunula |
Kokkolan Uimaseura |
IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi |
1:32.07 |
205 |
Peppi |
Ratinen |
ORCA Helsinki |
IKM-aluekilpailu ES1 |
1:32.11 |
206 |
Karoliina |
Patosaari |
Vanders |
IKM-aluekilpailu ES2 |
1:32.39 |
207 |
Hilla |
Soppi |
Riihimäen Uimaseura |
IKM-aluekilpailu ES2 |
1:32.45 |
208 |
Malla |
Määttä |
Kempeleen Pyrintö |
IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi |
1:32.52 |
209 |
Sofia |
Catargiu |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi |
1:32.67 |
210 |
Ella |
Kannisto |
Raision Urheilijat |
IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi |
1:32.73 |
211 |
Josefiina |
Lipsanen |
Mikkelin Uimaseura |
IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi |
1:32.80 |
212 |
Nerea |
Simanen |
Vanders |
IKM-aluekilpailu ES2 |
1:32.86 |
213 |
Kiira |
Rantanen |
Åbo Simklubb |
IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi |
1:33.06 |
214 |
Ella |
Vilmi |
Swimming Club Vuokatti |
IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi |
1:33.11 |
215 |
Milma |
Korppas |
Lappeenrannan Uimarit |
IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi |
1:33.82 |
216 |
Aino |
Nokikuru |
Riihimäen Uimaseura |
IKM-aluekilpailu ES2 |
1:33.92 |
217 |
Neea |
Leinonen |
Kajaanin Uimaseura |
IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi |
1:33.98 |
218 |
Minni |
Rajalin |
Gladius Kirkkonummi |
IKM-aluekilpailu ES1 |
1:34.21 |
219 |
Sanni |
Kankaanpää |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi |
1:34.22 |
220 |
Ida |
Hirvonen |
Joensuun Uimaseura ry |
IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi |
1:34.30 |
221 |
Maija |
Novikova |
Porin Uimaseura |
IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi |
1:34.33 |
222 |
Emma |
Bakker |
Kuopion Uimaseura |
IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi |
1:34.36 |
223 |
Elli |
Åkerfelt |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi |
1:34.60 |
224 |
Amelia |
Fricker |
Ålands Simförening |
IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi |
1:34.75 |
225 |
Hilla |
Tiensyrjä |
Swimming Club Vuokatti |
IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi |
1:34.80 |
226 |
Ia |
Vesterlund |
Porin Uimaseura |
IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi |
1:34.82 |
227 |
Iida |
Sidoroff |
Mikkelin Uimaseura |
IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi |
1:35.04 |
228 |
Milma |
Taipale |
Vaajakosken Uimaseura |
IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi |
1:35.17 |
229 |
Elli |
Kuusisto |
Rauman Uimaseura |
IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi |
1:35.37 |
230 |
Iiris |
Tuukkanen |
Riihimäen Uimaseura |
IKM-aluekilpailu ES2 |
1:35.61 |
231 |
Ida |
Karjalainen |
Lappeenrannan Uimarit |
IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi |
1:35.81 |
232 |
Inga |
Kangas |
Kempeleen Pyrintö |
IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi |
1:35.85 |
233 |
Sina |
Huvila |
TaTu Tampere |
IKM-aluekilpailu Häme |
1:36.06 |
234 |
Kiia |
Harju |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi |
1:36.17 |
235 |
Sanni |
Arvonen |
Riihimäen Uimaseura |
IKM-aluekilpailu ES2 |
1:36.39 |
236 |
Elsa |
Lehtinen |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi |
1:36.42 |
237 |
Tinja |
Koivusalo |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi |
1:36.54 |
238 |
Lyyti |
Honkanen |
Mikkelin Uimaseura |
IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi |
1:37.29 |
239 |
Nella |
Sauvola |
Oulun Uinti 1906 |
IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi |
1:37.46 |
239 |
Kaisla |
Hirvasniemi |
Nummelan Kisaajat |
IKM-aluekilpailu ES2 |
1:37.46 |
241 |
Oosa |
Mäkipää |
Raision Urheilijat |
IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi |
1:37.51 |
242 |
Noora |
Lausala |
Cetus Espoo |
IKM-aluekilpailu ES1 |
1:37.62 |
243 |
Inez |
Vehkala |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi |
1:37.87 |
244 |
Siiri |
Kaartinen |
Nummelan Kisaajat |
IKM-aluekilpailu ES2 |
1:38.54 |
245 |
Kaisla |
Virtanen |
Riihimäen Uimaseura |
IKM-aluekilpailu ES2 |
1:39.24 |
246 |
Sanni |
Kangastalo |
Simmis Wanda ry |
IKM-aluekilpailu ES2 |
1:39.38 |
247 |
Aada |
Tahvanainen |
Lappeenrannan Uimarit |
IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi |
1:39.41 |
248 |
Peppiina |
Myllykangas |
Oulun Lohet |
IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi |
1:39.48 |
249 |
Lilja |
Sorsa |
Nummelan Kisaajat |
IKM-aluekilpailu ES2 |
1:39.54 |
250 |
Melina |
Savolainen |
Hämeenlinnan Uimaseura |
IKM-aluekilpailu Häme |
1:39.77 |
251 |
Senni |
Helskyaho |
Salon Uimarit |
IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi |
1:40.23 |
252 |
Aada |
Palomäki |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi |
1:40.47 |
253 |
Elisa |
Turta |
Loimaan Uimaseura |
IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi |
1:41.05 |
254 |
Janika |
Parkkila |
Simmis Wanda ry |
IKM-aluekilpailu ES2 |
1:41.21 |
255 |
Emma |
Hamilton |
TaTu Tampere |
IKM-aluekilpailu Häme |
1:41.49 |
256 |
Oona |
Lukka |
Swimming Club Vuokatti |
IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi |
1:42.83 |
257 |
Sofie |
Vigman |
Jyväskylän Aalto |
IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi |
1:43.32 |
258 |
Enni |
Huttu |
Swimming Club Vuokatti |
IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi |
1:43.40 |
259 |
Oona |
Liuski |
Swimming Club Vuokatti |
IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi |
1:45.85 |
260 |
Alisa |
Kylämaa |
Hämeenlinnan Uimaseura |
IKM-aluekilpailu Häme |
1:46.55 |
261 |
Lilja |
Ahvenlampi |
Helsingfors Simsällskap |
IKM-aluekilpailu ES1 |
1:46.62 |
262 |
Elsa |
Jokela |
Loimaan Uimaseura |
IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi |
1:47.49 |
263 |
Anna-Greta Aurora |
Kohonen |
Uinti Imatra |
IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi |
1:47.63 |
264 |
Eva |
Riquelme Mac Donald |
Åbo Simklubb |
IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi |
1:49.03 |
265 |
Oona |
Kiiski |
Loimaan Uimaseura |
IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi |
1:49.10 |
266 |
Noora |
Koistinen |
Joensuun Uimaseura ry |
IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi |
1:49.52 |
267 |
Aino |
Hietanen |
Hämeenlinnan Uimaseura |
IKM-aluekilpailu Häme |
1:50.23 |
268 |
Helmiina |
Hynninen |
Jyväskylän Aalto |
IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi |
1:50.76 |
269 |
Rebecka |
Roos |
Ålands Simförening |
IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi |
1:51.30 |
270 |
Aava |
Hannelius |
Helsingfors Simsällskap |
IKM-aluekilpailu ES1 |
1:51.57 |
271 |
Terhi |
Koskenvuori |
Kuopion Uimaseura |
IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi |
1:52.08 |
272 |
Adele |
Rekunen |
Aurajoen Uinti Ry |
IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi |
1:53.12 |
273 |
Elli |
Luukinen |
Uinti Imatra |
IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi |
1:53.71 |
274 |
Fanni |
Aho |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi |
1:56.73 |
275 |
Linnea |
Ocampo |
Jyväskylän Aalto |
IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi |
2:00.95 |
276 |
Ennaliina |
Malinen |
ORCA Helsinki |
IKM-aluekilpailu ES1 |
2:01.11 |
- |
Enni |
Falk |
Tuusulan Uimaseura ry |
IKM-aluekilpailu ES2 |
DSQ |
- |
Tia |
Rissanen |
Tuusulan Uimaseura ry |
IKM-aluekilpailu ES2 |
DSQ |
- |
Pihla |
valkonen |
Jyväskylän Aalto |
IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi |
DSQ |
- |
Venla |
Päivärinta |
Ilmajoen Kisailijat |
IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi |
DSQ |
- |
Nadiia |
Kravchuk |
Helsingfors Simsällskap |
IKM-aluekilpailu ES1 |
DSQ |
- |
Silja |
Pulkkinen |
Kokkolan Uimaseura |
IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi |
DSQ |
- |
Maisa |
Marttunen |
Helsingfors Simsällskap |
IKM-aluekilpailu ES1 |
DSQ |
- |
Emma |
Palola |
Kokkolan Uimaseura |
IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi |
DSQ |
- |
Ida |
Tuomola |
Hämeenlinnan Uimaseura |
IKM-aluekilpailu Häme |
DSQ |
- |
Melina |
Kokko |
Oulun Uinti 1906 |
IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi |
DSQ |
- |
Elea |
Sarkki |
TaTu Tampere |
IKM-aluekilpailu Häme |
DSQ |
- |
Minttu |
Ahokas |
Salon Uimarit |
IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi |
DSQ |
- |
Neela |
Juvonen |
Cetus Espoo |
IKM-aluekilpailu ES1 |
DSQ |
- |
Minea |
Kangas |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi |
DSQ |
- |
Sara |
Kivelä |
Salon Uimarit |
IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi |
DSQ |
- |
Emma |
Korri |
Kokkolan Uimaseura |
IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi |
DSQ |
- |
Minea |
Mäkilä |
Salon Uimarit |
IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi |
DSQ |
- |
Aava |
Salmiosalo |
Åbo Simklubb |
IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi |
DSQ |
- |
Inka |
Tomula |
Porin Uimaseura |
IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi |
DNF |
- |
Riinu |
Hotulainen |
Cetus Espoo |
IKM-aluekilpailu ES1 |
DNS |