Končni rezultati
Spodaj so rezultati tekmovanja :
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Naloženo: 2018-11-03 17:55:54
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Naloženo: 2018-11-03 17:47:18
IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi Naloženo: 2018-11-03 17:53:53
IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi Naloženo: 2018-11-03 17:41:24
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Naloženo: 2018-11-03 17:47:56
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi Naloženo: 2018-11-03 17:36:59
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi Naloženo: 2018-11-03 18:07:22
20, T11,12,13,14,15 100m SU, Naloženo: 2018-11-03 18:07:22
11 - 11
# | Ime | Priimek | Klub | Tekmovanje | Čas |
---|---|---|---|---|---|
1 | Mirelle | Hirsiniemi | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:15.43 |
2 | Jenni | Korkeamäki | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:16.00 |
3 | Enna | Äyrämöinen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:17.12 |
4 | Emmi | Salo | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:17.27 |
5 | Kerttu | Rantanen | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:17.91 |
6 | Aliisa | Soini | Salon Uimarit | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:18.94 |
7 | Ebba | Simberg | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:19.04 |
8 | Nella | Kortteinen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:19.90 |
9 | Tuuli | Peltola | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:19.94 |
10 | Kaisa | Keränen | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:20.48 |
11 | Ruut | Salmi | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:20.53 |
12 | Dominika | Stalinskaja | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:20.81 |
13 | Esra | Ergüner | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:21.00 |
14 | Hanni | Koski | Uimaseura Kangasalan Kuohu | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:21.09 |
15 | Siiri | Haverinen | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:22.31 |
16 | Veera | Malmelin | Nokian Pyry | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:22.46 |
17 | Aino | Ruotsalainen | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:22.87 |
18 | Anna | Salo | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:23.10 |
19 | Vilma | Vatanen | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:23.38 |
20 | Hanna | Törmä | Porin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:23.41 |
21 | Matilda | Leppänen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:23.46 |
22 | Ella | Valdolin | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:23.68 |
23 | Annabella | Karjalainen | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:24.20 |
24 | Anni | Mäki-Hokkonen | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:24.27 |
25 | Iida | Tawast | Simmis Grani | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:24.80 |
26 | Anni | Frusti | Nokian Pyry | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:24.82 |
27 | Anita | Mäkinen | Nummelan Kisaajat | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:25.54 |
28 | Linnea | Koski | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:25.64 |
29 | Hertta | Nieminen | Uimaseura Kangasalan Kuohu | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:25.68 |
29 | Iina | Ekholm | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:25.68 |
31 | Ellen | Lindell | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:26.22 |
32 | Peppi | Lehtinen | Kankaanpään Uimarit | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:26.24 |
33 | Aino | Ruottinen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:26.90 |
34 | Edith | Ervasti | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:26.98 |
35 | Inka | Hämäläinen | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:27.25 |
36 | Sofia | Palojärvi | Swimming Club Rovaniemi | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:27.52 |
36 | Milka | Marjakaarto | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:27.52 |
38 | Ines | Pälviranta | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:27.64 |
39 | Eevi | Hirvasoja | Haukiputaan Heitto | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:27.79 |
40 | Pinja | Niskanen | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:28.24 |
41 | Aino | Laine | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:28.29 |
42 | Iita | Kimpimäki | Haukiputaan Heitto | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:29.13 |
42 | Eevi | Hirsi | HTU Stadi | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:29.13 |
44 | Ronja | Halinen | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:29.26 |
45 | Lotta | Janhunen | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:29.41 |
46 | Hilla-maaria | Juhola | Porin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:29.43 |
47 | Aava | Näykki | Kempeleen Pyrintö | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:29.89 |
48 | Iina | Pasuri | Haukiputaan Heitto | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:29.91 |
49 | Ennimaija | Mäntynen | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:29.94 |
50 | Petra | Soini | Nokian Pyry | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:29.98 |
51 | Sini | Saari | Vieskan Uimarit | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:30.62 |
52 | Milja | Weckström | Helsingin Uimarit | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:30.94 |
53 | Anja | Miao | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:31.16 |
54 | Armi Aurora | Tavi | Kemin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:31.26 |
55 | Kiia | Koivisto | Loimaan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:31.63 |
56 | Agnes | Ruusumo | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:31.76 |
57 | Emma | Autio | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:31.77 |
58 | Juuli | Uusitalo | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:31.81 |
59 | Viivi | Loimusto | Salon Uimarit | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:31.90 |
60 | Maija | Leinonen | Haukiputaan Heitto | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:32.00 |
61 | Katri | Kulovuori | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:32.11 |
62 | Liisa | Peetsu | Uimaseura Kangasalan Kuohu | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:32.14 |
63 | Justiina | Junnila | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:32.17 |
64 | Iida | Kemppainen | Kajaanin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:32.22 |
65 | Fia | Metsola | Ålands Simförening | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:32.43 |
66 | Nella | Imponen | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:32.64 |
67 | Vilma | Saarimäki | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:32.66 |
68 | Mari | Kaski | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:32.93 |
69 | Kätlin | Ploompuu | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:33.11 |
70 | Krette | Mullamaa | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:33.19 |
71 | Meeri | Uusitalo | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:33.90 |
72 | Mia | Peake | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:33.98 |
73 | Sara | Lappalainen | Swimming Club Rovaniemi | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:34.03 |
74 | Olivia | Loukkola | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:34.07 |
75 | Elina | Jaako | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:34.75 |
76 | Aurora | Änäkkälä | Salon Uimarit | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:34.78 |
77 | Ida | Paaskoski | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:34.85 |
78 | Senni | Piirainen | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:35.03 |
79 | Joanna | Kivelä | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:35.15 |
80 | Saimi | Kiviniemi | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:35.33 |
81 | Eine | Idman | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:36.15 |
82 | Rahma | Ezzat | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:36.26 |
83 | Krista | Kurvinen | Mikkelin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:36.39 |
84 | Vuokko | Larjomaa | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:37.07 |
85 | Venla | Hauvala | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:37.09 |
86 | Neri | Lätti | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:37.23 |
87 | Mea | Prykäri | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:38.28 |
88 | Aina | Keiski | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:38.31 |
89 | Nella | Honkanen | Hyvinkään Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:38.54 |
90 | Venla | Karialho | Hyvinkään Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:39.10 |
91 | Tiia | Liuski | Kajaanin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:39.11 |
92 | Stella | Laukkanen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:40.33 |
93 | Elsi | Vedenjuoksu | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:40.63 |
94 | Viia | Tossavainen | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:40.80 |
95 | Maria | Aho | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:40.84 |
96 | Sofia | Järvi | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:41.26 |
97 | Elsa | Pelkonen | Vieskan Uimarit | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:41.36 |
98 | Michelle | Fellman | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:41.70 |
99 | Aino | Leinonen | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:41.87 |
100 | Alma | Westerholm | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:42.23 |
101 | Noora | Salo | Kouvolan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:42.53 |
102 | Saana | Harjuoja | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:42.73 |
103 | Minni-maria | Vesma | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:42.83 |
104 | Linn | Löfqvist | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:43.69 |
105 | Elsa | Joseph | TaTu Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:43.72 |
106 | Polina | Senkina | Kouvolan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:43.97 |
107 | Alma | Holmlund | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:44.31 |
108 | Mona | Järveläinen | Uimaseura Kaarina | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:44.42 |
109 | Vilma | Lindholm | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:44.86 |
110 | Milja | Juvonen | Nokian Pyry | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:44.90 |
111 | Saaga | Lehmus | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:45.60 |
112 | Ida | Koivulahti | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:45.61 |
113 | Olivia | Aravirta | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:45.65 |
114 | Aino | Leipijärvi | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:45.68 |
115 | Maia | Loponen | ORCA Helsinki | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:45.72 |
116 | Katja | Seiger | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:45.73 |
117 | Lybov | Shumeylo | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:46.07 |
118 | Amelia | Fricker | Ålands Simförening | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:46.73 |
119 | Kristina | Helsing | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:46.98 |
120 | Valeriia | Timonina | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:47.80 |
121 | Vilma | Hyllinen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:48.04 |
122 | Maija Sofia | Lyly-Yrjänäinen | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:48.06 |
123 | Riia | Aho | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:48.84 |
124 | Iisa | Mattila | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:48.87 |
125 | Aino | Mustonen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:48.94 |
126 | Iita | Viinisalo | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:50.18 |
127 | Minea | Kynnäs | Kokkolan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:50.45 |
128 | Vieno | Niemi | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:50.62 |
129 | Emma | Avellan | Simmis Grani | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:50.65 |
130 | Jennifer | Syvänen | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:54.28 |
131 | Kaika | Sahari | ORCA Helsinki | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:54.64 |
132 | Sofia | Soininen | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:56.20 |
133 | Silvia | Jauhiainen | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:57.42 |
134 | Aino | Nokikuru | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:59.88 |
135 | Yasemin | Yilmaz | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:08.60 |
- | Siiri | Rantala | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | DSQ |
- | Amanda | Hirvonen | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | DSQ |
- | Aada | Mäkinen | Nivalan Saukot | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | DSQ |
- | Ilona | Sormunen | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | DSQ |
- | Emilia | Istomina | Kuopion Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | DSQ |
- | Eevi | Riekki | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | DSQ |
- | Maija | Salokorpi | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | DSQ |
- | Ellen | Krüger | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | DSQ |
- | Salli | Sepponen | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | DSQ |
- | Sofia | Oksa | Nummelan Kisaajat | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | DSQ |
- | Rosa | Perikangas | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | DSQ |
20, T11,12,13,14,15 100m SU, Naloženo: 2018-11-03 18:07:22
12 - 12
# | Ime | Priimek | Klub | Tekmovanje | Čas |
---|---|---|---|---|---|
1 | Lotta | Moilanen | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:08.29 |
2 | Reeta | Ollonen | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:09.62 |
3 | Louna | Kasvio | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:10.03 |
4 | Ülle | Harjaks | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:11.30 |
5 | Aino | Välimaa | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:11.52 |
6 | Daniela | Lietzén | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:12.35 |
7 | Elsa | Vira | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:12.42 |
8 | Isla | Leinonen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:12.60 |
9 | Fia | Stenman | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:13.18 |
10 | Janina | Granberg | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:13.26 |
11 | Kaisla | Korvonen | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:14.25 |
12 | Ellen | Kaituri | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:14.50 |
13 | Aino | Kuusisto | Nurmijärven Uinti | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:14.59 |
14 | Amanda | Nilsson | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:14.84 |
15 | Wilma | Sundt | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:14.99 |
16 | Tiinu | Tamminen | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:15.13 |
17 | Sara | Seppänen | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:15.41 |
18 | Jenna | Juhola | Rauman Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:16.26 |
19 | Laura | Saarela | Nurmijärven Uinti | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:16.57 |
20 | Tilda | Aaltonen | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:16.99 |
21 | Anni | Turunen | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:17.07 |
22 | Tinka | Tamminen | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:17.43 |
23 | Elli | Lenkkeri | Uinti Hyvinkää | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:17.44 |
24 | Hilla | Känkänen | Porin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:17.76 |
25 | Annaliina | Mänttäri | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:18.10 |
26 | Alicja | Milczarek | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:18.73 |
27 | Emmi | Nieminen | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:18.78 |
28 | Iina | Vänttinen | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:19.36 |
29 | Ella | Kalliokari | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:19.41 |
30 | Cécilia | Richard | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:19.61 |
31 | Mirella | Sauhula | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:19.95 |
32 | Helmi | Käkelä | Tuusulan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:19.97 |
33 | Maria | Karvonen | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:20.07 |
34 | Malin | Lindblom | Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:20.45 |
35 | Anna | Hynönen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:20.65 |
36 | Ariel Julienne | Jämsen | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:21.09 |
37 | Tiia | Mielonen | Nivalan Saukot | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:21.29 |
38 | Iisa-lotta | Rantaniitty | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:21.30 |
39 | Jeanette | Ingberg | Octopus Lohja | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:21.40 |
40 | Piia | Lahtinen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:21.61 |
41 | Milana | Virtanen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:21.80 |
42 | Vilma | Vepsäläinen | Kuopion Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:21.85 |
43 | Milla | Kiviranta | Vanders | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:22.08 |
44 | Sofie | Nauklér | Simmis Grani | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:22.24 |
45 | Emilia | Rahola | Porin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:22.25 |
46 | Emilia | Ruusu | Haminan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:22.34 |
47 | Enni | Tammilehto | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:22.46 |
48 | Hannah | Lamminmäki | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:22.49 |
49 | Pinja | Junttari | Kemin Työväen Uimarit | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:22.77 |
50 | Susanna | Ryynänen | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:23.25 |
51 | Eerika | Kivistö | Swimming Team Rauma | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:23.32 |
52 | Oona | Sarlin | Vanders | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:23.55 |
53 | Kia | Mäennenä | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:23.66 |
54 | Nea | Elomaa | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:23.81 |
55 | Katriina | Kallio | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:24.19 |
56 | Vilja | Takalo | Kajaanin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:24.33 |
57 | Mathilda | Heikiö | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:24.47 |
58 | Veera | Ele | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:24.55 |
59 | Rita | Heinonen | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:24.67 |
59 | Sofia | Lepistö | Mikkelin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:24.67 |
61 | Malla | Kostiainen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:24.73 |
62 | Rebekka | Ritmala | Vanders | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:24.86 |
63 | Emmi | Halonen | Vanders | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:24.93 |
64 | Joanna | Salonen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:25.32 |
65 | Elli | Kenttälä | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:25.40 |
66 | Oosa | Mattila | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:25.42 |
67 | Mia Karolina | Müürsepp | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:25.54 |
68 | Maria | Kajosmäki | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:25.58 |
69 | Venla | Talvensaari | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:25.87 |
70 | Veera | Westerlund | Uimaseura Aquila | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:25.88 |
71 | Lila | Niskala | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:26.17 |
72 | Janina | Paakkolanvaara | Kemin Työväen Uimarit | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:26.30 |
73 | Ippi | Ranta | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:26.31 |
74 | Heli | Kuisma | Hyvinkään Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:26.36 |
75 | Anette | Kärkkäinen | Kajaanin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:26.38 |
76 | Ella | Parviainen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:26.54 |
77 | Milja | Prepula | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:26.56 |
78 | Emilia | Pakkanen | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:26.60 |
79 | Cecilia | Rönnlund | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:27.11 |
80 | Ella | Kostiainen | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:27.32 |
81 | Nelli | Jumppanen | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:27.63 |
82 | Laura | Lyytinen | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:27.67 |
83 | Iiris | Uusitalo | Kajaanin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:27.70 |
84 | Ninja | Brelo | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:28.25 |
85 | Iina | Hulkki | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:28.62 |
86 | Noora | Glasin | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:28.76 |
87 | Merete | Lätti | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:28.81 |
88 | Amanda | Vanhanen | Simmis Grani | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:28.93 |
89 | Laura | Zurban | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:29.37 |
90 | Lotta | Lönnqvist | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:29.61 |
91 | Saimi | Ruuska | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:29.83 |
91 | Malva | Salmelin | Salon Uimarit | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:29.83 |
93 | Iiris | Soilevaara | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:30.03 |
94 | Emilia | Quigley | ORCA Helsinki | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:30.05 |
95 | Unna | Korja | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:30.30 |
96 | Angelica | Kärki | Kempeleen Pyrintö | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:30.42 |
97 | Essi | Pyykkö | Salon Uimarit | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:30.52 |
98 | Iida | Saarikoski | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:30.57 |
99 | Päivä-kaisla | Seppänen | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:30.70 |
100 | Silva | Salonniemi | Uimaseura Kangasalan Kuohu | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:30.74 |
101 | Hilda | Kupila | Vanders | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:30.75 |
102 | Annu | Pasma | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:30.93 |
103 | Mea | Alho | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:30.98 |
104 | Tilda | Saine | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:31.10 |
105 | Maria | Issakainen | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:31.15 |
106 | Siiri | Multamäki | ORCA Helsinki | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:31.26 |
107 | Lumi | Öller | Helsingin Uimarit | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:31.40 |
108 | Anni | Moilanen | Kempeleen Pyrintö | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:31.56 |
109 | Riikka | Broman | Nokian Pyry | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:31.62 |
110 | Maikki | Hämäläinen | Uimaseura Kaarina | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:32.05 |
111 | Oona | Lipponen | Kemin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:32.10 |
112 | Noona | Hyrkäs | Kajaanin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:32.16 |
113 | Jessica | Takkunen | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:32.66 |
114 | Tua | Iivanainen | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:32.82 |
115 | Veera | Rantala | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:32.96 |
116 | Julia | Saranpää | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:33.00 |
117 | Laura | Kangas | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:33.01 |
118 | Peppi | Ojakippola | Vieskan Uimarit | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:33.04 |
119 | Viivi | Hallikainen | Kuopion Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:33.30 |
120 | Eeva | Finnilä | Seinäjoen Uimarit-58 | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:33.43 |
121 | Nea | Salmela | Loimaan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:33.72 |
122 | Kaisla-kerttu | Parkkonen | Hyvinkään Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:33.81 |
123 | Iina | Tapaninen | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:33.88 |
124 | Milla | Haapamäki | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:34.24 |
125 | Saaga | Keränen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:34.25 |
126 | Laura | Koskela | Seinäjoen Uimarit-58 | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:34.26 |
127 | Minttu | Mikkonen | Uimaseura Kangasalan Kuohu | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:34.27 |
128 | Ada | Riquelme Mac Donald | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:34.34 |
129 | Sara | Suonio | Salon Uimarit | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:34.43 |
130 | Sonja | Heikkilä | Salon Uimarit | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:34.55 |
131 | Tilda | Saarela | Vieskan Uimarit | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:34.76 |
132 | Lilja | Polojärvi | Swimming Club Rovaniemi | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:34.79 |
133 | Noora-maria | Linna | Vieskan Uimarit | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:35.04 |
134 | Aino | Jääskeläinen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:35.47 |
135 | Ella | Salminen | Porin Pyrintö | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:35.68 |
136 | Pia | Hellmann | Rauman Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:35.82 |
137 | Helmi | Koikkalainen | HTU Stadi | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:36.25 |
138 | Erin | Ovaska | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:36.49 |
139 | Viivi | Häikiö | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:36.58 |
140 | Sanni | Haaranen | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:37.08 |
141 | Iida | Ryhänen | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:37.53 |
142 | Vivian | Vesa | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:37.56 |
143 | Peppi | Värikoski | Nokian Pyry | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:37.61 |
144 | Minni | Kinnunen | Vanders | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:37.90 |
145 | Piitu | Perkola | TaTu Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:38.03 |
146 | Vilma | Paajanen | Uimaseura Kangasalan Kuohu | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:38.51 |
147 | Inkeri | Kuuramaa | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:38.87 |
148 | Alexia | Heikkilä | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:40.04 |
149 | Linda | Möttönen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:40.29 |
150 | Anni | Backman | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:41.05 |
151 | Iina | Salmivaara | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:41.23 |
152 | Meeri | Nordström | Porin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:41.37 |
153 | Elsa | Koskinen | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:42.65 |
154 | Matilda | Hirvonen | Hyvinkään Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:44.96 |
155 | Tanisha | Rajani | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:45.31 |
156 | Emmi | Liukko | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:46.18 |
157 | Milla | Liimatainen | ORCA Helsinki | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:46.23 |
158 | Mandi | Hämäläinen | Uimaseura Kaarina | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:46.32 |
159 | Iiris | Aittokallio | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:46.35 |
160 | Bea | Kortelainen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:46.42 |
161 | Matilda | Suikkanen | Haminan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:48.21 |
162 | Riina | Jungell | Octopus Lohja | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:50.22 |
163 | Matilda | Mäkäräinen | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:50.86 |
164 | Elsa | Vainio | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:51.34 |
165 | Ellinor | Ollikainen | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:52.73 |
166 | Noora | Riionheimo | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:53.02 |
167 | Mariana | Mäki | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:53.09 |
168 | Veera | Helkkala | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:58.06 |
169 | Nea | Korpela | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:02.03 |
170 | Sara | Sinijärvi | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:03.02 |
171 | Neea | Väkinen | Hämeenlinnan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 2:12.27 |
172 | Kira | Viitanen | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:12.48 |
- | Viivi | Pesonen | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | DSQ |
- | Saga | Mikkonen | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | DSQ |
- | Amanda | Pekkola | Kouvolan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | DSQ |
- | Helmi | Räsänen | Simmis Grani | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | DSQ |
- | Heta | Kosunen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | DSQ |
- | Iisa | Lavikainen | Hyvinkään Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | DSQ |
- | Wilma | Turpeinen | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | DSQ |
- | Emma | Haapanen | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | DSQ |
- | Sini | Mäkilä | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | DSQ |
20, T11,12,13,14,15 100m SU, Naloženo: 2018-11-03 18:07:22
13 - 13
# | Ime | Priimek | Klub | Tekmovanje | Čas |
---|---|---|---|---|---|
1 | Vilma | Leppähaara | Nummelan Kisaajat | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:05.35 |
2 | Aino | Hinkka | Uimaseura Kangasalan Kuohu | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:05.73 |
3 | Kukka | Kangas | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:08.23 |
4 | Laura | Kousa | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:08.94 |
5 | Fiona | Laakso | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:09.01 |
6 | Karla | Tiainen | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:09.14 |
7 | Kira | Lindroos | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:09.27 |
8 | Salma | Mäntynen | Uimaseura Aquila | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:09.46 |
9 | Aino | Tamminen | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:10.12 |
10 | Essi | Ahvenainen | Vanders | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:10.38 |
11 | Iina | Rissanen | Vanders | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:10.50 |
12 | Laura | Rajavaara | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:10.63 |
13 | Moona | Korpikoski | Nokian Pyry | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:11.09 |
14 | Ida | Kauppinen | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:11.12 |
15 | Maura | Bergström | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:11.28 |
16 | Enni | Kinnunen | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:12.27 |
17 | Sonila | Selimi | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:12.30 |
17 | Milla | Karttunen | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:12.30 |
19 | Aino | Lepola | TaTu Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:12.35 |
20 | Lumi | Luoma | Uinti Hyvinkää | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:12.37 |
20 | Aino Emilia | Hankala | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:12.37 |
22 | Meri | Luoma | Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:12.72 |
23 | Teea | Jestoi | Kokkolan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:13.02 |
24 | Vilma | Rintala | Kokkolan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:13.63 |
25 | Sofia | Rinne | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:14.28 |
26 | Elina | Ryynänen | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:14.40 |
27 | Sivi | Juvakka | Nokian Pyry | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:14.45 |
28 | Iida | Vesa | ORCA Helsinki | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:14.65 |
29 | Anna | Hakkarainen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:14.67 |
30 | Alma | Hörkkö | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:15.27 |
31 | Maija | Hinkkala | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:15.52 |
32 | Aino | Ollikainen | Keuruun Toverit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:15.59 |
33 | Hanna | Martola | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:15.93 |
34 | Säde | Ryynänen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:16.21 |
35 | Maiju | Huttunen | Swimming Club Rovaniemi | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:16.64 |
36 | Kiia | Metsäkonkola | Salon Uimarit | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:16.71 |
37 | Jutta | Mört | Kemin Työväen Uimarit | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:16.90 |
38 | Anni | Törmänen | Rauman Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:17.07 |
39 | Jasmin | Savonen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:17.12 |
40 | Jenna | Nousiainen | Nokian Pyry | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:17.18 |
41 | Nelli | Laaksonen | Porin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:17.24 |
42 | Milla | Kähkönen | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:17.49 |
43 | Maj | Kajander | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:17.59 |
44 | Heidi | Helenius | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:17.76 |
45 | Sabina | Rakhimova | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:17.78 |
46 | Milla | Marttila | Kempeleen Pyrintö | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:18.01 |
47 | Karla | Lehtosalo | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:18.05 |
48 | Essi Vilhelmiina | Virta | Kempeleen Pyrintö | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:18.40 |
49 | Rina | Rantanen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:18.49 |
50 | Lidia | Evans | Swimming Club Vuokatti | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:18.77 |
51 | Jaana | Nevala | Vieskan Uimarit | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:18.90 |
52 | Elina | Ruha | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:19.34 |
53 | Inger | Isaksen | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:19.47 |
54 | Jenni | Kurki | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:19.93 |
55 | Emmi | Lapikisto | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:20.25 |
56 | Saara | Raulos | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:20.42 |
57 | Kaarina | Rihte | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:20.63 |
58 | Kaisu | Leinonen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:21.47 |
59 | Sini | Taskinen | Octopus Lohja | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:22.24 |
60 | Eeva | Toroi | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:22.57 |
61 | Roosa | Tuomola | Tuusulan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:22.63 |
62 | Emma-lotta | Ahola | Järvenpään Uintiklubi | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:22.73 |
63 | Janna | Tepsa | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:23.04 |
64 | Saana | Uusitalo | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:23.48 |
65 | Céline | Flöjt | Ålands Simförening | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:23.53 |
66 | Ronja | Maude | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:23.62 |
67 | Henni | Halme | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:24.65 |
68 | Mandi | Vuoristo | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:24.99 |
69 | Iina | Kukkonen | Mikkelin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:25.46 |
70 | Vilma | Madetoja | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:25.93 |
71 | Veera | Maijala | Rauman Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:25.95 |
72 | Aada | Lehtoniemi | Uimaseura Kangasalan Kuohu | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:26.39 |
73 | Janica | Nieminen | Uinti Hyvinkää | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:26.74 |
74 | Leenu Karolina | Kinnunen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:26.89 |
75 | Jemina | Saraniemi | Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:26.98 |
76 | Pinja | Lohiniva | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:26.99 |
77 | Ronja | Kalvas | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:27.85 |
78 | Emilia | Pelto | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:27.86 |
79 | Mona | Vahteristo | Valkeakosken Uimaseura | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:28.44 |
80 | Marikki | Vuorisalo | Nummelan Kisaajat | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:28.53 |
81 | Saga | Tuisku | Kemin Työväen Uimarit | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:28.71 |
82 | Emilia | Hakala | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:28.88 |
83 | Jenna | Helminen | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:29.01 |
84 | Erika | Ruotsalainen | Kajaanin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:29.25 |
85 | Jenna | Luoma | Uimaseura Kangasalan Kuohu | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:29.86 |
86 | Olivia | Romo | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:30.88 |
87 | Teresa | Pulkkinen | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:31.03 |
88 | Emmi | Ellonen | Porin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:31.44 |
89 | Bianca | Flöjt | Ålands Simförening | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:32.31 |
90 | Siiri | Kuparinen | Haminan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:33.73 |
91 | Nelli | Hytti | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:33.99 |
92 | Iida | Salonen | Hämeenlinnan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:35.12 |
93 | Selja | Lahti | Swimming Club Rovaniemi | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:36.19 |
94 | Amanda | Ahmaoja | Porin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:36.42 |
95 | Kaisa | Harjula | Porin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:36.98 |
96 | Ilona | Marttila | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:39.64 |
97 | Elviira | Kotkaniemi | Seinäjoen Uimarit-58 | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:40.28 |
98 | Sanni | Tapio | Salon Uimarit | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:44.71 |
99 | Deniz | Keteli | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:51.17 |
- | Veera | Kopponen | HTU Stadi | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | DSQ |
- | Pihla | Mättö | Kuopion Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | DSQ |
- | Minea | Laakso | TaTu Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | DSQ |
- | Kerttu | Törmälä | Kempeleen Pyrintö | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | DSQ |
20, T11,12,13,14,15 100m SU, Naloženo: 2018-11-03 18:07:22
14 - 14
# | Ime | Priimek | Klub | Tekmovanje | Čas |
---|---|---|---|---|---|
1 | Alina | Antila | Nurmijärven Uinti | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:03.62 |
2 | Helmi | Jouhten | Kempeleen Pyrintö | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:05.15 |
3 | Jenna | Pulkkinen | Kouvolan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:05.50 |
4 | Lotta | Pälsi | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:06.38 |
5 | Aada | Rissanen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:06.64 |
6 | Riikka | Niskala | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:06.82 |
7 | Ella | Hulkki | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:07.26 |
8 | Irene | Mäkilä | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:07.54 |
9 | Laura | Nissi | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:08.80 |
10 | Liinu | Louhikoski | Vanders | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:09.76 |
11 | Roona | Karola | Tuusulan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:09.79 |
12 | Jessica | Mäkinen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:09.94 |
13 | Aada | Hakala | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:10.30 |
14 | Lotta | Hermonen | Kouvolan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:10.36 |
15 | Sini | Salmi | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:10.43 |
16 | Henna | Känsäkangas | Kokkolan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:10.52 |
17 | Inka | Elamaa | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:10.71 |
18 | Ciara | Wacklin | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:10.76 |
19 | Siiri | Konkka | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:11.09 |
20 | Ella | Nihtilä | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:11.68 |
21 | Enna | Eho | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:12.16 |
22 | Dina | Sadojevic Jelacik | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:12.22 |
22 | Sofia | Ellonen | Uimaseura Kangasalan Kuohu | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:12.22 |
24 | Ella-maija | Syväniemi | Gladius Kirkkonummi | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:12.90 |
25 | Jessika | Liimatta | TaTu Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:13.30 |
26 | Eevi | Peltonen | Uimaseura Aquila | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:13.40 |
27 | Anni | Ranta-Valkama | Swimming Club Rovaniemi | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:13.58 |
28 | Helmi | Haverinen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:14.26 |
29 | Inka | Lytz | Swimming Club Rovaniemi | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:14.91 |
30 | Nessa | Järvinen | Uimaseura Aquila | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:14.95 |
31 | Pinja | Nieminen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:15.16 |
31 | Siiri | Tiilikka | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:15.16 |
33 | Oona | Kupari | Octopus Lohja | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:16.13 |
34 | Viola | Penttilä | Swimming Team Rauma | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:16.27 |
35 | Henna | Moilanen | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:16.59 |
36 | Aada | Rantanen | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:16.60 |
37 | Viivi | Nurmela | Seinäjoen Uimarit-58 | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:16.72 |
38 | Iida | Savulahti | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:17.32 |
39 | Melissa | Virtanen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:17.68 |
40 | Henni | Havén | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:18.21 |
41 | Venla | Hauska | Järvenpään Uintiklubi | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:18.30 |
42 | Wilma | Lassila | TaTu Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:18.45 |
43 | Gitta | Nukala | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:18.65 |
44 | Viivi | Lehtonen | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:18.69 |
45 | Petra | Laukkanen | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:18.86 |
46 | Emmi | Lyytinen | Kuopion Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:19.26 |
47 | Beata | Koroknay-Pál | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:19.42 |
48 | Viivi | Heittokangas | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:19.53 |
49 | Aada | Tourunen | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:19.56 |
50 | Ida | Maliranta | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:19.62 |
51 | Sanni | Valtanen | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:20.13 |
51 | Verna | Haravuori | Järvenpään Uintiklubi | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:20.13 |
53 | Linda | Ilonen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:20.15 |
54 | Meeri | Kerkkänen | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:20.27 |
55 | Emma | Tolonen | Kajaanin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:20.64 |
56 | Aada | Taiponen | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:21.11 |
57 | Ronja | Mustalahti | Nokian Pyry | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:21.19 |
58 | Aava | Aula | Helsingin Uimarit | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:21.42 |
59 | Kiia | Junttari | Kemin Työväen Uimarit | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:21.51 |
60 | Siiri | Vesanen | Vanders | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:21.66 |
61 | Elle | Axén | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:22.19 |
62 | Saara | Kiuru | Uimaseura Kangasalan Kuohu | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:22.37 |
63 | Lilja | Pulkkinen | Kouvolan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:23.96 |
64 | Peppi | Särkelä | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:24.90 |
65 | Helmi | Romppanen | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:25.20 |
66 | Julia | Nelimarkka | Keuruun Toverit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:25.39 |
67 | Juuli | Kinnunen | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:25.70 |
68 | Oona | Nieminen | Alavuden Urheilijat | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:27.47 |
69 | Emma | Lång | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:27.84 |
70 | Emmi | Silvola | Uinti Hyvinkää | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:28.65 |
71 | Kaarina | Leppä | Haminan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:28.73 |
72 | Wenla | Niemi | Swimming Club Rovaniemi | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:29.08 |
73 | Reetta | Piira | Swimming Club Rovaniemi | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:29.30 |
74 | Roosa | Rinta-Aho | Alavuden Urheilijat | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:29.54 |
75 | Iida | Jännes | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:30.19 |
76 | Sonja | Tarkiainen | Uinti Hyvinkää | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:31.01 |
77 | Aava | Merikanto | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:32.30 |
78 | Reetta | Haara | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:33.86 |
79 | Anna | Villför | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:35.16 |
80 | Aada | Berg | Porin Pyrintö | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:39.30 |
81 | Ida | Enberg | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:41.92 |
82 | Nea-noora Hannele | Väli-Tainio | Kuopion Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:44.44 |
83 | Sanni | Porkkala | Seinäjoen Uimarit-58 | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:44.58 |
- | Anna | Edwards | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | DSQ |
- | Vlada | Guljajeva | Hyvinkään Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | DSQ |
20, T11,12,13,14,15 100m SU, Naloženo: 2018-11-03 18:07:22
15 - 15
# | Ime | Priimek | Klub | Tekmovanje | Čas |
---|---|---|---|---|---|
1 | Martta | Nygård | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:04.36 |
2 | Laura | Kellberg | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:04.96 |
3 | Rebekka | Luoto | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:05.52 |
4 | Sylvia | Kuusisto | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:06.29 |
5 | Petra | Kivi | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:06.85 |
6 | Saana | Yritys | Uinti Hyvinkää | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:07.09 |
7 | Minttu | Paalanen | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:07.26 |
8 | Vilja | Grundström | Vanders | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:07.42 |
9 | Wilma | Lakanen | Kokkolan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:07.46 |
9 | Roosa | Kärkkäinen | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:07.46 |
11 | Madeleine | Hiltunen | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:07.63 |
12 | Kerttu | Nurmi | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:08.02 |
13 | Iris | Hanski | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:08.18 |
14 | Sofia | Martinkauppi | Uimaseura Kangasalan Kuohu | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:08.19 |
15 | Kiira | Kangasniemi | Seinäjoen Uimarit-58 | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:08.68 |
16 | Senni | Mattila | Porin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:09.30 |
17 | Lotta | Lehtoila | ORCA Helsinki | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:09.31 |
18 | Aida | Pasma | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:10.10 |
19 | Anni | Korhonen | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:11.62 |
20 | Malla | Juutinen | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:12.09 |
21 | Julia | Peltola | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:12.45 |
22 | Martina | Uusitalo | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:12.46 |
23 | Laura | Pennanen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:12.49 |
24 | Ronja | Myllykallio | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:12.51 |
25 | Roosa | Aho | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:12.61 |
26 | Ronja | Hellberg | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:13.12 |
27 | Janna | Salminen | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:13.27 |
28 | Satu | Immonen | Swimming Club Vuokatti | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:14.06 |
29 | Aada | Viitamäki | Hämeenlinnan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:14.37 |
30 | Diana | Seiger | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:14.53 |
31 | Ella | Kankkunen | Kuopion Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:14.55 |
32 | Sini | Heikkilä | Salon Uimarit | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:14.76 |
33 | Anni-maria | Laakso | Kampuksen Plaani | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:14.88 |
34 | Alisa | Hänninen | Järvenpään Uintiklubi | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:15.60 |
35 | Julie | Nikkilä | Vanders | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:15.64 |
36 | Helmi | Ahonen | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:15.78 |
37 | Annika | Alanen | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:16.40 |
38 | Heidi | Javanainen | Swimming Team Rauma | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:16.43 |
39 | Siiri | Pellinen | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:16.54 |
40 | Vilma | Puisto | Uinti Imatra | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:17.02 |
41 | Anni | Koivula | Nokian Pyry | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:17.72 |
42 | Anni | Seppälä | Helsingin Uimarit | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:17.79 |
43 | Siiri | Kokko | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:17.93 |
44 | Cinja | Åvist | Hyvinkään Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:17.96 |
45 | Hilda | Helo | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:18.10 |
46 | Ella | Alanko | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:18.17 |
47 | Cindy | Palm | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:18.26 |
48 | Veera | Laakkonen | Kampuksen Plaani | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:18.33 |
49 | Lotta | Heinimäki | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:18.34 |
50 | Delia Helena | Aho | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:20.09 |
51 | Senni | Toikka | Kouvolan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:20.20 |
52 | Sara | Ylimäki | Kemin Työväen Uimarit | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:20.35 |
53 | Sanni | Salmi | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:20.72 |
54 | Venla | Pylvänäinen | Lahden Kaleva | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:20.84 |
55 | Linnea | Ström | Uimaseura Kaarina | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:21.12 |
56 | Niini | Saxelin | Tuusulan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:21.24 |
57 | Edla | Wuori | Nurmijärven Uinti | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:21.94 |
58 | Beatriz | Coloma Vanhala | Helsingin Uimarit | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:23.06 |
59 | Greta | Kandolin | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:23.65 |
60 | Alexandra | Nikkinen | Helsingin Uimarit | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:24.58 |
61 | Lotta | Laine | Hämeenlinnan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:25.82 |
62 | Greta | Suorsa | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:28.26 |
63 | Helmi | Viertorinne | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:28.32 |
64 | Noora | Ketola | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:29.06 |
65 | Emilia | Kivelä | Kokkolan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:29.58 |
66 | Vivian | Ljungqvist | ORCA Helsinki | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:31.30 |
67 | Amanda | Rahola | Porin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:33.55 |
68 | Heli | Havantola | Nurmijärven Uinti | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:34.75 |
- | Sofia | Långström | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | DSQ |
- | Lise | Strandberg | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | DSQ |