Kokonaistilanne
Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2020-11-01 12:46:46
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2020-11-01 12:15:36
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2020-11-01 11:27:15
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2020-11-01 12:22:15
IKM 2020 Länsi-Suomi Päivitetty: 2020-11-01 12:58:19
IKM 2020 Pohjois-Suomi Päivitetty: 2020-11-01 11:31:54
IKM 2020 Varsinais-Suomi Päivitetty: 2020-11-01 12:33:43
29, T12,13,14,15 200m RU Finaali, Päivitetty: 2020-11-01 12:58:19
12 - 12
# |
Etunimi |
Sukunimi |
Seura |
Kilpailu |
Time |
1 |
Linnea |
Heikkilä |
Simmis Grani |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:44.73 |
2 |
Riialiina |
Kiljala |
Vieskan Uimarit |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
2:50.85 |
3 |
Veera |
Mustonen |
Riihimäen Uimaseura |
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 |
2:55.02 |
4 |
Nicola |
Burman |
Joensuun Uimaseura ry |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
2:55.14 |
5 |
Maija |
Mikkonen |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
2:58.78 |
6 |
Nelli |
Kiho |
Swimming Jyväskylä |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
3:00.87 |
7 |
Helmi |
Kittelä |
Riihimäen Uimaseura |
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 |
3:01.07 |
8 |
Fiia |
Immonen |
Vanders |
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 |
3:02.25 |
9 |
Albertiina |
Kotkaniemi |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
3:04.79 |
10 |
Sira |
Katavisto |
ORCA Helsinki |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
3:05.40 |
11 |
Netta |
Korkalainen |
Kouvolan Uimarit |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
3:06.44 |
12 |
Vilja |
Säntti |
Oulun Uinti 1906 |
IKM 2020 Pohjois-Suomi |
3:06.53 |
13 |
Amaya |
Luukkonen |
Oulun Uinti 1906 |
IKM 2020 Pohjois-Suomi |
3:08.94 |
14 |
Senja |
Pakkanen |
Kankaanpään Uimarit |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
3:09.34 |
15 |
Friida |
Prittinen |
Vanders |
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 |
3:09.53 |
16 |
Anna |
Ryhänen |
Cetus Espoo |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
3:10.81 |
17 |
Anni |
Kahlos |
Gladius Kirkkonummi |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
3:12.34 |
18 |
Laura |
Lehtoila |
ORCA Helsinki |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
3:13.39 |
19 |
Eedi |
Imppola |
Hyvinkään Uimaseura |
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 |
3:13.62 |
20 |
Kea-Erin |
Saarinen |
ORCA Helsinki |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
3:14.32 |
21 |
Sofia |
Hämäläinen |
Nokian Pyry |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
3:14.40 |
22 |
Selma |
Laukkanen |
Alavuden Urheilijat |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
3:14.71 |
23 |
Minea |
Mäentausta |
Oulun Uinti 1906 |
IKM 2020 Pohjois-Suomi |
3:14.74 |
24 |
Emilie |
Sjösten |
Aurajoen Uinti Ry |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
3:15.34 |
25 |
Melissa |
Paukkunen |
Vanders |
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 |
3:15.85 |
26 |
Selma |
Ala-Karvia |
Uinti Tampere |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
3:16.92 |
27 |
Laura |
Rytilahti |
Oulun Uinti 1906 |
IKM 2020 Pohjois-Suomi |
3:16.94 |
28 |
Saara |
Pakomäki |
Aurajoen Uinti Ry |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
3:17.40 |
29 |
Sonja |
Aho |
Cetus Espoo |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
3:17.57 |
30 |
Iiris |
Myllymäki |
Cetus Espoo |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
3:18.64 |
31 |
Lotta |
Martikainen |
Cetus Espoo |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
3:18.85 |
32 |
Saga |
Räikkönen |
Aurajoen Uinti Ry |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
3:18.87 |
33 |
Matilda |
Saarinen |
Salon Uimarit |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
3:19.46 |
34 |
Oona |
Valtonen |
TaTu Tampere |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
3:20.09 |
35 |
Pinja |
Hacklin |
Swimming Jyväskylä |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
3:20.43 |
36 |
Chiara |
Kippola |
TaTu Tampere |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
3:20.96 |
37 |
Iida |
Pennanen |
TaTu Tampere |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
3:21.00 |
38 |
Minea Emilia |
Pursiainen |
Swimming Jyväskylä |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
3:21.19 |
39 |
Irina |
Karvonen |
Simmis Wanda ry |
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 |
3:22.84 |
40 |
Moona |
Anttila |
Riihimäen Uimaseura |
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 |
3:24.19 |
41 |
Iisa |
Vanne |
Swimming Team Rauma |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
3:25.08 |
42 |
Nella |
Kuivanen |
Uinti Tampere |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
3:26.23 |
43 |
Jade |
Brelo |
Cetus Espoo |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
3:26.69 |
44 |
Siiri |
Nivukoski |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
3:28.05 |
45 |
Oona |
Keula |
Swimming Jyväskylä |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
3:28.22 |
46 |
Venla |
Päivärinta |
Ilmajoen Kisailijat |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
3:28.23 |
47 |
Iiris |
Myllymäki |
TaTu Tampere |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
3:29.39 |
48 |
Leonie |
Hildén |
Cetus Espoo |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
3:31.52 |
49 |
Diana |
Levchenko |
Hyvinkään Uimaseura |
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 |
3:31.59 |
50 |
Minttu-Ilona |
Saine |
Porin Uimaseura |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
3:32.01 |
51 |
Shreshta |
Balajee |
Cetus Espoo |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
3:32.40 |
52 |
Maija |
Kuisma |
Hyvinkään Uimaseura |
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 |
3:32.48 |
53 |
Saara |
Virtanen |
Kouvolan Uimarit |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
3:34.65 |
54 |
Emma |
Palmos |
Vanders |
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 |
3:34.91 |
55 |
Paulina |
Pessi |
Lappeenrannan Uimarit |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
3:34.92 |
56 |
Aino |
Sarvilahti |
Lappeenrannan Uimarit |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
3:35.74 |
57 |
Emilia |
Karulina |
Cetus Espoo |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
3:35.84 |
58 |
Mai |
Hirvilammi |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
3:35.87 |
59 |
Liina |
Ylinen |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
3:36.05 |
60 |
Veera Vilhelma |
Kiukkonen |
Aurajoen Uinti Ry |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
3:39.83 |
61 |
Jenna |
Rantanen |
Cetus Espoo |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
3:42.16 |
62 |
Aurora |
Pimenoff |
Helsingfors Simsällskap |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
3:44.69 |
63 |
Elsa |
Kähäri |
Swimming Jyväskylä |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
3:46.85 |
64 |
Kaisla |
Paalanen |
Riihimäen Uimaseura |
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 |
3:47.04 |
65 |
Elsa |
Salminen |
Swimming Jyväskylä |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
3:49.05 |
66 |
Sinja-Minnea |
Riekko |
Swimming Jyväskylä |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
3:49.22 |
67 |
Pinja |
Kotakoski |
Cetus Espoo |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
3:49.53 |
68 |
Peppi |
Lintilä |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
3:52.11 |
69 |
Eevi Klaara |
Orenshtein |
Aurajoen Uinti Ry |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
3:53.79 |
70 |
Emma |
Palola |
Kokkolan Uimaseura |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
3:58.09 |
71 |
Meea |
Marjamäki |
Porin Uimaseura |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
3:58.85 |
72 |
Kerttu |
Leinonen |
Joensuun Uimaseura ry |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
4:00.91 |
73 |
Eveliina |
Päivärinta |
Uinti Tampere |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
4:07.94 |
- |
Kristina |
Lindroos |
Cetus Espoo |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
DSQ |
- |
Veera |
Knuutila |
Aurajoen Uinti Ry |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
DSQ |
- |
Aino |
Karvinen |
Joensuun Uimaseura ry |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
DSQ |
29, T12,13,14,15 200m RU Finaali, Päivitetty: 2020-11-01 12:58:19
13 - 13
# |
Etunimi |
Sukunimi |
Seura |
Kilpailu |
Time |
1 |
Matilda |
Leppänen |
Cetus Espoo |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:45.06 |
2 |
Tuuli |
Peltola |
Raision Urheilijat |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
2:48.19 |
3 |
Joanna |
Högback |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
2:49.34 |
4 |
Eerika |
Ekdahl |
Nivalan Saukot |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
2:49.48 |
5 |
Hertta |
Nieminen |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
2:49.87 |
6 |
Ellen |
Krüger |
Oulun Lohet |
IKM 2020 Pohjois-Suomi |
2:50.21 |
7 |
Milka |
Marjakaarto |
Cetus Espoo |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:50.73 |
8 |
Anni |
Mäki-Hokkonen |
Lappeenrannan Uimarit |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
2:50.78 |
9 |
Petra |
Nieminen |
Cetus Espoo |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:51.42 |
10 |
Siiri |
Haverinen |
Lahden Uimaseura |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
2:51.99 |
11 |
Sofia |
Palojärvi |
Swimming Club Rovaniemi |
IKM 2020 Pohjois-Suomi |
2:52.75 |
12 |
Aino |
Ruottinen |
Uinti Tampere |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
2:53.19 |
13 |
IIda |
Tawast |
Simmis Grani |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:53.87 |
14 |
Salli |
Sepponen |
Oulun Uinti 1906 |
IKM 2020 Pohjois-Suomi |
2:54.02 |
15 |
Mirelle |
Hirsiniemi |
Aurajoen Uinti Ry |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
2:54.04 |
16 |
Iinu |
Tiainen |
Oulun Lohet |
IKM 2020 Pohjois-Suomi |
2:54.27 |
17 |
Linnea |
Koski |
Aurajoen Uinti Ry |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
2:54.35 |
18 |
Kaisa |
Keränen |
Oulun Lohet |
IKM 2020 Pohjois-Suomi |
2:54.84 |
19 |
Pinja |
Niskanen |
Oulun Lohet |
IKM 2020 Pohjois-Suomi |
2:55.13 |
20 |
Inka |
Hämäläinen |
Joensuun Uimaseura ry |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
2:56.30 |
21 |
Nella |
Kortteinen |
Uinti Tampere |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
2:56.82 |
22 |
Saimi |
Kiviniemi |
Oulun Uinti 1906 |
IKM 2020 Pohjois-Suomi |
2:57.55 |
23 |
Maija |
Leinonen |
Oulun Lohet |
IKM 2020 Pohjois-Suomi |
2:58.63 |
24 |
Aino |
Ruotsalainen |
Lappeenrannan Uimarit |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
2:58.91 |
25 |
Noora |
Tuominen |
Oulun Lohet |
IKM 2020 Pohjois-Suomi |
2:59.02 |
26 |
Hanna |
Törmä |
Porin Uimaseura |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
2:59.16 |
27 |
Emilia |
Istomina |
Kuopion Uimaseura |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
2:59.68 |
28 |
Esra |
Ergüner |
Joensuun Uimaseura ry |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
2:59.86 |
29 |
Amanda |
Ahinko |
Kampuksen Plaani |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
3:00.36 |
30 |
Veera |
Oila |
Vanders |
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 |
3:02.27 |
31 |
Anita |
Mäkinen |
Nummelan Kisaajat |
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 |
3:03.17 |
32 |
Ines |
Pälviranta |
Uinti Tampere |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
3:03.38 |
33 |
Iita |
Kimpimäki |
Oulun Lohet |
IKM 2020 Pohjois-Suomi |
3:04.53 |
34 |
Michelle |
Fellman |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
3:04.71 |
35 |
Linnea |
Azzola |
Porin Uimaseura |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
3:05.37 |
36 |
Elsi |
Vedenjuoksu |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
3:06.32 |
37 |
Eine |
Idman |
Cetus Espoo |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
3:07.14 |
38 |
Aino |
Suomalainen |
Aurajoen Uinti Ry |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
3:07.51 |
39 |
Lina |
Juutilainen |
Rovaniemen Uimaseura |
IKM 2020 Pohjois-Suomi |
3:08.96 |
40 |
Nelli |
Ranne |
Porin Uimaseura |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
3:09.02 |
41 |
Oosa |
Tourunen |
Swimming Jyväskylä |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
3:09.32 |
42 |
Neri |
Lätti |
Joensuun Uimaseura ry |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
3:09.62 |
43 |
Sandra Sofia |
Savolainen |
Cetus Espoo |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
3:09.74 |
44 |
Elsa |
Joseph |
TaTu Tampere |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
3:10.11 |
45 |
Nelli |
Vilppola |
Oulun Lohet |
IKM 2020 Pohjois-Suomi |
3:11.18 |
46 |
Miisa |
Järvinen |
Aurajoen Uinti Ry |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
3:12.03 |
47 |
Josefina |
Vainio |
Simmis Wanda ry |
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 |
3:12.25 |
48 |
Hanna |
Saarenpää |
Oulun Uinti 1906 |
IKM 2020 Pohjois-Suomi |
3:14.18 |
49 |
Iina |
Ekholm |
Helsingfors Simsällskap |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
3:14.38 |
50 |
Emma |
Pellikka |
Riihimäen Uimaseura |
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 |
3:15.81 |
51 |
Naomi |
Leo |
Åbo Simklubb |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
3:17.34 |
52 |
Ella |
Gylden |
Uinti Tampere |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
3:18.33 |
53 |
Maiju |
Hautala |
Oulun Uinti 1906 |
IKM 2020 Pohjois-Suomi |
3:19.14 |
54 |
Netta |
Halttunen |
Uinti Tampere |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
3:21.50 |
55 |
Nelli |
Hietala |
TaTu Tampere |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
3:22.31 |
56 |
Emma |
Nissinen |
Cetus Espoo |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
3:23.56 |
57 |
Veera |
Mäkelä |
Swimming Jyväskylä |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
3:24.99 |
58 |
Riia |
Aho |
Oulun Lohet |
IKM 2020 Pohjois-Suomi |
3:26.91 |
59 |
Mikaela |
Ainassaari |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
3:27.09 |
60 |
Maija |
Salokorpi |
Åbo Simklubb |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
3:30.35 |
61 |
Selja |
Tiensuu |
Oulun Lohet |
IKM 2020 Pohjois-Suomi |
3:30.47 |
62 |
Mari |
Kaski |
Swimming Jyväskylä |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
3:38.20 |
63 |
Ilona |
Sormunen |
Joensuun Uimaseura ry |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
3:46.01 |
64 |
Aino |
Nokikuru |
Riihimäen Uimaseura |
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 |
3:47.24 |
65 |
Lila |
Reiman |
TaTu Tampere |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
3:48.40 |
- |
Lyyli |
Järvi |
Porin Uimaseura |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
DSQ |
29, T12,13,14,15 200m RU Finaali, Päivitetty: 2020-11-01 12:58:19
14 - 14
# |
Etunimi |
Sukunimi |
Seura |
Kilpailu |
Time |
1 |
Lotta |
Moilanen |
Oulun Uinti 1906 |
IKM 2020 Pohjois-Suomi |
2:29.87 |
2 |
Emmi |
Nieminen |
Cetus Espoo |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:36.67 |
3 |
Ellen |
Kaituri |
Åbo Simklubb |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
2:36.92 |
4 |
Wilma |
Sundt |
Helsingfors Simsällskap |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:37.47 |
5 |
Janina |
Granberg |
Cetus Espoo |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:37.72 |
6 |
Daniela |
Lietzén |
Åbo Simklubb |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
2:42.17 |
7 |
Sofie |
Nauklér |
Simmis Grani |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:43.27 |
8 |
Enni |
Tammilehto |
Cetus Espoo |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:43.62 |
9 |
Saaga |
Keränen |
Uinti Tampere |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
2:44.19 |
10 |
Silva |
Salonniemi |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
2:44.29 |
11 |
Helmi |
Käkelä |
Järvenpään Uintiklubi ry |
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 |
2:44.77 |
12 |
Iisa-Lotta |
Rantaniitty |
Cetus Espoo |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:45.22 |
13 |
Tinka |
Tamminen |
Lahden Uimaseura |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
2:46.15 |
14 |
Anniina |
Kurvinen |
Lappeenrannan Uimarit |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
2:46.91 |
15 |
Ellen |
Williamsson |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
2:47.01 |
16 |
Elli |
Lenkkeri |
Hyvinkään Uimaseura |
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 |
2:48.87 |
17 |
Emilia |
Rahola |
Porin Uimaseura |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
2:50.67 |
18 |
Miina |
Torvikoski |
Kemin Työväen Uimarit |
IKM 2020 Pohjois-Suomi |
2:50.75 |
19 |
Aino |
Suominen |
Järvenpään Uintiklubi ry |
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 |
2:54.18 |
20 |
Iiris |
Soilevaara |
Cetus Espoo |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:55.71 |
21 |
Venla |
Almira |
Simmis Grani |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:55.78 |
22 |
Ippi |
Ranta |
Uinti Tampere |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
2:56.15 |
23 |
Pinja |
Junttari |
Kemin Työväen Uimarit |
IKM 2020 Pohjois-Suomi |
2:57.49 |
24 |
Iina |
Vänttinen |
Simmis Wanda ry |
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 |
2:57.75 |
25 |
Katriina |
Kallio |
Raision Urheilijat |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
2:59.01 |
26 |
Senni |
Hokkanen |
Riihimäen Uimaseura |
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 |
2:59.41 |
27 |
Tiinu |
Tamminen |
Lahden Uimaseura |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
3:02.35 |
28 |
Heli |
Kuisma |
Race Club Sveitsi |
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 |
3:04.73 |
29 |
Oosa |
Mattila |
Simmis Wanda ry |
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 |
3:05.32 |
30 |
Emmi |
Liukko |
Cetus Espoo |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
3:05.59 |
31 |
Ella |
Meriläinen |
Helsingfors Simsällskap |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
3:06.04 |
32 |
Iina |
Hulkki |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
3:06.62 |
33 |
Sara |
Elomäki |
Aurajoen Uinti Ry |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
3:06.79 |
34 |
Unna |
Korja |
Helsingfors Simsällskap |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
3:08.09 |
35 |
Olivia |
Kivelä |
Kokkolan Uimaseura |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
3:08.43 |
36 |
Malva |
Salmelin |
Salon Uimarit |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
3:08.58 |
37 |
Elsa |
Määttä |
Nurmijärven Uinti |
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 |
3:08.62 |
38 |
Anna |
Hietanen |
Uinti Imatra |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
3:09.62 |
39 |
Anni |
Moilanen |
Kempeleen Pyrintö |
IKM 2020 Pohjois-Suomi |
3:13.61 |
40 |
Aino |
Norrdal |
Uimaseura Kaarina |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
3:16.84 |
41 |
Tinja |
Korhonen |
Kuopion Uimaseura |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
3:21.22 |
42 |
Matilda |
Hirvonen |
Hyvinkään Uimaseura |
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 |
3:22.13 |
43 |
Viivi |
Häikiö |
Oulun Uinti 1906 |
IKM 2020 Pohjois-Suomi |
3:22.67 |
44 |
Pipsa |
Linteri |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 |
3:23.97 |
45 |
Anni |
Backman |
Oulun Uinti 1906 |
IKM 2020 Pohjois-Suomi |
3:24.53 |
46 |
Tua |
Iivanainen |
Helsingfors Simsällskap |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
3:28.09 |
47 |
Peppi |
Ojakippola |
Vieskan Uimarit |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
3:28.41 |
48 |
Helmi |
Heinonen |
Hämeenlinnan Uimaseura |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
3:30.20 |
49 |
Ilona |
Salonen |
Hämeenlinnan Uimaseura |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
3:30.59 |
50 |
Anna |
Kullberg |
Uinti Imatra |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
3:30.94 |
51 |
Isabel |
Rumask |
Lahden Uimaseura |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
3:31.44 |
52 |
Elviira |
Salminen |
Porin Uimaseura |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
3:43.33 |
- |
Viivi |
Ikonen |
Mikkelin Uimaseura |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
DSQ |
- |
Emilia Johanna |
Pakkanen |
Åbo Simklubb |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
DNF |
29, T12,13,14,15 200m RU Finaali, Päivitetty: 2020-11-01 12:58:19
15 - 15
# |
Etunimi |
Sukunimi |
Seura |
Kilpailu |
Time |
1 |
Viivi |
Säntti |
Oulun Uinti 1906 |
IKM 2020 Pohjois-Suomi |
2:35.61 |
2 |
Saara |
Niemi |
Oulun Uinti 1906 |
IKM 2020 Pohjois-Suomi |
2:37.41 |
3 |
Ada |
Hakkarainen |
Helsingfors Simsällskap |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:38.23 |
4 |
Enni |
Kinnunen |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
2:39.80 |
5 |
Sofi |
Andström |
ORCA Helsinki |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:40.53 |
6 |
Maria |
Korkalainen |
Joensuun Uimaseura ry |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
2:42.81 |
7 |
Tuuli |
Pippuri |
Cetus Espoo |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:44.30 |
8 |
Ellen |
Kettunen |
Cetus Espoo |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:44.91 |
9 |
Viola |
Karismaa |
Porin Uimaseura |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
2:45.19 |
10 |
Milla |
Karttunen |
Raision Urheilijat |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
2:45.53 |
11 |
Mea Melissa |
Miettinen |
Vanders |
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 |
2:45.66 |
12 |
Milla |
Strandberg |
Vanders |
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 |
2:45.69 |
13 |
Aada |
Hirvasoja |
Oulun Uinti 1906 |
IKM 2020 Pohjois-Suomi |
2:49.34 |
14 |
Amanda |
Riuttanen |
Oulun Uinti 1906 |
IKM 2020 Pohjois-Suomi |
2:50.23 |
15 |
Roosa |
Tuomainen |
Salon Uimarit |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
2:51.97 |
16 |
Jenna |
Luoma |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi |
2:52.90 |
17 |
Kaarina |
Rihte |
Cetus Espoo |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:53.05 |
18 |
Aino |
Ollikainen |
Keuruun Toverit |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
2:54.15 |
19 |
Ronja |
Kero |
ORCA Helsinki |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
2:54.24 |
20 |
Milla |
Marttila |
Kempeleen Pyrintö |
IKM 2020 Pohjois-Suomi |
2:54.53 |
21 |
Jenni |
Kurki |
Simmis Wanda ry |
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 |
2:55.20 |
22 |
Jutta |
Mört |
Kemin Työväen Uimarit |
IKM 2020 Pohjois-Suomi |
2:55.53 |
23 |
Saara |
Heinänen |
Tuusulan Uimaseura ry |
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 |
2:55.87 |
24 |
Ida Helena |
Ekebohm |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
2:59.05 |
25 |
Ada |
Oila |
Vanders |
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 |
2:59.69 |
26 |
Ronja |
Ruottinen |
Mikkelin Uimaseura |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
3:00.88 |
27 |
Enni |
Huttunen |
Rauman Uimaseura |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
3:02.18 |
28 |
Vilma |
Rintala |
Kokkolan Uimaseura |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
3:02.64 |
29 |
Marikki |
Vuorisalo |
Nummelan Kisaajat |
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 |
3:03.77 |
30 |
Emilia |
Hakala |
Simmis Wanda ry |
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 |
3:04.96 |
31 |
Pihla |
Mättö |
Kuopion Uimaseura |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
3:06.58 |
32 |
Anna |
Bernards |
Helsingfors Simsällskap |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
3:08.04 |
33 |
Minea |
Partanen |
Helsingfors Simsällskap |
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 |
3:10.43 |
34 |
Vilja |
Saarinen |
Riihimäen Uimaseura |
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 |
3:11.30 |
35 |
Aamu |
Kannosto |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
3:12.85 |
36 |
Minttu |
Huhtahaara |
Swimming Jyväskylä |
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi |
3:15.31 |
37 |
Sofia |
Kivelä |
Kempeleen Pyrintö |
IKM 2020 Pohjois-Suomi |
3:15.33 |
38 |
Erin |
Gonzalez Catón |
Aurajoen Uinti Ry |
IKM 2020 Varsinais-Suomi |
3:16.21 |
39 |
Tiina |
Alatalo |
Oulun Uinti 1906 |
IKM 2020 Pohjois-Suomi |
3:20.72 |
40 |
Sofia |
Kilpeläinen |
Oulun Uinti 1906 |
IKM 2020 Pohjois-Suomi |
3:25.96 |
41 |
Aino |
Lähelmä |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
IKM 2020 Länsi-Suomi |
3:26.29 |