Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Glostrup Fritidscenter |
Arrangør |
Glostrup Svømme Klub |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
13. apr 2024 to 13. apr 2024 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 2, 100m Medley Herrer Mini - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
AQU |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Alfred Stærke |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
1:20.55 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:24.00 |
(-3.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Meïssa Kiil-Nielsen |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
1:25.15 |
+4.60 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:28.01 |
(-2.86) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Daniel Kleis |
2014 |
Vest-Brøndby |
|
|
1:26.54 |
+5.99 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:27.21 |
(-0.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Owen William Parli Vedel |
2013 |
Vest-Brøndby |
|
|
1:33.18 |
+12.63 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:36.41 |
(-3.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
August Niels Nøhr Belling |
2014 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
|
1:37.89 |
+17.34 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:40.70 |
(-2.81) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Emil Visbjerg Priskorn |
2014 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
|
1:39.17 |
+18.62 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:04.25 |
(-25.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Sean William Wellemberg |
2014 |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
1:39.18 |
+18.63 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:49.41 |
(-10.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Alexander Bodor |
2013 |
Vest-Brøndby |
|
|
1:41.52 |
+20.97 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:47.68 |
(-6.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Sander Frandsen |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
1:43.43 |
+22.88 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:46.67 |
(-3.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Conrad Lykkestrand Dieckman |
2014 |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
1:49.79 |
+29.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Jakob Nørgaard Frandsen |
2014 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
|
1:49.94 |
+29.39 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:52.57 |
(-2.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Daniel Smedegaard Hansson |
2013 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
|
1:50.50 |
+29.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Christian Ifrim |
2013 |
Solrød Svømmeklub |
|
|
1:50.89 |
+30.34 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:58.20 |
(-7.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Sinus Laursen |
2014 |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
1:54.58 |
+34.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Tristan Toft |
2014 |
Solrød Svømmeklub |
|
|
1:56.25 |
+35.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Julius Engell |
2014 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
|
2:01.79 |
+41.24 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:16.16 |
(-14.37) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Valdemar Vedtofte |
2014 |
Solrød Svømmeklub |
|
|
2:02.19 |
+41.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Cornelius Troulsen |
2014 |
Solrød Svømmeklub |
|
|
2:02.61 |
+42.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
William Pedersen |
2014 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
|
2:03.56 |
+43.01 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:29.43 |
(-25.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Otto Bille Nielsen |
2014 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
|
2:05.37 |
+44.82 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:08.84 |
(-3.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Huxi Kørting |
2014 |
Vest-Brøndby |
|
|
2:09.08 |
+48.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Marius Borris Sørensen |
2014 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
|
2:09.16 |
+48.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Theodor Olsen |
2014 |
Vest-Brøndby |
|
|
2:09.79 |
+49.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Christian Larsen |
2013 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
|
2:10.02 |
+49.47 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:18.44 |
(-8.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Harald Lykke Sejer Sørensen |
2014 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
|
2:13.62 |
+53.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Nicholas Chaves |
2014 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
|
2:19.89 |
+59.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Elias Kaufmann |
2014 |
Vest-Brøndby |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 6.5 Ikke rygliggende ved afslutning |
|
|
|
|
- |
|
Franciszek Krawanski |
2013 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 9.4 Afsluttede ikke svømmearten korrekt |
|
|
|
|
- |
|
Felix Bloch Winneche |
2014 |
Vest-Brøndby |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
8.2 |
|
|
|
|
- |
|
Lucas Paulo Monteiro Mendes |
2013 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Asbjørn Rønnow |
2014 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 13-04-2024 15:46:05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13-04-2024 16:19.21 |
Datahandling: Swimify 2.11 |
Licens til: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|