Tulokset Pirkkolan Pikkuiset
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
LA 10.2.
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Pirkkola |
Järjestäjä: |
Helsingin Uimarit |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
25m |
Päivämäärä: |
10.02.2024 - 10.02.2024 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 3, 50m Perhosuinti Naiset 11 vuotiaat - Final |
|
|
Rollo T10 |
48.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rollo T11 |
43.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM T13- |
30.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NSM/GP |
29.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
GP |
29.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SM |
29.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
AQU |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jessi Kolhinoja |
2013 |
Helsingin Uimarit |
|
|
39.82 |
|
|
|
Rollo T11 |
|
|
|
Entry time: 42.07 |
(-2.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Viona Suomalainen |
2013 |
Helsingin Uimarit |
|
|
49.63 |
+9.81 |
|
|
|
|
|
Entry time: 51.23 |
(-1.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 10.2.2024 11.10.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 3, 50m Perhosuinti Naiset 12 vuotiaat - Final |
|
|
Rollo T10 |
48.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rollo T11 |
43.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM T13- |
30.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NSM/GP |
29.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
GP |
29.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SM |
29.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
AQU |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Helmi Virtanen |
2012 |
Rajamäen Kehitys |
|
|
38.57 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 40.94 |
(-2.37) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Viivi Harjanne |
2012 |
Helsingin Uimarit |
|
|
39.39 |
+0.82 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.80 |
(+0.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Sohvi Rinne |
2012 |
Rajamäen Kehitys |
|
|
43.93 |
+5.36 |
|
|
|
|
|
Entry time: 48.64 |
(-4.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sara Anjala |
2012 |
Rajamäen Kehitys |
|
|
44.02 |
+5.45 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Varpu Sola |
2012 |
Helsingin Uimarit |
|
|
46.08 |
+7.51 |
|
|
|
|
|
Entry time: 46.20 |
(-0.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Aida Nisula |
2012 |
Helsingin Uimarit |
|
|
48.90 |
+10.33 |
|
|
|
|
|
Entry time: 50.99 |
(-2.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 10.2.2024 11.10.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 3, 50m Perhosuinti Naiset 13 ja vanhemmat - Final |
|
|
Rollo T10 |
48.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rollo T11 |
43.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM T13- |
30.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NSM/GP |
29.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
GP |
29.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SM |
29.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
AQU |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Eevi Hirsi |
2007 |
HTU Stadi |
|
|
30.48 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 30.11 |
(+0.37) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Pippi Nordström |
2001 |
Jyväskylän Aalto |
|
|
30.76 |
+0.28 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.90 |
(-0.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Noora Kokko |
2001 |
Helsingin Uimarit |
|
|
34.78 |
+4.30 |
|
|
|
|
|
Entry time: 32.45 |
(+2.33) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Siiri Tapaninen |
2009 |
Helsingin Uimarit |
|
|
36.27 |
+5.79 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.73 |
(+0.54) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Siiri Paavonen |
2008 |
Helsingin Uimarit |
|
|
36.71 |
+6.23 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.24 |
(+0.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Helmi Onkamo |
2009 |
Helsingin Uimarit |
|
|
36.73 |
+6.25 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.98 |
(-0.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Pipsa Männistö |
2009 |
Helsingin Uimarit |
|
|
39.08 |
+8.60 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.29 |
(+0.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ilona Sauliala |
2008 |
Helsingin Uimarit |
|
|
39.93 |
+9.45 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.91 |
(-0.98) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Emilia Winqvist |
2010 |
Helsingin Uimarit |
|
|
39.98 |
+9.50 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.40 |
(+1.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Anna Toivakainen |
2011 |
Helsingin Uimarit |
|
|
42.06 |
+11.58 |
|
|
|
|
|
Entry time: 42.12 |
(-0.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Veera Liimatta |
2010 |
Helsingin Uimarit |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
Käsien palautus ei tapahtunut veden pinnan yläpuolella |
|
|
|
|
- |
|
Pihla Sinkkonen |
2011 |
Helsingin Uimarit |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
Käsien palautus ei tapahtunut veden pinnan yläpuolella |
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 10.2.2024 11.10.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10.02.2024 11.10.57 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,10 |
Lisensoitu: Helsingin Uimarit |
|
|
|
|
|
|