Results for Høststævne 2023
Below are all results from the competition shown by session.
1. afsnit - Søndag
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Pilehaveskolen |
Arrangør |
VI39 |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
1. okt 2023 to 1. okt 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 3, 50m Butterfly Damer 13 år - Final |
|
|
Sponsor |
PH EL |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lærke Kunoy Laugesen |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
32.27 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 33.87 |
(-1.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Carmen Grønkjær Thomsen |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
33.34 |
+1.07 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.58 |
(-0.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Filippa Bulow Larsen |
2011 |
Vest-Brøndby |
|
|
36.48 |
+4.21 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Flora Vinge-Maigaard |
2011 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
|
40.88 |
+8.61 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.18 |
(+0.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Liva Weisleder |
2011 |
Vest-Brøndby |
|
|
43.14 |
+10.87 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Smilla Thit Kjærsvold-Niclasen |
2011 |
Svømmeklubben MK31 |
|
|
43.83 |
+11.56 |
|
|
|
|
|
Entry time: 46.08 |
(-2.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 01-10-2023 10:57:57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 3, 50m Butterfly Damer 12 år - Final |
|
|
Sponsor |
PH EL |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Karla Bødiker |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
34.89 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 36.27 |
(-1.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Vega Vonsild Vestergaard |
2012 |
Vest-Brøndby |
|
|
43.58 |
+8.69 |
|
|
|
|
|
Entry time: 43.24 |
(+0.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Sonja Andersen |
2012 |
Vest-Brøndby |
|
|
44.55 |
+9.66 |
|
|
|
|
|
Entry time: 49.44 |
(-4.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Nikoline Hoffmeyer |
2012 |
Kalundborg SK |
|
|
46.41 |
+11.52 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Josefine Harpøth |
2012 |
Svømmeklubben MK31 |
|
|
46.95 |
+12.06 |
|
|
|
|
|
Entry time: 48.23 |
(-1.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Veronica Rana |
2012 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
|
56.82 |
+21.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 01-10-2023 10:57:57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 3, 50m Butterfly Damer 11 år - Final |
|
|
Sponsor |
PH EL |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Stacie Jensen |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
40.13 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 42.02 |
(-1.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ida Skovborg |
2013 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
|
55.33 |
+15.20 |
|
|
|
|
|
Entry time: 55.76 |
(-0.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Laura Løwén Bekker-Jensen |
2013 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
|
1:12.81 |
+32.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 01-10-2023 10:57:57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
01-10-2023 11:03.30 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Vallensbæk IF Af 1939 |
|
|
|
|
|
|