Tulokset Altaalle.com Uinnit
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Altaalle
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Myyrmäki |
Järjestäjä: |
Vanders |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
25m |
Päivämäärä: |
25.11.2023 - 25.11.2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 13, 100m Perhosuinti P13, P16, M 13 ja nuoremmat - Final |
|
|
Rollo13 |
1:32.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM14 |
1:12.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM15 |
1:06.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM16 |
1:03.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
AQU |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Hugo Virtanen |
2010 |
Rajamäen Kehitys |
|
|
1:15.68 |
|
|
|
Rollo13 |
|
|
|
Entry time: 1:16.76 |
(-1.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Antti Laurila |
2011 |
Rajamäen Kehitys |
|
|
1:25.48 |
+9.80 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:23.32 |
(+2.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Daniel Salja |
2010 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
|
|
1:27.98 |
+12.30 |
|
Rollo13 |
|
|
|
Entry time: 1:32.76 |
(-4.78) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Massinissa Toutah |
2011 |
Simmis Grani |
|
|
1:32.62 |
+16.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Hexi Zhang |
2012 |
Cetus Espoo |
|
|
1:58.93 |
+43.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jani Ylitalo |
2011 |
Cetus Espoo |
|
|
2:05.20 |
+49.52 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:59.98 |
(+5.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Richard Kask |
2011 |
Cetus Espoo |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
Rintauinnin potku |
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 25.11.2023 12.56.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 13, 100m Perhosuinti P13, P16, M 14-16 vuotiaat - Final |
|
|
Rollo13 |
1:32.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM14 |
1:12.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM15 |
1:06.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM16 |
1:03.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
AQU |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Severi Tammihovi |
2009 |
Cetus Espoo |
|
|
1:06.88 |
|
|
|
IKM14 |
|
|
|
Entry time: 1:03.58 |
(+3.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Andrei Teittinen |
2008 |
Vanders |
|
|
1:08.13 |
+1.25 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.10 |
(-1.97) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 25.11.2023 12.56.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 13, 100m Perhosuinti P13, P16, M 17 ja vanhemmat - Final |
|
|
Rollo13 |
1:32.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM14 |
1:12.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM15 |
1:06.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM16 |
1:03.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
AQU |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lucas Lydman |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
59.75 |
|
|
|
GP |
|
|
|
Entry time: 58.46 |
(+1.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Oskar Westerberg |
2005 |
Cetus Espoo |
|
|
1:01.95 |
+2.20 |
|
GP |
|
|
|
Entry time: 1:03.57 |
(-1.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Juho Herva |
2005 |
Race Club Sveitsi |
|
|
1:03.68 |
+3.93 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.04 |
(+3.64) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sampo Rahikainen |
2006 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
|
|
1:04.77 |
+5.02 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.47 |
(+0.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Alexander Nyman |
2004 |
Race Club Sveitsi |
|
|
1:08.63 |
+8.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Joona Oksakari |
2000 |
Raision Urheilijat |
|
|
1:10.22 |
+10.47 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.80 |
(+0.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Jun Kojima |
1971 |
Vanders |
|
|
1:20.63 |
+20.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 25.11.2023 12.56.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25.11.2023 12.56.37 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,10 |
Lisensoitu: Vanders |
|
|
|
|
|
|