Results for Medley Cup 2023
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Söra Simhall |
Arrangör: |
Åkersberga Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 2 apr 2023 till den 2 apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 50m Ryggsim Herrar A - C 13-14 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Emil Corlevi |
2009 |
Lidingö Simklubb |
|
304 |
33.01 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Hugo Hedqvist |
2009 |
Norrtälje Simklubb |
|
249 |
35.28 |
+2.27 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Malte Steinle |
2009 |
Täby Sim |
|
237 |
35.90 |
+2.89 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Maximilian Tedesco |
2009 |
Lidingö Simklubb |
|
236 |
35.93 |
+2.92 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Elliot Engström |
2009 |
Lidingö Simklubb |
|
217 |
36.93 |
+3.92 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jacob Grefberg |
2009 |
Täby Sim |
|
190 |
38.65 |
+5.64 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Jonathan Olsen Öhman |
2009 |
Hellas Simklubb |
|
180 |
39.32 |
+6.31 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Edward Steepler |
2009 |
Åkersberga Simsällskap |
|
172 |
39.91 |
+6.90 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Theo Frostner |
2010 |
Åkersberga Simsällskap |
|
165 |
40.49 |
+7.48 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Vincent Hellgren |
2010 |
Ålands Simförening |
|
141 |
42.63 |
+9.62 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Dennis Ejdelund |
2010 |
Hellas Simklubb |
|
137 |
43.01 |
+10.00 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Alexander von Weymarn |
2009 |
Ålands Simförening |
|
133 |
43.44 |
+10.43 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Younis Mohamed El-Ridi |
2009 |
Åkersberga Simsällskap |
|
113 |
45.87 |
+12.86 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Viktor Ebenstrand |
2009 |
Åkersberga Simsällskap |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Luke Granlund |
2009 |
Täby Sim |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Carl Joseph Michel |
2009 |
Lidingö Simklubb |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2023-04-02 11:06:52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 50m Ryggsim Herrar A - C 15-16 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Emil Blomberg |
2008 |
Norrtälje Simklubb |
|
426 |
29.53 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Willem Holmgren |
2008 |
Lidingö Simklubb |
|
324 |
32.32 |
+2.79 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
William Clason |
2008 |
Täby Sim |
|
308 |
32.90 |
+3.37 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Noah Almén |
2008 |
Norrtälje Simklubb |
|
304 |
33.03 |
+3.50 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Melvin Brink |
2008 |
Älvsjö AIK Simförening |
|
286 |
33.70 |
+4.17 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Elias Steinle |
2007 |
Täby Sim |
|
271 |
34.31 |
+4.78 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Melvin Wennersten |
2007 |
Älvsjö AIK Simförening |
|
255 |
35.00 |
+5.47 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Lakira Sasnima Wanasinghe |
2007 |
Täby Sim |
|
223 |
36.59 |
+7.06 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Arvid Larsson |
2007 |
Täby Sim |
|
223 |
36.62 |
+7.09 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Loke Beronius |
2008 |
Norrtälje Simklubb |
|
216 |
36.99 |
+7.46 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Erik Sundby |
2008 |
Åkersberga Simsällskap |
|
213 |
37.18 |
+7.65 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Raoul Danes |
2008 |
Täby Sim |
|
202 |
37.86 |
+8.33 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Max Sjöberg |
2007 |
Åkersberga Simsällskap |
|
199 |
38.01 |
+8.48 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Sixten Niklasson |
2008 |
Älvsjö AIK Simförening |
|
178 |
39.48 |
+9.95 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Dovydas Jusys |
2007 |
Åkersberga Simsällskap |
|
161 |
40.80 |
+11.27 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Philip Linde |
2008 |
Ålands Simförening |
|
153 |
41.51 |
+11.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2023-04-02 11:06:52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 50m Ryggsim Herrar A - C 17 och äldre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Adam Joseph Michel |
2006 |
Lidingö Simklubb |
|
411 |
29.87 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Melvin Bosson |
2006 |
Åkersberga Simsällskap |
|
410 |
29.89 |
+0.02 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Leon Bocké |
2006 |
Åkersberga Simsällskap |
|
383 |
30.58 |
+0.71 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Olle Hägerman |
2006 |
Åkersberga Simsällskap |
|
330 |
32.15 |
+2.28 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Johannes Barkarö |
2004 |
Åkersberga Simsällskap |
|
323 |
32.36 |
+2.49 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Emil Fällgren |
2006 |
Lidingö Simklubb |
|
305 |
33.00 |
+3.13 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Milo Bergman |
2006 |
Ålands Simförening |
|
275 |
34.16 |
+4.29 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Axel Wikner |
2005 |
Åkersberga Simsällskap |
|
268 |
34.44 |
+4.57 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Vidar Hagstad Västberg |
2005 |
Hellas Simklubb |
|
223 |
36.62 |
+6.75 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Rasmus Hedman Björnsson |
2001 |
Åkersberga Simsällskap |
|
198 |
38.10 |
+8.23 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Theo Tollbring |
2005 |
Lidingö Simklubb |
|
192 |
38.49 |
+8.62 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Hugo Mirén |
2006 |
Ålands Simförening |
|
188 |
38.75 |
+8.88 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Lorentz Marklund |
2005 |
Åkersberga Simsällskap |
|
151 |
41.70 |
+11.83 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Axel Johansson |
2005 |
Lidingö Simklubb |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2023-04-02 11:06:52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-04-02 12:11:12 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Åkersberga Simsällskap |
|
|
|
|
|
|