Tulokset UGP2 2023, Täby
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Täby Simhall |
Arrangör: |
Täby Sim & Stockholms Simförbund |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 11 mar 2023 till den 12 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 100m Fjärilsim Herrar 13 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Axel Svahn |
2010 |
Väsby Simsällskap |
+0.60 |
|
1:08.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Alexander Andrason |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
+0.73 |
|
1:12.64 |
+4.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Anton Chubakov |
2010 |
Simklubben Neptun |
+0.65 |
|
1:16.90 |
+8.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Cesar Önnesjö |
2010 |
Danderyd Simklubb |
+0.52 |
|
1:20.16 |
+12.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Maximilliam Hamilton |
2010 |
Täby Sim |
+0.67 |
|
1:23.27 |
+15.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ludvig Fredholm |
2010 |
Täby Sim |
+0.73 |
|
1:24.98 |
+16.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Noah Concilio Hansson |
2010 |
Danderyd Simklubb |
+0.69 |
|
1:28.12 |
+20.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Vincent Hellgren |
2010 |
Ålands Simförening |
+0.81 |
|
1:31.24 |
+23.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Cian Lilliesköld |
2010 |
Täby Sim |
+0.53 |
|
1:33.46 |
+25.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Tom Linander |
2010 |
Simklubben Neptun |
+0.63 |
|
1:40.75 |
+32.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Tage Carlén |
2010 |
Täby Sim |
+0.54 |
|
1:46.56 |
+38.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2023-03-11 10:08:36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 100m Fjärilsim Herrar 14 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Amadeus Suhr |
2009 |
Väsby Simsällskap |
+0.76 |
|
1:13.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Arvid Larsson |
2009 |
Täby Sim |
+0.67 |
|
1:16.99 |
+3.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Hugo Bentzer |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
+0.63 |
|
1:21.55 |
+7.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Emil Corlevi |
2009 |
Lidingö Simklubb |
+0.75 |
|
1:22.65 |
+8.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Edward Steepler |
2009 |
Åkersberga Simsällskap |
+0.75 |
|
1:29.01 |
+15.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Max Alsen |
2009 |
Täby Sim |
+0.57 |
|
1:37.19 |
+23.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2023-03-11 10:08:36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 100m Fjärilsim Herrar 15 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Erik Rizell |
2008 |
Väsby Simsällskap |
+0.63 |
|
1:00.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Simon Rehn |
2008 |
Simklubben Neptun |
+0.53 |
|
1:04.00 |
+3.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Peter Oechtering |
2008 |
Danderyd Simklubb |
+0.72 |
|
1:09.00 |
+8.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Noah Almén |
2008 |
Norrtälje Simklubb |
+0.62 |
|
1:09.41 |
+8.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Tor Carlén |
2008 |
Täby Sim |
+0.73 |
|
1:09.44 |
+8.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
William Vide |
2008 |
Upplands-Bro Simsällskap |
+0.65 |
|
1:09.75 |
+8.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Emil Blomberg |
2008 |
Norrtälje Simklubb |
+0.72 |
|
1:10.16 |
+9.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Lucas Netzell |
2008 |
Simklubben Neptun |
+0.68 |
|
1:11.95 |
+11.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
William Clason |
2008 |
Täby Sim |
+0.99 |
|
1:14.39 |
+13.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Joakim Sandström |
2008 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
+0.83 |
|
1:19.48 |
+18.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2023-03-11 10:08:36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 100m Fjärilsim Herrar 16 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Filip Lindeberg |
2007 |
Väsby Simsällskap |
+0.69 |
|
1:05.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Caesar Sparacio |
2007 |
Täby Sim |
+0.81 |
|
1:11.31 |
+6.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Erik Talipov |
2007 |
Täby Sim |
+0.59 |
|
1:14.78 |
+9.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Elias Steinle |
2007 |
Täby Sim |
+0.71 |
|
1:22.15 |
+17.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2023-03-11 10:08:36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 100m Fjärilsim Herrar 17 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Melvin Bosson |
2006 |
Åkersberga Simsällskap |
+0.65 |
|
1:01.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Leon Bocké |
2006 |
Åkersberga Simsällskap |
+0.63 |
|
1:06.01 |
+4.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Adam Joseph Michel |
2006 |
Lidingö Simklubb |
+0.73 |
|
1:06.18 |
+4.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Marcus Lundgren |
2006 |
Simklubben Neptun |
+0.67 |
|
1:07.45 |
+5.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Milo Bergman |
2006 |
Ålands Simförening |
+0.52 |
|
1:23.15 |
+21.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Hugo Mirén |
2006 |
Ålands Simförening |
+0.65 |
|
1:26.22 |
+24.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2023-03-11 10:08:36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 100m Fjärilsim Herrar 18-99 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Caspian Humble |
2005 |
Täby Sim |
+0.67 |
|
1:00.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Alexander Arnö |
2005 |
Väsby Simsällskap |
+0.70 |
|
1:03.97 |
+3.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Erik Sundström Curstedt |
2005 |
Danderyd Simklubb |
+0.85 |
|
1:05.67 |
+4.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ludvig Aronsson |
2005 |
Lidingö Simklubb |
+0.65 |
|
1:10.30 |
+9.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Edvin Kallin |
2005 |
Simklubben Neptun |
+0.65 |
|
1:11.08 |
+10.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Alexander Yngman |
2005 |
Simklubben Neptun |
+0.71 |
|
1:14.16 |
+13.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Axel Johansson |
2005 |
Lidingö Simklubb |
+0.70 |
|
1:17.74 |
+16.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Theo Tollbring |
2005 |
Lidingö Simklubb |
+0.68 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Alexander Richards Nilsson |
2005 |
Simklubben Neptun |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2023-03-11 10:08:36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-11 10:08:42 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
|
|