Tulokset Regionsmesterskab Langbane, 2023
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Regionsmesterskab Langbane 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Universitetssvømmehallen, SDU |
Arrangør |
FREM Odense |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
18. mar 2023 to 19. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 26, 400m Medley Damer 14 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Rebekka Elholm |
2009 |
Ringe Svømme Klub |
+0.74 |
591 |
5:48.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Isabel Qvist Jensen |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
+0.83 |
565 |
5:53.84 |
+5.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ida Riddersholm |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
+0.82 |
561 |
5:54.79 |
+6.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Asta-Marie Rasmussen |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
+0.84 |
541 |
5:59.12 |
+10.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Frida Steen Mühring |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
+0.88 |
519 |
6:03.99 |
+15.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Mille Nørskov Kaltoft |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
+0.80 |
486 |
6:12.12 |
+23.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Caroline Sølbech Larsen |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
+0.77 |
480 |
6:13.74 |
+25.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Trine Larsen |
2009 |
Frem Odense |
+0.77 |
475 |
6:15.00 |
+26.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Ella Broby Henriksen |
2009 |
Ringe Svømme Klub |
+0.80 |
467 |
6:17.08 |
+28.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Sofie Emily Clavsen |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
+0.83 |
450 |
6:21.87 |
+33.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Olivia Bækkegård Svendsen |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
+0.82 |
430 |
6:27.55 |
+38.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Amalie Haals Jensen |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
+0.85 |
425 |
6:29.22 |
+40.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Aksah Perrier |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
+0.72 |
414 |
6:32.62 |
+43.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Alberte Knudsen |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
+0.93 |
412 |
6:33.16 |
+44.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Filuka Lolk Frederiksen |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
+0.72 |
377 |
6:44.89 |
+56.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Thea Aggerholm |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
+0.81 |
373 |
6:46.37 |
+57.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Gabriele Garbacenka |
2009 |
Fredericia Svømmeklub |
+0.75 |
368 |
6:48.17 |
+59.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Gry Skou Mortensen |
2009 |
Fredericia Svømmeklub |
+0.94 |
354 |
6:53.45 |
+1:04.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Xenia Vissing Sig |
2009 |
Fredericia Svømmeklub |
+0.82 |
351 |
6:54.52 |
+1:05.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Lærke Johannsen |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
+0.97 |
338 |
6:59.75 |
+1:11.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Mille Strømkjær |
2009 |
Frem Odense |
+0.90 |
333 |
7:02.04 |
+1:13.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Isabelle Weber |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
+0.95 |
322 |
7:06.86 |
+1:18.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Kaya Bull-Sørensen |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
+0.74 |
312 |
7:11.06 |
+1:22.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Ann-Maria Malou Windfeld |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
+0.75 |
309 |
7:12.61 |
+1:23.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Clara Galsgaard Tveskov |
2009 |
Frem Odense |
+0.87 |
307 |
7:13.68 |
+1:25.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Helena Udengaard Christensen |
2009 |
Frem Odense |
+0.81 |
|
|
DSQ |
|
|
|
crben90m |
|
|
|
SW 8.3 Ej samtidige bevægelser med benene |
|
|
|
|
- |
|
Helene Seidler Madsen |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
+0.88 |
|
|
DNF |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Alberte Lagoni |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 19-03-2023 13:35:20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 26, 400m Medley Damer 13 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mie Bech Bøgedal |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
+0.78 |
541 |
5:58.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Camilla H Graversen |
2010 |
Vejle Svømmeklub |
+0.82 |
469 |
6:16.48 |
+17.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Nikoline Frederikke Axelsen |
2010 |
Svømmeklubben Sønderborg |
+0.88 |
464 |
6:17.87 |
+18.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Evalina Jordt-Edwards |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
+0.86 |
432 |
6:26.86 |
+27.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Mille Lundgreen |
2010 |
Ringe Svømme Klub |
+0.73 |
416 |
6:31.99 |
+33.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Bell Møller-Jacobsen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
+1.03 |
414 |
6:32.40 |
+33.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Medina Munch-Elvstrøm |
2010 |
Vejle Svømmeklub |
+0.66 |
410 |
6:33.78 |
+34.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Freja Kawa |
2010 |
Fredericia Svømmeklub |
+0.94 |
374 |
6:45.98 |
+47.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Ida Friis Mikkelsen |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
+0.87 |
352 |
6:54.39 |
+55.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Mia Enevold Pedersen |
2010 |
Frem Odense |
+0.71 |
350 |
6:55.12 |
+56.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Sofie Fur Lisby |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
+0.72 |
337 |
7:00.50 |
+1:01.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Ida Mertz Andersen |
2010 |
Ringe Svømme Klub |
+0.77 |
332 |
7:02.26 |
+1:03.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Mona Borg Kristensen |
2010 |
Ringe Svømme Klub |
+0.86 |
310 |
7:12.20 |
+1:13.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Kaisa Spilling |
2010 |
Svømmeklubben Sønderborg |
+0.80 |
282 |
7:25.87 |
+1:26.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Ida Elsborg Gorecki |
2010 |
Frem Odense |
+0.80 |
239 |
7:51.18 |
+1:52.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Alberte Buhl Pinholt |
2010 |
Vejle Svømmeklub |
+0.69 |
|
|
DSQ |
|
|
|
200m |
|
|
|
SW 9.4 Afsluttede ikke svømmearten korrekt |
|
|
|
|
- |
|
Sigrid Rose Lindbjerg Dahl |
2010 |
Vejle Svømmeklub |
+1.05 |
|
|
DNF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 19-03-2023 13:35:20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 26, 400m Medley Damer 12 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Silke Grene |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
+0.75 |
431 |
6:27.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Vigga Frida Geisler Overgaard |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
+0.83 |
386 |
6:41.58 |
+14.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Liv Løvbjerg Nakos |
2011 |
Ringe Svømme Klub |
+0.78 |
379 |
6:44.12 |
+16.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sille Lindberg |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
+0.79 |
375 |
6:45.71 |
+18.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Sofie Hartmann |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
+0.80 |
340 |
6:59.28 |
+32.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Cecilie Lygum Kristensen |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
+0.81 |
319 |
7:07.88 |
+40.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Sophia Perrier |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
+0.58 |
311 |
7:11.47 |
+44.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Alberte Kvorning |
2011 |
Kolding SK |
+0.91 |
287 |
7:23.38 |
+56.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Agnes Klippert Klinkowsky |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
+0.72 |
286 |
7:24.11 |
+56.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Lærke Lykke-Kjeldsen |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
+0.59 |
276 |
7:29.20 |
+1:01.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Marie Toft Laursen |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
+1.07 |
217 |
8:06.58 |
+1:39.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Ditte Marie Lang Lassen |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
+0.85 |
207 |
8:14.21 |
+1:46.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Augusta Alf Gindeberg |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
+0.79 |
207 |
8:14.37 |
+1:47.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Sofie Bertram Berg |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
+0.90 |
201 |
8:18.98 |
+1:51.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Ciro Cheetancheri |
2011 |
Svømmeklubben Sønderborg |
+0.85 |
191 |
8:28.07 |
+2:00.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Marie Jusslin |
2011 |
Ringe Svømme Klub |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 19-03-2023 13:35:20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 26, 400m Medley Damer 11 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Alberte Bjørnø |
2012 |
Ringe Svømme Klub |
+1.05 |
330 |
7:03.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Sofia Rodrígeuz Pedersen |
2012 |
Vejle Svømmeklub |
+0.81 |
169 |
8:48.97 |
+1:45.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 19-03-2023 13:35:20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19-03-2023 13:41.20 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Frem Odense |
|
|
|
|
|
|