Results for ManseCup 19.2.2023
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
UiTa ja TaTU |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
Päivämäärä: |
19.02.2023 - 19.02.2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 9, 50m Perhosuinti Miehet - Final |
|
|
Rollo11 |
47.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rollo12 |
40.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM14-16 |
28.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SM-raja |
28.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NSM-raja |
28.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
GP |
29.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Eemil Varho |
1997 |
Uinti Tampere |
+0.63 |
690 |
25.19 |
|
|
|
SM-raja |
|
|
|
Entry time: 24.79 |
(+0.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Samuel Sainio |
2005 |
Uinti Tampere |
+0.77 |
577 |
26.74 |
+1.55 |
|
SM-raja |
|
|
|
Entry time: 25.89 |
(+0.85) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Akseli Liukkonen |
2005 |
Uinti Tampere |
|
454 |
28.97 |
+3.78 |
|
GP |
|
|
|
Entry time: 29.43 |
(-0.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ilja Syrjä |
2004 |
Uinti Tampere |
+0.76 |
438 |
29.32 |
+4.13 |
|
GP |
|
|
|
Entry time: 28.68 |
(+0.64) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Pyry Pyykkö |
2006 |
Uinti Tampere |
+0.76 |
408 |
30.02 |
+4.83 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.98 |
(-0.96) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ivan Chupakhin |
2005 |
Uinti Tampere |
+0.62 |
403 |
30.14 |
+4.95 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.98 |
(+0.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Eero Olli |
2008 |
Uinti Tampere |
+0.78 |
342 |
31.84 |
+6.65 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.67 |
(-3.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Eemeli Salo |
2007 |
TaTu Tampere |
+0.73 |
303 |
33.15 |
+7.96 |
|
|
|
|
|
Entry time: 32.49 |
(+0.66) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Maxim Zuravljov |
2009 |
TaTu Tampere |
+0.60 |
282 |
33.95 |
+8.76 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.84 |
(-4.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Niklas Silfver |
2006 |
Uinti Tampere |
+0.82 |
271 |
34.40 |
+9.21 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.13 |
(+0.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Alex Hamilton |
2006 |
TaTu Tampere |
+0.94 |
233 |
36.19 |
+11.00 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.32 |
(-1.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Väinö Lehtelä |
2011 |
Uinti Tampere |
|
135 |
43.37 |
+18.18 |
|
|
|
|
|
Entry time: 42.78 |
(+0.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Vlad Oriichuk |
2012 |
Uinti Tampere |
|
113 |
46.01 |
+20.82 |
|
Rollo11 |
|
|
|
Entry time: 41.88 |
(+4.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Eemeli Yliaho |
2012 |
Uinti Tampere |
|
106 |
47.00 |
+21.81 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Rami Kolehmainen |
2012 |
Uinti Tampere |
+0.78 |
88 |
49.90 |
+24.71 |
|
|
|
|
|
Entry time: 49.18 |
(+0.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Aaro Wandén |
2011 |
Uinti Tampere |
+0.79 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 8.2 Käsien palautus ei tapahtunut veden pinnan yläpuolella |
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 19.2.2023 19.14.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.02.2023 19.14.57 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Uinti Tampere |
|
|
|
|
|
|