Tulokset Kevätuinnit
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Salon uimahalli |
Järjestäjä: |
Salon Uimarit ry |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
25m |
Päivämäärä: |
04.03.2023 - 04.03.2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 13, 200m sku T12, N 12 ja nuoremmat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Helmiina Härri |
2011 |
Salon Uimarit |
-.-- |
|
3:11.37 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 3:13.73 |
(-2.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Olivia Hägerström |
2012 |
Salon Uimarit |
-.-- |
|
3:35.01 |
+23.64 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:38.54 |
(-3.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Elsa Satola |
2012 |
Rauman Uimaseura |
-.-- |
|
3:48.30 |
+36.93 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:45.00 |
(+3.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Fanni Karttunen |
2012 |
Salon Uimarit |
-.-- |
|
3:49.60 |
+38.23 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:49.09 |
(+0.51) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Alma Savolainen |
2011 |
Salon Uimarit |
-.-- |
|
4:08.05 |
+56.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ida Sjöblom |
2011 |
Salon Uimarit |
-.-- |
|
4:29.25 |
+1:17.88 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:52.42 |
(+36.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 4.3.2023 15.30.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 13, 200m sku T12, N 13 ja vanhemmat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Hilma Mannersalo |
2008 |
Cetus Espoo |
-.-- |
|
2:32.09 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:29.50 |
(+2.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lotta Martikainen |
2008 |
Cetus Espoo |
-.-- |
|
2:32.52 |
+0.43 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:33.10 |
(-0.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Aurora Änäkkälä |
2007 |
Salon Uimarit |
-.-- |
|
2:32.81 |
+0.72 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:33.62 |
(-0.81) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Liinu Nevalainen |
2009 |
Cetus Espoo |
-.-- |
|
2:42.64 |
+10.55 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:34.48 |
(+8.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Kerttu Virta |
2006 |
Raision Urheilijat |
-.-- |
|
2:45.91 |
+13.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ronja Pyrhönen |
2008 |
Cetus Espoo |
-.-- |
|
2:46.32 |
+14.23 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:36.41 |
(+9.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Alisa Karttunen |
2010 |
Salon Uimarit |
-.-- |
|
2:53.45 |
+21.36 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:59.76 |
(-6.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Lova Sandberg |
2009 |
Åbo Simklubb |
-.-- |
|
2:57.46 |
+25.37 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:04.48 |
(-7.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Hertta Lehtinen |
2010 |
Salon Uimarit |
-.-- |
|
3:28.52 |
+56.43 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:33.32 |
(-4.80) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Minttu Ahokas |
2010 |
Salon Uimarit |
-.-- |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 9.4 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti |
|
|
|
|
- |
|
Senni Helskyaho |
2010 |
Salon Uimarit |
-.-- |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 8.2 |
|
|
|
|
- |
|
Minea Mäkilä |
2009 |
Salon Uimarit |
-.-- |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.2 |
|
|
|
|
- |
|
Sofia Wigelius |
2009 |
Åbo Simklubb |
-.-- |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 4.3.2023 15.30.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04.03.2023 15.36.09 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Salon Uimarit |
|
|
|
|
|
|