Results for Tureberg knatte cup 2023
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Turebergs simklubb |
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 mar 2023 till den 25 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 50m fjärilsim mix - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
|
|
|
|
|
Michkat Abdi Bulhan |
2012 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
41.61 |
|
|
|
|
|
|
Maja Ahlgren |
2012 |
Upsala Simsällskap |
|
|
48.52 |
|
|
|
|
|
|
Iris Albrektsson |
2012 |
Turebergs Simklubb |
|
|
1:06.95 |
|
|
|
|
|
|
Ella Aronsson |
2012 |
Turebergs Simklubb |
|
|
51.23 |
|
|
|
|
|
|
Sophia Arvered |
2013 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
42.95 |
|
|
|
|
|
|
Sigrid Bach Lindfors |
2012 |
Ösmo Simsällskap |
|
|
56.48 |
|
|
|
|
|
|
Vera Brickner |
2012 |
Turebergs Simklubb |
|
|
44.15 |
|
|
|
|
|
|
Beatrice Edward |
2011 |
Upsala Simsällskap |
|
|
50.13 |
|
|
|
|
|
|
Lilly Ericsson |
2011 |
Turebergs Simklubb |
|
|
50.23 |
|
|
|
|
|
|
Julia Erustes Anderberg |
2011 |
Turebergs Simklubb |
|
|
54.61 |
|
|
|
|
|
|
Artemij Fissoun |
2012 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
54.98 |
|
|
|
|
|
|
Julian Flores |
2012 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
1:01.23 |
|
|
|
|
|
|
Klara Hellberg |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
57.76 |
|
|
|
|
|
|
Alexander Kazmins |
2011 |
Turebergs Simklubb |
|
|
1:05.92 |
|
|
|
|
|
|
Marcus Kvarfordh Andres |
2011 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
56.26 |
|
|
|
|
|
|
Alfred Lindskog |
2012 |
Upsala Simsällskap |
|
|
48.68 |
|
|
|
|
|
|
Linnea Saga Metzendorf |
2012 |
Upsala Simsällskap |
|
|
53.24 |
|
|
|
|
|
|
Arihant Mukherjee |
2012 |
Turebergs Simklubb |
|
|
59.58 |
|
|
|
|
|
|
Naya Ndure |
2012 |
Turebergs Simklubb |
|
|
57.50 |
|
|
|
|
|
|
Lea Nelsén |
2012 |
Turebergs Simklubb |
|
|
56.96 |
|
|
|
|
|
|
Tilda Ribacke |
2012 |
Turebergs Simklubb |
|
|
58.61 |
|
|
|
|
|
|
Hanna Rohman Hamrin |
2011 |
Turebergs Simklubb |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
Valentina Sabo |
2012 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
50.69 |
|
|
|
|
|
|
Wilma Sahlqvist |
2012 |
Turebergs Simklubb |
|
|
53.77 |
|
|
|
|
|
|
Emilie Swärdsén |
2012 |
Ösmo Simsällskap |
|
|
51.13 |
|
|
|
|
|
|
Viking Söderström |
2011 |
Spårvägen Simförening |
|
|
47.35 |
|
|
|
|
|
|
Arvid Vogt |
2012 |
Upsala Simsällskap |
|
|
43.98 |
|
|
|
|
|
|
Felix von Arronet |
2012 |
Spårvägen Simförening |
|
|
41.62 |
|
|
|
|
|
|
Axel Westlund |
2011 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
55.90 |
|
|
|
|
|
|
Viktor Widestedt |
2013 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
53.86 |
|
|
|
|
|
|
Samuel Witt-Hjorth |
2012 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
47.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-25 12:07:59 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Turebergs Simklubb |
|
|
|
|