Resultater for Taastrup open 2023
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Lørdag INDLEDENDE
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup svømmehal hal2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
12. maj 2023 to 14. maj 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 12, 400m Medley Herrer 13 og yngre - Final |
|
|
CR 16-99 |
4:43.82 |
|
|
|
Christoffer Weiss |
2002 |
Søllerød Svømmeklub (DE |
Taastrup (DEN) |
21-05-2022 |
|
|
|
|
CR 14-15 |
4:40.05 |
|
|
|
Hólmar Grétarsson |
2008 |
Iceland (ISL) |
Taastrup (DEN) |
13-05-2023 |
|
|
|
|
CR 0-13 å |
5:53.70 |
|
|
|
Silas Nielsen |
2010 |
SvømmeKlubben SYD (DE |
Taastrup (DEN) |
13-05-2023 |
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Silas Nielsen |
2010 |
SvømmeKlubben SYD |
+0.83 |
327 |
5:53.70 |
|
|
|
|
CR 0-13 år |
|
|
|
Entry time: 5:58.76 |
(-5.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Valdemar Hvid |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
+0.89 |
251 |
6:26.39 |
+32.69 |
|
|
|
|
|
Entry time: 6:40.00 |
(-13.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Asger Mørk Attrup |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
+0.82 |
208 |
6:51.15 |
+57.45 |
|
|
|
|
|
Entry time: 8:00.00 |
(-1:08.85) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jeppe Denholt |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
+0.92 |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 9.4 |
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 13-05-2023 17:09:37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 12, 400m Medley Herrer 14-15 år - Final |
|
|
CR 16-99 |
4:43.82 |
|
|
|
Christoffer Weiss |
2002 |
Søllerød Svømmeklub (DE |
Taastrup (DEN) |
21-05-2022 |
|
|
|
|
CR 14-15 |
4:40.05 |
|
|
|
Hólmar Grétarsson |
2008 |
Iceland (ISL) |
Taastrup (DEN) |
13-05-2023 |
|
|
|
|
CR 0-13 å |
5:53.70 |
|
|
|
Silas Nielsen |
2010 |
SvømmeKlubben SYD (DE |
Taastrup (DEN) |
13-05-2023 |
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Hólmar Grétarsson |
2008 |
Iceland |
+0.74 |
660 |
4:40.05 |
|
|
|
|
CR 14-15 år |
|
|
|
Entry time: 4:37.94 |
(+2.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Noa Riis |
2008 |
SvømmeKlubben SYD |
+0.79 |
526 |
5:01.99 |
+21.94 |
|
|
|
|
|
Entry time: 4:46.18 |
(+15.81) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Daði Rafn Falsson |
2008 |
Iceland |
+0.75 |
525 |
5:02.20 |
+22.15 |
|
|
|
|
|
Entry time: 4:59.93 |
(+2.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Nikolai Leo Jónsson |
2008 |
Iceland |
+0.67 |
501 |
5:06.94 |
+26.89 |
|
|
|
|
|
Entry time: 5:09.10 |
(-2.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Vitus Ketscher |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
492 |
5:08.76 |
+28.71 |
|
|
|
|
|
Entry time: 5:00.93 |
(+7.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Carl August Scheel |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
+0.73 |
479 |
5:11.60 |
+31.55 |
|
|
|
|
|
Entry time: 5:09.05 |
(+2.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Rasmus Alexander Nielsen |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
+0.47 |
457 |
5:16.37 |
+36.32 |
|
|
|
|
|
Entry time: 5:25.96 |
(-9.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Dion Veliqi |
2008 |
SvømmeKlubben SYD |
+0.68 |
450 |
5:18.00 |
+37.95 |
|
|
|
|
|
Entry time: 5:07.39 |
(+10.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
August Drucker |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
|
438 |
5:20.84 |
+40.79 |
|
|
|
|
|
Entry time: 5:45.00 |
(-24.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Frederik Salling |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
+0.61 |
436 |
5:21.52 |
+41.47 |
|
|
|
|
|
Entry time: 5:36.15 |
(-14.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Viktor Damkjær Pyndt |
2008 |
SvømmeKlubben SYD |
+0.68 |
387 |
5:34.53 |
+54.48 |
|
|
|
|
|
Entry time: 5:24.60 |
(+9.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
William Moe Sørensen |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
+0.64 |
377 |
5:37.31 |
+57.26 |
|
|
|
|
|
Entry time: 5:45.00 |
(-7.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Mikkel Stabell |
2009 |
SvømmeKlubben SYD |
+0.74 |
371 |
5:39.11 |
+59.06 |
|
|
|
|
|
Entry time: 5:27.33 |
(+11.78) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Thor Rosselló-Tang |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
+0.78 |
366 |
5:40.82 |
+1:00.77 |
|
|
|
|
|
Entry time: 5:48.71 |
(-7.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Emil Franck Kastrup |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.72 |
286 |
6:09.75 |
+1:29.70 |
|
|
|
|
|
Entry time: 5:51.82 |
(+17.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Julius Karl Johannsson |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.40 |
276 |
6:14.45 |
+1:34.40 |
|
|
|
|
|
Entry time: 7:00.00 |
(-45.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Laurits Radmer Nygaard |
2008 |
Søllerød Svømmeklub |
|
|
|
SICK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 13-05-2023 17:09:37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 12, 400m Medley Herrer 16 og ældre - Final |
|
|
CR 16-99 |
4:43.82 |
|
|
|
Christoffer Weiss |
2002 |
Søllerød Svømmeklub (DE |
Taastrup (DEN) |
21-05-2022 |
|
|
|
|
CR 14-15 |
4:40.05 |
|
|
|
Hólmar Grétarsson |
2008 |
Iceland (ISL) |
Taastrup (DEN) |
13-05-2023 |
|
|
|
|
CR 0-13 å |
5:53.70 |
|
|
|
Silas Nielsen |
2010 |
SvømmeKlubben SYD (DE |
Taastrup (DEN) |
13-05-2023 |
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Gustav Steen Andersen |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.70 |
631 |
4:44.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 5:35.96 |
(-51.75) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Aksel Thuesen Güsmer |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.70 |
627 |
4:44.86 |
+0.65 |
|
|
|
|
|
Entry time: 4:50.95 |
(-6.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Anders Gaard |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.65 |
600 |
4:48.97 |
+4.76 |
|
|
|
|
|
Entry time: 4:37.30 |
(+11.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Jonas M. Jørgensen |
2001 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
+0.79 |
568 |
4:54.30 |
+10.09 |
|
|
|
|
|
Entry time: 4:53.65 |
(+0.65) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Petar Trkulja |
2006 |
Næstved Svømmeklub |
+0.66 |
544 |
4:58.65 |
+14.44 |
|
|
|
|
|
Entry time: 4:53.90 |
(+4.75) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Vincent Borup Schärer |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
+0.69 |
541 |
4:59.08 |
+14.87 |
|
|
|
|
|
Entry time: 4:55.80 |
(+3.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Simon Hejbroch |
2006 |
Swim Team Taastrup |
+0.67 |
534 |
5:00.37 |
+16.16 |
|
|
|
|
|
Entry time: 4:54.98 |
(+5.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Jonas Hansen |
2001 |
Næstved Svømmeklub |
+0.75 |
533 |
5:00.60 |
+16.39 |
|
|
|
|
|
Entry time: 5:00.49 |
(+0.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Peter K. M. Petersen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
+0.72 |
523 |
5:02.52 |
+18.31 |
|
|
|
|
|
Entry time: 5:12.11 |
(-9.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Matthias Hansen |
2001 |
Næstved Svømmeklub |
+0.53 |
509 |
5:05.28 |
+21.07 |
|
|
|
|
|
Entry time: 4:50.06 |
(+15.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Viktor Kristiansen |
2006 |
Svøm Slagelse Korsør |
+0.59 |
447 |
5:18.82 |
+34.61 |
|
|
|
|
|
Entry time: 5:20.95 |
(-2.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Sebastian R. Bjerg |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
|
446 |
5:19.14 |
+34.93 |
|
|
|
|
|
Entry time: 5:10.06 |
(+9.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Felix Holkenfeldt Be Berg |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.73 |
435 |
5:21.79 |
+37.58 |
|
|
|
|
|
Entry time: 5:39.26 |
(-17.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Sebastian Alexander West |
2004 |
Søllerød Svømmeklub |
+0.78 |
427 |
5:23.66 |
+39.45 |
|
|
|
|
|
Entry time: 4:59.85 |
(+23.81) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Marius Lundsteen Brøndum |
2005 |
Søllerød Svømmeklub |
|
|
|
SICK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jonathan Nyegaard |
2007 |
Roskilde Svømning |
|
|
|
SICK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 13-05-2023 17:09:37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13-05-2023 17:11.41 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
|
|