Results for Taastrup open 2023
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup svømmehal hal2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
12. maj 2023 to 14. maj 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 10, 200m Medley Herrer - Indledende |
|
|
CR 16-99 |
2:11.32 |
|
|
|
Sander F. Høyrup Johns |
2007 |
Lyngby Svømmeklub (DE |
Taastrup (DEN) |
12-05-2023 |
|
|
|
|
CR 14-15 |
2:20.57 |
|
|
|
Magnús Viðir Jónsson |
2008 |
Iceland (ISL) |
Taastrup (DEN) |
12-05-2023 |
|
|
|
|
CR 0-13 å |
2:33.95 |
|
|
|
Vitus Ketscher |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub (D |
Taastrup (DEN) |
20-05-2022 |
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Sander F. Høyrup Johnsen |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
+0.74 |
654 |
2:11.32 |
|
|
|
|
DI |
CR 16-999 år |
|
|
|
Entry time: 2:13.22 |
(-1.90) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Peter Bjerre Olsen |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
+0.73 |
633 |
2:12.76 |
+1.44 |
|
Q |
CR 16-999 år |
|
|
|
Entry time: 2:08.68 |
(+4.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Alexander Hillhouse |
2004 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
+0.66 |
610 |
2:14.39 |
+3.07 |
|
DI |
|
|
|
|
Entry time: 2:16.59 |
(-2.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Valdemar Brøns |
2003 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.82 |
595 |
2:15.51 |
+4.19 |
|
DI |
|
|
|
|
Entry time: 2:05.26 |
(+10.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Mikkel Andersen |
2005 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.69 |
582 |
2:16.47 |
+5.15 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 2:12.82 |
(+3.65) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Lukas Holger Pihl Holst |
2004 |
Hvidovre Svømmeklub |
+0.75 |
578 |
2:16.78 |
+5.46 |
|
DI |
|
|
|
|
Entry time: 2:17.59 |
(-0.81) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Anders Gaard |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.66 |
577 |
2:16.93 |
+5.61 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 2:10.74 |
(+6.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Carl Krabbe Heldgaard |
2004 |
Gladsaxe Svømmeklub |
+0.68 |
576 |
2:16.96 |
+5.64 |
|
DI |
|
|
|
|
Entry time: 2:10.84 |
(+6.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Gustav Steen Andersen |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.69 |
576 |
2:17.00 |
+5.68 |
|
DI |
|
|
|
|
Entry time: 2:17.72 |
(-0.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Jonas M. Jørgensen |
2001 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
+0.63 |
563 |
2:18.05 |
+6.73 |
|
DI |
|
|
|
|
Entry time: 2:11.87 |
(+6.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Matthias Hansen |
2001 |
Næstved Svømmeklub |
+0.65 |
546 |
2:19.40 |
+8.08 |
|
DI |
|
|
|
|
Entry time: 2:12.58 |
(+6.82) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Magnus Steen Andersen |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.76 |
546 |
2:19.41 |
+8.09 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 2:16.32 |
(+3.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Oscar Rybak-Andersen |
2005 |
Gentofte Svømme Klub |
+0.73 |
546 |
2:19.42 |
+8.10 |
|
DI |
|
|
|
|
Entry time: 2:17.92 |
(+1.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Carl Johan Møllenbach |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
+0.81 |
545 |
2:19.54 |
+8.22 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 2:14.11 |
(+5.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
William Bendix Schmidt |
2005 |
Gladsaxe Svømmeklub |
+0.76 |
544 |
2:19.64 |
+8.32 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 2:15.19 |
(+4.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Kasper Thorn |
2004 |
Lyngby Svømmeklub |
+0.76 |
536 |
2:20.34 |
+9.02 |
|
DI |
|
|
|
|
Entry time: 2:16.04 |
(+4.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Lucas Misander |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
+0.76 |
533 |
2:20.56 |
+9.24 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 2:17.44 |
(+3.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Magnús Viðir Jónsson |
2008 |
Iceland |
+0.72 |
533 |
2:20.57 |
+9.25 |
|
Q |
CR 14-15 år |
|
|
|
Entry time: 2:19.88 |
(+0.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Malte Hagbarth Jørgensen |
2005 |
Roskilde Svømning |
+0.82 |
524 |
2:21.34 |
+10.02 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 2:21.75 |
(-0.41) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Carlos Halawi |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.83 |
523 |
2:21.42 |
+10.10 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 2:15.96 |
(+5.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Valdemar Møller-Ern |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
+0.60 |
520 |
2:21.69 |
+10.37 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:18.33 |
(+3.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Noa Riis |
2008 |
SvømmeKlubben SYD |
+0.74 |
519 |
2:21.84 |
+10.52 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:16.54 |
(+5.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Jonas Hansen |
2001 |
Næstved Svømmeklub |
+0.70 |
517 |
2:22.03 |
+10.71 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:16.78 |
(+5.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Daði Rafn Falsson |
2008 |
Iceland |
+0.74 |
512 |
2:22.44 |
+11.12 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:20.91 |
(+1.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Mathias Bidsted Hansen |
2006 |
Hvidovre Svømmeklub |
+0.68 |
508 |
2:22.83 |
+11.51 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:22.93 |
(-0.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Mathias Vestergaard |
2001 |
Gladsaxe Svømmeklub |
+0.73 |
506 |
2:23.00 |
+11.68 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:12.87 |
(+10.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Vincent Borup Schärer |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
+0.69 |
504 |
2:23.16 |
+11.84 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:18.71 |
(+4.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Emil Isaksen |
2005 |
Roskilde Svømning |
+0.66 |
502 |
2:23.42 |
+12.10 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:21.44 |
(+1.98) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Marinus Leisvig |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
+0.61 |
499 |
2:23.64 |
+12.32 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:24.20 |
(-0.56) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Jonathan Nyegaard |
2007 |
Roskilde Svømning |
+0.74 |
495 |
2:24.06 |
+12.74 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:26.14 |
(-2.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Sebastian Aunt |
2007 |
Næstved Svømmeklub |
+0.77 |
495 |
2:24.09 |
+12.77 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:17.11 |
(+6.98) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Vitus Ketscher |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
+0.68 |
494 |
2:24.19 |
+12.87 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:22.06 |
(+2.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Rio Halawi |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.67 |
493 |
2:24.27 |
+12.95 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:36.96 |
(-12.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
William Hvid |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
+0.78 |
487 |
2:24.87 |
+13.55 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:34.04 |
(-9.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Bertram Wagner |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
+0.66 |
485 |
2:25.02 |
+13.70 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:25.11 |
(-0.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Wessel Stupers |
2002 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.68 |
483 |
2:25.24 |
+13.92 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:17.15 |
(+8.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Sebastian R. Bjerg |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
+0.87 |
481 |
2:25.41 |
+14.09 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:23.41 |
(+2.00) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Philip Krogh Brønnicke |
2000 |
Swim Team Taastrup |
+0.75 |
474 |
2:26.20 |
+14.88 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:12.14 |
(+14.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Felix Amby Frederiksen |
2007 |
SvømmeKlubben SYD |
+0.68 |
468 |
2:26.77 |
+15.45 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:30.27 |
(-3.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Tristan Jensen |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.79 |
468 |
2:26.82 |
+15.50 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:23.17 |
(+3.65) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Rasmus Hatting Petersen |
2002 |
Svømmeklubben MK31 |
+0.82 |
459 |
2:27.75 |
+16.43 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:25.21 |
(+2.54) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Frederik Isaksen |
2007 |
Roskilde Svømning |
+0.76 |
458 |
2:27.88 |
+16.56 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:22.70 |
(+5.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Mads Emil Christiansen |
2006 |
Lyngby Svømmeklub |
+0.68 |
447 |
2:29.08 |
+17.76 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:26.45 |
(+2.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Tobias Møller-Munkøe |
2008 |
Roskilde Svømning |
+0.69 |
446 |
2:29.19 |
+17.87 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:29.41 |
(-0.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Árni Þór Pálmason |
2009 |
Iceland |
+0.64 |
442 |
2:29.59 |
+18.27 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:29.48 |
(+0.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
August Juel Bragge |
2005 |
Svømmeklubben MK31 |
+0.84 |
437 |
2:30.12 |
+18.80 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:32.66 |
(-2.54) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Dion Veliqi |
2008 |
SvømmeKlubben SYD |
+0.69 |
435 |
2:30.44 |
+19.12 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:29.41 |
(+1.03) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Carl August Scheel |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
+0.65 |
434 |
2:30.48 |
+19.16 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:30.61 |
(-0.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Nicolai Hertz |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
+0.72 |
433 |
2:30.58 |
+19.26 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:29.71 |
(+0.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Alexander Slente |
2004 |
SvømmeKlubben SYD |
+0.67 |
433 |
2:30.61 |
+19.29 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:20.64 |
(+9.97) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Morten Kilhof |
2000 |
Solrød Svømmeklub |
+0.85 |
427 |
2:31.32 |
+20.00 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:32.66 |
(-1.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
|
Eran Akar |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
+0.68 |
426 |
2:31.45 |
+20.13 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:33.37 |
(-1.92) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
|
Malte Hjalholt |
2003 |
Solrød Svømmeklub |
+0.64 |
422 |
2:31.89 |
+20.57 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:32.87 |
(-0.98) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
|
Sebastian Niemann Madsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
+0.77 |
410 |
2:33.43 |
+22.11 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:32.99 |
(+0.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
|
Elias Elborg Johannessen |
2009 |
Køge Svømmeklub |
+0.66 |
409 |
2:33.54 |
+22.22 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:36.93 |
(-3.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
|
Mikkel Stabell |
2009 |
SvømmeKlubben SYD |
+0.86 |
403 |
2:34.26 |
+22.94 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:31.48 |
(+2.78) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
|
Sebastian Bruun Ibsen |
2007 |
Roskilde Svømning |
+0.87 |
402 |
2:34.35 |
+23.03 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:37.26 |
(-2.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
|
Pelle Chr. Severinsen |
2008 |
Køge Svømmeklub |
+0.72 |
398 |
2:34.90 |
+23.58 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:37.68 |
(-2.78) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
|
August Ibsen |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
+0.83 |
397 |
2:35.07 |
+23.75 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:37.22 |
(-2.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
|
Jarl Bjerregaard Abrahamsen |
2009 |
SvømmeKlubben SYD |
+0.76 |
369 |
2:38.92 |
+27.60 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:35.70 |
(+3.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
|
Oskar Julius Krogh Bill |
2009 |
Svømmeklubben MK31 |
+0.80 |
350 |
2:41.74 |
+30.42 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:42.42 |
(-0.68) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
|
Anton Wichmann Christensen |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
+0.52 |
348 |
2:41.94 |
+30.62 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:46.41 |
(-4.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
|
William Winther Sørensen |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
+0.77 |
341 |
2:43.06 |
+31.74 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:39.49 |
(+3.57) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
|
Frederik Schmidt Johansen |
2002 |
Svøm Slagelse Korsør |
+0.80 |
338 |
2:43.55 |
+32.23 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:43.82 |
(-0.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
|
Mats Pedersen |
2009 |
Køge Svømmeklub |
+0.60 |
336 |
2:43.97 |
+32.65 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:45.66 |
(-1.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
|
Gustav Hejl-Rasmussen |
2007 |
Køge Svømmeklub |
+0.69 |
335 |
2:44.02 |
+32.70 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:40.53 |
(+3.49) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=67 |
|
Nick Nielsen |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
+0.68 |
332 |
2:44.52 |
+33.20 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:46.41 |
(-1.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=67 |
|
Willum Sullivan Sommer |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
+0.83 |
332 |
2:44.52 |
+33.20 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 3:00.22 |
(-15.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
|
Sebastian Kørup |
2007 |
SvømmeKlubben SYD |
+0.62 |
328 |
2:45.29 |
+33.97 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:49.46 |
(-4.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
|
Christoph Lykke Piil Andersen |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
+0.78 |
317 |
2:47.14 |
+35.82 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:46.61 |
(+0.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
|
Nikolaj Nielsen |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
+0.63 |
305 |
2:49.24 |
+37.92 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:47.18 |
(+2.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
|
Silas Nielsen |
2010 |
SvømmeKlubben SYD |
+0.79 |
294 |
2:51.36 |
+40.04 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:56.21 |
(-4.85) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
|
Hector Juul Steenbuch |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
+0.77 |
288 |
2:52.44 |
+41.12 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:46.50 |
(+5.94) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
|
Daniel Wetendorff Nielsen |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
+0.75 |
283 |
2:53.57 |
+42.25 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 3:14.64 |
(-21.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
|
Carl Hertel |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.76 |
282 |
2:53.66 |
+42.34 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:50.65 |
(+3.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
|
Herman Ludvig Scheel |
2011 |
Søllerød Svømmeklub |
+0.69 |
280 |
2:54.11 |
+42.79 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 3:00.85 |
(-6.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
|
Adam Engsig-Karup |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
+0.74 |
277 |
2:54.71 |
+43.39 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 3:08.40 |
(-13.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
|
Oskar Gørup Godthjælp Povlse |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
+0.75 |
274 |
2:55.51 |
+44.19 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:51.15 |
(+4.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
|
Villads Elias Friis |
2010 |
Roskilde Svømning |
+0.57 |
273 |
2:55.72 |
+44.40 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:54.82 |
(+0.90) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
|
Jonathan Znaty |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
+0.73 |
267 |
2:56.97 |
+45.65 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 3:30.02 |
(-33.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
|
Julius Karl Johannsson |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.74 |
261 |
2:58.18 |
+46.86 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 3:02.64 |
(-4.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
|
Mads Friis Andersen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
+0.72 |
253 |
3:00.05 |
+48.73 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 3:02.10 |
(-2.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
|
Ayman Darouiche |
2007 |
Karlshamns Simklubb |
+0.75 |
246 |
3:01.85 |
+50.53 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:55.26 |
(+6.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
|
Tobias Hanson |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
+0.62 |
243 |
3:02.49 |
+51.17 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 3:00.71 |
(+1.78) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
|
Jonathan Nathansen |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
+0.72 |
241 |
3:03.03 |
+51.71 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:58.82 |
(+4.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
|
Vilbert Fosbøl |
2011 |
Søllerød Svømmeklub |
+0.93 |
238 |
3:03.84 |
+52.52 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:58.42 |
(+5.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
|
Buster Norup |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
+0.84 |
218 |
3:09.29 |
+57.97 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 3:16.88 |
(-7.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
|
Enoch Frederik Homoki |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
+0.56 |
208 |
3:12.31 |
+1:00.99 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 3:17.78 |
(-5.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
|
Kasper Emil Nielsen |
2011 |
Svømmeklubben MK31 |
+0.81 |
202 |
3:14.04 |
+1:02.72 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 3:28.38 |
(-14.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
|
Magnus Eckhardt |
2010 |
Swim Team Taastrup |
+0.82 |
195 |
3:16.54 |
+1:05.22 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 3:16.90 |
(-0.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
|
Malthe Larsen |
2012 |
Hvidovre Svømmeklub |
+0.70 |
189 |
3:18.54 |
+1:07.22 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 3:58.78 |
(-40.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
|
Simon Schobius Vinther |
2010 |
Swim Team Taastrup |
+0.87 |
184 |
3:20.22 |
+1:08.90 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 3:28.91 |
(-8.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
|
Aske Ravnø |
2010 |
Swim Team Taastrup |
+0.75 |
179 |
3:21.95 |
+1:10.63 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 3:25.26 |
(-3.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
|
Mads Harpøth |
2012 |
Svømmeklubben MK31 |
+0.79 |
174 |
3:23.95 |
+1:12.63 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 3:25.31 |
(-1.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
|
Mads Harholt |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
|
147 |
3:35.52 |
+1:24.20 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 3:53.52 |
(-18.00) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
|
Caleb Meyer |
2012 |
Søllerød Svømmeklub |
+0.79 |
130 |
3:44.55 |
+1:33.23 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 4:20.43 |
(-35.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
|
Viggo Mondrup Hagn-Meincke |
2011 |
Svømmeklubben MK31 |
+0.81 |
121 |
3:50.16 |
+1:38.84 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 4:19.68 |
(-29.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
|
Linus Hein |
2012 |
Svømmeklubben MK31 |
+0.84 |
113 |
3:55.17 |
+1:43.85 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 4:13.48 |
(-18.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tobias Gammelvind |
2004 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
|
|
SICK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Sebastian Greisen |
2004 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
|
|
SICK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jonathan Hornbech |
2009 |
Svømmeklubben MK31 |
|
|
|
SICK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Johannes Hovmand |
2010 |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
SICK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Daniel Bornhøft Nielsen |
2004 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
|
|
SICK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Maximilian Oxenbøll |
2010 |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
SICK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Thor Rosselló-Tang |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
|
|
|
SICK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Nikolai Stender-Petersen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
|
|
SICK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Vladimir Torshin |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
|
|
SICK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ib Fang Wang |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
|
|
SICK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 12-05-2023 21:01:59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13-05-2023 08:23.09 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
|
|