Resultater for Øst Junior/Senior langbane 2023
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Fredag kl. 1630
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Øst Junior-Senior Langbane 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
EAST KILLBRIDE BADET |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Triton Ballerup |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
3. mar 2023 to 5. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 7, 50m Rygsvømning Damer Junior - Indledende heat |
|
|
DR |
27.63 |
|
|
Mie Ø. Nielsen |
1996 |
Aalborg Svømmeklub (DE |
Kazan (RUS) |
05-08-2015 |
|
|
|
|
DJR |
28.51 |
|
|
Mie Ø. Nielsen |
1996 |
Aalborg Svømmeklub (DE |
Antwerp (BEL) |
06-07-2012 |
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ida Skov Kragh |
2006 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
|
656 |
31.04 |
|
|
|
DI |
|
|
|
|
Entry time: 30.04 |
(+1.00) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ida Sohn |
2008 |
Rønne Svømme Klub |
|
627 |
31.52 |
+0.48 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 30.82 |
(+0.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Erica Veggerby Grønlund |
2007 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
601 |
31.97 |
+0.93 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 31.78 |
(+0.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Angela Bang Svendsen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
596 |
32.05 |
+1.01 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 31.71 |
(+0.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ida Marie Frederiksen |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
|
581 |
32.33 |
+1.29 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 30.37 |
(+1.96) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Alberte Stub |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
|
576 |
32.41 |
+1.37 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 31.88 |
(+0.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Zenia Englund |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
571 |
32.52 |
+1.48 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 32.59 |
(-0.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Isabella Flach |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
|
569 |
32.55 |
+1.51 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 31.81 |
(+0.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Ida Villemoes Poulsen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
564 |
32.64 |
+1.60 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 30.50 |
(+2.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Sif Bramm |
2006 |
A6 JGI-Swim |
|
555 |
32.82 |
+1.78 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 30.78 |
(+2.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Petrea Asferg Larsson |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
545 |
33.03 |
+1.99 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 32.07 |
(+0.96) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=12 |
|
Rebecca Bell |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
|
536 |
33.20 |
+2.16 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 31.75 |
(+1.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=12 |
|
Mathilde Pedersen |
2007 |
Køge Svømmeklub |
|
536 |
33.20 |
+2.16 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 32.45 |
(+0.75) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Athena Haugsted Pihl |
2006 |
Hillerød Svømmeklub |
|
532 |
33.28 |
+2.24 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 30.57 |
(+2.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Rebecca Skov Vinding |
2007 |
Kalundborg SK |
|
525 |
33.44 |
+2.40 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 31.91 |
(+1.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Kamma Rasmussen |
2006 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
522 |
33.50 |
+2.46 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 30.75 |
(+2.75) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Amalie Haack |
2007 |
Køge Svømmeklub |
|
510 |
33.76 |
+2.72 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 33.96 |
(-0.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Anna Dietrichsen |
2006 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
|
508 |
33.81 |
+2.77 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 32.33 |
(+1.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Josefine Nyegaard |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
|
501 |
33.95 |
+2.91 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 34.28 |
(-0.33) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Wilma Berg |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
|
499 |
34.00 |
+2.96 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 32.84 |
(+1.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Cecilie Jakobsen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
|
490 |
34.22 |
+3.18 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 32.73 |
(+1.49) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Amanda Jacobsen |
2007 |
Sigma Swim Birkerød |
|
489 |
34.23 |
+3.19 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 32.45 |
(+1.78) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Caroline Toftelund Larsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
|
475 |
34.57 |
+3.53 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 33.25 |
(+1.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Hannah Rørbech |
2006 |
Swim Team Taastrup |
|
474 |
34.58 |
+3.54 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 33.47 |
(+1.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Silje Rasmussen |
2008 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
|
464 |
34.84 |
+3.80 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 33.99 |
(+0.85) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Laura Bach Mindested |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
|
455 |
35.07 |
+4.03 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 35.66 |
(-0.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Sofie Emilie Lange |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
436 |
35.56 |
+4.52 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 33.26 |
(+2.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Maria Kjer Rasmussen |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
405 |
36.44 |
+5.40 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 35.51 |
(+0.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 03-03-2023 17:58:11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 7, 50m Rygsvømning Damer Senior - Indledende heat |
|
|
DR |
27.63 |
|
|
Mie Ø. Nielsen |
1996 |
Aalborg Svømmeklub (DE |
Kazan (RUS) |
05-08-2015 |
|
|
|
|
DJR |
28.51 |
|
|
Mie Ø. Nielsen |
1996 |
Aalborg Svømmeklub (DE |
Antwerp (BEL) |
06-07-2012 |
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Schastine Tabor |
2005 |
Svømmeklubben MK31 |
|
682 |
30.65 |
|
|
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 29.48 |
(+1.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Julie Krøyer Svendsen |
2002 |
GTI - Ishøj |
|
674 |
30.76 |
+0.11 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 28.53 |
(+2.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Frederikke Marie Hansen |
2003 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
673 |
30.78 |
+0.13 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 29.09 |
(+1.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ida Skov Kragh |
2006 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
|
656 |
31.04 |
+0.39 |
|
DI |
|
|
|
|
Entry time: 30.04 |
(+1.00) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ida Sohn |
2008 |
Rønne Svømme Klub |
|
627 |
31.52 |
+0.87 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 30.82 |
(+0.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Josefine Nielsen |
2005 |
Frederiksværk Svømmeklub |
|
615 |
31.71 |
+1.06 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 31.16 |
(+0.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Frederikke Mertins |
2000 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
603 |
31.92 |
+1.27 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 31.12 |
(+0.80) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Erica Veggerby Grønlund |
2007 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
601 |
31.97 |
+1.32 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 31.78 |
(+0.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Angela Bang Svendsen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
596 |
32.05 |
+1.40 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 31.71 |
(+0.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Kajsa Salomonsen |
2005 |
Svømmeklubben MK31 |
|
590 |
32.15 |
+1.50 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 30.93 |
(+1.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Ida Marie Frederiksen |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
|
581 |
32.33 |
+1.68 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 30.37 |
(+1.96) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Alberte Stub |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
|
576 |
32.41 |
+1.76 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 31.88 |
(+0.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Lærke Dann-Nielsen |
2005 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
571 |
32.51 |
+1.86 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 30.53 |
(+1.98) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Zenia Englund |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
571 |
32.52 |
+1.87 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 32.59 |
(-0.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Isabella Flach |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
|
569 |
32.55 |
+1.90 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 31.81 |
(+0.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Ida Villemoes Poulsen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
564 |
32.64 |
+1.99 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 30.50 |
(+2.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Alma Olivarius |
2005 |
Lyngby Svømmeklub |
|
561 |
32.71 |
+2.06 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 31.27 |
(+1.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Sif Bramm |
2006 |
A6 JGI-Swim |
|
555 |
32.82 |
+2.17 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 30.78 |
(+2.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Sofie Lund-Schierbeck |
2003 |
Farum Svømmeklub |
|
554 |
32.84 |
+2.19 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 31.39 |
(+1.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Petrea Asferg Larsson |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
545 |
33.03 |
+2.38 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 32.07 |
(+0.96) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=21 |
|
Rebecca Bell |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
|
536 |
33.20 |
+2.55 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 31.75 |
(+1.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=21 |
|
Mathilde Pedersen |
2007 |
Køge Svømmeklub |
|
536 |
33.20 |
+2.55 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 32.45 |
(+0.75) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Athena Haugsted Pihl |
2006 |
Hillerød Svømmeklub |
|
532 |
33.28 |
+2.63 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 30.57 |
(+2.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Rebecca Skov Vinding |
2007 |
Kalundborg SK |
|
525 |
33.44 |
+2.79 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 31.91 |
(+1.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Kamma Rasmussen |
2006 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
522 |
33.50 |
+2.85 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 30.75 |
(+2.75) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Nikoline Marie Lange |
2005 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
511 |
33.73 |
+3.08 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 30.70 |
(+3.03) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Amalie Haack |
2007 |
Køge Svømmeklub |
|
510 |
33.76 |
+3.11 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 33.96 |
(-0.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Anna Dietrichsen |
2006 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
|
508 |
33.81 |
+3.16 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 32.33 |
(+1.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Josefine Nyegaard |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
|
501 |
33.95 |
+3.30 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 34.28 |
(-0.33) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Wilma Berg |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
|
499 |
34.00 |
+3.35 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 32.84 |
(+1.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Cecilie Jakobsen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
|
490 |
34.22 |
+3.57 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 32.73 |
(+1.49) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Amanda Jacobsen |
2007 |
Sigma Swim Birkerød |
|
489 |
34.23 |
+3.58 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 32.45 |
(+1.78) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Sofia Altoft |
1998 |
Farum Svømmeklub |
|
483 |
34.38 |
+3.73 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 32.61 |
(+1.77) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Maj Jensen |
2003 |
Farum Svømmeklub |
|
479 |
34.48 |
+3.83 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 32.01 |
(+2.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Caroline Toftelund Larsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
|
475 |
34.57 |
+3.92 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 33.25 |
(+1.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Hannah Rørbech |
2006 |
Swim Team Taastrup |
|
474 |
34.58 |
+3.93 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 33.47 |
(+1.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Silje Rasmussen |
2008 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
|
464 |
34.84 |
+4.19 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 33.99 |
(+0.85) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Laura Bach Mindested |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
|
455 |
35.07 |
+4.42 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 35.66 |
(-0.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Sofie Emilie Lange |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
436 |
35.56 |
+4.91 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 33.26 |
(+2.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Maria Kjer Rasmussen |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
405 |
36.44 |
+5.79 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 35.51 |
(+0.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 03-03-2023 17:58:11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
03-03-2023 19:05.58 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
|
|
|
|