Results for Itäväylä-uinnit
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Porvoon uimahalli |
Järjestäjä: |
Borgå Simmare - Porvoon Uimarit |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
25m |
Päivämäärä: |
11.03.2023 - 11.03.2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 4, 50m Rintauinti T9, T10, T11, N 9 ja nuoremmat - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Olivia Ahlgren |
2014 |
Cetus Espoo |
-.-- |
79 |
1:06.44 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Cecilia Viinikainen |
2014 |
Cetus Espoo |
-.-- |
70 |
1:09.22 |
+2.78 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Iina Helin |
2015 |
Cetus Espoo |
-.-- |
57 |
1:14.08 |
+7.64 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Eevi-Sofia Laisi |
2014 |
Cetus Espoo |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 7.3 Eriaikainen käsien palautus |
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 11.3.2023 11.58.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 4, 50m Rintauinti T9, T10, T11, N 10 vuotiaat - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Emma Kangas |
2013 |
Helsingfors Simsällskap |
-.-- |
198 |
48.98 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Pamela Paavola |
2013 |
Helsingfors Simsällskap |
-.-- |
149 |
53.83 |
+4.85 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Charlotte Richard |
2013 |
Cetus Espoo |
-.-- |
148 |
53.88 |
+4.90 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Mia Helmi Rynty |
2013 |
Uimaseura Helsinki |
-.-- |
138 |
55.14 |
+6.16 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Olivia Laulumaa |
2013 |
Cetus Espoo |
-.-- |
130 |
56.28 |
+7.30 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Liina Sivuranta |
2013 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
-.-- |
112 |
59.09 |
+10.11 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Noomi Untamala |
2013 |
Helsingfors Simsällskap |
-.-- |
107 |
1:00.12 |
+11.14 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Aino Sandström |
2013 |
Cetus Espoo |
-.-- |
41 |
1:22.18 |
+33.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 11.3.2023 11.58.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 4, 50m Rintauinti T9, T10, T11, N 11 vuotiaat - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Robyn Gahmberg |
2012 |
Helsingfors Simsällskap |
-.-- |
169 |
51.60 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Sara Jormanainen |
2012 |
Uimaseura Aquila |
-.-- |
159 |
52.67 |
+1.07 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Isabel Nyback |
2012 |
Helsingfors Simsällskap |
-.-- |
154 |
53.24 |
+1.64 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ella Kuosmanen |
2012 |
Cetus Espoo |
-.-- |
117 |
58.24 |
+6.64 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Iisa Antila |
2012 |
Uimaseura Aquila |
-.-- |
96 |
1:02.19 |
+10.59 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Maj Ahlberg |
2012 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
-.-- |
75 |
1:07.46 |
+15.86 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Jessica Oker-Blom |
2012 |
Helsingfors Simsällskap |
-.-- |
30 |
1:31.54 |
+39.94 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Aada Suuronen |
2012 |
Uimaseura Aquila |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 7.3 Käsiveto ohi lantiolinjan (pl. lähdön / käännöksen jälkeen) |
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 11.3.2023 11.58.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 4, 50m Rintauinti T9, T10, T11, N 12 ja vanhemmat - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lotta Kylmälä |
2009 |
Haminan Uimaseura |
-.-- |
457 |
37.07 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ella Hörkkö |
2001 |
Espoon Kilpauinti |
-.-- |
450 |
37.26 |
+0.19 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lotta Rutanen |
1974 |
Helsingfors Simsällskap |
-.-- |
363 |
40.03 |
+2.96 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sofia Chadromtseva |
2006 |
Uimaseura Aquila |
-.-- |
344 |
40.74 |
+3.67 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Emma Kataja |
2009 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
-.-- |
268 |
44.27 |
+7.20 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Emilia Tikkanen |
2008 |
Uimaseura Aquila |
-.-- |
249 |
45.35 |
+8.28 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Riia Koskela |
2011 |
Helsingfors Simsällskap |
-.-- |
195 |
49.18 |
+12.11 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Greta Lintukangas |
2010 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
-.-- |
165 |
52.03 |
+14.96 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Satu Kaure |
1983 |
Elite Uinti ry |
-.-- |
142 |
54.70 |
+17.63 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Ida Toivonen |
2010 |
Uinti Imatra |
-.-- |
130 |
56.29 |
+19.22 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Lilja Ahvenlampi |
2010 |
Helsingfors Simsällskap |
-.-- |
105 |
1:00.53 |
+23.46 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Sofia Sten |
2009 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
-.-- |
65 |
1:10.91 |
+33.84 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Sofia Hellberg |
2011 |
Uimaseura Aquila |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Unna Emilia Inberg |
2011 |
Uimaseura Aquila |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 11.3.2023 11.58.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.03.2023 11.59.34 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
|