Results for Itäväylä-uinnit
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Porvoon uimahalli |
Järjestäjä: |
Borgå Simmare - Porvoon Uimarit |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
25m |
Päivämäärä: |
11.03.2023 - 11.03.2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 23, 4X50m Vapaauinti P12, P14, M 12 ja nuoremmat - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Ikä |
Seura |
|
|
FINA |
|
|
Aika |
Ero |
|
|
1 |
|
Uimaseura Helsinki j´Joukkue |
10 |
Uimaseura Helsinki |
|
|
126 |
|
|
2:42.93 |
|
|
|
|
|
|
|
Arkhip Senko |
2013 |
13A015 |
-.-- |
37.22 |
|
|
|
|
37.22 |
|
|
|
|
|
|
|
Mikael Chervyakov |
2014 |
14A172 |
-.-- |
39.03 |
|
|
|
|
1:16.25 |
|
|
|
|
|
|
|
Arseni Borouhhin |
2013 |
13A372 |
-.-- |
46.18 |
|
|
|
|
2:02.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anton Dzura |
2014 |
14A370 |
-.-- |
40.50 |
|
|
|
|
2:42.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Borgå simmare - Porvoon uim |
12 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
|
106 |
|
|
2:52.42 |
+9.49 |
|
|
|
|
Jyrki Mustakallio |
2011 |
11A917 |
-.-- |
37.84 |
|
|
|
|
37.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leo Sjöström |
2012 |
12A445 |
-.-- |
40.86 |
|
|
|
|
1:18.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maxim Shorkhov |
2012 |
12A703 |
-.-- |
20.30 |
|
|
|
|
1:39.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Patrik Zilliacus |
2012 |
12A971 |
-.-- |
1:13.42 |
|
|
|
|
2:52.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 11.3.2023 16.26.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 23, 4X50m Vapaauinti P12, P14, M 13-14 vuotiaat - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Ikä |
Seura |
|
|
FINA |
|
|
Aika |
Ero |
|
|
1 |
|
Uimaseura Helsinki |
13 |
Uimaseura Helsinki |
|
|
258 |
|
|
2:08.40 |
|
|
|
|
|
|
|
Matvei Mindukshov |
2010 |
10A174 |
-.-- |
31.44 |
|
|
|
|
31.44 |
|
|
|
|
|
|
|
Leo-Daniel Varvas |
2011 |
11A494 |
-.-- |
33.73 |
|
|
|
|
1:05.17 |
|
|
|
|
|
|
|
Vadim Nikolashin |
2010 |
10A110 |
-.-- |
31.40 |
|
|
|
|
1:36.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nikita Dzura |
2010 |
10A047 |
-.-- |
31.83 |
|
|
|
|
2:08.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Borgå simmare - Porvoon uim |
13 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
|
249 |
|
|
2:09.94 |
+1.54 |
|
|
|
|
Axel Mara |
2010 |
10A299 |
-.-- |
30.53 |
|
|
|
|
30.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kevin Soiramo |
2010 |
10A196 |
-.-- |
32.49 |
|
|
|
|
1:03.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Benjamin Klingberg |
2012 |
12A549 |
-.-- |
33.58 |
|
|
|
|
1:36.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahti Tirkkonen |
2010 |
10A218 |
-.-- |
33.34 |
|
|
|
|
2:09.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
HSS rollo |
14 |
Helsingfors Simsällskap |
|
|
222 |
|
|
2:15.08 |
+6.68 |
|
|
|
|
Leo Suominen |
2010 |
10A271 |
-.-- |
33.99 |
|
|
|
|
33.99 |
|
|
|
|
|
|
|
Benjamin Juusela |
2010 |
10A493 |
-.-- |
31.09 |
|
|
|
|
1:05.08 |
|
|
|
|
|
|
|
Aksel Eriksson |
2009 |
09A582 |
-.-- |
36.81 |
|
|
|
|
1:41.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Amos Eriksson |
2010 |
10A393 |
-.-- |
33.19 |
|
|
|
|
2:15.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
JUK pojat |
13 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
|
|
145 |
|
|
2:35.36 |
+26.96 |
|
|
|
|
Aaro Hongisto |
2010 |
10A809 |
-.-- |
38.02 |
|
|
|
|
38.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Toivo Männikkö |
2012 |
12A689 |
-.-- |
37.33 |
|
|
|
|
1:15.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Taisto Tikka |
2011 |
11A578 |
-.-- |
42.78 |
|
|
|
|
1:58.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Matias Halmu |
2011 |
11A469 |
-.-- |
37.23 |
|
|
|
|
2:35.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 11.3.2023 16.26.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 23, 4X50m Vapaauinti P12, P14, M 15 ja vanhemmat - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Ikä |
Seura |
|
|
FINA |
|
|
Aika |
Ero |
|
|
1 |
|
Hss Pojat 1 |
15 |
Helsingfors Simsällskap |
|
|
311 |
|
|
2:00.70 |
|
|
|
|
|
|
|
Niila Tukiala |
2009 |
09A402 |
-.-- |
30.75 |
|
|
|
|
30.75 |
|
|
|
|
|
|
|
Onni Tuohino |
2008 |
08A252 |
-.-- |
28.83 |
|
|
|
|
59.58 |
|
|
|
|
|
|
|
Adam Isaev |
2008 |
08A418 |
-.-- |
31.50 |
|
|
|
|
1:31.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tuli Hakkarainen |
2008 |
08A157 |
-.-- |
29.62 |
|
|
|
|
2:00.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 11.3.2023 16.26.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.03.2023 16.26.50 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Uimaseura Aquila |
|
|
|
|