Results for Höstsimiaden 2022, Forsgrenska badet
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Höstsimiaden 2022, Forsgrenska
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Forsgrenska badet |
Arrangör: |
SDF & SK Neptun |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 3 dec 2022 till den 4 dec 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 24, 4x50m Frisim Herrar 11-12 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Namn |
Ålder |
Förening |
|
|
FINA |
|
|
Tid |
Diff |
|
|
|
BlixtenMqueen |
12 |
Södertörns Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:04.96 |
|
|
|
|
|
|
Eric Söderlund |
2010 |
AB1710 |
|
28.35 |
|
|
|
|
28.35 |
|
|
|
|
|
|
Shenol Myumyun |
2011 |
AK4911 |
|
30.60 |
|
|
|
|
58.95 |
|
|
|
|
|
|
Dennis Pavlovic Cano |
2010 |
AE3310 |
|
31.35 |
|
|
|
|
1:30.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Thor Lieu |
2011 |
AG2511 |
|
34.66 |
|
|
|
|
2:04.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hajattack |
12 |
Södertörns Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:21.52 |
|
|
|
|
|
|
Benjamin Sebastianelli |
2010 |
AC9110 |
|
35.65 |
|
|
|
|
35.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Elias Tsampazis |
2011 |
AD2311 |
|
34.85 |
|
|
|
|
1:10.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Christian Inci |
2010 |
AP3910 |
|
34.45 |
|
|
|
|
1:44.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vilfred Lindgren |
2010 |
AO0110 |
|
36.57 |
|
|
|
|
2:21.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ice Warriors |
12 |
Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
2:15.72 |
|
|
|
|
|
|
Tom Linander |
2010 |
AF0910 |
|
35.61 |
|
|
|
|
35.61 |
|
|
|
|
|
|
Alexander Brocke |
2011 |
AE1311 |
|
34.33 |
|
|
|
|
1:09.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dante Sandström |
2010 |
AF1110 |
|
36.54 |
|
|
|
|
1:46.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anton Chubakov |
2010 |
AB8110 |
|
29.24 |
|
|
|
|
2:15.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Skuru lag Dancing queen |
11 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
|
2:47.21 |
|
|
|
|
|
|
Anton Schultz |
2012 |
AH6512 |
|
43.05 |
|
|
|
|
43.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Marcus Kvarfordh Andres |
2011 |
AJ6911 |
|
41.17 |
|
|
|
|
1:24.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sixten Kläppe Lindberg |
2011 |
AM2311 |
|
42.70 |
|
|
|
|
2:06.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Axel Westlund |
2011 |
AI3711 |
|
40.29 |
|
|
|
|
2:47.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Skuru lag Dandi dansa |
12 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
|
2:19.68 |
|
|
|
|
|
|
Marcus Asplund |
2010 |
AL1710 |
|
33.45 |
|
|
|
|
33.45 |
|
|
|
|
|
|
Carl Björkholm |
2011 |
AD1111 |
|
38.18 |
|
|
|
|
1:11.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Henry Arvered |
2010 |
AE4510 |
|
31.20 |
|
|
|
|
1:42.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Viggo Ek |
2010 |
AD1710 |
|
36.85 |
|
|
|
|
2:19.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Spårvägen Simförening lag 1 |
12 |
Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
|
2:09.61 |
|
|
|
|
|
|
Rastin Mortezaei Semnani |
2010 |
AL6310 |
|
28.45 |
|
|
|
|
28.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ruslan Kutasevych |
2010 |
AN7310 |
|
34.01 |
|
|
|
|
1:02.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gustaf Lundgren |
2010 |
AE4910 |
|
33.11 |
|
|
|
|
1:35.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gabriel Lundgren |
2011 |
AC3111 |
|
34.04 |
|
|
|
|
2:09.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Spårvägen Simförening lag 2 |
12 |
Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
|
2:31.60 |
|
|
|
|
|
|
Hugo Brolin |
2011 |
AD5911 |
|
36.22 |
|
|
|
|
36.22 |
|
|
|
|
|
|
Philip Kindgren |
2011 |
AE7111 |
|
40.65 |
|
|
|
|
1:16.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Linus Salminen |
2010 |
AE5310 |
|
37.23 |
|
|
|
|
1:54.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Viking Söderström |
2011 |
AH0911 |
|
37.50 |
|
|
|
|
2:31.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Södertälje Simsällskap |
12 |
Södertälje Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:39.03 |
|
|
|
|
|
|
Linus Kramar |
2010 |
AL5910 |
|
36.82 |
|
|
|
|
36.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oscar Robertsson Gottfriedz |
2013 |
AB5513 |
|
39.44 |
|
|
|
|
1:16.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Erik Chechel |
2010 |
|
|
34.97 |
|
|
|
|
1:51.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kian Westrin |
2011 |
AN0311 |
|
47.80 |
|
|
|
|
2:39.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
The Hawks |
12 |
Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
2:41.80 |
|
|
|
|
|
|
August Myrberg |
2010 |
AK3110 |
|
39.49 |
|
|
|
|
39.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sixten Ekström |
2011 |
AG2111 |
|
37.51 |
|
|
|
|
1:17.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Harry Bergnehr |
2011 |
AE4911 |
|
42.68 |
|
|
|
|
1:59.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mika Fredholm |
2011 |
AK4711 |
|
42.12 |
|
|
|
|
2:41.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wisby Simsällskap herrar lag 1 |
12 |
Wisby Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:28.25 |
|
|
|
|
|
|
Maximilian Enström |
2010 |
AC3710 |
|
38.13 |
|
|
|
|
38.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ruben Magnusson |
2010 |
AF2510 |
|
38.79 |
|
|
|
|
1:16.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arvid Gambe |
2011 |
AF4311 |
|
36.26 |
|
|
|
|
1:53.18 |
|
|
|
|
|
|
Hugo Kristiansson |
2011 |
AE0111 |
|
35.07 |
|
|
|
|
2:28.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wisby Simsällskap herrar lag 2 |
12 |
Wisby Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:39.38 |
|
|
|
|
|
|
Hugo Törngren |
2010 |
AM9510 |
|
36.89 |
|
|
|
|
36.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Olle Smitterberg |
2011 |
AE9911 |
|
42.10 |
|
|
|
|
1:18.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vilgot Bergman |
2011 |
AE9711 |
|
41.63 |
|
|
|
|
2:00.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Loui Björkman |
2011 |
AH1311 |
|
38.76 |
|
|
|
|
2:39.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2022-12-03 18:46:06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-12-03 18:46:15 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|