Results for 1. Razvojni pokal - 31. MM Memorial Tone Bosis 2022
Below are all results from the competition shown by session.
2. del
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. Razvojni pokal - 31. MM Memorial Tone Božič 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Kopališče Pristan |
Organizator: |
PK Branik |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
nov. 12, 2022 to nov. 12, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28. Disciplina, 200m Mešano Ženske – Final |
|
|
Deklice |
2:16.70 |
|
|
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Zagreb (CRO) |
11/10/2001 |
|
|
|
|
Deklice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ariana Agrež |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
469 |
2:36.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lucija Elizabeta Tomaževič |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
450 |
2:38.97 |
+2.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Minea Ðešević |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
419 |
2:42.79 |
+6.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Aleksandra Gnamuš Šlebnik |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
373 |
2:49.25 |
+12.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Pia Zore |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
357 |
2:51.65 |
+14.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Zara Knez |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
355 |
2:52.03 |
+15.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Anastasia Girina |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
347 |
2:53.40 |
+16.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Lana Čepon |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
332 |
2:55.96 |
+19.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Maša Kunštić |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
328 |
2:56.54 |
+19.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Mojca Oberžan |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
318 |
2:58.41 |
+21.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Mia Kocijančič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
311 |
2:59.85 |
+23.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Ella Gajić |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
310 |
3:00.05 |
+23.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Ivona Domić |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
296 |
3:02.65 |
+25.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Špela Juvančič |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
284 |
3:05.20 |
+28.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Carolina Elsner |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
282 |
3:05.71 |
+28.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Inja Zupančič |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
281 |
3:05.83 |
+29.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Lija Helbl |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
281 |
3:05.97 |
+29.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Augustina Selan |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
274 |
3:07.46 |
+30.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Špela Oberžan |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
272 |
3:07.93 |
+31.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Ekaterina Aliamovskaia |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
260 |
3:10.70 |
+33.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Nuša Planinšec |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
260 |
3:10.88 |
+34.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Maša Koren |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
255 |
3:12.06 |
+35.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Noemi Borišek |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
253 |
3:12.46 |
+35.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Katarina Hozjan |
2011 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
251 |
3:13.08 |
+36.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Viva Žnidarič |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
204 |
3:26.98 |
+50.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Maruša Šobak |
2011 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
202 |
3:27.43 |
+50.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Anđelina Trivunović Hasani |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
198 |
3:29.03 |
+52.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Kaja Mužar |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
189 |
3:32.06 |
+55.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Lucija Jelušič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
186 |
3:33.26 |
+56.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Ela Jovanović |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
154 |
3:47.07 |
+1:10.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tricija Gartner |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Tjaša Pogačnik |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 9.4 |
|
|
|
|
- |
|
Alisa Potemina |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.2 |
|
|
|
|
- |
|
Iza Janžekovič |
2010 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Maja Poniž |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 11/12/2022 5:50:58 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-11-12 17:51:27 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|