Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. Razvojni pokal - 31. MM Memorial Tone Božič 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Kopališče Pristan |
Organizator: |
PK Branik |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
nov. 12, 2022 to nov. 12, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. Disciplina, 4x50m Mešano Moški – Final |
|
Ml. dečki |
2:06.21 |
|
|
PK Triglav Kranj |
|
PK Triglav Kranj (SLO) |
Kranj (SLO) |
12/28/2007 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Staro |
Klub |
|
|
|
FINA |
|
|
Čas |
Razlika |
|
|
1 |
|
IL I. (ml.dečki) |
11 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
257 |
|
|
2:21.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Lovro Jarkovič |
2011 |
SLO.13354 |
|
35.10 |
|
|
|
|
35.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dino Ðešević |
2011 |
SLO.12986 |
-.-- |
40.51 |
|
|
|
|
1:15.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Domen Hudovornik |
2011 |
SLO.13026 |
-.-- |
34.57 |
|
|
|
|
1:50.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Luka Legiša |
2011 |
SLO.13362 |
-.-- |
31.53 |
|
|
|
|
2:21.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
OL I. (ml.dečki) |
11 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
|
233 |
|
|
2:26.35 |
+4.64 |
|
|
|
|
Aleks Stevanić |
2011 |
SLO.13914 |
|
37.45 |
|
|
|
|
37.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Žiga Benčina |
2012 |
SLO.13919 |
-.-- |
41.89 |
|
|
|
|
1:19.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Brin Poljak |
2011 |
SLO.13506 |
-.-- |
36.96 |
|
|
|
|
1:56.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bor Mahnič Dobrovoljc |
2011 |
SLO.14112 |
-.-- |
30.05 |
|
|
|
|
2:26.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
IL II. (ml.dečki) |
11 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
230 |
|
|
2:27.05 |
+5.34 |
|
|
|
|
Oskar Lavrih |
2011 |
SLO.12960 |
|
38.02 |
|
|
|
|
38.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jon Tepej Pečnik |
2011 |
SLO.13353 |
-.-- |
39.11 |
|
|
|
|
1:17.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaka Jerše |
2011 |
SLO.12339 |
-.-- |
36.84 |
|
|
|
|
1:53.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Jakob Kocjan |
2011 |
SLO.12957 |
-.-- |
33.08 |
|
|
|
|
2:27.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
OL II. (ml.dečki) |
11 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
|
195 |
|
|
2:35.43 |
+13.72 |
|
|
|
|
Jaka Fajon |
2011 |
SLO.13265 |
|
38.13 |
|
|
|
|
38.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Teo Hrdlička Bergelj |
2012 |
SLO.14113 |
-.-- |
45.03 |
|
|
|
|
1:23.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Erik Memić |
2011 |
SLO.13909 |
-.-- |
38.29 |
|
|
|
|
2:01.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Filip Ilić |
2011 |
SLO.13908 |
-.-- |
33.98 |
|
|
|
|
2:35.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
PAK I. (ml.dečki) |
12 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
|
160 |
|
|
2:45.99 |
+24.28 |
|
|
|
|
Pascal Krevs |
2011 |
SLO.13407 |
|
39.94 |
|
|
|
|
39.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nejc Vizjak |
2011 |
SLO.13595 |
-.-- |
45.73 |
|
|
|
|
1:25.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Žiga Medik |
2011 |
SLO.14573 |
-.-- |
45.51 |
|
|
|
|
2:11.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaka Štalcer |
2010 |
SLO.13097 |
-.-- |
34.81 |
|
|
|
|
2:45.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
IL III. (ml.dečki) |
11 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
146 |
|
|
2:51.12 |
+29.41 |
|
|
|
|
Matej Snoj |
2011 |
SLO.14304 |
|
41.40 |
|
|
|
|
41.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nikolaj Batistič |
2011 |
SLO.13366 |
-.-- |
44.99 |
|
|
|
|
1:26.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
David Bajec |
2013 |
SLO.14591 |
-.-- |
50.22 |
|
|
|
|
2:16.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilen Marinšek |
2012 |
SLO.13371 |
-.-- |
34.51 |
|
|
|
|
2:51.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
RL I. (ml.dečki) |
11 |
Športno društvo Riba |
|
|
|
146 |
|
|
2:51.13 |
+29.42 |
|
|
|
|
Rok Sever |
2011 |
SLO.13746 |
|
41.90 |
|
|
|
|
41.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Filip Mamlić |
2011 |
SLO.13728 |
-.-- |
52.51 |
|
|
|
|
1:34.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
David Šafar |
2011 |
SLO.13744 |
-.-- |
40.97 |
|
|
|
|
2:15.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Matevž Brolih |
2011 |
SLO.13732 |
-.-- |
35.75 |
|
|
|
|
2:51.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
OL III. (ml.dečki) |
11 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
|
141 |
|
|
2:53.13 |
+31.42 |
|
|
|
|
Val Aleksej Žnidaršič |
2013 |
SLO.14435 |
|
41.72 |
|
|
|
|
41.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Matic Kaplan |
2013 |
SLO.14526 |
-.-- |
49.35 |
|
|
|
|
1:31.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaka Gruden |
2011 |
SLO.14567 |
-.-- |
45.92 |
|
|
|
|
2:16.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tijan Debeljak |
2012 |
SLO.13906 |
-.-- |
36.14 |
|
|
|
|
2:53.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
NC I. (ml.dečki) |
11 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
|
139 |
|
|
2:53.76 |
+32.05 |
|
|
|
|
Nik Rezar |
2011 |
SLO.14244 |
|
42.14 |
|
|
|
|
42.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Naj Plevnik Ivanuša |
2011 |
SLO.13946 |
-.-- |
47.92 |
|
|
|
|
1:30.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ante Jakša Marić |
2012 |
SLO.13944 |
-.-- |
45.38 |
|
|
|
|
2:15.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mark Kokol Svenšek |
2012 |
SLO.14228 |
-.-- |
38.32 |
|
|
|
|
2:53.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
LL I. (ml.dečki) |
11 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
|
122 |
|
|
3:01.49 |
+39.78 |
|
|
|
|
Luka Kolenko |
2011 |
SLO.14677 |
|
47.36 |
|
|
|
|
47.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rok Kolenko |
2011 |
SLO.14678 |
-.-- |
51.71 |
|
|
|
|
1:39.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Valter Grm |
2011 |
SLO.13856 |
-.-- |
42.31 |
|
|
|
|
2:21.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ožbej Juvan |
2011 |
SLO.14676 |
-.-- |
40.11 |
|
|
|
|
3:01.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
PDM I. (ml.dečki) |
11 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
|
118 |
|
|
3:03.53 |
+41.82 |
|
|
|
|
Nik Žniderič |
2012 |
SLO.14711 |
|
49.25 |
|
|
|
|
49.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Žan Kavtičnik |
2011 |
SLO.14712 |
-.-- |
53.69 |
|
|
|
|
1:42.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Žak Godec |
2011 |
SLO.14334 |
-.-- |
43.43 |
|
|
|
|
2:26.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Danijel Stojčić |
2012 |
SLO.14336 |
-.-- |
37.16 |
|
|
|
|
3:03.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
RL II. (ml.dečki) |
11 |
Športno društvo Riba |
|
|
|
97 |
|
|
3:15.78 |
+54.07 |
|
|
|
|
Rok Prešeren |
2012 |
SLO.13763 |
|
50.89 |
|
|
|
|
50.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sven Sokač |
2011 |
SLO.13739 |
-.-- |
53.17 |
|
|
|
|
1:44.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bor Fajon |
2012 |
SLO.15090 |
-.-- |
52.95 |
|
|
|
|
2:37.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arsentii Gorbunov |
2012 |
SLO.14265 |
-.-- |
38.77 |
|
|
|
|
3:15.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
NC II. (ml.dečki) |
11 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
|
83 |
|
|
3:26.30 |
+1:04.5 |
|
|
|
|
Lovro Kekec |
2011 |
SLO.14241 |
|
45.43 |
|
|
|
|
45.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Staš Lužar |
2012 |
SLO.14632 |
-.-- |
1:00.75 |
|
|
|
|
1:46.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Nik Bračun |
2011 |
SLO.14223 |
-.-- |
53.00 |
|
|
|
|
2:39.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Žan Gominšek |
2012 |
SLO.14760 |
-.-- |
47.12 |
|
|
|
|
3:26.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
NC III. (ml.dečki) |
11 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
|
68 |
|
|
3:40.09 |
+1:18.3 |
|
|
|
|
Matevž Mansutti |
2012 |
SLO.14638 |
|
48.99 |
|
|
|
|
48.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ian Bromše |
2012 |
SLO.14796 |
-.-- |
55.95 |
|
|
|
|
1:44.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Urh Videnšek |
2012 |
SLO.14238 |
-.-- |
1:00.46 |
|
|
|
|
2:45.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jan Navotnik |
2011 |
SLO.14639 |
-.-- |
54.69 |
|
|
|
|
3:40.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
BM II. (ml.dečki) |
11 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
|
64 |
|
|
3:45.12 |
+1:23.4 |
|
|
|
|
Jan Vujčič |
2011 |
SLO.14866 |
|
52.48 |
|
|
|
|
52.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilen Happe Šavli |
2013 |
SLO.15106 |
|
1:05.31 |
|
|
|
|
1:57.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maj Hacin |
2011 |
SLO.14346 |
-.-- |
1:01.43 |
|
|
|
|
2:59.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Žiga Lampreht |
2011 |
SLO.15115 |
|
45.90 |
|
|
|
|
3:45.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
BM I. (ml.dečki) |
11 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
Leo Podlesnik |
2011 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tian Felicijan |
2012 |
SLO.15103 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gal Vrabl |
2013 |
SLO.14863 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anej Gumzej |
2011 |
SLO.15104 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
CK I. (ml.dečki) |
11 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 9.4 |
|
|
|
Krištof Račič |
2011 |
SLO.14257 |
|
46.97 |
|
|
|
|
46.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nal Bajc |
2013 |
SLO.14277 |
-.-- |
56.03 |
|
|
|
|
1:43.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilen Robek |
2012 |
SLO.14559 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jakob Račič |
2013 |
SLO.14256 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
PAK II. (ml.dečki) |
11 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 9.4 |
|
|
|
Žan Predikaka |
2012 |
SLO.14584 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tjaš Sel |
2013 |
SLO.14658 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mark Senčar |
2011 |
SLO.13628 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vid Petek |
2013 |
SLO.14656 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 11/12/2022 10:17:07 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-11-12 10:26:55 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. Razvojni pokal - 31. MM Memorial Tone Božič 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Kopališče Pristan |
Organizator: |
PK Branik |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
nov. 12, 2022 to nov. 12, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3. Disciplina, 50m Prosto Moški – Final |
|
|
Ml. dečki |
26.10 |
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/7/2019 |
|
|
|
|
Veseli ciciban |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jakob Račič |
2013 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
169 |
36.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Val Aleksej Žnidaršič |
2013 |
Plavalni klub Olimpija |
|
147 |
38.15 |
+1.73 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Arne Fajon |
2014 |
Športno društvo Riba |
|
140 |
38.75 |
+2.33 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Anže Kos |
2014 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
138 |
38.96 |
+2.54 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Gal Vrabl |
2013 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
126 |
40.21 |
+3.79 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Beno Jerše |
2013 |
Plavalni klub Ilirija |
|
119 |
40.94 |
+4.52 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Tjaš Sel |
2013 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
113 |
41.58 |
+5.16 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Luka Wollrab |
2013 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
112 |
41.75 |
+5.33 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Matej Gabrovšek |
2013 |
Plavalni klub Olimpija |
|
104 |
42.81 |
+6.39 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Matic Kaplan |
2013 |
Plavalni klub Olimpija |
|
101 |
43.26 |
+6.84 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Domen Šefman |
2013 |
Športno društvo Aqua |
|
100 |
43.32 |
+6.90 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Nal Bajc |
2013 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
99 |
43.48 |
+7.06 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
David Bajec |
2013 |
Plavalni klub Ilirija |
|
93 |
44.40 |
+7.98 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Tim Šubic |
2013 |
Plavalni klub Ratitovec Železniki |
|
92 |
44.51 |
+8.09 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Vid Petek |
2013 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
88 |
45.32 |
+8.90 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Oskar Milenković |
2014 |
Plavalni klub Radovljica |
|
85 |
45.71 |
+9.29 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Jaka Krajnc |
2014 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
79 |
46.91 |
+10.49 |
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Tilen Happe Šavli |
2013 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
71 |
48.59 |
+12.17 |
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Majk Kavtičnik |
2014 |
Plavalno društvo Maribor |
|
66 |
49.73 |
+13.31 |
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Lovro Polanec |
2014 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
56 |
52.68 |
+16.26 |
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Lovro Lučev |
2013 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
52 |
53.88 |
+17.46 |
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Miloš Langerholc |
2014 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
48 |
55.29 |
+18.87 |
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Strahinja Marković |
2013 |
Plavalno društvo Maribor |
|
41 |
58.32 |
+21.90 |
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Aljaž Meško |
2015 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
21 |
1:12.30 |
+35.88 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tim Čenčič |
2013 |
Plavalni klub Ratitovec Železniki |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Jakob Štancer |
2013 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.1 |
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 11/12/2022 10:38:58 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-11-12 10:39:02 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. Razvojni pokal - 31. MM Memorial Tone Božič 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Kopališče Pristan |
Organizator: |
PK Branik |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
nov. 12, 2022 to nov. 12, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. Disciplina, 50m Prosto Ženske – Final |
|
|
Ml. deklic |
27.77 |
|
|
Ula Rožič |
2007 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/8/2018 |
|
|
|
|
Veseli ciciban |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Stela Ðešević |
2014 |
Plavalni klub Ilirija |
|
112 |
47.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Nika Pelengić |
2015 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
107 |
48.29 |
+0.79 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Žana Pfajfar |
2014 |
Plavalni klub Ratitovec Železniki |
|
98 |
49.72 |
+2.22 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Teodora Zemunski |
2014 |
Plavalno društvo Maribor |
|
97 |
49.84 |
+2.34 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Nika Zima |
2014 |
Plavalni klub Radovljica |
|
87 |
51.67 |
+4.17 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Klara Jelenc |
2014 |
Plavalni klub Radovljica |
|
84 |
52.23 |
+4.73 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Zala Simonič |
2014 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
71 |
55.14 |
+7.64 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Alisa Oset |
2014 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
52 |
1:01.22 |
+13.72 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Elizaveta Aliamovskaia |
2015 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
51 |
1:01.81 |
+14.31 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Dunja Habinger |
2014 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
49 |
1:02.52 |
+15.02 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Klara Božičko |
2014 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
46 |
1:03.99 |
+16.49 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Glorija Gnamuš Šlebnik |
2015 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
43 |
1:05.12 |
+17.62 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Eva Črepinko |
2015 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
33 |
1:10.84 |
+23.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 11/12/2022 10:40:44 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-11-12 10:40:49 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. Razvojni pokal - 31. MM Memorial Tone Božič 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Kopališče Pristan |
Organizator: |
PK Branik |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
nov. 12, 2022 to nov. 12, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5. Disciplina, 50m Prsno Moški – Final |
|
|
Ml. dečki |
31.97 |
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Celje (SLO) |
11/9/2019 |
|
|
|
|
Veseli ciciban |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Anže Kos |
2014 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
124 |
49.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Matej Gabrovšek |
2013 |
Plavalni klub Olimpija |
|
118 |
50.80 |
+0.83 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Matic Kaplan |
2013 |
Plavalni klub Olimpija |
|
117 |
50.96 |
+0.99 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Beno Jerše |
2013 |
Plavalni klub Ilirija |
|
115 |
51.21 |
+1.24 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Tjaš Sel |
2013 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
114 |
51.37 |
+1.40 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Arne Fajon |
2014 |
Športno društvo Riba |
|
100 |
53.66 |
+3.69 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
David Bajec |
2013 |
Plavalni klub Ilirija |
|
89 |
55.86 |
+5.89 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Oskar Milenković |
2014 |
Plavalni klub Radovljica |
|
85 |
56.61 |
+6.64 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Luka Wollrab |
2013 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
83 |
57.19 |
+7.22 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Vid Petek |
2013 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
81 |
57.43 |
+7.46 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Tim Šubic |
2013 |
Plavalni klub Ratitovec Železniki |
|
79 |
58.02 |
+8.05 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Nal Bajc |
2013 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
77 |
58.47 |
+8.50 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Jaka Krajnc |
2014 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
72 |
59.80 |
+9.83 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Lovro Polanec |
2014 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
67 |
1:01.15 |
+11.18 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Gal Vrabl |
2013 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
66 |
1:01.63 |
+11.66 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Majk Kavtičnik |
2014 |
Plavalno društvo Maribor |
|
65 |
1:01.89 |
+11.92 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Lovro Lučev |
2013 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
58 |
1:04.28 |
+14.31 |
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Tilen Happe Šavli |
2013 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
52 |
1:06.50 |
+16.53 |
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Aljaž Meško |
2015 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
50 |
1:07.56 |
+17.59 |
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Tim Čenčič |
2013 |
Plavalni klub Ratitovec Železniki |
|
44 |
1:10.48 |
+20.51 |
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Miloš Langerholc |
2014 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
37 |
1:14.40 |
+24.43 |
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Strahinja Marković |
2013 |
Plavalno društvo Maribor |
|
33 |
1:17.18 |
+27.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 11/12/2022 10:46:21 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-11-12 10:46:25 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. Razvojni pokal - 31. MM Memorial Tone Božič 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Kopališče Pristan |
Organizator: |
PK Branik |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
nov. 12, 2022 to nov. 12, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6. Disciplina, 50m Prsno Ženske – Final |
|
|
Ml. deklic |
35.27 |
|
|
Tesa Naja Jamšek |
1995 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
11/25/2006 |
|
|
|
|
Veseli ciciban |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Klara Jelenc |
2014 |
Plavalni klub Radovljica |
|
136 |
55.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Stela Ðešević |
2014 |
Plavalni klub Ilirija |
|
116 |
58.47 |
+2.97 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Nika Zima |
2014 |
Plavalni klub Radovljica |
|
104 |
1:00.62 |
+5.12 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Klara Božičko |
2014 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
99 |
1:01.73 |
+6.23 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Glorija Gnamuš Šlebnik |
2015 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
98 |
1:01.86 |
+6.36 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Žana Pfajfar |
2014 |
Plavalni klub Ratitovec Železniki |
|
97 |
1:02.10 |
+6.60 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Zala Simonič |
2014 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
93 |
1:03.00 |
+7.50 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Teodora Zemunski |
2014 |
Plavalno društvo Maribor |
|
84 |
1:05.17 |
+9.67 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Nika Pelengić |
2015 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
77 |
1:07.09 |
+11.59 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Alisa Oset |
2014 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
60 |
1:12.75 |
+17.25 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Eva Črepinko |
2015 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
50 |
1:17.47 |
+21.97 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Dunja Habinger |
2014 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
47 |
1:18.89 |
+23.39 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Elizaveta Aliamovskaia |
2015 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
34 |
1:28.05 |
+32.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 11/12/2022 10:47:25 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-11-12 10:49:13 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. Razvojni pokal - 31. MM Memorial Tone Božič 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Kopališče Pristan |
Organizator: |
PK Branik |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
nov. 12, 2022 to nov. 12, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7. Disciplina, 50m Hrbtno Moški – Final |
|
|
Ml. dečki |
29.48 |
|
|
Tai Novak |
2006 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/8/2018 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lovro Jarkovič |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
246 |
35.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Max Koren |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
225 |
36.50 |
+1.06 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Oskar Lavrih |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
202 |
37.83 |
+2.39 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Jaka Čufer |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
200 |
37.99 |
+2.55 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Aleks Stevanić |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
197 |
38.18 |
+2.74 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jaka Jerše |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
194 |
38.38 |
+2.94 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Valter Grm |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
192 |
38.50 |
+3.06 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Filip Ilić |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
190 |
38.62 |
+3.18 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Jakob Kocjan |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
187 |
38.82 |
+3.38 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Bor Mahnič Dobrovoljc |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
182 |
39.20 |
+3.76 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Pascal Krevs |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
179 |
39.42 |
+3.98 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Jaka Fajon |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
178 |
39.45 |
+4.01 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Matic Jelenc |
2011 |
Plavalni klub Radovljica |
|
176 |
39.64 |
+4.20 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Žiga Benčina |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
173 |
39.86 |
+4.42 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Domen Hudovornik |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
165 |
40.51 |
+5.07 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Brin Poljak |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
163 |
40.63 |
+5.19 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Erik Memić |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
159 |
40.98 |
+5.54 |
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Črt Stražišar |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
147 |
42.06 |
+6.62 |
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Jan Bernat |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
141 |
42.65 |
+7.21 |
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Nik Rezar |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
139 |
42.87 |
+7.43 |
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Matej Snoj |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
137 |
43.03 |
+7.59 |
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Teo Hrdlička Bergelj |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
134 |
43.40 |
+7.96 |
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Jaka Gruden |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
131 |
43.65 |
+8.21 |
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Naj Plevnik Ivanuša |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
127 |
44.10 |
+8.66 |
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Maks Sedevčič Pečnik |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
127 |
44.20 |
+8.76 |
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Matevž Brolih |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
125 |
44.44 |
+9.00 |
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Oskar Smolnikar |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
120 |
44.93 |
+9.49 |
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Andraž Korošec |
2011 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
120 |
44.97 |
+9.53 |
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Žan Kavtičnik |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
120 |
45.01 |
+9.57 |
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Danijel Stojčić |
2012 |
Plavalno društvo Maribor |
|
119 |
45.08 |
+9.64 |
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Žiga Medik |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
119 |
45.13 |
+9.69 |
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Nikolaj Batistič |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
119 |
45.16 |
+9.72 |
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Ante Jakša Marić |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
113 |
45.89 |
+10.45 |
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Ožbej Douala Nzotam |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
111 |
46.19 |
+10.75 |
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Mark Kokol Svenšek |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
110 |
46.30 |
+10.86 |
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Leo Podlesnik |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
109 |
46.40 |
+10.96 |
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Žak Godec |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
108 |
46.53 |
+11.09 |
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Maj Hacin |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
107 |
46.66 |
+11.22 |
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Krištof Račič |
2011 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
107 |
46.76 |
+11.32 |
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Luka Kolenko |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
107 |
46.77 |
+11.33 |
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Rene Mesarič |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
106 |
46.85 |
+11.41 |
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Lovro Kekec |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
104 |
47.15 |
+11.71 |
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Maks Čerček |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
104 |
47.18 |
+11.74 |
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Bor Fajon |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
102 |
47.46 |
+12.02 |
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Mark Marsetič |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
101 |
47.67 |
+12.23 |
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Filip Mamlić |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
100 |
47.86 |
+12.42 |
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Rok Kolenko |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
97 |
48.29 |
+12.85 |
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Tijan Debeljak |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
96 |
48.45 |
+13.01 |
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Gašper Korošec |
2012 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
94 |
48.79 |
+13.35 |
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Nik Bračun |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
93 |
48.92 |
+13.48 |
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Žan Predikaka |
2012 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
93 |
49.01 |
+13.57 |
|
|
|
|
|
|
52 |
|
Tilen Robek |
2012 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
92 |
49.06 |
+13.62 |
|
|
|
|
|
|
53 |
|
Noel Kos |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
91 |
49.23 |
+13.79 |
|
|
|
|
|
|
54 |
|
Ožbej Juvan |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
91 |
49.27 |
+13.83 |
|
|
|
|
|
|
55 |
|
Žan Gominšek |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
89 |
49.66 |
+14.22 |
|
|
|
|
|
|
56 |
|
Urban Mešiček |
2012 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
88 |
49.82 |
+14.38 |
|
|
|
|
|
|
57 |
|
Matevž Mansutti |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
86 |
50.31 |
+14.87 |
|
|
|
|
|
|
58 |
|
Urh Videnšek |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
85 |
50.45 |
+15.01 |
|
|
|
|
|
|
59 |
|
Oliver James Bishop |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
81 |
51.29 |
+15.85 |
|
|
|
|
|
|
60 |
|
Anej Gumzej |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
78 |
51.87 |
+16.43 |
|
|
|
|
|
|
61 |
|
Matic Kožar |
2012 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
77 |
52.05 |
+16.61 |
|
|
|
|
|
|
62 |
|
Voranc Odar |
2011 |
Plavalni klub Radovljica |
|
76 |
52.37 |
+16.93 |
|
|
|
|
|
|
63 |
|
Filip Rink |
2012 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
73 |
53.14 |
+17.70 |
|
|
|
|
|
|
64 |
|
Jan Vujčič |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
72 |
53.31 |
+17.87 |
|
|
|
|
|
|
65 |
|
Filip Oset |
2012 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
68 |
54.43 |
+18.99 |
|
|
|
|
|
|
66 |
|
Alin Adrović |
2012 |
Plavalno društvo Maribor |
|
67 |
54.47 |
+19.03 |
|
|
|
|
|
|
67 |
|
Ian Bromše |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
62 |
55.92 |
+20.48 |
|
|
|
|
|
|
68 |
|
Staš Lužar |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
61 |
56.25 |
+20.81 |
|
|
|
|
|
|
69 |
|
Maks Košir |
2012 |
Plavalni klub Radovljica |
|
57 |
57.50 |
+22.06 |
|
|
|
|
|
|
70 |
|
Jakob Košir |
2012 |
Plavalni klub Radovljica |
|
56 |
57.89 |
+22.45 |
|
|
|
|
|
|
71 |
|
Julijan Ivanjko |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
55 |
58.38 |
+22.94 |
|
|
|
|
|
|
72 |
|
Taj Šumah |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
53 |
59.04 |
+23.60 |
|
|
|
|
|
|
73 |
|
Tristan Bunetič |
2011 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
51 |
59.87 |
+24.43 |
|
|
|
|
|
|
74 |
|
Arne Tašner |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
50 |
1:00.17 |
+24.73 |
|
|
|
|
|
|
75 |
|
Nik Matahlija |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
49 |
1:00.41 |
+24.97 |
|
|
|
|
|
|
76 |
|
Žan Blatnik |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
49 |
1:00.63 |
+25.19 |
|
|
|
|
|
|
77 |
|
Mark Senčar |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
48 |
1:01.03 |
+25.59 |
|
|
|
|
|
|
78 |
|
Aljaž Bergauer |
2012 |
Plavalno društvo Maribor |
|
46 |
1:01.88 |
+26.44 |
|
|
|
|
|
|
79 |
|
Tian Felicijan |
2012 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
43 |
1:03.28 |
+27.84 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Žiga Lampreht |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.2 |
|
|
|
|
- |
|
Jan Navotnik |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 10.4 |
|
|
|
|
- |
|
Mihael Marolt |
2012 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
|
DNF |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lan Nemanič |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lan Šentjurc |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 11/12/2022 11:00:48 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-11-12 11:01:01 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. Razvojni pokal - 31. MM Memorial Tone Božič 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Kopališče Pristan |
Organizator: |
PK Branik |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
nov. 12, 2022 to nov. 12, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8. Disciplina, 50m Hrbtno Ženske – Final |
|
|
Ml. deklic |
31.78 |
|
|
Zara Ćirović |
2008 |
(SLO) |
Zadar (CRO) |
11/17/2019 |
|
|
|
|
Ml. deklice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Gaja Vidrih |
2012 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
316 |
37.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Sara Marolt |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
283 |
38.45 |
+1.35 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ana Menoni |
2012 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
277 |
38.75 |
+1.65 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ajda Podobnik |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
263 |
39.44 |
+2.34 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Veronika Lesjak |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
229 |
41.29 |
+4.19 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Gea Lozer |
2013 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
190 |
43.94 |
+6.84 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Zara Čepon |
2012 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
179 |
44.82 |
+7.72 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ela Papler |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
162 |
46.32 |
+9.22 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Hana Recek |
2012 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
160 |
46.53 |
+9.43 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Tinkara Dolinar |
2013 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
155 |
47.00 |
+9.90 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Nina Legiša |
2013 |
Plavalni klub Ilirija |
|
153 |
47.21 |
+10.11 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Lara Bratkovič Koleša |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
147 |
47.87 |
+10.77 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Maeli Zakrajšek Fages |
2013 |
Športno društvo Aqua |
|
144 |
48.16 |
+11.06 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Antea Bobik |
2013 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
142 |
48.36 |
+11.26 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Anja Šter |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
141 |
48.45 |
+11.35 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Živa Jarkovič |
2013 |
Plavalni klub Ilirija |
|
137 |
48.94 |
+11.84 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Eva Botić |
2013 |
Športno društvo Aqua |
|
136 |
49.02 |
+11.92 |
|
|
|
|
|
|
=18 |
|
Lola Klenovšek |
2012 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
131 |
49.69 |
+12.59 |
|
|
|
|
|
|
=18 |
|
Isabela Razpotnik Vrtačnik |
2012 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
131 |
49.69 |
+12.59 |
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Teja Štrukelj |
2013 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
124 |
50.62 |
+13.52 |
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Zala Šmitek |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
123 |
50.76 |
+13.66 |
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Sara Baggia |
2013 |
Plavalni klub Ilirija |
|
120 |
51.11 |
+14.01 |
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Ema Gramc |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
119 |
51.25 |
+14.15 |
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Neja Založnik |
2013 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
119 |
51.35 |
+14.25 |
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Isabella Hubner |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
115 |
51.90 |
+14.80 |
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Mila Vučković |
2013 |
Plavalni klub Olimpija |
|
113 |
52.17 |
+15.07 |
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Mia Štukelj |
2012 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
107 |
53.13 |
+16.03 |
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Valentina Gorišek Navarro |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
106 |
53.36 |
+16.26 |
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Trina Božič |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
105 |
53.44 |
+16.34 |
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Rubi Avguštin |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
101 |
54.15 |
+17.05 |
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Zoja Kumer |
2013 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
97 |
54.97 |
+17.87 |
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Vita Ažnik |
2013 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
92 |
55.92 |
+18.82 |
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Ema Vogrinčič |
2013 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
92 |
55.95 |
+18.85 |
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Ivana Pelengić |
2013 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
91 |
56.06 |
+18.96 |
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Nina Iršič Holzl |
2013 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
88 |
56.70 |
+19.60 |
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Sofija Elmekawy |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
87 |
56.86 |
+19.76 |
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Neli Novak |
2012 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
81 |
58.39 |
+21.29 |
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Kim MÜller |
2013 |
Plavalno društvo Maribor |
|
75 |
59.80 |
+22.70 |
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Ella Bezenšek |
2013 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
69 |
1:01.53 |
+24.43 |
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Klara Rudolf |
2012 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
68 |
1:01.82 |
+24.72 |
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Brina Tretnjak |
2013 |
Plavalno društvo Maribor |
|
62 |
1:03.63 |
+26.53 |
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Iza Terseglav |
2013 |
Plavalni klub Radovljica |
|
62 |
1:03.67 |
+26.57 |
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Viktorija Valenčič |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
60 |
1:04.54 |
+27.44 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Gorana Božin |
2013 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.2 |
|
|
|
|
- |
|
Ana Maver |
2013 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.2 |
|
|
|
|
- |
|
Nina Oblak |
2013 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.2 |
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 11/12/2022 11:09:51 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-11-12 11:11:10 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. Razvojni pokal - 31. MM Memorial Tone Božič 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Kopališče Pristan |
Organizator: |
PK Branik |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
nov. 12, 2022 to nov. 12, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9. Disciplina, 400m Prosto Moški – Final |
|
|
Ml. dečki |
4:29.97 |
|
|
|
Darin Sonnenschein |
1994 |
(SLO) |
Trbovlje (SLO) |
12/21/2006 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jaka Čufer |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
315 |
5:11.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Max Koren |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
306 |
5:14.92 |
+3.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Bor Mahnič Dobrovoljc |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
297 |
5:17.91 |
+6.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
David Trampuž |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
291 |
5:19.94 |
+8.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Aleks Stevanić |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
282 |
5:23.57 |
+11.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jakob Kocjan |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
281 |
5:23.67 |
+11.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Filip Ilić |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
269 |
5:28.47 |
+16.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Domen Hudovornik |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
261 |
5:32.02 |
+20.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Jon Tepej Pečnik |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
258 |
5:33.11 |
+21.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Žiga Benčina |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
258 |
5:33.20 |
+21.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Valter Grm |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
256 |
5:33.92 |
+22.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Erik Memić |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
248 |
5:37.58 |
+25.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Luka Legiša |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
248 |
5:37.64 |
+25.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Dino Ðešević |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
244 |
5:39.45 |
+27.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Brin Poljak |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
241 |
5:40.72 |
+28.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Jaka Jerše |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
235 |
5:43.93 |
+32.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Tilen Marinšek |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
224 |
5:49.43 |
+37.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Matic Jelenc |
2011 |
Plavalni klub Radovljica |
|
221 |
5:50.68 |
+38.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Oskar Lavrih |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
208 |
5:58.18 |
+46.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Pascal Krevs |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
202 |
6:01.38 |
+49.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Jaka Fajon |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
201 |
6:02.02 |
+50.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
David Šafar |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
187 |
6:10.54 |
+58.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Rok Sever |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
186 |
6:11.40 |
+59.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Naj Plevnik Ivanuša |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
185 |
6:12.31 |
+1:00.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Filip Mamlić |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
174 |
6:19.83 |
+1:07.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Nik Rezar |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
169 |
6:23.57 |
+1:11.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Nikolaj Batistič |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
157 |
6:33.30 |
+1:21.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Matevž Brolih |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
156 |
6:33.80 |
+1:21.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Matej Snoj |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
152 |
6:37.40 |
+1:25.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Ante Jakša Marić |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
151 |
6:38.13 |
+1:26.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Ožbej Douala Nzotam |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
139 |
6:49.40 |
+1:37.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Sven Sokač |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
130 |
6:58.56 |
+1:46.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Rene Mesarič |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
129 |
6:59.62 |
+1:47.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Nejc Vizjak |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
127 |
7:01.37 |
+1:49.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Luka Kolenko |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
127 |
7:01.72 |
+1:49.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Ožbej Juvan |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
123 |
7:05.74 |
+1:53.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Mark Kokol Svenšek |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
113 |
7:17.97 |
+2:06.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Rok Kolenko |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
103 |
7:31.54 |
+2:19.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Nik Bračun |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
102 |
7:33.18 |
+2:21.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Lovro Kekec |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
101 |
7:34.97 |
+2:23.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Rok Prešeren |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
92 |
7:49.55 |
+2:37.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Žan Predikaka |
2012 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
89 |
7:54.02 |
+2:42.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Arsentii Gorbunov |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
83 |
8:04.93 |
+2:53.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Leon Zver |
2012 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
83 |
8:05.66 |
+2:53.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Urh Videnšek |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
72 |
8:28.41 |
+3:16.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Mark Senčar |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
61 |
8:57.53 |
+3:45.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 11/12/2022 11:57:32 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-11-12 11:57:46 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. Razvojni pokal - 31. MM Memorial Tone Božič 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Kopališče Pristan |
Organizator: |
PK Branik |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
nov. 12, 2022 to nov. 12, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10. Disciplina, 400m Prosto Ženske – Final |
|
|
Ml. deklic |
4:39.56 |
|
|
|
Urša Bežan Petrič |
1994 |
(SLO) |
Celje (SLO) |
11/18/2005 |
|
|
|
|
Ml. deklice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Zoja Košir |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
387 |
5:20.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Gaja Vidrih |
2012 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
344 |
5:33.78 |
+12.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ana Menoni |
2012 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
340 |
5:34.89 |
+14.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ajda Podobnik |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
284 |
5:55.58 |
+34.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Brina Mojsilovič Meznarič |
2012 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
240 |
6:16.04 |
+55.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Sara Marolt |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
232 |
6:20.63 |
+59.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Veronika Lesjak |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
227 |
6:23.21 |
+1:02.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ela Papler |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
225 |
6:24.11 |
+1:03.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Hana Recek |
2012 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
211 |
6:32.86 |
+1:12.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Zara Čepon |
2012 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
181 |
6:53.53 |
+1:32.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Lara Bratkovič Koleša |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
178 |
6:55.47 |
+1:34.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Teja Štrukelj |
2013 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
177 |
6:56.01 |
+1:35.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Gea Lozer |
2013 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
167 |
7:04.14 |
+1:43.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Mia Štukelj |
2012 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
166 |
7:04.92 |
+1:44.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Tinkara Dolinar |
2013 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
156 |
7:13.88 |
+1:53.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 11/12/2022 12:12:51 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-11-12 12:13:03 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. Razvojni pokal - 31. MM Memorial Tone Božič 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Kopališče Pristan |
Organizator: |
PK Branik |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
nov. 12, 2022 to nov. 12, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11. Disciplina, 50m Hrbtno Moški – Final |
|
|
Ml. dečki |
29.48 |
|
|
Tai Novak |
2006 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/8/2018 |
|
|
|
|
Veseli ciciban |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Val Aleksej Žnidaršič |
2013 |
Plavalni klub Olimpija |
|
129 |
43.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Anže Kos |
2014 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
112 |
46.03 |
+2.14 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Arne Fajon |
2014 |
Športno društvo Riba |
|
111 |
46.17 |
+2.28 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Jakob Račič |
2013 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
107 |
46.67 |
+2.78 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Luka Wollrab |
2013 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
97 |
48.29 |
+4.40 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Gal Vrabl |
2013 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
97 |
48.30 |
+4.41 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Beno Jerše |
2013 |
Plavalni klub Ilirija |
|
96 |
48.43 |
+4.54 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Matic Kaplan |
2013 |
Plavalni klub Olimpija |
|
96 |
48.52 |
+4.63 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Matej Gabrovšek |
2013 |
Plavalni klub Olimpija |
|
89 |
49.62 |
+5.73 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
David Bajec |
2013 |
Plavalni klub Ilirija |
|
86 |
50.19 |
+6.30 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Domen Šefman |
2013 |
Športno društvo Aqua |
|
81 |
51.35 |
+7.46 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Oskar Milenković |
2014 |
Plavalni klub Radovljica |
|
80 |
51.40 |
+7.51 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Tim Čenčič |
2013 |
Plavalni klub Ratitovec Železniki |
|
72 |
53.17 |
+9.28 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Tim Šubic |
2013 |
Plavalni klub Ratitovec Železniki |
|
72 |
53.35 |
+9.46 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Tjaš Sel |
2013 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
71 |
53.60 |
+9.71 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Vid Petek |
2013 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
70 |
53.74 |
+9.85 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Jaka Krajnc |
2014 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
58 |
57.18 |
+13.29 |
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Nal Bajc |
2013 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
52 |
59.32 |
+15.43 |
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Majk Kavtičnik |
2014 |
Plavalno društvo Maribor |
|
51 |
59.88 |
+15.99 |
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Lovro Polanec |
2014 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
35 |
1:07.43 |
+23.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 11/12/2022 12:26:23 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-11-12 12:26:50 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. Razvojni pokal - 31. MM Memorial Tone Božič 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Kopališče Pristan |
Organizator: |
PK Branik |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
nov. 12, 2022 to nov. 12, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12. Disciplina, 50m Hrbtno Ženske – Final |
|
|
Ml. deklic |
31.78 |
|
|
Zara Ćirović |
2008 |
(SLO) |
Zadar (CRO) |
11/17/2019 |
|
|
|
|
Veseli ciciban |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Stela Ðešević |
2014 |
Plavalni klub Ilirija |
|
118 |
51.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Klara Jelenc |
2014 |
Plavalni klub Radovljica |
|
115 |
51.84 |
+0.36 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Teodora Zemunski |
2014 |
Plavalno društvo Maribor |
|
102 |
53.98 |
+2.50 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Žana Pfajfar |
2014 |
Plavalni klub Ratitovec Železniki |
|
96 |
55.06 |
+3.58 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Nika Pelengić |
2015 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
80 |
58.43 |
+6.95 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Zala Simonič |
2014 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
76 |
59.65 |
+8.17 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Nika Zima |
2014 |
Plavalni klub Radovljica |
|
68 |
1:01.84 |
+10.36 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Eva Črepinko |
2015 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
28 |
1:22.57 |
+31.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 11/12/2022 12:28:30 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-11-12 12:28:44 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. Razvojni pokal - 31. MM Memorial Tone Božič 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Kopališče Pristan |
Organizator: |
PK Branik |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
nov. 12, 2022 to nov. 12, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13. Disciplina, 50m Delfin Moški – Final |
|
|
Ml. dečki |
28.05 |
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/18/2019 |
|
|
|
|
Veseli ciciban |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Val Aleksej Žnidaršič |
2013 |
Plavalni klub Olimpija |
|
81 |
50.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
David Bajec |
2013 |
Plavalni klub Ilirija |
|
78 |
50.81 |
+0.63 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Beno Jerše |
2013 |
Plavalni klub Ilirija |
|
67 |
53.37 |
+3.19 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Anže Kos |
2014 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
63 |
54.66 |
+4.48 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Jakob Račič |
2013 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
60 |
55.35 |
+5.17 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Gal Vrabl |
2013 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
51 |
58.35 |
+8.17 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Luka Wollrab |
2013 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
39 |
1:03.65 |
+13.47 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Majk Kavtičnik |
2014 |
Plavalno društvo Maribor |
|
26 |
1:12.92 |
+22.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 11/12/2022 12:30:50 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-11-12 12:30:53 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. Razvojni pokal - 31. MM Memorial Tone Božič 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Kopališče Pristan |
Organizator: |
PK Branik |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
nov. 12, 2022 to nov. 12, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15. Disciplina, 100m Prsno Moški – Final |
|
|
Ml. dečki |
1:10.76 |
|
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
11/30/2019 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jon Tepej Pečnik |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
268 |
1:25.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Domen Hudovornik |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
253 |
1:27.40 |
+1.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Dino Ðešević |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
217 |
1:31.94 |
+6.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Luka Legiša |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
215 |
1:32.24 |
+6.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Oskar Lavrih |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
215 |
1:32.26 |
+6.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Matic Jelenc |
2011 |
Plavalni klub Radovljica |
|
205 |
1:33.63 |
+7.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Nejc Vizjak |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
205 |
1:33.74 |
+8.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Žiga Benčina |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
203 |
1:33.91 |
+8.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Lovro Jarkovič |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
201 |
1:34.35 |
+8.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Jakob Kocjan |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
185 |
1:36.92 |
+11.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Jaka Jerše |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
176 |
1:38.60 |
+12.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
David Trampuž |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
176 |
1:38.64 |
+12.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Jaka Fajon |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
171 |
1:39.44 |
+13.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Erik Memić |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
167 |
1:40.33 |
+14.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Brin Poljak |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
158 |
1:42.23 |
+16.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Nikolaj Batistič |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
156 |
1:42.59 |
+16.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Teo Hrdlička Bergelj |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
151 |
1:43.69 |
+17.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Matej Snoj |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
151 |
1:43.80 |
+18.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Bor Mahnič Dobrovoljc |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
149 |
1:44.10 |
+18.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Tilen Marinšek |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
147 |
1:44.73 |
+19.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Aleks Stevanić |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
146 |
1:44.92 |
+19.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Valter Grm |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
146 |
1:44.93 |
+19.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Maks Čerček |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
140 |
1:46.27 |
+20.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=24 |
|
Jan Bernat |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
139 |
1:46.65 |
+20.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=24 |
|
Maks Sedevčič Pečnik |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
139 |
1:46.65 |
+20.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Rok Sever |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
138 |
1:46.84 |
+21.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Nik Rezar |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
138 |
1:46.85 |
+21.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Tijan Debeljak |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
137 |
1:46.99 |
+21.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Jakob Račič |
2013 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
137 |
1:47.13 |
+21.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Pascal Krevs |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
135 |
1:47.50 |
+21.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Mark Marsetič |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
134 |
1:47.89 |
+22.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Arsentii Gorbunov |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
134 |
1:47.93 |
+22.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Naj Plevnik Ivanuša |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
133 |
1:48.07 |
+22.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Tilen Robek |
2012 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
130 |
1:49.09 |
+23.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Ante Jakša Marić |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
130 |
1:49.10 |
+23.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Noel Kos |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
129 |
1:49.15 |
+23.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Žiga Medik |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
126 |
1:50.09 |
+24.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Matic Kaplan |
2013 |
Plavalni klub Olimpija |
|
124 |
1:50.79 |
+25.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
David Šafar |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
122 |
1:51.34 |
+25.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Krištof Račič |
2011 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
121 |
1:51.66 |
+25.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Matej Gabrovšek |
2013 |
Plavalni klub Olimpija |
|
120 |
1:51.85 |
+26.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Oskar Smolnikar |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
120 |
1:51.92 |
+26.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Črt Stražišar |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
120 |
1:51.99 |
+26.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Sven Sokač |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
119 |
1:52.14 |
+26.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Filip Ilić |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
118 |
1:52.54 |
+26.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Urh Videnšek |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
117 |
1:52.82 |
+27.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=47 |
|
Žan Kavtičnik |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
115 |
1:53.35 |
+27.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=47 |
|
Luka Kolenko |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
115 |
1:53.35 |
+27.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Nik Matahlija |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
115 |
1:53.61 |
+27.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Jaka Gruden |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
114 |
1:53.76 |
+28.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Aljaž Bergauer |
2012 |
Plavalno društvo Maribor |
|
111 |
1:54.99 |
+29.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
|
Lovro Kekec |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
109 |
1:55.67 |
+29.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
|
Žan Predikaka |
2012 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
107 |
1:56.20 |
+30.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
|
Nik Bračun |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
107 |
1:56.21 |
+30.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
|
Ožbej Juvan |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
106 |
1:56.52 |
+30.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
|
Mark Kokol Svenšek |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
105 |
1:57.15 |
+31.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
|
Domen Šefman |
2013 |
Športno društvo Aqua |
|
105 |
1:57.17 |
+31.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
|
Matevž Mansutti |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
104 |
1:57.43 |
+31.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
|
Urban Mešiček |
2012 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
104 |
1:57.44 |
+31.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
|
Rene Mesarič |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
104 |
1:57.49 |
+31.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
|
Maks Košir |
2012 |
Plavalni klub Radovljica |
|
103 |
1:57.71 |
+32.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
|
Nik Žniderič |
2012 |
Plavalno društvo Maribor |
|
99 |
1:59.27 |
+33.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
|
Mihael Marolt |
2012 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
96 |
2:00.49 |
+34.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
|
Rok Prešeren |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
96 |
2:00.68 |
+34.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
|
Ian Bromše |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
92 |
2:02.18 |
+36.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
|
Tim Verlak |
2012 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
92 |
2:02.25 |
+36.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
|
Tristan Bunetič |
2011 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
91 |
2:02.69 |
+36.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
|
Maj Hacin |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
90 |
2:02.97 |
+37.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
|
Žak Godec |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
90 |
2:03.13 |
+37.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
|
Matic Kožar |
2012 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
79 |
2:08.52 |
+42.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
|
Staš Lužar |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
74 |
2:11.14 |
+45.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
|
Nal Bajc |
2013 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
71 |
2:13.21 |
+47.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
|
Voranc Odar |
2011 |
Plavalni klub Radovljica |
|
69 |
2:14.35 |
+48.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
|
Žan Blatnik |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
69 |
2:14.52 |
+48.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
|
Mark Senčar |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
68 |
2:14.95 |
+49.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
|
Jan Navotnik |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
67 |
2:15.71 |
+50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
|
Arne Tašner |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
57 |
2:23.12 |
+57.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Alin Adrović |
2012 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.4 |
|
|
|
|
- |
|
Oliver James Bishop |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Bor Fajon |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Žan Gominšek |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Rok Kolenko |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Jakob Košir |
2012 |
Plavalni klub Radovljica |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Filip Rink |
2012 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.2 |
|
|
|
|
- |
|
Lan Šentjurc |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 11/12/2022 1:01:32 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-11-12 13:01:34 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. Razvojni pokal - 31. MM Memorial Tone Božič 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Kopališče Pristan |
Organizator: |
PK Branik |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
nov. 12, 2022 to nov. 12, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16. Disciplina, 100m Prsno Ženske – Final |
|
|
Ml. deklic |
1:16.81 |
|
|
|
Anja Jelesijevič |
2003 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/6/2014 |
|
|
|
|
Ml. deklice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Zoja Košir |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
257 |
1:38.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Sara Marolt |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
256 |
1:38.10 |
+0.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Hana Recek |
2012 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
226 |
1:42.34 |
+4.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Nina Legiša |
2013 |
Plavalni klub Ilirija |
|
198 |
1:46.91 |
+8.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Veronika Lesjak |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
187 |
1:48.96 |
+10.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ana Maver |
2013 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
185 |
1:49.41 |
+11.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Zara Čepon |
2012 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
185 |
1:49.43 |
+11.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Eva Botić |
2013 |
Športno društvo Aqua |
|
181 |
1:50.09 |
+12.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Gea Lozer |
2013 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
173 |
1:51.81 |
+13.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Maeli Zakrajšek Fages |
2013 |
Športno društvo Aqua |
|
171 |
1:52.14 |
+14.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Zala Šmitek |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
171 |
1:52.22 |
+14.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Tinkara Dolinar |
2013 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
166 |
1:53.32 |
+15.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Brina Mojsilovič Meznarič |
2012 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
166 |
1:53.46 |
+15.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Ema Gramc |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
161 |
1:54.57 |
+16.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Sara Baggia |
2013 |
Plavalni klub Ilirija |
|
157 |
1:55.37 |
+17.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Anja Šter |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
156 |
1:55.64 |
+17.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Viktorija Valenčič |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
155 |
1:55.90 |
+17.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Ema Vogrinčič |
2013 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
150 |
1:57.23 |
+19.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Rubi Avguštin |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
149 |
1:57.57 |
+19.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Sofija Elmekawy |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
143 |
1:59.17 |
+21.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Valentina Gorišek Navarro |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
140 |
1:59.83 |
+21.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Mila Vučković |
2013 |
Plavalni klub Olimpija |
|
136 |
2:01.15 |
+23.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Živa Jarkovič |
2013 |
Plavalni klub Ilirija |
|
135 |
2:01.39 |
+23.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Teja Štrukelj |
2013 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
129 |
2:03.23 |
+25.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Trina Božič |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
129 |
2:03.29 |
+25.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Alina Paternoster |
2013 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
124 |
2:05.01 |
+26.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Ivana Pelengić |
2013 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
123 |
2:05.21 |
+27.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Isabella Hubner |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
122 |
2:05.57 |
+27.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Neja Založnik |
2013 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
116 |
2:07.68 |
+29.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Isabela Razpotnik Vrtačnik |
2012 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
116 |
2:07.82 |
+29.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Nina Oblak |
2013 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
109 |
2:10.37 |
+32.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Brina Tretnjak |
2013 |
Plavalno društvo Maribor |
|
102 |
2:13.05 |
+34.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Lara Plesec |
2012 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
102 |
2:13.42 |
+35.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Iza Terseglav |
2013 |
Plavalni klub Radovljica |
|
93 |
2:17.45 |
+39.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Antea Bobik |
2013 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Gorana Božin |
2013 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.2 |
|
|
|
|
- |
|
Kim MÜller |
2013 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.5 |
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 11/12/2022 1:14:55 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-11-12 13:16:29 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. Razvojni pokal - 31. MM Memorial Tone Božič 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Kopališče Pristan |
Organizator: |
PK Branik |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
nov. 12, 2022 to nov. 12, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17. Disciplina, 50m Prosto Moški – Final |
|
|
Ml. dečki |
26.10 |
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/7/2019 |
|
|
|
|
ML. dečki |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jaka Čufer |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
259 |
31.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Valter Grm |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
254 |
31.80 |
+0.19 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lovro Jarkovič |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
250 |
31.97 |
+0.36 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Dino Ðešević |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
233 |
32.73 |
+1.12 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Luka Legiša |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
233 |
32.75 |
+1.14 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Max Koren |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
225 |
33.13 |
+1.52 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Jon Tepej Pečnik |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
214 |
33.69 |
+2.08 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
David Trampuž |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
205 |
34.19 |
+2.58 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Rok Sever |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
199 |
34.49 |
+2.88 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Matic Jelenc |
2011 |
Plavalni klub Radovljica |
|
198 |
34.57 |
+2.96 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Teo Hrdlička Bergelj |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
197 |
34.59 |
+2.98 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Jan Bernat |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
189 |
35.12 |
+3.51 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Pascal Krevs |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
187 |
35.23 |
+3.62 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Matevž Brolih |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
181 |
35.58 |
+3.97 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Krištof Račič |
2011 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
166 |
36.62 |
+5.01 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Naj Plevnik Ivanuša |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
163 |
36.87 |
+5.26 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Tilen Marinšek |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
162 |
36.95 |
+5.34 |
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Črt Stražišar |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
161 |
37.05 |
+5.44 |
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Tijan Debeljak |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
160 |
37.07 |
+5.46 |
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Jaka Gruden |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
159 |
37.17 |
+5.56 |
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Danijel Stojčić |
2012 |
Plavalno društvo Maribor |
|
159 |
37.21 |
+5.60 |
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Oskar Smolnikar |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
156 |
37.42 |
+5.81 |
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Žan Kavtičnik |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
152 |
37.73 |
+6.12 |
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Andraž Korošec |
2011 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
151 |
37.83 |
+6.22 |
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Žak Godec |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
148 |
38.10 |
+6.49 |
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Ožbej Douala Nzotam |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
147 |
38.13 |
+6.52 |
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Žiga Medik |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
146 |
38.22 |
+6.61 |
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Matic Kožar |
2012 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
146 |
38.28 |
+6.67 |
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Nik Rezar |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
143 |
38.47 |
+6.86 |
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Mark Marsetič |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
142 |
38.61 |
+7.00 |
|
|
|
|
|
|
31 |
|
David Šafar |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
141 |
38.69 |
+7.08 |
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Arsentii Gorbunov |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
141 |
38.70 |
+7.09 |
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Ante Jakša Marić |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
136 |
39.20 |
+7.59 |
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Bor Fajon |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
135 |
39.29 |
+7.68 |
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Luka Kolenko |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
131 |
39.63 |
+8.02 |
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Mihael Marolt |
2012 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
125 |
40.28 |
+8.67 |
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Urban Mešiček |
2012 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
125 |
40.29 |
+8.68 |
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Maj Hacin |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
124 |
40.36 |
+8.75 |
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Filip Mamlić |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
122 |
40.62 |
+9.01 |
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Mark Kokol Svenšek |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
122 |
40.63 |
+9.02 |
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Tilen Robek |
2012 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
118 |
41.01 |
+9.40 |
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Ožbej Juvan |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
116 |
41.22 |
+9.61 |
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Maks Čerček |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
115 |
41.36 |
+9.75 |
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Sven Sokač |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
115 |
41.40 |
+9.79 |
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Rok Kolenko |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
113 |
41.66 |
+10.05 |
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Anej Gumzej |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
112 |
41.70 |
+10.09 |
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Oliver James Bishop |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
110 |
42.05 |
+10.44 |
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Nejc Vizjak |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
106 |
42.50 |
+10.89 |
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Gašper Korošec |
2012 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
103 |
42.94 |
+11.33 |
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Nik Žniderič |
2012 |
Plavalno društvo Maribor |
|
103 |
42.98 |
+11.37 |
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Maks Sedevčič Pečnik |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
103 |
43.00 |
+11.39 |
|
|
|
|
|
|
=52 |
|
Nik Bračun |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
101 |
43.17 |
+11.56 |
|
|
|
|
|
|
=52 |
|
Noel Kos |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
101 |
43.17 |
+11.56 |
|
|
|
|
|
|
54 |
|
Jan Vujčič |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
99 |
43.51 |
+11.90 |
|
|
|
|
|
|
55 |
|
Lovro Kekec |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
98 |
43.59 |
+11.98 |
|
|
|
|
|
|
56 |
|
Filip Rink |
2012 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
97 |
43.78 |
+12.17 |
|
|
|
|
|
|
57 |
|
Urh Videnšek |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
95 |
44.14 |
+12.53 |
|
|
|
|
|
|
58 |
|
Leon Zver |
2012 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
90 |
44.93 |
+13.32 |
|
|
|
|
|
|
59 |
|
Taj Šumah |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
88 |
45.26 |
+13.65 |
|
|
|
|
|
|
60 |
|
Žan Predikaka |
2012 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
87 |
45.34 |
+13.73 |
|
|
|
|
|
|
61 |
|
Matevž Mansutti |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
86 |
45.57 |
+13.96 |
|
|
|
|
|
|
62 |
|
Ian Bromše |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
85 |
45.83 |
+14.22 |
|
|
|
|
|
|
63 |
|
Maks Košir |
2012 |
Plavalni klub Radovljica |
|
84 |
45.90 |
+14.29 |
|
|
|
|
|
|
64 |
|
Staš Lužar |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
84 |
45.91 |
+14.30 |
|
|
|
|
|
|
65 |
|
Rok Prešeren |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
80 |
46.70 |
+15.09 |
|
|
|
|
|
|
66 |
|
Julijan Ivanjko |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
74 |
47.97 |
+16.36 |
|
|
|
|
|
|
67 |
|
Žan Gominšek |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
73 |
48.09 |
+16.48 |
|
|
|
|
|
|
68 |
|
Žiga Lampreht |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
72 |
48.24 |
+16.63 |
|
|
|
|
|
|
69 |
|
Tim Verlak |
2012 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
72 |
48.37 |
+16.76 |
|
|
|
|
|
|
70 |
|
Nik Matahlija |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
71 |
48.51 |
+16.90 |
|
|
|
|
|
|
71 |
|
Filip Oset |
2012 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
70 |
48.87 |
+17.26 |
|
|
|
|
|
|
72 |
|
Aljaž Bergauer |
2012 |
Plavalno društvo Maribor |
|
68 |
49.19 |
+17.58 |
|
|
|
|
|
|
73 |
|
Voranc Odar |
2011 |
Plavalni klub Radovljica |
|
61 |
50.94 |
+19.33 |
|
|
|
|
|
|
74 |
|
Arne Tašner |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
59 |
51.55 |
+19.94 |
|
|
|
|
|
|
75 |
|
Žan Blatnik |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
59 |
51.71 |
+20.10 |
|
|
|
|
|
|
76 |
|
Mark Senčar |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
57 |
52.22 |
+20.61 |
|
|
|
|
|
|
77 |
|
Tian Felicijan |
2012 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
57 |
52.35 |
+20.74 |
|
|
|
|
|
|
78 |
|
Tristan Bunetič |
2011 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
55 |
52.99 |
+21.38 |
|
|
|
|
|
|
79 |
|
Jakob Košir |
2012 |
Plavalni klub Radovljica |
|
52 |
53.87 |
+22.26 |
|
|
|
|
|
|
80 |
|
Jan Navotnik |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
43 |
57.51 |
+25.90 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lan Nemanič |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lan Šentjurc |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 11/12/2022 1:28:57 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-11-12 13:29:00 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. Razvojni pokal - 31. MM Memorial Tone Božič 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Kopališče Pristan |
Organizator: |
PK Branik |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
nov. 12, 2022 to nov. 12, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18. Disciplina, 50m Prosto Ženske – Final |
|
|
Ml. deklic |
27.77 |
|
|
Ula Rožič |
2007 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/8/2018 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ajda Podobnik |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
354 |
32.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Gaja Vidrih |
2012 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
339 |
32.86 |
+0.46 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ana Menoni |
2012 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
322 |
33.44 |
+1.04 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Zoja Košir |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
272 |
35.38 |
+2.98 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Veronika Lesjak |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
228 |
37.52 |
+5.12 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Brina Mojsilovič Meznarič |
2012 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
221 |
37.89 |
+5.49 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ela Papler |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
219 |
38.04 |
+5.64 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Hana Recek |
2012 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
211 |
38.48 |
+6.08 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Zara Čepon |
2012 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
199 |
39.24 |
+6.84 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Gea Lozer |
2013 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
191 |
39.80 |
+7.40 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Neja Založnik |
2013 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
181 |
40.51 |
+8.11 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Nina Legiša |
2013 |
Plavalni klub Ilirija |
|
172 |
41.17 |
+8.77 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Zala Šmitek |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
156 |
42.57 |
+10.17 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Tinkara Dolinar |
2013 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
149 |
43.19 |
+10.79 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Eva Botić |
2013 |
Športno društvo Aqua |
|
147 |
43.40 |
+11.00 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Maeli Zakrajšek Fages |
2013 |
Športno društvo Aqua |
|
143 |
43.78 |
+11.38 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Teja Štrukelj |
2013 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
143 |
43.81 |
+11.41 |
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Mia Štukelj |
2012 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
141 |
44.00 |
+11.60 |
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Lara Bratkovič Koleša |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
140 |
44.06 |
+11.66 |
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Ema Gramc |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
134 |
44.80 |
+12.40 |
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Lola Klenovšek |
2012 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
133 |
44.86 |
+12.46 |
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Sara Baggia |
2013 |
Plavalni klub Ilirija |
|
132 |
44.97 |
+12.57 |
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Živa Jarkovič |
2013 |
Plavalni klub Ilirija |
|
126 |
45.62 |
+13.22 |
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Kim MÜller |
2013 |
Plavalno društvo Maribor |
|
126 |
45.63 |
+13.23 |
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Valentina Gorišek Navarro |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
123 |
46.08 |
+13.68 |
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Mila Vučković |
2013 |
Plavalni klub Olimpija |
|
122 |
46.18 |
+13.78 |
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Viktorija Valenčič |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
122 |
46.20 |
+13.80 |
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Anja Šter |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
121 |
46.31 |
+13.91 |
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Ema Vogrinčič |
2013 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
114 |
47.18 |
+14.78 |
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Nina Oblak |
2013 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
114 |
47.24 |
+14.84 |
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Isabela Razpotnik Vrtačnik |
2012 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
107 |
48.24 |
+15.84 |
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Antea Bobik |
2013 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
106 |
48.34 |
+15.94 |
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Isabella Hubner |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
97 |
49.78 |
+17.38 |
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Sofija Elmekawy |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
96 |
49.99 |
+17.59 |
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Rubi Avguštin |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
95 |
50.21 |
+17.81 |
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Ivana Pelengić |
2013 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
95 |
50.24 |
+17.84 |
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Zoja Kumer |
2013 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
95 |
50.25 |
+17.85 |
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Neli Novak |
2012 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
82 |
52.76 |
+20.36 |
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Klara Rudolf |
2012 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
80 |
53.05 |
+20.65 |
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Nina Iršič Holzl |
2013 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
80 |
53.09 |
+20.69 |
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Trina Božič |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
74 |
54.43 |
+22.03 |
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Iza Terseglav |
2013 |
Plavalni klub Radovljica |
|
74 |
54.49 |
+22.09 |
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Ana Maver |
2013 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
74 |
54.51 |
+22.11 |
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Vita Ažnik |
2013 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
57 |
59.42 |
+27.02 |
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Ella Bezenšek |
2013 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
50 |
1:02.19 |
+29.79 |
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Brina Tretnjak |
2013 |
Plavalno društvo Maribor |
|
48 |
1:03.09 |
+30.69 |
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Lara Plesec |
2012 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
41 |
1:06.16 |
+33.76 |
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Alina Paternoster |
2013 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
39 |
1:07.11 |
+34.71 |
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Sarah Červek-Harb |
2013 |
Plavalno društvo Maribor |
|
30 |
1:13.16 |
+40.76 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Gorana Božin |
2013 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 11/12/2022 1:39:22 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-11-12 13:41:41 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. Razvojni pokal - 31. MM Memorial Tone Božič 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Kopališče Pristan |
Organizator: |
PK Branik |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
nov. 12, 2022 to nov. 12, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19. Disciplina, 4x50m Mešano Moški – Final |
|
Dečki |
1:53.35 |
|
|
PK Triglav Kranj |
|
PK Triglav Kranj (SLO) |
Kranj (SLO) |
12/23/2009 |
|
|
|
|
Dečki |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Staro |
Klub |
|
|
|
FINA |
|
|
Čas |
Razlika |
|
|
1 |
|
LL I. (dečki) |
13 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
|
397 |
|
|
2:02.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Aleksander Lipolt |
2009 |
SLO.13200 |
|
30.61 |
|
|
|
|
30.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Marko Bursać |
2010 |
SLO.11930 |
-.-- |
34.26 |
|
|
|
|
1:04.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tanej Čadež |
2009 |
SLO.13082 |
-.-- |
29.34 |
|
|
|
|
1:34.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ostoj Andželevski |
2010 |
SLO.13059 |
-.-- |
28.37 |
|
|
|
|
2:02.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
IL I. (dečki) |
13 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
341 |
|
|
2:08.92 |
+6.34 |
|
|
|
|
Gašper Jerovšek |
2009 |
SLO.12536 |
|
35.09 |
|
|
|
|
35.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lan Koritnik |
2009 |
SLO.12490 |
-.-- |
33.41 |
|
|
|
|
1:08.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lev Vilfan Kožuh |
2009 |
SLO.12408 |
-.-- |
31.08 |
|
|
|
|
1:39.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lan Govše |
2009 |
SLO.12343 |
-.-- |
29.34 |
|
|
|
|
2:08.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
NC I. (dečki) |
13 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
|
314 |
|
|
2:12.54 |
+9.96 |
|
|
|
|
Nino Capello |
2009 |
SLO.12968 |
|
33.24 |
|
|
|
|
33.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Miha Čujež |
2010 |
SLO.11163 |
-.-- |
37.56 |
|
|
|
|
1:10.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jon Kočevar |
2009 |
SLO.12291 |
-.-- |
32.15 |
|
|
|
|
1:42.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Nejc Šetina |
2009 |
SLO.12462 |
-.-- |
29.59 |
|
|
|
|
2:12.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
OL I. (dečki) |
13 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
|
281 |
|
|
2:17.52 |
+14.94 |
|
|
|
|
Ian Žnidaršič |
2010 |
SLO.13264 |
|
38.20 |
|
|
|
|
38.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rok Kodermac |
2010 |
SLO.14111 |
-.-- |
40.39 |
|
|
|
|
1:18.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Enej Mešić |
2009 |
SLO.12345 |
-.-- |
28.89 |
|
|
|
|
1:47.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ognjen Umićević |
2009 |
SLO.13916 |
-.-- |
30.04 |
|
|
|
|
2:17.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
RAD I. (dečki) |
13 |
Plavalni klub Radovljica |
|
|
|
278 |
|
|
2:18.10 |
+15.52 |
|
|
|
|
Filip Milenković |
2010 |
SLO.12477 |
|
38.97 |
|
|
|
|
38.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rok Dolar |
2009 |
SLO.13547 |
-.-- |
36.01 |
|
|
|
|
1:14.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vid Šumi Branilovič |
2010 |
SLO.11835 |
-.-- |
32.96 |
|
|
|
|
1:47.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kristjan Krivec |
2010 |
SLO.13680 |
-.-- |
30.16 |
|
|
|
|
2:18.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
AQ I. (dečki) |
12 |
Športno društvo Aqua |
|
|
|
256 |
|
|
2:21.92 |
+19.34 |
|
|
|
|
Jak Novak |
2010 |
SLO.12727 |
|
33.62 |
|
|
|
|
33.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Aleksej Skvarča |
2010 |
SLO.13435 |
-.-- |
41.39 |
|
|
|
|
1:15.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mark Trampuž |
2010 |
SLO.13377 |
-.-- |
35.50 |
|
|
|
|
1:50.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bor Šefman |
2010 |
SLO.13460 |
-.-- |
31.41 |
|
|
|
|
2:21.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
CK I. (dečki) |
12 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
|
|
223 |
|
|
2:28.44 |
+25.86 |
|
|
|
|
Tin Babič |
2010 |
SLO.12696 |
|
34.72 |
|
|
|
|
34.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lovro Kožar |
2010 |
SLO.13013 |
-.-- |
43.14 |
|
|
|
|
1:17.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Nejc Kranjc |
2010 |
SLO.13046 |
-.-- |
35.87 |
|
|
|
|
1:53.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Irenej Siter |
2010 |
SLO.14563 |
-.-- |
34.71 |
|
|
|
|
2:28.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
OL II. (dečki) |
12 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
|
208 |
|
|
2:31.95 |
+29.37 |
|
|
|
|
Dominik Pogačar |
2010 |
SLO.13911 |
|
38.10 |
|
|
|
|
38.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bojan Jovanović |
2010 |
SLO.14281 |
|
41.85 |
|
|
|
|
1:19.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tine Ošlaj |
2010 |
SLO.12362 |
-.-- |
39.76 |
|
|
|
|
1:59.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tristan Strojanšek |
2010 |
SLO.12493 |
-.-- |
32.24 |
|
|
|
|
2:31.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
BM II. (dečki) |
13 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
|
159 |
|
|
2:46.38 |
+43.80 |
|
|
|
|
Nils Thorsten Cafuta |
2009 |
SLO.12823 |
|
38.84 |
|
|
|
|
38.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Filip Brumen |
2009 |
SLO.14577 |
-.-- |
48.99 |
|
|
|
|
1:27.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Nejc Bučar |
2010 |
SLO.13597 |
-.-- |
42.53 |
|
|
|
|
2:10.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nikolaj Strašek |
2010 |
SLO.13897 |
-.-- |
36.02 |
|
|
|
|
2:46.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
PAK I. (dečki) |
12 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
|
144 |
|
|
2:51.83 |
+49.25 |
|
|
|
|
Jaka Štalcer |
2010 |
SLO.13097 |
|
40.67 |
|
|
|
|
40.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Matija Šprah |
2010 |
SLO.13882 |
-.-- |
46.84 |
|
|
|
|
1:27.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Timotej Plošinjak |
2010 |
SLO.14570 |
-.-- |
42.24 |
|
|
|
|
2:09.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mitja Marin |
2010 |
SLO.14574 |
-.-- |
42.08 |
|
|
|
|
2:51.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
PDM I. (dečki) |
13 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
|
122 |
|
|
3:01.31 |
+58.73 |
|
|
|
|
Kristjan Jevševar |
2009 |
SLO.12326 |
|
39.57 |
|
|
|
|
39.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Lucijan Tay Hudin |
2009 |
SLO.13584 |
-.-- |
52.53 |
|
|
|
|
1:32.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kolja Rudaš |
2010 |
SLO.15098 |
-.-- |
49.93 |
|
|
|
|
2:22.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Marko Stojčić |
2010 |
SLO.14335 |
-.-- |
39.28 |
|
|
|
|
3:01.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
BM I. (dečki) |
13 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 10.11 |
|
|
|
Anej Dobnik |
2009 |
SLO.13895 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
David Planko |
2010 |
SLO.13297 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mark Kojc |
2010 |
SLO.13251 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gal Topolnik |
2010 |
SLO.14344 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
LL II. (dečki) |
13 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
|
|
|
|
DNF |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rok Predojevič-Benda |
2010 |
SLO.14414 |
|
39.36 |
|
|
|
|
39.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Urban Aleš |
2009 |
SLO.11932 |
-.-- |
36.58 |
|
|
|
|
1:15.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Severin Božikov |
2010 |
SLO.14291 |
-.-- |
1:15.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ian Pezerovič |
2009 |
SLO.11934 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
NC II. (dečki) |
0 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
RL I. (dečki) |
13 |
Športno društvo Riba |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
Lenart Razinger |
2010 |
SLO.14427 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Martin Testen |
2010 |
SLO.13399 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uroš Bauk |
2009 |
SLO.13410 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gašper Rozman |
2009 |
SLO.13865 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 11/12/2022 2:13:04 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-11-12 14:15:42 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. Razvojni pokal - 31. MM Memorial Tone Božič 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Kopališče Pristan |
Organizator: |
PK Branik |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
nov. 12, 2022 to nov. 12, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20. Disciplina, 4x50m Mešano Ženske – Final |
|
Deklice |
2:04.95 |
|
|
PK Olimpija Ljubljana |
|
PK Olimpija Ljubljana (SL |
Kranj (SLO) |
12/18/2021 |
|
|
|
|
Deklice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Staro |
Klub |
|
|
|
FINA |
|
|
Čas |
Razlika |
|
|
1 |
|
IL I. (deklice) |
12 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
389 |
|
|
2:20.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Anastasia Girina |
2010 |
SLO.13491 |
|
35.63 |
|
|
|
|
35.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Minea Ðešević |
2010 |
SLO.12118 |
-.-- |
35.29 |
|
|
|
|
1:10.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alisa Potemina |
2010 |
SLO.13344 |
-.-- |
37.75 |
|
|
|
|
1:48.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Špela Juvančič |
2010 |
SLO.12961 |
-.-- |
31.54 |
|
|
|
|
2:20.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
RT I. (deklice) |
12 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
|
|
341 |
|
|
2:26.51 |
+6.30 |
|
|
|
|
Pia Zore |
2011 |
SLO.11367 |
|
35.10 |
|
|
|
|
35.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Noemi Borišek |
2011 |
SLO.13983 |
-.-- |
45.08 |
|
|
|
|
1:20.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mojca Oberžan |
2010 |
SLO.13322 |
-.-- |
36.24 |
|
|
|
|
1:56.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ariana Agrež |
2010 |
SLO.13776 |
-.-- |
30.09 |
|
|
|
|
2:26.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
LL I. (deklice) |
12 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
|
320 |
|
|
2:29.66 |
+9.45 |
|
|
|
|
Živa Ambrož |
2010 |
SLO.13538 |
|
38.77 |
|
|
|
|
38.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maša Kunštić |
2011 |
SLO.11944 |
-.-- |
40.41 |
|
|
|
|
1:19.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lana Čepon |
2010 |
SLO.13513 |
-.-- |
35.35 |
|
|
|
|
1:54.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Augustina Selan |
2010 |
SLO.13540 |
-.-- |
35.13 |
|
|
|
|
2:29.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
BM I. (deklice) |
12 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
|
289 |
|
|
2:34.76 |
+14.55 |
|
|
|
|
Sara Gradin |
2011 |
SLO.14338 |
|
39.25 |
|
|
|
|
39.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tjaša Horvat |
2010 |
SLO.13419 |
-.-- |
41.67 |
|
|
|
|
1:20.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ekaterina Aliamovskaia |
2011 |
SLO.14993 |
-.-- |
41.90 |
|
|
|
|
2:02.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lina Vidovič |
2010 |
SLO.12838 |
-.-- |
31.94 |
|
|
|
|
2:34.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
OL I. (deklice) |
12 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
|
267 |
|
|
2:38.95 |
+18.74 |
|
|
|
|
Živa Gerbec |
2011 |
SLO.13907 |
|
41.47 |
|
|
|
|
41.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anja Mešić |
2011 |
SLO.13508 |
-.-- |
41.79 |
|
|
|
|
1:23.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Varvara Kets |
2010 |
SLO.14527 |
-.-- |
39.34 |
|
|
|
|
2:02.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tara Sabljaković |
2010 |
SLO.14469 |
-.-- |
36.35 |
|
|
|
|
2:38.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
PAK I. (deklice) |
12 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
|
234 |
|
|
2:46.14 |
+25.93 |
|
|
|
|
Zala Rus |
2010 |
SLO.14859 |
|
44.51 |
|
|
|
|
44.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Žanin Krušič |
2010 |
SLO.13098 |
-.-- |
46.82 |
|
|
|
|
1:31.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nuša Planinšec |
2010 |
SLO.13655 |
-.-- |
38.40 |
|
|
|
|
2:09.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pija Pisar |
2010 |
SLO.14575 |
-.-- |
36.41 |
|
|
|
|
2:46.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
TP I. (deklice) |
12 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
|
|
220 |
|
|
2:49.36 |
+29.15 |
|
|
|
|
Nuša Arnuš |
2010 |
SLO.12641 |
|
39.71 |
|
|
|
|
39.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Brina Ros |
2011 |
SLO.14532 |
-.-- |
47.86 |
|
|
|
|
1:27.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Zala Črepinko |
2010 |
SLO.13414 |
-.-- |
42.07 |
|
|
|
|
2:09.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Laura Božičko |
2011 |
SLO.13937 |
|
39.72 |
|
|
|
|
2:49.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
BM II. (deklice) |
12 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
|
179 |
|
|
3:01.39 |
+41.18 |
|
|
|
|
Urška Krajnc |
2010 |
SLO.13317 |
|
42.56 |
|
|
|
|
42.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lana Gabor |
2010 |
SLO.14340 |
-.-- |
53.04 |
|
|
|
|
1:35.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Neža Golob |
2011 |
SLO.14348 |
-.-- |
46.01 |
|
|
|
|
2:21.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Iva Arnuš |
2011 |
SLO.14342 |
-.-- |
39.78 |
|
|
|
|
3:01.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
TP II. (deklice) |
12 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
|
|
119 |
|
|
3:27.59 |
+1:07.3 |
|
|
|
|
Karmen Jug |
2010 |
SLO.14360 |
|
50.33 |
|
|
|
|
50.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leja Španinger |
2011 |
SLO.13415 |
-.-- |
57.75 |
|
|
|
|
1:48.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Katarina Strelec |
2010 |
SLO.14536 |
-.-- |
51.76 |
|
|
|
|
2:39.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Evita Perko |
2011 |
SLO.13564 |
-.-- |
47.75 |
|
|
|
|
3:27.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
AQ I. (deklice) |
12 |
Športno društvo Aqua |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.1 |
|
|
|
Viva Žnidarič |
2010 |
SLO.13384 |
|
42.33 |
|
|
|
|
42.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lucija Elizabeta Tomaževič |
2011 |
SLO.13379 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tricija Gartner |
2011 |
SLO.13740 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ella Gajić |
2010 |
SLO.14065 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
PDM I. (deklice) |
12 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
Ela Jovanović |
2011 |
SLO.13588 |
|
43.18 |
|
|
|
|
43.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Iza Janžekovič |
2010 |
SLO.14465 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lala Primožič |
2011 |
SLO.14579 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lejla Kobilica |
2010 |
SLO.15095 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
RL I. (deklice) |
12 |
Športno društvo Riba |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
Carolina Elsner |
2011 |
SLO.13051 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Marisa Nešković |
2010 |
SLO.14906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ivona Domić |
2011 |
SLO.13390 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maja Poniž |
2010 |
SLO.12540 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 11/12/2022 2:21:29 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-11-12 14:25:24 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. Razvojni pokal - 31. MM Memorial Tone Božič 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Kopališče Pristan |
Organizator: |
PK Branik |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
nov. 12, 2022 to nov. 12, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21. Disciplina, 400m Prosto Moški – Final |
|
|
Dečki |
4:00.27 |
|
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
12/16/2021 |
|
|
|
|
Dečki |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nik Markač |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
496 |
4:28.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lan Govše |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
412 |
4:45.14 |
+17.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Tanej Čadež |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
402 |
4:47.36 |
+19.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ian Pezerovič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
397 |
4:48.56 |
+20.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Aleksander Lipolt |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
384 |
4:51.83 |
+23.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Lev Vilfan Kožuh |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
381 |
4:52.69 |
+24.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Vid Šumi Branilovič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
365 |
4:56.73 |
+28.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ostoj Andželevski |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
365 |
4:56.83 |
+28.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Jak Novak |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
347 |
5:01.78 |
+33.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Tin Babič |
2010 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
347 |
5:01.99 |
+33.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Urban Aleš |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
341 |
5:03.52 |
+35.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Gašper Jerovšek |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
337 |
5:04.74 |
+36.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Jon Kočevar |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
337 |
5:04.76 |
+36.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Bor Šefman |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
332 |
5:06.47 |
+38.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Kristjan Krivec |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
328 |
5:07.50 |
+39.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Nejc Kranjc |
2010 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
317 |
5:11.26 |
+43.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Marko Bursać |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
313 |
5:12.38 |
+44.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Gašper Rozman |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
309 |
5:13.89 |
+45.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Tristan Strojanšek |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
309 |
5:13.92 |
+45.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Tine Ošlaj |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
290 |
5:20.62 |
+52.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Teodor Matijević |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
273 |
5:27.09 |
+59.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Rok Kodermac |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
264 |
5:30.58 |
+1:02.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Mark Kojc |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
263 |
5:31.17 |
+1:03.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Severin Božikov |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
241 |
5:40.81 |
+1:12.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Jernej Hus |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
241 |
5:40.84 |
+1:12.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Uroš Bauk |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
229 |
5:46.83 |
+1:18.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Dominik Pogačar |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
226 |
5:48.33 |
+1:20.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Rok Predojevič-Benda |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
212 |
5:55.71 |
+1:27.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Lenart Razinger |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
211 |
5:56.16 |
+1:28.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Bojan Jovanović |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
211 |
5:56.18 |
+1:28.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Kristjan Jevševar |
2009 |
Plavalno društvo Maribor |
|
193 |
6:07.20 |
+1:39.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Timotej Plošinjak |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
174 |
6:19.70 |
+1:51.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Tilen Potrč |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
163 |
6:28.23 |
+2:00.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Jaša Skakić |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
162 |
6:29.06 |
+2:00.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Matija Šprah |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
141 |
6:47.35 |
+2:19.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Juš Kikel |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
136 |
6:52.70 |
+2:24.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Tilen Gavez |
2010 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
69 |
8:35.55 |
+4:07.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tilen Krošelj |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
|
DNF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Mitja Marin |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
|
DNF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Vitan Dolar Čelesnik |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
George Erker De Lucat |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Martin Testen |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Žiga Volk |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 11/12/2022 3:04:36 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-11-12 15:04:39 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. Razvojni pokal - 31. MM Memorial Tone Božič 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Kopališče Pristan |
Organizator: |
PK Branik |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
nov. 12, 2022 to nov. 12, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22. Disciplina, 400m Prosto Ženske – Final |
|
|
Deklice |
4:16.46 |
|
|
|
Urša Bežan Petrič |
1994 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
11/29/2007 |
|
|
|
|
Deklice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lucija Elizabeta Tomaževič |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
488 |
4:57.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Minea Ðešević |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
460 |
5:02.81 |
+5.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Tricija Gartner |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
460 |
5:03.00 |
+5.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Pia Zore |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
453 |
5:04.45 |
+7.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Anastasia Girina |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
403 |
5:16.66 |
+19.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Lina Vidovič |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
370 |
5:25.79 |
+28.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Tjaša Horvat |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
364 |
5:27.53 |
+30.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ivona Domić |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
359 |
5:28.87 |
+31.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Špela Juvančič |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
356 |
5:30.05 |
+33.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Carolina Elsner |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
350 |
5:31.81 |
+34.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Mia Kocijančič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
346 |
5:33.15 |
+36.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Lana Čepon |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
343 |
5:34.00 |
+36.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Nuša Planinšec |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
337 |
5:35.86 |
+38.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Lija Helbl |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
331 |
5:38.14 |
+41.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Augustina Selan |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
317 |
5:43.06 |
+46.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Alisa Potemina |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
312 |
5:44.66 |
+47.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Ekaterina Aliamovskaia |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
307 |
5:46.50 |
+49.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Živa Ambrož |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
303 |
5:48.25 |
+51.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Varvara Kets |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
302 |
5:48.60 |
+51.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Katarina Hozjan |
2011 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
301 |
5:48.69 |
+51.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Tjaša Pogačnik |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
299 |
5:49.57 |
+52.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Mia Čekić |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
293 |
5:52.17 |
+55.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Živa Gerbec |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
288 |
5:54.18 |
+57.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Lira Jančič |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
255 |
6:08.51 |
+1:11.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Pija Pisar |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
255 |
6:08.85 |
+1:11.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Žanin Krušič |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
239 |
6:16.90 |
+1:19.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Tara Sabljaković |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
231 |
6:20.99 |
+1:23.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Loren Korica |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
135 |
7:35.20 |
+2:38.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Evita Perko |
2011 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
87 |
8:47.08 |
+3:50.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Lejla Kobilica |
2010 |
Plavalno društvo Maribor |
|
73 |
9:18.38 |
+4:21.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Maja Poniž |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 11/12/2022 3:35:24 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-11-12 15:36:05 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. Razvojni pokal - 31. MM Memorial Tone Božič 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Kopališče Pristan |
Organizator: |
PK Branik |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
nov. 12, 2022 to nov. 12, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23. Disciplina, 200m Prsno Moški – Final |
|
|
Dečki |
2:24.58 |
|
|
|
Matija Može |
2000 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/21/2014 |
|
|
|
|
Dečki |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lan Koritnik |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
388 |
2:44.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Alexander Paternoster |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
384 |
2:45.18 |
+0.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Marko Bursać |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
345 |
2:51.19 |
+6.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Miha Čujež |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
333 |
2:53.29 |
+8.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Nik Markač |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
314 |
2:56.69 |
+11.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Rok Dolar |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
311 |
2:57.34 |
+12.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Nejc Šetina |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
281 |
3:03.27 |
+18.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Urban Aleš |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
271 |
3:05.59 |
+20.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Matic Marinšek |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
260 |
3:08.07 |
+23.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Nik Perc |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
256 |
3:09.08 |
+24.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Mark Trampuž |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
251 |
3:10.43 |
+25.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
David Planko |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
250 |
3:10.56 |
+25.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Martin Tomažič |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
238 |
3:13.85 |
+29.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Filip Milenković |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
227 |
3:16.70 |
+32.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Aleksej Skvarča |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
227 |
3:16.89 |
+32.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Nejc Bučar |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
217 |
3:19.66 |
+34.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Jaša Žagar |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
202 |
3:24.57 |
+39.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
David Kramar |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
198 |
3:26.15 |
+41.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Lovro Kožar |
2010 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
191 |
3:28.44 |
+43.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Clemens Salzmann |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
189 |
3:29.10 |
+44.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Grega Šlibar |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
185 |
3:30.81 |
+46.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Jaka Štalcer |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
182 |
3:31.76 |
+47.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Nils Thorsten Cafuta |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
176 |
3:34.20 |
+49.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Patrick Rozman |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
170 |
3:36.58 |
+51.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Matija Šprah |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
167 |
3:37.90 |
+53.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Jaša Skakić |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
164 |
3:39.11 |
+54.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Tilen Krošelj |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
159 |
3:41.42 |
+56.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Juš Kikel |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
146 |
3:47.77 |
+1:03.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Nikolaj Strašek |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
129 |
3:57.46 |
+1:12.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Lovro Kobe |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
126 |
3:59.29 |
+1:14.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Luka Femić |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
124 |
4:00.34 |
+1:15.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Svit Bergoč |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
116 |
4:06.14 |
+1:21.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Filip Brumen |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
115 |
4:07.03 |
+1:22.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Mitja Marin |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
106 |
4:13.25 |
+1:28.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Kolja Rudaš |
2010 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Filip Sever |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
George Erker De Lucat |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Robert Palyvoda |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tilen Potrč |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Martin Testen |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Vid Završnik |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 11/12/2022 4:01:13 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-11-12 16:02:39 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. Razvojni pokal - 31. MM Memorial Tone Božič 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Kopališče Pristan |
Organizator: |
PK Branik |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
nov. 12, 2022 to nov. 12, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24. Disciplina, 200m Prsno Ženske – Final |
|
|
Deklice |
2:30.10 |
|
|
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
2/8/2001 |
|
|
|
|
Deklice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Minea Ðešević |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
487 |
2:51.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Aleksandra Gnamuš Šlebnik |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
460 |
2:54.31 |
+3.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lucija Elizabeta Tomaževič |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
454 |
2:55.04 |
+4.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Zara Knez |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
418 |
2:59.84 |
+8.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Tricija Gartner |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
355 |
3:09.98 |
+18.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Tjaša Horvat |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
353 |
3:10.28 |
+19.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ella Gajić |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
342 |
3:12.30 |
+21.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Mia Kocijančič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
337 |
3:13.19 |
+22.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Maša Kunštić |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
334 |
3:13.90 |
+22.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Špela Oberžan |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
293 |
3:22.39 |
+31.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Maša Koren |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
289 |
3:23.39 |
+32.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Noemi Borišek |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
285 |
3:24.37 |
+33.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Anja Mešić |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
281 |
3:25.33 |
+34.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Lina Vidovič |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
273 |
3:27.23 |
+36.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Vanesa Godec |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
270 |
3:28.17 |
+37.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Zala Črepinko |
2010 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
269 |
3:28.36 |
+37.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Evgeniia Kiseleva |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
268 |
3:28.54 |
+37.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Inja Zupančič |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
265 |
3:29.42 |
+38.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Maruša Šobak |
2011 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
261 |
3:30.56 |
+39.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Sara Gradin |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
258 |
3:31.38 |
+40.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Tjaša Pogačnik |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
250 |
3:33.53 |
+42.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Sara Trček |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
246 |
3:34.63 |
+43.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Žanin Krušič |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
243 |
3:35.49 |
+44.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Lucija Jelušič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
242 |
3:35.86 |
+44.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Anđelina Trivunović Hasani |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
240 |
3:36.43 |
+45.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Lira Jančič |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
237 |
3:37.15 |
+46.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Brina Ros |
2011 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
232 |
3:38.71 |
+47.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Kaja Mužar |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
215 |
3:44.52 |
+53.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Neja Žerjavič |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
214 |
3:44.83 |
+53.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Neža Golob |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
211 |
3:45.76 |
+54.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Viva Žnidarič |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
211 |
3:45.82 |
+54.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Marisa Nešković |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
206 |
3:47.65 |
+56.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Ela Jovanović |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
202 |
3:49.18 |
+58.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Urška Krajnc |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
192 |
3:53.18 |
+1:02.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Iva Arnuš |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
191 |
3:53.37 |
+1:02.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Zoja Pribožič |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
184 |
3:56.28 |
+1:05.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Ema Muršec |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
181 |
3:57.80 |
+1:06.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Pija Pisar |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
180 |
3:57.90 |
+1:06.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Lana Gabor |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
179 |
3:58.37 |
+1:07.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Katarina Strelec |
2010 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
177 |
3:59.24 |
+1:08.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Brina Mišmaš |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
177 |
3:59.34 |
+1:08.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Špela Bosiljevac |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
175 |
4:00.20 |
+1:09.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Lili Pacher |
2011 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
171 |
4:01.98 |
+1:10.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Leja Španinger |
2011 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
158 |
4:08.43 |
+1:17.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Sara Maček |
2011 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
157 |
4:09.02 |
+1:18.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Zala Rus |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
153 |
4:11.40 |
+1:20.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lejla Kobilica |
2010 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.5 |
|
|
|
|
- |
|
Anđelija Todorović |
2010 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Taja Vogrinčič |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 11/12/2022 4:34:07 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-11-12 16:34:22 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. Razvojni pokal - 31. MM Memorial Tone Božič 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Kopališče Pristan |
Organizator: |
PK Branik |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
nov. 12, 2022 to nov. 12, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25. Disciplina, 100m Hrbtno Moški – Final |
|
|
Dečki |
58.27 |
|
|
|
Nace Vovk |
2002 |
(SLO) |
Zrenjanin (SRB) |
11/5/2016 |
|
|
|
|
Dečki |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Enej Mešić |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
441 |
1:03.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Nik Markač |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
410 |
1:05.02 |
+1.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Aleksander Lipolt |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
403 |
1:05.38 |
+1.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tanej Čadež |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
342 |
1:09.06 |
+5.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Vid Šumi Branilovič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
303 |
1:11.93 |
+8.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ian Pezerovič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
299 |
1:12.22 |
+8.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Jak Novak |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
294 |
1:12.64 |
+9.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Nino Capello |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
268 |
1:14.91 |
+11.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Tin Babič |
2010 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
265 |
1:15.17 |
+11.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Kristjan Krivec |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
259 |
1:15.78 |
+12.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Gašper Jerovšek |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
259 |
1:15.81 |
+12.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Ostoj Andželevski |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
243 |
1:17.35 |
+13.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Bor Šefman |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
232 |
1:18.65 |
+15.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Ognjen Umićević |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
229 |
1:18.98 |
+15.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Mark Trampuž |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
226 |
1:19.28 |
+15.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Rok Dolar |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
223 |
1:19.64 |
+16.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Nejc Kranjc |
2010 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
219 |
1:20.10 |
+16.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Teo Jezovšek Špiljar |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
216 |
1:20.43 |
+16.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Teodor Matijević |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
211 |
1:21.06 |
+17.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Ian Žnidaršič |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
204 |
1:22.07 |
+18.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Gašper Rozman |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
202 |
1:22.27 |
+18.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Tristan Strojanšek |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
195 |
1:23.32 |
+19.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Ažbe Blatnik |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
193 |
1:23.54 |
+20.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Tine Ošlaj |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
190 |
1:24.01 |
+20.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Anej Dobnik |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
184 |
1:24.97 |
+21.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Bojan Jovanović |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
183 |
1:25.04 |
+21.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Filip Milenković |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
182 |
1:25.17 |
+21.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Dominik Pogačar |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
182 |
1:25.27 |
+21.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Nejc Bučar |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
176 |
1:26.11 |
+22.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Jaka Šeruga |
2010 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
176 |
1:26.21 |
+22.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Rok Predojevič-Benda |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
175 |
1:26.25 |
+22.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Rok Kodermac |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
167 |
1:27.68 |
+24.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Kristjan Jevševar |
2009 |
Plavalno društvo Maribor |
|
166 |
1:27.78 |
+24.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Nikolaj Strašek |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
164 |
1:28.17 |
+24.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Clemens Salzmann |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
163 |
1:28.39 |
+24.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Nils Thorsten Cafuta |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
161 |
1:28.71 |
+25.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Lenart Razinger |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
158 |
1:29.26 |
+25.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Grega Šlibar |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
154 |
1:30.06 |
+26.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Timotej Plošinjak |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
143 |
1:32.41 |
+28.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Gal Topolnik |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
130 |
1:35.39 |
+31.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Irenej Siter |
2010 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
117 |
1:38.73 |
+35.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Marko Stojčić |
2010 |
Plavalno društvo Maribor |
|
111 |
1:40.37 |
+36.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Juš Kikel |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
110 |
1:40.69 |
+37.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Tilen Krošelj |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
109 |
1:40.87 |
+37.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Patrick Rozman |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
99 |
1:44.29 |
+40.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Lucijan Tay Hudin |
2009 |
Plavalno društvo Maribor |
|
91 |
1:47.18 |
+43.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Lovro Kobe |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
90 |
1:47.73 |
+44.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Filip Brumen |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
89 |
1:47.92 |
+44.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Svit Bergoč |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
64 |
2:00.49 |
+57.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
David Kramar |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Mitja Marin |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Vitan Dolar Čelesnik |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
George Erker De Lucat |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Rene Markov |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tilen Potrč |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Žiga Volk |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 11/12/2022 4:58:32 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-11-12 16:58:38 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. Razvojni pokal - 31. MM Memorial Tone Božič 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Kopališče Pristan |
Organizator: |
PK Branik |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
nov. 12, 2022 to nov. 12, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26. Disciplina, 100m Hrbtno Ženske – Final |
|
|
Deklice |
1:02.76 |
|
|
|
Janja Jamšek |
2001 |
(SLO) |
Zrenjanin (SRB) |
10/31/2014 |
|
|
|
|
Deklice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Pia Zore |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
376 |
1:16.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tricija Gartner |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
368 |
1:16.55 |
+0.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Anastasia Girina |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
344 |
1:18.31 |
+2.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ivona Domić |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
330 |
1:19.38 |
+3.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Aleksandra Gnamuš Šlebnik |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
319 |
1:20.29 |
+4.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Carolina Elsner |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
317 |
1:20.49 |
+4.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Živa Ambrož |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
292 |
1:22.73 |
+6.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Špela Juvančič |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
286 |
1:23.26 |
+7.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Nuša Arnuš |
2010 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
266 |
1:25.31 |
+9.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Mojca Oberžan |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
256 |
1:26.40 |
+10.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Nuša Planinšec |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
227 |
1:29.91 |
+13.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Živa Gerbec |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
222 |
1:30.53 |
+14.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Varvara Kets |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
218 |
1:31.14 |
+15.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Anja Mešić |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
210 |
1:32.21 |
+16.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Mia Čekić |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
207 |
1:32.79 |
+16.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Anđelina Trivunović Hasani |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
204 |
1:33.20 |
+17.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Viva Žnidarič |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
190 |
1:35.32 |
+19.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Vanesa Godec |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
189 |
1:35.55 |
+19.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Ekaterina Aliamovskaia |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
189 |
1:35.60 |
+19.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Neža Golob |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
188 |
1:35.67 |
+19.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Tara Sabljaković |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
185 |
1:36.21 |
+20.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Evgeniia Kiseleva |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
183 |
1:36.68 |
+20.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Žanin Krušič |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
181 |
1:36.91 |
+20.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Lucija Jelušič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
175 |
1:38.05 |
+22.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Urška Krajnc |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
174 |
1:38.31 |
+22.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Kaja Mužar |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
169 |
1:39.25 |
+23.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Sara Trček |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
165 |
1:39.90 |
+23.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Taja Vogrinčič |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
163 |
1:40.48 |
+24.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Pija Pisar |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
157 |
1:41.57 |
+25.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Zala Rus |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
157 |
1:41.60 |
+25.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Loren Korica |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
153 |
1:42.43 |
+26.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Neja Žerjavič |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
153 |
1:42.53 |
+26.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Špela Bosiljevac |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
151 |
1:43.00 |
+26.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Lana Gabor |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
149 |
1:43.39 |
+27.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Laura Božičko |
2011 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
146 |
1:44.19 |
+28.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Zoja Pribožič |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
103 |
1:56.84 |
+40.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Brina Mišmaš |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
92 |
2:01.47 |
+45.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Karmen Jug |
2010 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Ema Muršec |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Ana Veberič |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Maja Poniž |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 11/12/2022 5:12:56 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-11-12 17:13:15 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. Razvojni pokal - 31. MM Memorial Tone Božič 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Kopališče Pristan |
Organizator: |
PK Branik |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
nov. 12, 2022 to nov. 12, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27. Disciplina, 200m Mešano Moški – Final |
|
|
Dečki |
2:03.19 |
|
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
12/17/2021 |
|
|
|
|
Dečki |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nik Markač |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
405 |
2:28.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tanej Čadež |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
404 |
2:28.22 |
+0.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lev Vilfan Kožuh |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
366 |
2:33.18 |
+5.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lan Koritnik |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
364 |
2:33.54 |
+5.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Marko Bursać |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
347 |
2:35.94 |
+7.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Miha Čujež |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
345 |
2:36.27 |
+8.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Vid Šumi Branilovič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
333 |
2:38.08 |
+9.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Lan Govše |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
308 |
2:42.16 |
+14.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Alexander Paternoster |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
303 |
2:43.16 |
+15.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Rok Dolar |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
303 |
2:43.19 |
+15.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Kristjan Krivec |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
299 |
2:43.85 |
+15.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Tin Babič |
2010 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
293 |
2:44.98 |
+16.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Nino Capello |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
270 |
2:49.58 |
+21.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Gašper Jerovšek |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
263 |
2:50.92 |
+22.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Mark Trampuž |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
250 |
2:53.97 |
+25.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Bor Šefman |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
237 |
2:57.07 |
+28.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Severin Božikov |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
233 |
2:58.03 |
+29.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Gašper Rozman |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
232 |
2:58.34 |
+30.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Matic Marinšek |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
224 |
3:00.37 |
+32.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Jernej Hus |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
223 |
3:00.70 |
+32.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Aleksej Skvarča |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
216 |
3:02.51 |
+34.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Filip Milenković |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
214 |
3:03.27 |
+35.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Uroš Bauk |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
207 |
3:05.05 |
+36.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Filip Sever |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
206 |
3:05.42 |
+37.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Jaka Šeruga |
2010 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
191 |
3:10.36 |
+42.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Grega Šlibar |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
188 |
3:11.12 |
+42.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Jaša Skakić |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
146 |
3:28.08 |
+59.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Urban Aleš |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
W 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Jaka Štalcer |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 8.2 |
|
|
|
|
- |
|
George Erker De Lucat |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Aleksander Lipolt |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Robert Palyvoda |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lenart Razinger |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Martin Testen |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 11/12/2022 5:31:17 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-11-12 17:31:32 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. Razvojni pokal - 31. MM Memorial Tone Božič 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Kopališče Pristan |
Organizator: |
PK Branik |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
nov. 12, 2022 to nov. 12, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28. Disciplina, 200m Mešano Ženske – Final |
|
|
Deklice |
2:16.70 |
|
|
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Zagreb (CRO) |
11/10/2001 |
|
|
|
|
Deklice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ariana Agrež |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
469 |
2:36.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lucija Elizabeta Tomaževič |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
450 |
2:38.97 |
+2.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Minea Ðešević |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
419 |
2:42.79 |
+6.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Aleksandra Gnamuš Šlebnik |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
373 |
2:49.25 |
+12.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Pia Zore |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
357 |
2:51.65 |
+14.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Zara Knez |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
355 |
2:52.03 |
+15.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Anastasia Girina |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
347 |
2:53.40 |
+16.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Lana Čepon |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
332 |
2:55.96 |
+19.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Maša Kunštić |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
328 |
2:56.54 |
+19.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Mojca Oberžan |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
318 |
2:58.41 |
+21.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Mia Kocijančič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
311 |
2:59.85 |
+23.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Ella Gajić |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
310 |
3:00.05 |
+23.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Ivona Domić |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
296 |
3:02.65 |
+25.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Špela Juvančič |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
284 |
3:05.20 |
+28.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Carolina Elsner |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
282 |
3:05.71 |
+28.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Inja Zupančič |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
281 |
3:05.83 |
+29.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Lija Helbl |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
281 |
3:05.97 |
+29.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Augustina Selan |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
274 |
3:07.46 |
+30.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Špela Oberžan |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
272 |
3:07.93 |
+31.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Ekaterina Aliamovskaia |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
260 |
3:10.70 |
+33.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Nuša Planinšec |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
260 |
3:10.88 |
+34.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Maša Koren |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
255 |
3:12.06 |
+35.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Noemi Borišek |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
253 |
3:12.46 |
+35.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Katarina Hozjan |
2011 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
251 |
3:13.08 |
+36.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Viva Žnidarič |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
204 |
3:26.98 |
+50.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Maruša Šobak |
2011 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
202 |
3:27.43 |
+50.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Anđelina Trivunović Hasani |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
198 |
3:29.03 |
+52.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Kaja Mužar |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
189 |
3:32.06 |
+55.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Lucija Jelušič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
186 |
3:33.26 |
+56.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Ela Jovanović |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
154 |
3:47.07 |
+1:10.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tricija Gartner |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Tjaša Pogačnik |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 9.4 |
|
|
|
|
- |
|
Alisa Potemina |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.2 |
|
|
|
|
- |
|
Iza Janžekovič |
2010 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Maja Poniž |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 11/12/2022 5:50:58 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-11-12 17:51:27 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. Razvojni pokal - 31. MM Memorial Tone Božič 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Kopališče Pristan |
Organizator: |
PK Branik |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
nov. 12, 2022 to nov. 12, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29. Disciplina, 50m Delfin Moški – Final |
|
|
Dečki |
25.66 |
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
12/18/2021 |
|
|
|
|
Dečki |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Enej Mešić |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
412 |
29.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Nik Markač |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
409 |
29.30 |
+0.08 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Tanej Čadež |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
383 |
29.94 |
+0.72 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Marko Bursać |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
358 |
30.63 |
+1.41 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Lan Koritnik |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
348 |
30.92 |
+1.70 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Lev Vilfan Kožuh |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
314 |
31.98 |
+2.76 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Aleksander Lipolt |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
302 |
32.41 |
+3.19 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Lan Govše |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
301 |
32.45 |
+3.23 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Ostoj Andželevski |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
300 |
32.47 |
+3.25 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Miha Čujež |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
291 |
32.81 |
+3.59 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Jon Kočevar |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
289 |
32.89 |
+3.67 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Ian Pezerovič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
259 |
34.11 |
+4.89 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Nejc Šetina |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
256 |
34.21 |
+4.99 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Vid Šumi Branilovič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
256 |
34.25 |
+5.03 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Kristjan Krivec |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
246 |
34.68 |
+5.46 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Teodor Matijević |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
227 |
35.63 |
+6.41 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Ognjen Umićević |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
224 |
35.79 |
+6.57 |
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Nik Perc |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
222 |
35.90 |
+6.68 |
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Nejc Kranjc |
2010 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
211 |
36.48 |
+7.26 |
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Jernej Hus |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
203 |
36.96 |
+7.74 |
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Severin Božikov |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
202 |
37.05 |
+7.83 |
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Clemens Salzmann |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
193 |
37.60 |
+8.38 |
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Jaša Žagar |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
190 |
37.79 |
+8.57 |
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Tine Ošlaj |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
186 |
38.06 |
+8.84 |
|
|
|
|
|
|
25 |
|
David Planko |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
186 |
38.10 |
+8.88 |
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Uroš Bauk |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
184 |
38.21 |
+8.99 |
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Teo Jezovšek Špiljar |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
184 |
38.23 |
+9.01 |
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Tristan Strojanšek |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
179 |
38.59 |
+9.37 |
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Matic Marinšek |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
176 |
38.74 |
+9.52 |
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Grega Šlibar |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
176 |
38.79 |
+9.57 |
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Rok Kodermac |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
171 |
39.15 |
+9.93 |
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Martin Tomažič |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
168 |
39.35 |
+10.13 |
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Ian Žnidaršič |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
163 |
39.77 |
+10.55 |
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Aleksej Skvarča |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
160 |
40.06 |
+10.84 |
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Gal Topolnik |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
158 |
40.22 |
+11.00 |
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Rok Predojevič-Benda |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
155 |
40.46 |
+11.24 |
|
|
|
|
|
|
=37 |
|
Bojan Jovanović |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
152 |
40.68 |
+11.46 |
|
|
|
|
|
|
=37 |
|
Filip Sever |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
152 |
40.68 |
+11.46 |
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Dominik Pogačar |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
151 |
40.84 |
+11.62 |
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Ažbe Blatnik |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
147 |
41.13 |
+11.91 |
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Filip Milenković |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
138 |
41.99 |
+12.77 |
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Anej Dobnik |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
132 |
42.63 |
+13.41 |
|
|
|
|
|
|
43 |
|
David Kramar |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
127 |
43.27 |
+14.05 |
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Nils Thorsten Cafuta |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
126 |
43.28 |
+14.06 |
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Timotej Plošinjak |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
116 |
44.48 |
+15.26 |
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Jaša Skakić |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
113 |
44.87 |
+15.65 |
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Jaka Štalcer |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
112 |
44.99 |
+15.77 |
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Irenej Siter |
2010 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
101 |
46.56 |
+17.34 |
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Juš Kikel |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
91 |
48.33 |
+19.11 |
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Lucijan Tay Hudin |
2009 |
Plavalno društvo Maribor |
|
90 |
48.45 |
+19.23 |
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Luka Femić |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
81 |
50.12 |
+20.90 |
|
|
|
|
|
|
52 |
|
Marko Stojčić |
2010 |
Plavalno društvo Maribor |
|
73 |
51.89 |
+22.67 |
|
|
|
|
|
|
53 |
|
Tilen Krošelj |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
68 |
53.24 |
+24.02 |
|
|
|
|
|
|
54 |
|
Patrick Rozman |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
61 |
55.21 |
+25.99 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Rok Dolar |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 8.3 |
|
|
|
|
- |
|
Matija Šprah |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 8.2 |
|
|
|
|
- |
|
Vitan Dolar Čelesnik |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Rene Markov |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Robert Palyvoda |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Žiga Volk |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Vid Završnik |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 11/12/2022 6:01:35 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-11-12 18:01:50 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. Razvojni pokal - 31. MM Memorial Tone Božič 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Kopališče Pristan |
Organizator: |
PK Branik |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
nov. 12, 2022 to nov. 12, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30. Disciplina, 50m Delfin Ženske – Final |
|
|
Deklice |
28.34 |
|
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Zagreb (CRO) |
12/22/2010 |
|
|
|
|
Deklice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lucija Elizabeta Tomaževič |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
420 |
32.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ariana Agrež |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
389 |
33.39 |
+0.86 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lana Čepon |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
325 |
35.43 |
+2.90 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Mojca Oberžan |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
305 |
36.19 |
+3.66 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Anja Mešić |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
298 |
36.48 |
+3.95 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Maša Kunštić |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
282 |
37.17 |
+4.64 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Alisa Potemina |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
258 |
38.25 |
+5.72 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Tjaša Horvat |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
240 |
39.20 |
+6.67 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Varvara Kets |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
236 |
39.41 |
+6.88 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Ella Gajić |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
235 |
39.50 |
+6.97 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Iza Janžekovič |
2010 |
Plavalno društvo Maribor |
|
234 |
39.55 |
+7.02 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Nuša Planinšec |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
225 |
40.06 |
+7.53 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Lina Vidovič |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
220 |
40.34 |
+7.81 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Špela Oberžan |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
218 |
40.47 |
+7.94 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Živa Ambrož |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
215 |
40.66 |
+8.13 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Zala Črepinko |
2010 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
214 |
40.75 |
+8.22 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Augustina Selan |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
212 |
40.84 |
+8.31 |
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Mia Kocijančič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
193 |
42.16 |
+9.63 |
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Lira Jančič |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
176 |
43.48 |
+10.95 |
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Noemi Borišek |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
175 |
43.55 |
+11.02 |
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Živa Gerbec |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
172 |
43.82 |
+11.29 |
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Mia Čekić |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
170 |
43.99 |
+11.46 |
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Inja Zupančič |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
160 |
44.90 |
+12.37 |
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Pija Pisar |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
157 |
45.16 |
+12.63 |
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Taja Vogrinčič |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
144 |
46.50 |
+13.97 |
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Nuša Arnuš |
2010 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
137 |
47.28 |
+14.75 |
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Žanin Krušič |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
136 |
47.38 |
+14.85 |
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Ela Jovanović |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
131 |
47.95 |
+15.42 |
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Kaja Mužar |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
127 |
48.46 |
+15.93 |
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Karmen Jug |
2010 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
122 |
49.15 |
+16.62 |
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Katarina Strelec |
2010 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
116 |
49.90 |
+17.37 |
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Tjaša Pogačnik |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
112 |
50.50 |
+17.97 |
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Zala Rus |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
105 |
51.57 |
+19.04 |
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Laura Božičko |
2011 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
96 |
53.10 |
+20.57 |
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Lucija Jelušič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
86 |
55.13 |
+22.60 |
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Loren Korica |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
80 |
56.38 |
+23.85 |
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Tara Sabljaković |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
74 |
57.86 |
+25.33 |
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Brina Ros |
2011 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
64 |
1:00.69 |
+28.16 |
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Lala Primožič |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
56 |
1:03.50 |
+30.97 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Marisa Nešković |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 11/12/2022 6:09:08 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-11-12 18:09:22 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|