Tulokset SJEB Vinter Cup / Haslev 2023
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SJEB Vinter Cup / Haslev 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Haslev Svømmehal |
Arrangør |
Haslev Svømme Klub |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
14. jan 2023 to 14. jan 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 17, 50m Rygsvømning Damer 16-17 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mathilde Pedersen |
2007 |
Køge Svømmeklub |
+0.68 |
|
32.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 14-01-2023 12:47:24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 17, 50m Rygsvømning Damer 14-15 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Emilie Lyngfeldt Boholm |
2008 |
Køge Svømmeklub |
+0.76 |
|
35.30 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Vica Lucie Axen |
2008 |
Køge Svømmeklub |
+0.79 |
|
35.66 |
+0.36 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Madeleine Schou |
2008 |
Haslev Svømmeklub |
+0.97 |
|
37.75 |
+2.45 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Rosa Winther Gregersen |
2009 |
Haslev Svømmeklub |
+0.69 |
|
39.63 |
+4.33 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Marie Stauner Gundersen |
2008 |
Præstø Sport Svømmeafdeling |
+0.91 |
|
47.35 |
+12.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 14-01-2023 12:47:24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 17, 50m Rygsvømning Damer 12-13 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mille Stokholm |
2010 |
Holbæk Svømme Klub |
+0.80 |
|
35.09 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Nia Sommer |
2010 |
Køge Svømmeklub |
+0.88 |
|
36.17 |
+1.08 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Clara Lazzaro |
2010 |
Holbæk Svømme Klub |
+0.74 |
|
43.40 |
+8.31 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ellen Zibrandtsen |
2011 |
Helsinge Svømmeklub |
|
|
54.99 |
+19.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 14-01-2023 12:47:24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 17, 50m Rygsvømning Damer 11 og yngre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lærke Berg Jensen |
2013 |
Holbæk Svømme Klub |
+0.69 |
|
55.67 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Esther Kaae Jørgensen |
2012 |
Holbæk Svømme Klub |
+0.70 |
|
58.96 |
+3.29 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Agnes Nihøj Broe |
2013 |
Holbæk Svømme Klub |
+0.90 |
|
59.00 |
+3.33 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Emilie Lykke wigh |
2013 |
Holbæk Svømme Klub |
+0.75 |
|
1:01.76 |
+6.09 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Mynte Malucca Thorup Birk H |
2013 |
Holbæk Svømme Klub |
+0.71 |
|
1:01.97 |
+6.30 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Pipaluk Stouby |
2013 |
Holbæk Svømme Klub |
+0.70 |
|
1:03.06 |
+7.39 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Lærke Dyhr Skotte |
2012 |
Holbæk Svømme Klub |
+0.80 |
|
1:12.37 |
+16.70 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Freja Kristensen |
2013 |
Holbæk Svømme Klub |
+0.67 |
|
1:12.95 |
+17.28 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Emilie Mørk |
2013 |
Holbæk Svømme Klub |
+0.80 |
|
DSQ |
|
|
Ej fortsat bevægelse v 2 |
|
|
|
|
- |
|
Emma Dyhr Skotte |
2014 |
Holbæk Svømme Klub |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 14-01-2023 12:47:24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14-01-2023 12:47.45 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Haslev Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|