Results for Marskin uinnit 2022
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Rantakeidas |
Järjestäjä: |
Mikkelin Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
25m |
Päivämäärä: |
20.11.2022 - 20.11.2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 14, 50m Rintauinti Miehet 12 ja nuoremmat - Final |
|
|
Sponsori: |
Aitoasunnot |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rollo11 |
51.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM14-16 |
32.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SM-raja |
31.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NSM-raja |
32.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
GP |
34.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Veeti Ukkola |
2010 |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
38.18 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 39.27 |
(-1.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Eemil Saari |
2010 |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
41.79 |
+3.61 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.99 |
(+0.80) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Aleksandr Rostikov |
2010 |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
49.39 |
+11.21 |
|
|
|
|
|
Entry time: 47.45 |
(+1.94) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Veeti Eskelinen |
2010 |
Mikkelin Uimaseura |
|
|
50.00 |
+11.82 |
|
|
|
|
|
Entry time: 52.32 |
(-2.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Eetu Rautio |
2010 |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
51.26 |
+13.08 |
|
|
|
|
|
Entry time: 50.71 |
(+0.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Elias Markku |
2010 |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
52.58 |
+14.40 |
|
|
|
|
|
Entry time: 51.01 |
(+1.57) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Verneri Jaako |
2011 |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
53.60 |
+15.42 |
|
|
|
|
|
Entry time: 54.97 |
(-1.37) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Viljo Vilhunen |
2011 |
Varkauden Uimarit |
|
|
55.23 |
+17.05 |
|
|
|
|
|
Entry time: 56.75 |
(-1.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Perttu Silvonen |
2010 |
Heinolan Isku |
|
|
58.48 |
+20.30 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.04 |
(-2.56) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Lenni Rautio |
2013 |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
59.50 |
+21.32 |
|
|
|
|
|
Entry time: 59.86 |
(-0.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Roni Hynninen |
2010 |
Heinolan Isku |
|
|
1:09.82 |
+31.64 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.56 |
(+1.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 20.11.2022 15.14.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 14, 50m Rintauinti Miehet 13-14 vuotiaat - Final |
|
|
Sponsori: |
Aitoasunnot |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rollo11 |
51.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM14-16 |
32.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SM-raja |
31.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NSM-raja |
32.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
GP |
34.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Joel Wahlman |
2008 |
Vanders |
|
|
34.03 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 34.19 |
(-0.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Topi Rissanen |
2008 |
Pieksän Kuutit |
|
|
35.97 |
+1.94 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.54 |
(+0.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Peetu Valtonen |
2009 |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
43.74 |
+9.71 |
|
|
|
|
|
Entry time: 42.45 |
(+1.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sampo Porkka |
2009 |
Mikkelin Uimaseura |
|
|
46.65 |
+12.62 |
|
|
|
|
|
Entry time: 48.63 |
(-1.98) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Aatu Lapinkoski |
2009 |
Vaajakosken Uimaseura |
|
|
47.64 |
+13.61 |
|
|
|
|
|
Entry time: 47.01 |
(+0.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 20.11.2022 15.14.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 14, 50m Rintauinti Miehet 15 ja vanhemmat - Final |
|
|
Sponsori: |
Aitoasunnot |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rollo11 |
51.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM14-16 |
32.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SM-raja |
31.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NSM-raja |
32.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
GP |
34.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Rasmus Ikonen |
2004 |
Mikkelin Uimaseura |
|
|
31.96 |
|
|
|
NSM-raja |
|
|
|
Entry time: 32.88 |
(-0.92) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Aleksi Pirinen |
1996 |
Savonlinnan Uimaseura |
|
|
33.56 |
+1.60 |
|
GP |
|
|
|
|
3 |
|
Santeri Salonen |
2005 |
Heinolan Isku |
|
|
34.48 |
+2.52 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.41 |
(+1.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Leo Lana |
2006 |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
34.57 |
+2.61 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.92 |
(-1.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Jesse Suikkanen |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
34.85 |
+2.89 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.81 |
(-0.96) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Miska Korkalainen |
2006 |
Voikkaan Viesti |
|
|
35.26 |
+3.30 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.32 |
(-3.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Rasmus Talo |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
36.06 |
+4.10 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.80 |
(+0.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Oliver Sieppi |
2007 |
Keuruun Toverit |
|
|
36.08 |
+4.12 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.67 |
(-1.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 20.11.2022 15.14.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20-11-2022 15.15.22 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Mikkelin Uimaseura |
|
|
|
|
|
|