Results for Espoo Swim Games 2022
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Espoonlahti |
Järjestäjä: |
Cetus |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
25m |
Päivämäärä: |
15 10 2022 - 15 10 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 3, 50m Perhosuinti Naiset 12 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Aino Pirkkalainen |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.42 |
|
35.75 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 36.91 |
(-1.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 10/15/2022 10:16:37 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 3, 50m Perhosuinti Naiset 13 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Luna Lauhava-Kääriäinen |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.78 |
|
29.33 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 28.89 |
(+0.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Kerttu Kiiski |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.69 |
|
31.20 |
+1.87 |
|
|
|
|
|
Entry time: 31.65 |
(-0.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Elle Liikkanen |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.74 |
|
32.60 |
+3.27 |
|
|
|
|
|
Entry time: 32.88 |
(-0.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Nea Hellsten |
2009 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.73 |
|
33.16 |
+3.83 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.36 |
(-1.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ellen Marjamaa |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.80 |
|
33.73 |
+4.40 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.37 |
(+0.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Vilma Päivärinta |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.73 |
|
36.38 |
+7.05 |
|
|
|
|
|
Entry time: 39.01 |
(-2.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Lili Galambosi |
2009 |
Keravan Uimarit |
+0.68 |
|
37.05 |
+7.72 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.65 |
(+0.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Frida Viinikainen |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.71 |
|
39.31 |
+9.98 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.90 |
(+1.41) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Sara Uski |
2009 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.69 |
|
39.32 |
+9.99 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.87 |
(-1.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Sanni Romppanen |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.82 |
|
40.33 |
+11.00 |
|
|
|
|
|
Entry time: 43.53 |
(-3.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Aada Tuononen |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.83 |
|
40.53 |
+11.20 |
|
|
|
|
|
Entry time: 39.35 |
(+1.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Elsa Mänttäri |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.68 |
|
40.70 |
+11.37 |
|
|
|
|
|
Entry time: 43.35 |
(-2.65) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Venny Snellman |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.60 |
|
42.70 |
+13.37 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.74 |
(+1.96) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 10/15/2022 10:16:37 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 3, 50m Perhosuinti Naiset 14 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Miina-Anniina Härkänen |
2008 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.64 |
|
30.43 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 31.54 |
(-1.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Iina Hakulinen |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.55 |
|
31.94 |
+1.51 |
|
|
|
|
|
Entry time: 31.49 |
(+0.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Luisa Sofia Zurban |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.81 |
|
35.52 |
+5.09 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.15 |
(-1.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sonja Aho |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.81 |
|
36.29 |
+5.86 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.92 |
(+0.37) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Sarisha Agarwal |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.68 |
|
37.02 |
+6.59 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.78 |
(-0.76) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Pinja Kotakoski |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.79 |
|
38.85 |
+8.42 |
|
|
|
|
|
Entry time: 39.06 |
(-0.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Noora Lausala |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.97 |
|
39.26 |
+8.83 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.65 |
(-1.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Alla Voronchikhina |
2008 |
Cetus Espoo |
|
|
41.79 |
+11.36 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.48 |
(+0.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Riinu Hotulainen |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.33 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä |
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 10/15/2022 10:16:37 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 3, 50m Perhosuinti Naiset 15 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Emmi Salo |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.69 |
|
29.42 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 29.55 |
(-0.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Siiri Haverinen |
2007 |
Lahden Uimaseura |
+0.81 |
|
30.70 |
+1.28 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.22 |
(+0.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Petra Nieminen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.79 |
|
31.85 |
+2.43 |
|
|
|
|
|
Entry time: 31.16 |
(+0.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Vuokko Larjomaa |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.79 |
|
33.93 |
+4.51 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.66 |
(+0.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ida Paaskoski |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.71 |
|
36.27 |
+6.85 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.34 |
(+1.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 10/15/2022 10:16:37 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 3, 50m Perhosuinti Naiset 16-99 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Anna Kotonen |
1997 |
Cetus Espoo |
+0.72 |
|
27.55 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 26.56 |
(+0.99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Laura Mäki |
1997 |
Cetus Espoo |
+0.65 |
|
27.67 |
+0.12 |
|
|
|
|
|
Entry time: 27.22 |
(+0.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Susanne Hirvonen |
1997 |
Jyväskylän Aalto |
+0.70 |
|
28.41 |
+0.86 |
|
|
|
|
|
Entry time: 26.73 |
(+1.68) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tuuli Pippuri |
2005 |
Cetus Espoo |
+0.75 |
|
29.40 |
+1.85 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.30 |
(+0.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Emma Johansson |
2003 |
Cetus Espoo |
+0.71 |
|
29.46 |
+1.91 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.26 |
(+0.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Emilie Pärnänen |
2002 |
Jyväskylän Aalto |
+0.72 |
|
29.84 |
+2.29 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.39 |
(+0.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Laura Kousa |
2005 |
Cetus Espoo |
+0.75 |
|
29.97 |
+2.42 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.40 |
(+0.57) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Annaliina Mänttäri |
2006 |
Cetus Espoo |
|
|
29.98 |
+2.43 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.70 |
(+0.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Kiia Kärkkäinen |
2003 |
Lahden Uimaseura |
+0.71 |
|
29.99 |
+2.44 |
|
|
|
|
|
Entry time: 28.22 |
(+1.77) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Mirella Sauhula |
2006 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.79 |
|
30.18 |
+2.63 |
|
|
|
|
|
Entry time: 28.98 |
(+1.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Riina Niemi |
2005 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.68 |
|
30.30 |
+2.75 |
|
|
|
|
|
Entry time: 28.87 |
(+1.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Nea Parkatti |
2004 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.71 |
|
30.44 |
+2.89 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.84 |
(+0.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Emmi Nieminen |
2006 |
Cetus Espoo |
|
|
30.56 |
+3.01 |
|
|
|
|
|
Entry time: 31.60 |
(-1.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Lumi Rossi |
2005 |
Cetus Espoo |
+0.69 |
|
30.94 |
+3.39 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.73 |
(+1.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Alisa Hänninen |
2003 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
+0.71 |
|
31.00 |
+3.45 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.95 |
(+0.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Sara Elomäki |
2006 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.75 |
|
31.07 |
+3.52 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.33 |
(+0.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Janna Salminen |
2003 |
Lahden Uimaseura |
+0.78 |
|
31.17 |
+3.62 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.57 |
(+1.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=18 |
|
Lotta Lehtoila |
2003 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.73 |
|
31.48 |
+3.93 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.66 |
(+0.82) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=18 |
|
Pippi Nordström |
2001 |
Jyväskylän Aalto |
+0.81 |
|
31.48 |
+3.93 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.30 |
(+1.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Venla Almira |
2006 |
Simmis Grani |
+0.76 |
|
31.87 |
+4.32 |
|
|
|
|
|
Entry time: 32.03 |
(-0.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Sanni Räty |
2005 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.50 |
|
31.90 |
+4.35 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.57 |
(+1.33) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Elina Ryynänen |
2005 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.72 |
|
32.47 |
+4.92 |
|
|
|
|
|
Entry time: 31.73 |
(+0.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Venla Kantanen |
2006 |
Mikkelin Uimaseura |
+0.81 |
|
33.06 |
+5.51 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.24 |
(-0.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Iisa-Lotta Rantaniitty |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.68 |
|
33.07 |
+5.52 |
|
|
|
|
|
Entry time: 32.50 |
(+0.57) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Amanda Nilsson |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.70 |
|
33.21 |
+5.66 |
|
|
|
|
|
Entry time: 31.24 |
(+1.97) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Viivi Ikonen |
2006 |
Mikkelin Uimaseura |
|
|
33.78 |
+6.23 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.47 |
(+0.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Pilvi Pietikäinen |
2002 |
Cetus Espoo |
+0.76 |
|
34.58 |
+7.03 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.27 |
(+4.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Julia Romo |
2003 |
Lahden Uimaseura |
|
|
DNF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 10/15/2022 10:16:37 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15-10-2022 10:18:42 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|