Tulokset Espoo Swim Games 2022
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Espoonlahti |
Järjestäjä: |
Cetus |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
25m |
Päivämäärä: |
15 10 2022 - 15 10 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 13, 200m Perhosuinti Naiset 12 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lumi Oura |
2010 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.78 |
|
2:35.12 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:42.78 |
(-7.66) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 10/15/2022 12:16:49 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 13, 200m Perhosuinti Naiset 13 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Aino Hakkarainen |
2009 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.77 |
|
2:40.78 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:44.43 |
(-3.65) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Vivian Oker-Blom |
2009 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.69 |
|
2:56.49 |
+15.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Kira Kekäle |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.83 |
|
3:16.50 |
+35.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 10/15/2022 12:16:49 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 13, 200m Perhosuinti Naiset 14 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Venla Holma |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.71 |
|
2:30.50 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:24.92 |
(+5.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Hilma Mannersalo |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.71 |
|
2:38.84 |
+8.34 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:39.57 |
(-0.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Mette Alanen |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.59 |
|
3:09.47 |
+38.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Noora Lausala |
2008 |
Cetus Espoo |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 10/15/2022 12:16:49 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 13, 200m Perhosuinti Naiset 15 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Aliisa Soini |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.69 |
|
2:18.04 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:26.35 |
(-8.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Linnea Koski |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.71 |
|
2:32.04 |
+14.00 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:30.57 |
(+1.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Nella Imponen |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.77 |
|
2:46.94 |
+28.90 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:44.62 |
(+2.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Vuokko Larjomaa |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.85 |
|
3:15.62 |
+57.58 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:22.17 |
(-6.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 10/15/2022 12:16:49 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 13, 200m Perhosuinti Naiset 16-99 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ada Hakkarainen |
2005 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.63 |
|
2:25.79 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:18.37 |
(+7.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Riina Niemi |
2005 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.67 |
|
2:32.47 |
+6.68 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:28.15 |
(+4.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Mirella Sauhula |
2006 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.85 |
|
2:33.97 |
+8.18 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:32.55 |
(+1.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Annaliina Mänttäri |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.74 |
|
2:35.17 |
+9.38 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:31.24 |
(+3.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Pilvi Pietikäinen |
2002 |
Cetus Espoo |
+0.69 |
|
2:43.20 |
+17.41 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:30.03 |
(+13.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 10/15/2022 12:16:49 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15-10-2022 12:19:27 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|