Results for Rosenlundsbadet Sprint (50m) 2023
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rosenlundsbadet Sprint 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Jönköping |
Arrangör: |
Jönköpings Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 28 apr 2023 till den 30 apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 50m Frisim Herrar 14-15 år 14-15 år - Semifinal |
|
|
H 14-15 å |
24.82 |
|
|
Filip Grimberg |
|
Hultsfred SS |
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Elliot Edqvist |
2008 |
Växjö Simsällskap |
+0.69 |
|
26.49 |
|
|
|
Q1 |
|
|
|
|
Entry time: 26.36 |
(+0.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Andrei Patrick Popescu |
2008 |
Växjö Simsällskap |
+0.62 |
|
26.84 |
+0.35 |
|
Q1 |
|
|
|
|
Entry time: 26.69 |
(+0.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Sixten Lejon |
2008 |
Nässjö SLS |
|
|
26.89 |
+0.40 |
|
Q2 |
|
|
|
|
Entry time: 27.00 |
(-0.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tor Carlén |
2008 |
Täby Sim |
|
|
27.27 |
+0.78 |
|
Q2 |
|
|
|
|
Entry time: 27.59 |
(-0.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Theodor Grinnemo |
2008 |
Jönköpings Simsällskap |
+0.63 |
|
27.36 |
+0.87 |
|
QT |
|
|
|
|
Entry time: 26.90 |
(+0.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Olof Johansson |
2009 |
Jönköpings Simsällskap |
+0.69 |
|
27.39 |
+0.90 |
|
QT |
|
|
|
|
Entry time: 27.29 |
(+0.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Max Schimmel |
2009 |
Falköpings Simsällskap |
|
|
28.01 |
+1.52 |
|
QT |
|
|
|
|
Entry time: 28.03 |
(-0.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Bobo Leijon |
2008 |
Jönköpings Simsällskap |
+0.76 |
|
28.09 |
+1.60 |
|
QT |
|
|
|
|
Entry time: 27.74 |
(+0.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Anton Rejnwahl |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
+0.69 |
|
28.23 |
+1.74 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 28.38 |
(-0.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=10 |
|
Albin Holmgren |
2009 |
Täby Sim |
+0.68 |
|
28.46 |
+1.97 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 28.49 |
(-0.03) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=10 |
|
Joel Wall |
2008 |
Växjö Simsällskap |
+0.64 |
|
28.46 |
+1.97 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 28.25 |
(+0.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Enzo Fridsta |
2008 |
Västerviks Simsällskap |
+0.65 |
|
28.62 |
+2.13 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 28.80 |
(-0.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Sean Hjelm |
2009 |
Simklubben Elfsborg |
+0.65 |
|
28.80 |
+2.31 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 28.47 |
(+0.33) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Liam Gustafsson |
2009 |
Grums Simsällskap |
+0.66 |
|
29.04 |
+2.55 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 28.27 |
(+0.77) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Ruben Kramer |
2009 |
Jönköpings Simsällskap |
|
|
29.21 |
+2.72 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 28.20 |
(+1.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Folke Duhlin |
2009 |
Södertörns Simsällskap |
+0.77 |
|
30.83 |
+4.34 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 28.80 |
(+2.03) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2023-04-30 15:06:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-04-30 15:10:18 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap |
|
|
|
|
|
|