Tulokset Rosenlundsbadet Sprint (50m) 2023
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rosenlundsbadet Sprint 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Jönköping |
Arrangör: |
Jönköpings Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 28 apr 2023 till den 30 apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 33, 50m Fjärilsim Damer 14-15 år 14-15 år - Semifinal |
|
|
D 14-15 å |
28.51 |
|
|
Sara Junevik |
|
Leksand SF |
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Rosalie Reef |
2008 |
ZPC Amersfoort |
+0.69 |
|
29.07 |
|
|
|
Q1 |
|
|
|
|
Entry time: 29.15 |
(-0.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ellen Franzén |
2009 |
Täby Sim |
+0.70 |
|
31.28 |
+2.21 |
|
Q2 |
|
|
|
|
Entry time: 31.74 |
(-0.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Emilia Rylander |
2008 |
Täby Sim |
+0.73 |
|
31.60 |
+2.53 |
|
QT |
|
|
|
|
Entry time: 31.34 |
(+0.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lina Thunvall |
2008 |
Södertörns Simsällskap |
+0.72 |
|
31.91 |
+2.84 |
|
Q1 |
|
|
|
|
Entry time: 32.15 |
(-0.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Audrey Glavas |
2008 |
Södertörns Simsällskap |
+0.77 |
|
32.03 |
+2.96 |
|
QT |
|
|
|
|
Entry time: 32.46 |
(-0.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Caitlin Lenstad |
2008 |
Täby Sim |
+0.71 |
|
32.31 |
+3.24 |
|
QT |
|
|
|
|
Entry time: 32.15 |
(+0.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ester Sainz |
2008 |
Jönköpings Simsällskap |
+0.70 |
|
32.41 |
+3.34 |
|
Q2 |
|
|
|
|
Entry time: 32.13 |
(+0.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Leila Georgsson |
2008 |
Södertörns Simsällskap |
+0.73 |
|
32.66 |
+3.59 |
|
QT |
|
|
|
|
Entry time: 32.42 |
(+0.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Alva Lindberg |
2008 |
Södertörns Simsällskap |
+0.66 |
|
32.69 |
+3.62 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 32.79 |
(-0.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Lova Rubensson |
2008 |
Jönköpings Simsällskap |
+0.67 |
|
32.70 |
+3.63 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 32.29 |
(+0.41) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Leah Ljungberg |
2008 |
Jönköpings Simsällskap |
+0.75 |
|
32.80 |
+3.73 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 32.35 |
(+0.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Hedda Härning-Nilsson |
2008 |
Täby Sim |
+0.64 |
|
32.92 |
+3.85 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 31.96 |
(+0.96) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Lily Dymling |
2009 |
Täby Sim |
+0.71 |
|
32.94 |
+3.87 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 32.69 |
(+0.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Magdalena Ödman |
2008 |
Simklubben Elfsborg |
+0.54 |
|
33.28 |
+4.21 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 32.95 |
(+0.33) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Patricia Pitula |
2008 |
Klippans Simsällskap |
+0.60 |
|
34.14 |
+5.07 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 33.07 |
(+1.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ebba Pantzar |
2009 |
Jönköpings Simsällskap |
+0.55 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2023-04-30 09:40:56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-04-30 10:09:33 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap |
|
|
|
|
|
|