Results for Valle-Cup 2022
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Magion |
Arrangør |
Svømmeklubben Grindsted |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
15. okt 2022 to 16. okt 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 9, 25m Rygsvømning Damer 11 og yngre - Final |
|
|
Sponsor |
Grindsted landbrugsskole |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Bjørk Bech Seeberg |
2012 |
Agfs Svømmeafdeling |
|
|
20.35 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Kaya Biltoft Wormstrup |
2013 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
23.24 |
+2.89 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Mille Møller Jacobsen |
2013 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
23.61 |
+3.26 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Karoline Eggert From-Christian |
2013 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
24.10 |
+3.75 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Clara Mathiasen |
2013 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
25.73 |
+5.38 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Laura Johanne Primdal-Olsen |
2012 |
Haderslev Svømme Klub |
|
|
32.52 |
+12.17 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Indigo Valeur Zinck-Jørgensen |
2013 |
Frem Odense |
|
|
33.54 |
+13.19 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Sofie Vigh Märcher |
2015 |
Silkeborg Svømmeklub |
|
|
37.84 |
+17.49 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Ellen Hammer |
2014 |
Silkeborg Svømmeklub |
|
|
47.23 |
+26.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 15-10-2022 15:28:16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 9, 25m Rygsvømning Damer 12-13 år - Final |
|
|
Sponsor |
Grindsted landbrugsskole |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Asta Toft-Jensen |
2011 |
Herning Svømmeklub |
|
|
21.86 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Isabella Jul Frederiksen |
2011 |
Støvring Svømmeklub Pingvinen |
|
|
22.84 |
+0.98 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Caroline Rasmussen |
2010 |
Brædstrup Svømmeklub |
|
|
22.88 |
+1.02 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Liv Lund |
2011 |
Haderslev Svømme Klub |
|
|
24.10 |
+2.24 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Nora Rask Nielsen |
2010 |
Støvring Svømmeklub Pingvinen |
|
|
24.51 |
+2.65 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Agnes Morsing Steenberg |
2010 |
Støvring Svømmeklub Pingvinen |
|
|
|
DSQ |
|
|
Afslut mave |
|
|
|
|
- |
|
Sofie Brygger Venø |
2011 |
Frem Odense |
|
|
|
DSQ |
|
|
Mave ved afslut |
|
|
|
|
- |
|
Astrid Taudorf |
2010 |
Skanderborg Svømmeklub |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 15-10-2022 15:28:16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 9, 25m Rygsvømning Damer 14-15 år - Final |
|
|
Sponsor |
Grindsted landbrugsskole |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Signe Riis Mågård |
2008 |
Skanderborg Svømmeklub |
|
|
19.49 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Christina Bebawi |
2009 |
Skanderborg Svømmeklub |
|
|
23.08 |
+3.59 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Leonora Hørbov-Meier |
2009 |
Brædstrup Svømmeklub |
|
|
24.49 |
+5.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 15-10-2022 15:28:16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15-10-2022 17:33.51 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Svømmeklubben Grindsted |
|
|
|
|
|
|