Tulokset Kotkan syysuinnit
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Katariina |
Järjestäjä: |
Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
25m |
Päivämäärä: |
15 10 2022 - 15 10 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 50m Selkäuinti Miehet 9 ja nuoremmat - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Valter Laitinen |
2013 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
|
48.89 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 48.25 |
(+0.64) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Viktor Laakkonen |
2013 |
Mikkelin Uimaseura |
|
|
53.84 |
+4.95 |
|
|
|
|
|
Entry time: 52.03 |
(+1.81) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 15.10.2022 14.47.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 50m Selkäuinti Miehet 10-11 vuotiaat - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Benjamin Klingberg |
2012 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
|
42.01 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 43.82 |
(-1.81) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Elias Himanen |
2012 |
Uimaseura Aquila |
|
|
42.94 |
+0.93 |
|
|
|
|
|
Entry time: 45.47 |
(-2.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Antoni Ushakov |
2012 |
Uimaseura Aquila |
|
|
43.99 |
+1.98 |
|
|
|
|
|
Entry time: 43.53 |
(+0.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Leo Sjöström |
2012 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
|
46.99 |
+4.98 |
|
|
|
|
|
Entry time: 45.49 |
(+1.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Jooa Hotanen |
2012 |
Uimaseura Aquila |
|
|
48.45 |
+6.44 |
|
|
|
|
|
Entry time: 53.17 |
(-4.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Platon Voutilainen |
2011 |
Nurmijärven Uinti |
|
|
49.38 |
+7.37 |
|
|
|
|
|
Entry time: 45.27 |
(+4.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Max Kärkkäinen |
2012 |
Uimaseura Aquila |
|
|
53.52 |
+11.51 |
|
|
|
|
|
Entry time: 56.80 |
(-3.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Maxim Shorkhov |
2012 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
|
56.60 |
+14.59 |
|
|
|
|
|
Entry time: 55.34 |
(+1.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Onni Kainulainen |
2012 |
Uinti Imatra |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 6.1 Jalat eivät koskettaneet lähdössä seinää |
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 15.10.2022 14.47.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 50m Selkäuinti Miehet 12-13 vuotiaat - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Veeti Ukkola |
2010 |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
36.29 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 38.32 |
(-2.03) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Peetu Valtonen |
2009 |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
42.61 |
+6.32 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Sampo Porkka |
2009 |
Mikkelin Uimaseura |
|
|
47.08 |
+10.79 |
|
|
|
|
|
Entry time: 45.12 |
(+1.96) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Linus Löytäinen |
2009 |
Nurmijärven Uinti |
|
|
50.06 |
+13.77 |
|
|
|
|
|
Entry time: 52.93 |
(-2.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Lenni Löytäinen |
2010 |
Nurmijärven Uinti |
|
|
53.53 |
+17.24 |
|
|
|
|
|
Entry time: 59.51 |
(-5.98) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Veikka Valtonen |
2009 |
Mikkelin Uimaseura |
|
|
53.68 |
+17.39 |
|
|
|
|
|
Entry time: 51.88 |
(+1.80) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 15.10.2022 14.47.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 50m Selkäuinti Miehet 14 ja vanhemmat - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Henri Heikkilä |
2003 |
Uimaseura Aquila |
|
|
27.80 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 26.97 |
(+0.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jimi Kojo |
2005 |
Uimaseura Aquila |
|
|
29.78 |
+1.98 |
|
|
|
|
|
Entry time: 28.98 |
(+0.80) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Valtteri Muranen |
2005 |
Uimaseura Aquila |
|
|
31.40 |
+3.60 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.16 |
(+1.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Vladislav Shavyrin |
2005 |
Uimaseura Aquila |
|
|
32.29 |
+4.49 |
|
|
|
|
|
Entry time: 31.52 |
(+0.77) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Viljami Kälviäinen |
2008 |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
35.02 |
+7.22 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.24 |
(-1.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Elias Ukkonen |
2007 |
Kouvolan Uimarit |
|
|
39.00 |
+11.20 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.48 |
(+4.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 15.10.2022 14.47.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15-10-2022 14.47.38 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
|