Tulokset Kotkan syysuinnit
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Katariina |
Järjestäjä: |
Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
25m |
Päivämäärä: |
15 10 2022 - 15 10 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 11, 200m Vapaauinti Naiset 14 ja nuoremmat - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Venni Niemi |
2009 |
Nurmijärven Uinti |
|
|
2:26.95 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:30.87 |
(-3.92) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Linda Pentikäinen |
2009 |
Kouvolan Uimarit |
|
|
2:27.79 |
+0.84 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:36.39 |
(-8.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Emelina Vento |
2010 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
|
2:28.64 |
+1.69 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:42.00 |
(-13.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Aino Sarvilahti |
2008 |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
2:29.09 |
+2.14 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:26.72 |
(+2.37) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Mea Ovaska |
2010 |
Nurmijärven Uinti |
|
|
2:37.72 |
+10.77 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:03.38 |
(-25.66) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Iitu Olbert |
2010 |
Nurmijärven Uinti |
|
|
2:46.22 |
+19.27 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:57.10 |
(-10.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Wilma Tarjala |
2009 |
Kouvolan Uimarit |
|
|
2:46.73 |
+19.78 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:49.50 |
(-2.77) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Jessica Salminen |
2009 |
Nurmijärven Uinti |
|
|
2:48.19 |
+21.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Josefiina Lipsanen |
2008 |
Mikkelin Uimaseura |
|
|
2:52.80 |
+25.85 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:52.18 |
(+0.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 15.10.2022 15.09.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 11, 200m Vapaauinti Naiset 15 ja vanhemmat - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Helmi Viherkoski |
2005 |
Kouvolan Uimarit |
|
|
2:21.58 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:19.28 |
(+2.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ilona Luukinen |
2006 |
Uinti Imatra |
|
|
2:23.06 |
+1.48 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:24.57 |
(-1.51) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Juulia Turunen |
2006 |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
2:23.20 |
+1.62 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:24.46 |
(-1.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Aino Metsi |
2007 |
Uinti Imatra |
|
|
2:26.47 |
+4.89 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:25.75 |
(+0.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Polina Senkina |
2007 |
Kouvolan Uimarit |
|
|
2:32.43 |
+10.85 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:40.50 |
(-8.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 15.10.2022 15.09.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15-10-2022 15.09.55 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
|