Resultat för Aquarapid Knattesim 2022
Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sundbybergs Simhall |
Arrangör: |
SS04 |
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 22 okt 2022 till den 22 okt 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 100m Frisim Mixed A - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
|
|
|
|
|
Alexander Andrason |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
1:12.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sofia Andrén |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
1:25.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alicia Ariamard |
2010 |
Täby Sim |
|
|
1:24.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kerstin Aronsson |
2010 |
Täby Sim |
|
|
1:31.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Marcus Asplund |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:16.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Matheo Bakos |
2010 |
Upsala Simsällskap |
|
|
1:04.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Novaliie Barthelsson |
2010 |
Bålsta Simklubb |
|
|
1:28.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Märta Bengter |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:26.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Julia Bergendorff |
2010 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
1:13.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ebba Bergtass |
2010 |
Turebergs Simklubb |
|
|
1:33.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Edvin Björklund |
2010 |
Västerås Simsällskap |
|
|
1:29.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vida Brink |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:13.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mea Brunosson |
2010 |
Bålsta Simklubb |
|
|
1:25.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leonard Burström |
2010 |
Danderyd Simklubb |
|
|
1:15.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilly Bäckgren |
2010 |
Täby Sim |
|
|
1:24.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Estelle Calgar Lindin |
2010 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
1:28.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ebba Callberg |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
1:24.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anton Chubakov |
2010 |
Simklubben Neptun |
|
|
1:06.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Noah Concilio Hansson |
2010 |
Danderyd Simklubb |
|
|
1:14.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Christina Crona |
2010 |
Simklubben Neptun |
|
|
1:15.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sonja Duhlin |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
|
|
1:12.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ella Edhäll |
2010 |
Täby Sim |
|
|
1:20.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nora Lovisa Edin |
2010 |
Simklubben Neptun |
|
|
1:12.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dennis Ejdelund |
2010 |
Hellas Simklubb |
|
|
1:31.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hugo Ek |
2010 |
Väsby Simsällskap |
|
|
1:21.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Viggo Ek |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:27.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wilma Ek |
2010 |
Turebergs Simklubb |
|
|
1:35.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Karl Ekberg |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
1:22.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gustaf Engström |
2010 |
Västerås Simsällskap |
|
|
1:42.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Louise Engström |
2010 |
Danderyd Simklubb |
|
|
1:11.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Felix Eriksson |
2010 |
Upsala Simsällskap |
|
|
1:11.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Philip Erlandsson |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:25.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Liv Fahlen |
2010 |
Gustavsbergs Simsällskap |
|
|
1:14.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Linnea Falkare |
2010 |
Täby Sim |
|
|
1:14.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Signe Feldhof |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
1:10.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Julia Figuera |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
1:32.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ludvig Fredholm |
2010 |
Täby Sim |
|
|
1:13.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Theo Frödin |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
1:25.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
William Földvary-Nagy |
2010 |
Tyresö Simsällskap |
|
|
1:23.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Christian Georges |
2010 |
Västerås Simsällskap |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
Saba Gogvadze |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:27.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Casper Granbom-Rejving |
2010 |
Simklubben Neptun |
|
|
1:23.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Molly Green |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
1:35.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maria Grigoriadou |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
1:48.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Francesca Grims Medici |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
1:27.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maximilliam Hamilton |
2010 |
Täby Sim |
|
|
1:10.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Asta Heggland |
2010 |
Simklubben Neptun |
|
|
1:40.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Selma Hekne |
2010 |
Västerås Simsällskap |
|
|
1:24.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Svea Helin |
2010 |
Upsala Simsällskap |
|
|
1:19.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Caroline Hermansson |
2010 |
Täby Sim |
|
|
1:14.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alexander Holmgren |
2010 |
Täby Sim |
|
|
1:29.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nelly Hård |
2010 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
1:13.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Janina Höjertz |
2010 |
Turebergs Simklubb |
|
|
1:23.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Christian Inci |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
Alicia Isaksson Styrlander |
2010 |
Lidingö Simklubb |
|
|
1:48.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ella Jarting |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:35.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Viktor Jungner |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:31.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Saga Jägare |
2010 |
Upsala Simsällskap |
|
|
1:14.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hanna Kapidzic |
2010 |
Västerås Simsällskap |
|
|
1:13.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bamse Karjanmaa |
2010 |
Täby Sim |
|
|
1:17.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leon Karlsson |
2010 |
Tyresö Simsällskap |
|
|
1:27.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Valter Kinander |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
1:12.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Svea Knagge |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
Ruslan Kutasevych |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:13.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Joel Köhn |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
1:16.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Olivia Lamberstam |
2010 |
Täby Sim |
|
|
1:19.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Emilia Lauritzen |
2010 |
Simklubben Neptun |
|
|
1:16.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Astrid Lerne |
2010 |
Danderyd Simklubb |
|
|
1:14.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cian Lilliesköld |
2010 |
Täby Sim |
|
|
1:18.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tom Linander |
2010 |
Simklubben Neptun |
|
|
1:17.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Emilia Lindberg |
2010 |
Simklubben Neptun |
|
|
1:08.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Astrid Lindkvist |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:19.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fanny Lorentzi |
2010 |
Turebergs Simklubb |
|
|
1:31.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Elsie Lund |
2010 |
Upsala Simsällskap |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
Gustaf Lundgren |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:14.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lydia Löfstrand |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
1:30.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ida Lövblom |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
1:14.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maja Magnfält |
2010 |
Täby Sim |
|
|
1:23.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sophia Malmgren |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:20.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vincent Martin |
2010 |
Väsby Simsällskap |
|
|
1:13.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Akina Sehasa Meddegoda Ged |
2010 |
Täby Sim |
|
|
1:26.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wendela Melin |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
|
|
1:22.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Madeleine Mellqvist |
2010 |
Lidingö Simklubb |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
Ester Mesch |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:29.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Elliot Myncke |
2010 |
Upsala Simsällskap |
|
|
1:25.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
August Myrberg |
2010 |
Simklubben Neptun |
|
|
1:28.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Isak Myrberg |
2010 |
Simklubben Neptun |
|
|
1:46.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Joshua myrnäs |
2010 |
Danderyd Simklubb |
|
|
1:13.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Saga Nilsson |
2010 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
1:23.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nilla Nirling |
2010 |
Norrtälje Simklubb |
|
|
1:16.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Emilia Olsson |
2010 |
Simklubben Neptun |
|
|
1:14.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ida Persson |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
|
|
1:14.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moa Pettersson Westergren |
2010 |
Norrtälje Simklubb |
|
|
1:29.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Teodora Pop-Comanici |
2010 |
Täby Sim |
|
|
1:23.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Siri Porelius |
2010 |
Turebergs Simklubb |
|
|
1:39.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Märta Proos |
2010 |
Västerås Simsällskap |
|
|
1:24.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grim Riddar |
2010 |
Upsala Simsällskap |
|
|
1:31.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paul Rimskog |
2010 |
Västerås Simsällskap |
|
|
1:29.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jessica Ritmberg |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
|
|
1:10.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sanna Rud Bengtsson |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
|
|
1:21.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Levi Salamon |
2010 |
Danderyd Simklubb |
|
|
1:22.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Linus Salminen |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:24.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dante Sandström |
2010 |
Simklubben Neptun |
|
|
1:19.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Clara Sartor |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:22.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Benjamin Sebastianelli |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
|
|
1:19.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Max Shatkus |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
1:37.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Elsa Sigfelt |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
|
|
1:14.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ella Sjökvist |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
Milo Skarphagen |
2010 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
1:35.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wilma Skarstedt |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
1:21.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deran Soysüren |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
1:29.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kerstin Stenström |
2010 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
1:27.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hugo Sturzenbecker |
2010 |
Tyresö Simsällskap |
|
|
1:28.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Elsa Sundin |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
1:37.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oliver Svedin |
2010 |
Väsby Simsällskap |
|
|
1:26.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Henry Svenarud |
2010 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
1:22.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nova Svensson |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
|
|
1:19.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Inez Särne |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
1:26.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Signe Sääf |
2010 |
Upsala Simsällskap |
|
|
1:41.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Eric Söderlund |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
|
|
1:04.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tyra Söderman |
2010 |
Norrtälje Simklubb |
|
|
1:24.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Helmer Tanskanen |
2010 |
Västerås Simsällskap |
|
|
1:17.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Astrid Tegel |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:15.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vilgot Timse |
2010 |
Upsala Simsällskap |
|
|
1:24.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nora Tornberg |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:36.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Olle Ulfvebrand |
2010 |
Västerås Simsällskap |
|
|
1:08.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hugo Vallin |
2010 |
Simklubben Neptun |
|
|
1:15.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vera Vidholm |
2010 |
Upsala Simsällskap |
|
|
1:33.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
August Vogt |
2010 |
Upsala Simsällskap |
|
|
1:09.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oscar Walfridsson |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
1:10.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tuva Wallner |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
1:23.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sonja Walter |
2010 |
Simklubben Neptun |
|
|
1:15.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maja Wessén |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
1:15.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alexander Wettle |
2010 |
Täby Sim |
|
|
1:17.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Liyonie Withana |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
1:22.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sigrid Wååg |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:21.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cecilia Yang |
2010 |
Simklubben Neptun |
|
|
1:12.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Frida Yavuz |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:33.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Elina Yrjävnä Salinas |
2010 |
Lidingö Simklubb |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
Tina Zhang Karlsson |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
1:44.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Haobo Zhao |
2010 |
Turebergs Simklubb |
|
|
1:38.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jakov Zoric |
2010 |
Västerås Simsällskap |
|
|
1:12.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Greta Åborg |
2010 |
Upsala Simsällskap |
|
|
1:40.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cesar Önnesjö |
2010 |
Danderyd Simklubb |
|
|
1:10.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stella Österman |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:33.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-10-22 11:09:40 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
|
|