Resultater for Kankaanpään syysuinnit
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Kankaanpään uimahalli |
Järjestäjä: |
Kankaanpään Uimarit |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
25m |
Päivämäärä: |
15 10 2022 - 15 10 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 17, 50m Pu T 11 13 N 11 ja nuoremmat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Sienna Lehtola |
2011 |
Rauman Uimaseura |
|
|
39.29 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 39.88 |
(-0.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Elsa Nevalainen |
2012 |
Rauman Uimaseura |
|
|
40.81 |
+1.52 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.30 |
(-0.49) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Iina Mäkitalo |
2011 |
Kankaanpään Uimarit |
|
|
41.97 |
+2.68 |
|
|
|
|
|
Entry time: 45.54 |
(-3.57) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Neea Risku |
2011 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
42.62 |
+3.33 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.43 |
(+2.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Miia Kallio |
2011 |
Porin Uimaseura |
|
|
46.00 |
+6.71 |
|
|
|
|
|
Entry time: 45.63 |
(+0.37) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Venla Rainerma |
2011 |
Kankaanpään Uimarit |
|
|
52.32 |
+13.03 |
|
|
|
|
|
Entry time: 58.30 |
(-5.98) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Moona Korvala |
2011 |
Kankaanpään Uimarit |
|
|
54.79 |
+15.50 |
|
|
|
|
|
Entry time: 59.24 |
(-4.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Elma Ryynänen |
2013 |
Porin Uimaseura |
|
|
56.30 |
+17.01 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Ella Mukkala |
2012 |
Kankaanpään Uimarit |
|
|
59.49 |
+20.20 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.49 |
(-10.00) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Anni Mäkitalo |
2013 |
Kankaanpään Uimarit |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 8.4 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa |
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 15.10.2022 13.56.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 17, 50m Pu T 11 13 N 12-13 vuotiaat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Miila Lintula |
2010 |
Porin Uimaseura |
|
|
37.04 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 41.14 |
(-4.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Sara Hakonen |
2009 |
Porin Uimaseura |
|
|
39.09 |
+2.05 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.90 |
(+0.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Inka Jäntti |
2009 |
Porin Uimaseura |
|
|
39.40 |
+2.36 |
|
|
|
|
|
Entry time: 39.18 |
(+0.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Henna Mäkelä |
2009 |
Porin Uimaseura |
|
|
41.49 |
+4.45 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.54 |
(+2.95) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Eevia Marjamäki |
2010 |
Porin Uimaseura |
|
|
42.11 |
+5.07 |
|
|
|
|
|
Entry time: 42.64 |
(-0.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Siiri Puronaho |
2010 |
Porin Uimaseura |
|
|
42.62 |
+5.58 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Laura Räikkälä |
2009 |
Kankaanpään Uimarit |
|
|
42.88 |
+5.84 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.19 |
(+1.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Saara Sällilä |
2009 |
Porin Uimaseura |
|
|
43.91 |
+6.87 |
|
|
|
|
|
Entry time: 39.45 |
(+4.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Elli Kuusisto |
2010 |
Rauman Uimaseura |
|
|
44.67 |
+7.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 15.10.2022 13.56.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 17, 50m Pu T 11 13 N 14 ja vanhemmat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Janina Ollikainen |
2000 |
Porin Uimaseura |
|
|
30.45 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 29.61 |
(+0.84) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Heidi Huppunen |
2008 |
Porin Uimaseura |
|
|
31.76 |
+1.31 |
|
|
|
|
|
Entry time: 31.10 |
(+0.66) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Rebekka Pihl |
2008 |
Porin Uimaseura |
|
|
31.94 |
+1.49 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.29 |
(-1.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Eerika Kivistö |
2006 |
Swimming Team Rauma |
|
|
32.11 |
+1.66 |
|
|
|
|
|
Entry time: 32.23 |
(-0.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Saara Lehto |
2007 |
Rauman Uimaseura |
|
|
32.43 |
+1.98 |
|
|
|
|
|
Entry time: 32.24 |
(+0.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ilona Nordman |
2008 |
Swimming Team Rauma |
|
|
32.51 |
+2.06 |
|
|
|
|
|
Entry time: 32.67 |
(-0.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Krista Pajula |
2008 |
Kankaanpään Uimarit |
|
|
36.20 |
+5.75 |
|
|
|
|
|
Entry time: 39.02 |
(-2.82) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Julia Belov |
2007 |
Porin Uimaseura |
|
|
52.76 |
+22.31 |
|
|
|
|
|
Entry time: 52.41 |
(+0.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 15.10.2022 13.56.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15-10-2022 14.00.03 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Kankaanpään Uimarit |
|
|
|
|
|
|