Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Haukiputaan Heitto uinti/Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
25m |
Päivämäärä: |
18.11.2022 - 20.11.2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 50m Rintauinti Naiset 10 ja nuoremmat - Final |
|
|
Sponsori: |
PopUp Yoga |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Peppi Ketolainen |
2012 |
Kempeleen Pyrintö |
|
|
50.34 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 51.09 |
(-0.75) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Olivia Palo |
2012 |
Kempeleen Pyrintö |
|
|
50.37 |
+0.03 |
|
|
|
|
|
Entry time: 49.91 |
(+0.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Minttu Saukko |
2012 |
Haukiputaan Heitto uintijaosto |
|
|
51.23 |
+0.89 |
|
|
|
|
|
Entry time: 51.13 |
(+0.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Oona Rautio |
2012 |
Haukiputaan Heitto uintijaosto |
|
|
54.63 |
+4.29 |
|
|
|
|
|
Entry time: 55.69 |
(-1.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Anni Sihvonen |
2012 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
55.01 |
+4.67 |
|
|
|
|
|
Entry time: 59.22 |
(-4.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Nelly Siira |
2012 |
Oulun Lohet |
|
|
55.54 |
+5.20 |
|
|
|
|
|
Entry time: 56.02 |
(-0.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Adelia Rantsi |
2014 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
56.32 |
+5.98 |
|
|
|
|
|
Entry time: 59.51 |
(-3.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Anna Rautio |
2014 |
Haukiputaan Heitto uintijaosto |
|
|
56.50 |
+6.16 |
|
|
|
|
|
Entry time: 57.72 |
(-1.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Ella Tuohino |
2013 |
Vanders |
|
|
57.26 |
+6.92 |
|
|
|
|
|
Entry time: 57.31 |
(-0.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Iiris Kurttila |
2013 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
58.17 |
+7.83 |
|
|
|
|
|
Entry time: 56.60 |
(+1.57) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Fiona Kirveskoski |
2012 |
Oulun Lohet |
|
|
58.50 |
+8.16 |
|
|
|
|
|
Entry time: 58.63 |
(-0.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Ellen Häcklin |
2013 |
Haukiputaan Heitto uintijaosto |
|
|
1:00.50 |
+10.16 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Mette Kelloniemi |
2013 |
Kempeleen Pyrintö |
|
|
1:01.51 |
+11.17 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Sofia Mielikäinen |
2012 |
Haukiputaan Heitto uintijaosto |
|
|
1:02.29 |
+11.95 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.97 |
(+0.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Cecilia Sarajärvi |
2013 |
Oulun Lohet |
|
|
1:02.35 |
+12.01 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.81 |
(-5.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Fredrika Koivisto |
2012 |
Kempeleen Pyrintö |
|
|
1:02.62 |
+12.28 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Heidi Kvist |
2012 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä |
|
|
|
|
- |
|
Bella Nikkilä |
2012 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 7.3 Eriaikainen käsien palautus |
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 19.11.2022 11.20.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 50m Rintauinti Naiset 11-12 vuotiaat - Final |
|
|
Sponsori: |
PopUp Yoga |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Emma Rautio |
2010 |
Haukiputaan Heitto uintijaosto |
|
|
40.51 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 40.23 |
(+0.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Iris Mets |
2010 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
42.71 |
+2.20 |
|
|
|
|
|
Entry time: 43.16 |
(-0.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Silja Saario |
2010 |
Oulun Lohet |
|
|
44.43 |
+3.92 |
|
|
|
|
|
Entry time: 43.72 |
(+0.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Saga Sirniö |
2011 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
44.51 |
+4.00 |
|
|
|
|
|
Entry time: 44.69 |
(-0.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Malla Määttä |
2010 |
Kempeleen Pyrintö |
|
|
44.86 |
+4.35 |
|
|
|
|
|
Entry time: 47.09 |
(-2.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Isla Tervo |
2011 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
44.95 |
+4.44 |
|
|
|
|
|
Entry time: 47.82 |
(-2.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Iita Poikkimäki |
2010 |
Vieskan Uimarit |
|
|
45.19 |
+4.68 |
|
|
|
|
|
Entry time: 45.61 |
(-0.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Anni Viramo |
2011 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
45.43 |
+4.92 |
|
|
|
|
|
Entry time: 43.88 |
(+1.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Nelli Sulonen |
2011 |
Oulun Lohet |
|
|
45.49 |
+4.98 |
|
|
|
|
|
Entry time: 47.43 |
(-1.94) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Neela Leinonen |
2010 |
Haukiputaan Heitto uintijaosto |
|
|
46.06 |
+5.55 |
|
|
|
|
|
Entry time: 49.65 |
(-3.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Tara Maunula |
2010 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
46.27 |
+5.76 |
|
|
|
|
|
Entry time: 45.51 |
(+0.76) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Aamu Litendahl |
2010 |
Haukiputaan Heitto uintijaosto |
|
|
47.03 |
+6.52 |
|
|
|
|
|
Entry time: 48.30 |
(-1.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Hilla Vilppola |
2010 |
Oulun Lohet |
|
|
47.18 |
+6.67 |
|
|
|
|
|
Entry time: 52.77 |
(-5.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Rongxuan Bai |
2011 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
47.20 |
+6.69 |
|
|
|
|
|
Entry time: 45.47 |
(+1.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Minka Adeleine Torvikoski |
2011 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
|
48.24 |
+7.73 |
|
|
|
|
|
Entry time: 46.98 |
(+1.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Emma-Ilona Pietola |
2010 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
50.18 |
+9.67 |
|
|
|
|
|
Entry time: 53.92 |
(-3.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Aada Seppänen |
2011 |
Kempeleen Pyrintö |
|
|
51.46 |
+10.95 |
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Iida Jääskeläinen |
2011 |
Haukiputaan Heitto uintijaosto |
|
|
52.90 |
+12.39 |
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Elena Macagnano |
2011 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
57.41 |
+16.90 |
|
|
|
|
|
Entry time: 59.37 |
(-1.96) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Roosa Pohjola |
2010 |
Oulun Lohet |
|
|
57.63 |
+17.12 |
|
|
|
|
|
Entry time: 54.35 |
(+3.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Jade Simonen |
2011 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:02.12 |
+21.61 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.99 |
(-3.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Sára Gál |
2010 |
Oulun Lohet |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 7.5 Jalkaterä sisäänpäin potkussa |
|
|
|
|
- |
|
Hilda Herrala |
2011 |
Vieskan Uimarit |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 7.1 Pää ei rikkonut veden pintaa ennen toisen käsivedon leveintä kohtaa lähdön / käännöksen jälkeen |
|
|
|
|
- |
|
Minttu Hyvärinen |
2011 |
Oulun Lohet |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa |
|
|
|
|
- |
|
Mette Rova |
2011 |
Oulun Lohet |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 7.5 Perhosuinnin potku (pl. lähdön / käännöksen jälkeen) |
|
|
|
|
- |
|
Sanni Toivonen |
2010 |
Oulun Lohet |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 7.4 Eriaikaisia jalkaliikkeitä |
|
|
|
|
- |
|
Zlata Umerenkova |
2011 |
Vieskan Uimarit |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä |
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 19.11.2022 11.20.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 50m Rintauinti Naiset 13-14 vuotiaat - Final |
|
|
Sponsori: |
PopUp Yoga |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Riialiina Kiljala |
2008 |
Vieskan Uimarit |
|
|
32.63 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 32.08 |
(+0.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Elviira Sanaksenaho |
2009 |
Kempeleen Pyrintö |
|
|
37.74 |
+5.11 |
|
|
|
|
|
Entry time: 39.16 |
(-1.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Siiri Karhulahti |
2009 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
37.83 |
+5.20 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.47 |
(+0.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Jenni Mikkonen |
2009 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
37.89 |
+5.26 |
|
|
|
|
|
Entry time: 39.08 |
(-1.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Mette Myllylä |
2009 |
Vieskan Uimarit |
|
|
39.88 |
+7.25 |
|
|
|
|
|
Entry time: 39.12 |
(+0.76) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Saimi Siika-aho |
2009 |
Oulun Lohet |
|
|
40.35 |
+7.72 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.95 |
(-0.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Meimi Heikell |
2009 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
40.38 |
+7.75 |
|
|
|
|
|
Entry time: 39.94 |
(+0.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Pihla Lehtivuori |
2008 |
TaTu Tampere |
|
|
42.09 |
+9.46 |
|
|
|
|
|
Entry time: 43.60 |
(-1.51) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Tuuli Leinonen |
2009 |
Haukiputaan Heitto uintijaosto |
|
|
42.89 |
+10.26 |
|
|
|
|
|
Entry time: 44.28 |
(-1.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Rinja Nikunlassi |
2009 |
Oulun Lohet |
|
|
43.32 |
+10.69 |
|
|
|
|
|
Entry time: 50.32 |
(-7.00) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Enna Alasuutari |
2009 |
Oulun Lohet |
|
|
44.98 |
+12.35 |
|
|
|
|
|
Entry time: 49.25 |
(-4.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Nella Hämäläinen |
2008 |
Vieskan Uimarit |
|
|
45.54 |
+12.91 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Sanni Törmänen |
2009 |
Kempeleen Pyrintö |
|
|
45.94 |
+13.31 |
|
|
|
|
|
Entry time: 49.18 |
(-3.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Emma Raudasoja |
2009 |
Vieskan Uimarit |
|
|
46.86 |
+14.23 |
|
|
|
|
|
Entry time: 47.30 |
(-0.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Minja Kelloniemi |
2009 |
Kempeleen Pyrintö |
|
|
50.07 |
+17.44 |
|
|
|
|
|
Entry time: 52.62 |
(-2.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Margareth Toomet |
2008 |
TaTu Tampere |
|
|
50.65 |
+18.02 |
|
|
|
|
|
Entry time: 51.58 |
(-0.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Kiira Komu |
2009 |
Haukiputaan Heitto uintijaosto |
|
|
50.72 |
+18.09 |
|
|
|
|
|
Entry time: 47.06 |
(+3.66) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Minja Haapala |
2009 |
Oulun Lohet |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä |
|
|
|
|
- |
|
Moona Kauppila |
2008 |
Kempeleen Pyrintö |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa |
|
|
|
|
- |
|
Aliina Elli Ester Valjus |
2009 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 7.3 Eriaikainen käsien palautus |
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 19.11.2022 11.20.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 50m Rintauinti Naiset 15-16 vuotiaat - Final |
|
|
Sponsori: |
PopUp Yoga |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Luna Sivonen |
2007 |
Haukiputaan Heitto uintijaosto |
|
|
36.17 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 37.02 |
(-0.85) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Kaisa Keränen |
2007 |
Oulun Lohet |
|
|
36.74 |
+0.57 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.27 |
(+1.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lotta Janhunen |
2007 |
Oulun Lohet |
|
|
37.27 |
+1.10 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.22 |
(+1.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Maija Leinonen |
2007 |
Oulun Lohet |
|
|
37.79 |
+1.62 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.92 |
(+1.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Saaga Kähkönen |
2006 |
Vieskan Uimarit |
|
|
38.77 |
+2.60 |
|
|
|
|
|
Entry time: 39.07 |
(-0.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Saara Nissinen |
2006 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
|
39.12 |
+2.95 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.03 |
(-0.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Mette Hagqvist |
2007 |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
39.96 |
+3.79 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.39 |
(-0.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Fanni Emilia Törmänen |
2006 |
Kempeleen Pyrintö |
|
|
40.04 |
+3.87 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.33 |
(+1.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Emma Koskela |
2007 |
Vieskan Uimarit |
|
|
51.08 |
+14.91 |
|
|
|
|
|
Entry time: 50.70 |
(+0.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Minerva Sorvisto |
2007 |
Vieskan Uimarit |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 10.8 Kielletty varuste tai vartalon teippaus |
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 19.11.2022 11.20.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 50m Rintauinti Naiset 17 ja vanhemmat - Final |
|
|
Sponsori: |
PopUp Yoga |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Iida-Maria Laine |
2001 |
Oulun Lohet |
|
|
38.25 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 35.39 |
(+2.86) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ilona Niemi |
2005 |
TaTu Tampere |
|
|
38.99 |
+0.74 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.48 |
(+0.51) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Tiina Alatalo |
2005 |
Kempeleen Pyrintö |
|
|
40.35 |
+2.10 |
|
|
|
|
|
Entry time: 39.67 |
(+0.68) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tytti Soininen |
2005 |
TaTu Tampere |
|
|
41.93 |
+3.68 |
|
|
|
|
|
Entry time: 44.16 |
(-2.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Saga Tuisku |
2005 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
|
45.65 |
+7.40 |
|
|
|
|
|
Entry time: 45.30 |
(+0.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Elina Koskela |
2005 |
Vieskan Uimarit |
|
|
46.97 |
+8.72 |
|
|
|
|
|
Entry time: 47.92 |
(-0.95) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Jenny Kukkonen |
1994 |
Oulun Lohet |
|
|
1:07.67 |
+29.42 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.26 |
(-0.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 19.11.2022 11.20.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19-11-2022 11.20.36 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|