Tulokset Region Syd Turnering 1
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
UC Syds svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Esbjerg Svømmeklu |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
24. sep 2022 to 24. sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 8, 50m Frisvømning Damer 15-17 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nicoline Lee T. Sørensen |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
29.18 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Maria Møberg Nielsen |
2007 |
Svømmeklubben Grindsted |
|
|
29.22 |
+0.04 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Karoline Hellesøe |
2006 |
Svømmeklubben Sønderborg |
|
|
29.95 |
+0.77 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Carolina Schlander |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
30.14 |
+0.96 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Josefine Nielsen |
2007 |
Svømmeklubben Grindsted |
|
|
30.96 |
+1.78 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Marie Thorup |
2006 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
32.07 |
+2.89 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Rosa Ella Kjems |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
32.13 |
+2.95 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Dicte S. Falkenstrøm |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
|
|
34.05 |
+4.87 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Vera Nantsen |
2008 |
Kolding SK |
|
|
34.08 |
+4.90 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Mette Larsen |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
|
|
35.76 |
+6.58 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Freya Kofoed Lökkegaard |
2007 |
Vejen Svømmeklub |
|
|
38.67 |
+9.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 24-09-2022 11:43:49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 8, 50m Frisvømning Damer 12-14 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ida Friis Mikkelsen |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
|
|
32.00 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Isabelle Weber |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
32.02 |
+0.02 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Filuka Lolk Frederiksen |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
32.26 |
+0.26 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Cecilie Nielsen |
2009 |
Svømmeklubben Grindsted |
|
|
32.96 |
+0.96 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Evalina Jordt-Edwards |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
33.19 |
+1.19 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Mia Enevold Pedersen |
2010 |
Frem Odense |
|
|
34.67 |
+2.67 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Sasha Lee T Sørensen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
35.52 |
+3.52 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Martha Buchholtz |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
36.54 |
+4.54 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Clara Galsgaard Tveskov |
2009 |
Frem Odense |
|
|
37.67 |
+5.67 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Kaisa Spilling |
2010 |
Svømmeklubben Sønderborg |
|
|
38.45 |
+6.45 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Sally Marie Ulbrandt Henrikse |
2010 |
Vejen Svømmeklub |
|
|
38.81 |
+6.81 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Søs Krog |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
39.96 |
+7.96 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Vera Luna Alstrup-Lopez |
2011 |
Frem Odense |
|
|
42.72 |
+10.72 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Ciro Cheetancheri |
2011 |
Svømmeklubben Sønderborg |
|
|
43.71 |
+11.71 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Emilie Hoffmann |
2011 |
Svømmeklubben Sønderborg |
|
|
53.84 |
+21.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 24-09-2022 11:43:49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 8, 50m Frisvømning Damer 10-11 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Clara Mathiasen |
2013 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
42.21 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Elitza Gamisheva |
2013 |
Svømmeklubben Sønderborg |
|
|
42.59 |
+0.38 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Emily Pedersen |
2012 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
44.43 |
+2.22 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Maja Ramberg Mortensen |
2013 |
Svømmeklubben Sønderborg |
|
|
46.28 |
+4.07 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Lukka Træger |
2013 |
Svømmeklubben Sønderborg |
|
|
51.70 |
+9.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 24-09-2022 11:43:49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24-09-2022 11:44.25 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Esbjerg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|