Results for Høststævne 2022
Below are all results from the competition shown by session.
Competition session
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Pilehaveskolen |
Arrangør |
VI39 |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
2. okt 2022 to 2. okt 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 19, 4x50m Frisvømning Damer 12-13 år - Final |
|
Sponsor |
Spisestedet Mosen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Alder |
Klub |
|
|
FINA |
|
|
Tid |
Diff |
|
|
1 |
|
GSK's Turbo Tøser 1 |
12 |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2:18.50 |
|
|
|
|
|
|
|
Vera Juel Øllgaard |
2011 |
1168AB |
|
35.33 |
|
|
|
|
35.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lærke Kunoy Laugesen |
2011 |
1196AH |
|
35.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Karla Bødiker |
2012 |
1276AB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cecilie Landwirt |
2011 |
1118AG |
|
2:18.50 |
|
|
|
|
2:18.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Turbotøser |
13 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
|
|
|
|
2:20.03 |
+1.53 |
|
|
|
|
Victoria Dolling |
2010 |
1074AO |
|
33.10 |
|
|
|
|
33.10 |
|
|
|
|
|
|
|
Rosalina M. Postgaard |
2010 |
1088AA |
|
33.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Frida Grydgaard |
2011 |
1142AD |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Annika Skovgren |
2010 |
1054AK |
|
2:20.03 |
|
|
|
|
2:20.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
HSK Delfiner |
12 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2:30.54 |
+12.04 |
|
|
|
|
Caroline M. Baustert |
2011 |
1136AA |
|
37.76 |
|
|
|
|
37.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Christiane Braad |
2011 |
1166AB |
|
37.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sofie Kirkedal |
2011 |
1196AC |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alice Legarth Schmidt |
2011 |
1104AA |
|
2:30.54 |
|
|
|
|
2:30.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
AIF Piger |
13 |
Albertslund IF |
|
|
|
|
|
2:37.80 |
+19.30 |
|
|
|
|
Johanne Højmark Skaaning |
2012 |
1210AF |
|
39.24 |
|
|
|
|
39.24 |
|
|
|
|
|
|
|
Ronja Berthou Engelhardt |
2011 |
1136AE |
|
39.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Isabel Gudbrand |
2011 |
1124AI |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sofie Nygaard Kofoed |
2010 |
1062AF |
|
2:37.80 |
|
|
|
|
2:37.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
HSK guldfisk |
13 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2:38.20 |
+19.70 |
|
|
|
|
Signe Ewald Riecke |
2011 |
1126AA |
|
38.81 |
|
|
|
|
38.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Elvira Graver Gottlieb |
2010 |
1042AS |
|
38.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zoi Asholt |
2011 |
1122AA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ella Marie B. Jakobsen |
2011 |
1184AA |
|
2:38.20 |
|
|
|
|
2:38.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
GSK's Turbo Tøser 2 |
13 |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2:54.90 |
+36.40 |
|
|
|
|
Laura Høding Sauer |
2012 |
1290AF |
|
41.56 |
|
|
|
|
41.56 |
|
|
|
|
|
|
|
Ronja Leonora Ahm-Jantzen |
2012 |
1296AD |
|
41.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sif Lundorf |
2011 |
1144AI |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Caroline Aagaard |
2010 |
1090AT |
|
2:54.90 |
|
|
|
|
2:54.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 02-10-2022 13:58:53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 19, 4x50m Frisvømning Damer 8-11 år - Final |
|
Sponsor |
Spisestedet Mosen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Alder |
Klub |
|
|
FINA |
|
|
Tid |
Diff |
|
|
1 |
|
HSK Løver |
11 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2:43.73 |
|
|
|
|
|
|
|
Bellamy Lumen R. Holmberg |
2012 |
1264AA |
|
40.31 |
|
|
|
|
40.31 |
|
|
|
|
|
|
|
Manola Spellerberg |
2012 |
1262AA |
|
40.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Malia Hoffer |
2012 |
1238AB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Salsabell Ava Banali |
2012 |
1296AA |
|
2:43.73 |
|
|
|
|
2:43.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Frugtsalat |
11 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
|
|
|
|
2:55.65 |
+11.92 |
|
|
|
|
Evvel Eminovski |
2012 |
1208AE |
|
41.43 |
|
|
|
|
41.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ida Skovborg |
2013 |
1374AB |
|
41.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rie Nielsen |
2014 |
1446AA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Julie Holm Stripp |
2012 |
1292AJ |
|
2:55.65 |
|
|
|
|
2:55.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
GSK's super piger |
10 |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
|
3:04.75 |
+21.02 |
|
|
|
|
Rosa Koerver Schmidt |
2013 |
1364AD |
|
54.85 |
|
|
|
|
54.85 |
|
|
|
|
|
|
|
Stacie Jensen |
2013 |
1398AA |
|
54.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Aleksandra Monastyrska |
2013 |
1354AB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gia Dick-Nielsen |
2013 |
1354AD |
|
3:04.75 |
|
|
|
|
3:04.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 02-10-2022 13:58:53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-10-2022 14:03.43 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Vallensbæk IF Af 1939 |
|
|
|
|