Results for Høststævne 2022
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Pilehaveskolen |
Arrangør |
VI39 |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
2. okt 2022 to 2. okt 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 13, 50m Frisvømning Damer 13 år - Final |
|
|
Sponsor |
Rema1000 Vallensbækvej |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Annika Skovgren |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
|
32.24 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 33.80 |
(-1.56) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Olivia Sommer |
2010 |
Rønne Svømme Klub |
|
|
36.39 |
+4.15 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.32 |
(-0.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Caroline Aagaard |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
40.39 |
+8.15 |
|
|
|
|
|
Entry time: 44.82 |
(-4.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 02-10-2022 12:38:59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 13, 50m Frisvømning Damer 12 år - Final |
|
|
Sponsor |
Rema1000 Vallensbækvej |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Frida Fobian Hvidberg |
2011 |
Kalundborg SK |
|
|
37.96 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 36.06 |
(+1.90) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Isabel Gudbrand |
2011 |
Albertslund IF |
|
|
38.46 |
+0.50 |
|
|
|
|
|
Entry time: 39.51 |
(-1.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Signe Ewald Riecke |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
|
38.56 |
+0.60 |
|
|
|
|
|
Entry time: 39.79 |
(-1.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Liva Weisleder |
2011 |
Vest-Brøndby |
|
|
39.62 |
+1.66 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.50 |
(-0.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ronja Berthou Engelhardt |
2011 |
Albertslund IF |
|
|
39.84 |
+1.88 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.96 |
(+1.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Flora Vinge-Maigaard |
2011 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
|
40.25 |
+2.29 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.15 |
(+0.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Zoi Asholt |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
|
41.61 |
+3.65 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.00 |
(+0.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Philippa B. Nielsen |
2011 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
|
47.71 |
+9.75 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Filippa Bulow Larsen |
2011 |
Vest-Brøndby |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Start eller forsøg på start før startsignalet |
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 02-10-2022 12:38:59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 13, 50m Frisvømning Damer 11 år - Final |
|
|
Sponsor |
Rema1000 Vallensbækvej |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Karla Bødiker |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
33.07 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 34.13 |
(-1.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Evvel Eminovski |
2012 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
|
39.38 |
+6.31 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.45 |
(-2.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ronja Leonora Ahm-Jantzen |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
46.12 |
+13.05 |
|
OD1 |
|
|
|
Entry time: 45.35 |
(+0.77) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Martha Sofie Thorndahl Rasm |
2012 |
Vest-Brøndby |
|
|
51.11 |
+18.04 |
|
|
|
|
|
Entry time: 54.48 |
(-3.37) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Nikki Tavakoli |
2012 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
|
52.01 |
+18.94 |
|
|
|
|
|
Entry time: 50.00 |
(+2.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Anemone My Daneland |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
53.34 |
+20.27 |
|
|
|
|
|
Entry time: 59.11 |
(-5.77) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Nikoline Hoffmeyer |
2012 |
Kalundborg SK |
|
|
53.69 |
+20.62 |
|
|
|
|
|
Entry time: 48.07 |
(+5.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Linda Neittaanmäki |
2012 |
Kalundborg SK |
|
|
54.76 |
+21.69 |
|
|
|
|
|
Entry time: 52.84 |
(+1.92) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 02-10-2022 12:38:59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 13, 50m Frisvømning Damer 3-10 år - Final |
|
|
Sponsor |
Rema1000 Vallensbækvej |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Julie Lieberg |
2013 |
Vest-Brøndby |
|
|
44.23 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 41.18 |
(+3.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Sofia Zastrow Larsen |
2013 |
Vest-Brøndby |
|
|
46.12 |
+1.89 |
|
OD2 |
|
|
|
Entry time: 50.75 |
(-4.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Josefine Petersen |
2013 |
Vest-Brøndby |
|
|
47.78 |
+3.55 |
|
|
|
|
|
Entry time: 55.17 |
(-7.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Celine Bødiker |
2015 |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
48.62 |
+4.39 |
|
|
|
|
|
Entry time: 54.88 |
(-6.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Rie Nielsen |
2014 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
|
50.30 |
+6.07 |
|
|
|
|
|
Entry time: 51.15 |
(-0.85) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Liva Hanne Munch Hammer |
2014 |
Vest-Brøndby |
|
|
51.47 |
+7.24 |
|
|
|
|
|
Entry time: 55.21 |
(-3.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Kamma Skov Henriksen |
2013 |
Vest-Brøndby |
|
|
54.57 |
+10.34 |
|
|
|
|
|
Entry time: 58.81 |
(-4.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Victoria Juul Lorenzen |
2014 |
Vest-Brøndby |
|
|
58.43 |
+14.20 |
|
|
|
|
|
Entry time: 55.50 |
(+2.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Aleisha Chelsea Bhuyan |
2014 |
Vest-Brøndby |
|
|
59.74 |
+15.51 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Emmelie Juel |
2014 |
Vest-Brøndby |
|
|
1:03.43 |
+19.20 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:24.50 |
(-21.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Liva Brask-Holm |
2013 |
Kalundborg SK |
|
|
1:04.30 |
+20.07 |
|
|
|
|
|
Entry time: 56.63 |
(+7.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Melanie Bjørn |
2013 |
Kalundborg SK |
|
|
1:15.88 |
+31.65 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.06 |
(+3.82) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Meera Kaur |
2015 |
Vest-Brøndby |
|
|
1:17.09 |
+32.86 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Maya Kaur |
2014 |
Vest-Brøndby |
|
|
1:20.11 |
+35.88 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Filippa Nederlund |
2013 |
Vest-Brøndby |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 02-10-2022 12:38:59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-10-2022 12:58.30 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Vallensbæk IF Af 1939 |
|
|
|
|
|
|