Results for 46. MM Telekom 2022
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46. MM Telekom Slovenije 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen pod Oblo Gorico |
Organizator: |
PK Radovljica |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 9, 2022 to jul. 10, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18. Disciplina, 200m Individual Medley Women – Heat |
|
|
Abs žensk |
2:13.37 |
|
|
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Dunaj/Vienna (AUT) |
4/26/2009 |
|
|
|
|
Mladinke |
2:15.83 |
|
|
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Glasgow (GBR) |
7/31/2003 |
|
|
|
|
Kadetinje |
2:15.83 |
|
|
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Glasgow (GBR) |
7/31/2003 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
ALESSIA CUNEGATTI |
2004 |
Fondazione Bentegodi Verona |
|
628 |
2:27.22 |
|
|
|
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
GIORGIA ZANOCCOLI |
2007 |
Fondazione Bentegodi Verona |
|
624 |
2:27.55 |
+0.33 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Tinkara Lipovec |
2007 |
Plavalni klub Radovljica |
|
573 |
2:31.76 |
+4.54 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lena Fortuna |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
567 |
2:32.36 |
+5.14 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Abigail Furqueron |
2003 |
Kaiserslauterer SK 1911 |
|
565 |
2:32.48 |
+5.26 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Tarin Rožič |
2004 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
559 |
2:33.08 |
+5.86 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ema Čerin |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
545 |
2:34.39 |
+7.17 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Enya Stanescu |
2008 |
Sc Hakoah |
|
543 |
2:34.50 |
+7.28 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Dóra Gál |
2007 |
Dunaújvárosi Központi Sportegy |
|
498 |
2:39.07 |
+11.85 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Hana Bele |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
495 |
2:39.33 |
+12.11 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Isabela Strojanšek |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
481 |
2:40.93 |
+13.71 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Kaja Predalič |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
474 |
2:41.71 |
+14.49 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Ema Tereza Pulko |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
423 |
2:47.91 |
+20.69 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Adela Zurkova |
2006 |
PK Novy Jicin |
|
411 |
2:49.57 |
+22.35 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Veronika Anders |
2001 |
Sc Hakoah |
|
404 |
2:50.55 |
+23.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
LUDOVICA CERPELLONI |
2008 |
Fondazione Marcantonio Bente |
|
400 |
2:51.11 |
+23.89 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Myhre Rhiannon |
2007 |
Team USA |
|
399 |
2:51.21 |
+23.99 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Grace Cooper |
2006 |
Kaiserslauterer SK 1911 |
|
398 |
2:51.43 |
+24.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Golden Kisten |
2006 |
Team USA |
|
393 |
2:52.11 |
+24.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Mills Brisa |
2007 |
Team USA |
|
384 |
2:53.51 |
+26.29 |
|
QC |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Maca Camlek |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
381 |
2:53.92 |
+26.70 |
|
QC |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Naja Pori |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
371 |
2:55.44 |
+28.22 |
|
QC |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Leila Marecek |
2009 |
PK Novy Jicin |
|
369 |
2:55.72 |
+28.50 |
|
QC |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Rossi Caterina |
2009 |
UISP Nuoto Cordenons |
|
366 |
2:56.20 |
+28.98 |
|
QC |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Ula Krištofelc |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
361 |
2:56.97 |
+29.75 |
|
QC |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Nella Kneiflova |
2006 |
PK Novy Jicin |
|
356 |
2:57.83 |
+30.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Živa Prašnikar |
2005 |
Plavalni klub Kamnik |
|
352 |
2:58.54 |
+31.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Catherine Heaphy |
2007 |
Kaiserslauterer SK 1911 |
|
335 |
3:01.55 |
+34.33 |
|
QC |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Donovan Callaway |
2006 |
Team USA |
|
319 |
3:04.43 |
+37.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Tanja Čusak |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
309 |
3:06.46 |
+39.24 |
|
QC |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Špela Juvančič |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
294 |
3:09.54 |
+42.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Baruzzo Diana |
2009 |
UISP Nuoto Cordenons |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Dauck Francesca |
2008 |
SC John-F.-Kennedy-Schule |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tinkara Novak |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/10/2022 9:36:19 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-10 09:36:23 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|