Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Oulun uimahalli |
Organizer: |
Haukiputaan Heitto / Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Aug 26, 2022 to Aug 27, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 6, 100m Freestyle Men 13 and younger - Final |
|
|
Sponsor: |
Scandic |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Carlo Ciurlia |
2009 |
AICS ITALY |
|
|
1:03.47 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.41 |
(+2.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Mattia Pellegrino |
2009 |
AICS ITALY |
|
|
1:09.31 |
+5.84 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.63 |
(+1.68) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Paolo Ciurlia |
2011 |
AICS ITALY |
|
|
1:17.38 |
+13.91 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.59 |
(+1.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Otto Havana |
2010 |
Oulun Lohet |
|
|
1:17.85 |
+14.38 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.93 |
(+0.92) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Cheng Sun |
2009 |
Oulun Lohet |
|
|
1:17.89 |
+14.42 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.93 |
(-1.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Eetu Haverinen |
2009 |
Oulun Lohet |
|
|
1:19.32 |
+15.85 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.20 |
(+0.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Giole Pio Pellegrino |
2011 |
AICS ITALY |
|
|
1:22.34 |
+18.87 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.41 |
(+3.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Alvar Mikkola |
2009 |
Haukiputaan Heitto uintijaosto |
|
|
1:25.47 |
+22.00 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:21.50 |
(+3.97) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Diego Marti |
2012 |
AICS ITALY |
|
|
1:28.34 |
+24.87 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:28.80 |
(-0.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Patric Laukkanen |
2011 |
Haukiputaan Heitto uintijaosto |
|
|
1:30.29 |
+26.82 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:28.59 |
(+1.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Leo Linjala |
2011 |
Oulun Lohet |
|
|
1:31.51 |
+28.04 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:36.10 |
(-4.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Lenni Pessa |
2011 |
Oulun Lohet |
|
|
1:34.40 |
+30.93 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:30.40 |
(+4.00) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Johannes Leinonen |
2014 |
Haukiputaan Heitto uintijaosto |
|
|
1:39.89 |
+36.42 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:45.00 |
(-5.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 26.8.2022 11.57.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 6, 100m Freestyle Men 14-15 years - Final |
|
|
Sponsor: |
Scandic |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Daniel Scharrer |
2007 |
ASKOE Austria |
|
|
56.84 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 56.48 |
(+0.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lorenz Wotawa |
2008 |
ASKOE Austria |
|
|
57.93 |
+1.09 |
|
|
|
|
|
Entry time: 55.32 |
(+2.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Roberto Avanzi |
2008 |
AICS ITALY |
|
|
1:00.09 |
+3.25 |
|
|
|
|
|
Entry time: 58.08 |
(+2.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Luuk Hommen |
2007 |
NCS Netherlands |
|
|
1:00.50 |
+3.66 |
|
|
|
|
|
Entry time: 59.30 |
(+1.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Simone Maggio |
2008 |
AICS ITALY |
|
|
1:00.64 |
+3.80 |
|
|
|
|
|
Entry time: 59.92 |
(+0.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ruhne Winderickx |
2007 |
Fros Belgium |
|
|
1:03.45 |
+6.61 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.63 |
(-1.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Tiebert Dumont |
2008 |
Fros Belgium |
|
|
1:04.78 |
+7.94 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.25 |
(-0.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Alessio Vecchio |
2008 |
AICS ITALY |
|
|
1:06.32 |
+9.48 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.67 |
(+0.65) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Tuomas Pääaho |
2008 |
Oulun Lohet |
|
|
1:07.87 |
+11.03 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.46 |
(-0.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Tuur Strijkers |
2008 |
NCS Netherlands |
|
|
1:07.93 |
+11.09 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.95 |
(-3.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Milan Dekkers |
2007 |
NCS Netherlands |
|
|
1:10.77 |
+13.93 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.20 |
(-0.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Lukas Ruonakoski |
2008 |
Haukiputaan Heitto uintijaosto |
|
|
1:10.88 |
+14.04 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.26 |
(+0.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
German Voronin |
2008 |
Haukiputaan Heitto uintijaosto |
|
|
1:17.32 |
+20.48 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:24.23 |
(-6.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Santeri Kotijärvi |
2008 |
Haukiputaan Heitto uintijaosto |
|
|
1:18.36 |
+21.52 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.05 |
(+1.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Eemeli Tammela |
2008 |
Haukiputaan Heitto uintijaosto |
|
|
1:25.35 |
+28.51 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:30.25 |
(-4.90) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 26.8.2022 11.57.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 6, 100m Freestyle Men 16-17 years - Final |
|
|
Sponsor: |
Scandic |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Din Schlauer |
2005 |
ASKOE Austria |
|
|
54.07 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 51.63 |
(+2.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Max Schoppe |
2005 |
ASKOE Austria |
|
|
54.69 |
+0.62 |
|
|
|
|
|
Entry time: 52.79 |
(+1.90) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Riccardo Ravaioli |
2006 |
AICS ITALY |
|
|
55.13 |
+1.06 |
|
|
|
|
|
Entry time: 55.00 |
(+0.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Mike Tjepkema |
2006 |
NCS Netherlands |
|
|
56.54 |
+2.47 |
|
|
|
|
|
Entry time: 58.69 |
(-2.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
ARMANDO FERRINI |
2005 |
ACSI ITALY |
|
|
56.56 |
+2.49 |
|
|
|
|
|
Entry time: 57.30 |
(-0.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Maarten De Vos |
2006 |
Fros Belgium |
|
|
1:00.31 |
+6.24 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.36 |
(-4.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Micha Lindenaar |
2006 |
NCS Netherlands |
|
|
1:01.72 |
+7.65 |
|
|
|
|
|
Entry time: 59.90 |
(+1.82) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Rune Van Lersberghe |
2006 |
Fros Belgium |
|
|
1:02.52 |
+8.45 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.03 |
(-1.51) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Koen Woudenberg |
2005 |
NCS Netherlands |
|
|
1:02.94 |
+8.87 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.20 |
(+0.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Noah Vanbeveren |
2006 |
Fros Belgium |
|
|
1:03.41 |
+9.34 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.47 |
(+0.94) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Lowiek Vervisch |
2006 |
Fros Belgium |
|
|
1:04.04 |
+9.97 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.99 |
(+1.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
DIEGO RUSSO |
2006 |
ACSI ITALY |
|
|
1:05.92 |
+11.85 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.20 |
(+4.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Morgan Valoti |
2006 |
ACSI ITALY |
|
|
1:06.85 |
+12.78 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.00 |
(-1.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Elia Lombardo |
2005 |
ACSI ITALY |
|
|
1:08.99 |
+14.92 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.00 |
(+8.99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Artho Heuvelmans |
2006 |
Fros Belgium |
|
|
|
DNF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 26.8.2022 11.57.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 6, 100m Freestyle Men 18-24 years - Final |
|
|
Sponsor: |
Scandic |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Linus Längle |
2004 |
ASKOE Austria |
|
|
55.36 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 56.06 |
(-0.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Franz Pühringer |
2004 |
ASKOE Austria |
|
|
56.17 |
+0.81 |
|
|
|
|
|
Entry time: 55.86 |
(+0.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Bart de Waard |
2004 |
NCS Netherlands |
|
|
56.49 |
+1.13 |
|
|
|
|
|
Entry time: 54.20 |
(+2.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
NICHOLAS FASANO |
2002 |
ACSI ITALY |
|
|
56.52 |
+1.16 |
|
|
|
|
|
Entry time: 57.10 |
(-0.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Toni Lipponen |
2003 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
|
56.54 |
+1.18 |
|
|
|
|
|
Entry time: 53.20 |
(+3.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Cristian Zanetta |
2000 |
ACSI ITALY |
|
|
57.44 |
+2.08 |
|
|
|
|
|
Entry time: 55.00 |
(+2.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
CRISTIAN FACENNA |
2002 |
ACSI ITALY |
|
|
57.72 |
+2.36 |
|
|
|
|
|
Entry time: 56.35 |
(+1.37) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Stefano Molfetta |
2004 |
ACSI ITALY |
|
|
1:12.65 |
+17.29 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.00 |
(-2.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 26.8.2022 11.57.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 6, 100m Freestyle Men 25 ja vanhemmat - Final |
|
|
Sponsor: |
Scandic |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Roel Rademaker |
1994 |
NCS Netherlands |
|
|
58.18 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 55.70 |
(+2.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jan Vriens |
1988 |
NCS Netherlands |
|
|
1:01.22 |
+3.04 |
|
|
|
|
|
Entry time: 58.30 |
(+2.92) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ali Hamzehei Hossein Abadi |
1997 |
FAWSI Iran |
|
|
1:04.91 |
+6.73 |
|
|
|
|
|
Entry time: 59.00 |
(+5.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Arto Katajamäki |
1972 |
Haukiputaan Heitto uintijaosto |
|
|
1:08.94 |
+10.76 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.40 |
(+2.54) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Kfir Hanash |
1976 |
HAPOEL - CLALIT ISRAEL |
|
|
1:12.04 |
+13.86 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.00 |
(+7.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Seyed Mohammad javad Mou |
1991 |
FAWSI Iran |
|
|
1:12.42 |
+14.24 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.00 |
(+4.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ebrahim Datlibegi Ghamishlou |
1989 |
FAWSI Iran |
|
|
1:12.64 |
+14.46 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.00 |
(+3.64) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
ILIA SHNAIDER |
1960 |
HAPOEL - CLALIT ISRAEL |
|
|
1:13.25 |
+15.07 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.00 |
(+5.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Seyed Majid Mirhashemi Dehn |
1981 |
FAWSI Iran |
|
|
1:14.22 |
+16.04 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.00 |
(+7.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Davoud Sharifi Dorcheh |
1983 |
FAWSI Iran |
|
|
1:14.58 |
+16.40 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.00 |
(+4.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Ali Akbar Ameli Varnousfader |
1974 |
FAWSI Iran |
|
|
1:17.52 |
+19.34 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.00 |
(+6.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Ali Hadadi |
1982 |
FAWSI Iran |
|
|
1:18.74 |
+20.56 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.00 |
(+9.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Behnam Khosravi Samani |
1980 |
FAWSI Iran |
|
|
1:19.27 |
+21.09 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.00 |
(+7.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Mojtaba Maktoubian |
1984 |
FAWSI Iran |
|
|
1:23.65 |
+25.47 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.00 |
(+9.65) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Avraham Panski |
1961 |
HAPOEL - CLALIT ISRAEL |
|
|
1:24.09 |
+25.91 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:26.22 |
(-2.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Marco Lijoi |
1987 |
AICS ITALY |
|
|
1:25.34 |
+27.16 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:30.00 |
(-4.66) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Amir Taghounaki |
1980 |
FAWSI Iran |
|
|
1:33.80 |
+35.62 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.00 |
(+11.80) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
CHAIM LEVINAR |
1957 |
HAPOEL - CLALIT ISRAEL |
|
|
1:46.75 |
+48.57 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:25.00 |
(+21.75) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 26.8.2022 11.57.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-08-26 11.57.57 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|