Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16. Pokal Terme Ptuj 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Terme Ptuj |
Organizator: |
PK Terme Ptuj |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
maj 14, 2022 to maj 14, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2. Disciplina, 4x50m Prosto Ženske E – Final |
|
Abs žensk |
1:47.02 |
|
|
PK Olimpija Ljubljana |
|
PK Olimpija Ljubljana (SL |
Kranj (SLO) |
8/4/2017 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Staro |
Klub |
|
|
|
FINA |
|
|
Čas |
Razlika |
|
|
1 |
|
RL II. |
11 |
Športno društvo Riba |
|
|
|
|
|
|
2:15.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tricija Gartner |
2011 |
SLO.13740 |
|
32.33 |
|
|
|
|
32.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Carolina Elsner |
2011 |
SLO.13051 |
-.-- |
35.32 |
|
|
|
|
1:07.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Manca Kadivnik |
2011 |
SLO.13398 |
-.-- |
35.51 |
|
|
|
|
1:43.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ivona Domič |
2011 |
SLO.13390 |
-.-- |
32.10 |
|
|
|
|
2:15.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
TK I. |
11 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
|
|
|
|
2:19.53 |
+4.27 |
|
|
|
|
Liu Voga |
2011 |
SLO.13796 |
|
34.71 |
|
|
|
|
34.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lara Brolih |
2011 |
SLO.13224 |
-.-- |
33.83 |
|
|
|
|
1:08.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Manca Pogačar |
2012 |
SLO.12885 |
-.-- |
34.05 |
|
|
|
|
1:42.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Karin Jakša Jovanovski |
2011 |
SLO.13213 |
-.-- |
36.94 |
|
|
|
|
2:19.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
RT I. |
11 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
|
|
|
|
|
2:22.62 |
+7.36 |
|
|
|
|
Špela Oberžan |
2011 |
SLO.13861 |
|
37.35 |
|
|
|
|
37.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Iva Knez |
2011 |
SLO.14084 |
-.-- |
37.16 |
|
|
|
|
1:14.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Inja Zupančič |
2011 |
SLO.13933 |
-.-- |
37.69 |
|
|
|
|
1:52.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pia Zore |
2011 |
SLO.11367 |
-.-- |
30.42 |
|
|
|
|
2:22.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
TK II. |
10 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
|
|
|
|
2:39.72 |
+24.46 |
|
|
|
|
Tosha Poredoš Kusterle |
2012 |
SLO.13826 |
|
36.58 |
|
|
|
|
36.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nika Sredojević |
2012 |
SLO.13866 |
-.-- |
38.99 |
|
|
|
|
1:15.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mia Bukovac |
2012 |
SLO.13958 |
-.-- |
39.51 |
|
|
|
|
1:55.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jerca Eržen |
2012 |
SLO.13832 |
-.-- |
44.64 |
|
|
|
|
2:39.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
PAK IV. |
11 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
|
|
|
|
3:18.45 |
+1:03.1 |
|
|
|
|
Frida Dimovski |
2011 |
SLO.13616 |
|
40.30 |
|
|
|
|
40.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40.30 |
|
|
|
|
40.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ota Brina Podlesnik |
2012 |
SLO.14641 |
-.-- |
52.50 |
|
|
|
|
1:32.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
-.-- |
52.50 |
|
|
|
|
1:32.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nikita Maračić |
2013 |
SLO.14571 |
-.-- |
53.72 |
|
|
|
|
2:26.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
-.-- |
53.72 |
|
|
|
|
2:26.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mara Zebec |
2011 |
SLO.14660 |
-.-- |
51.93 |
|
|
|
|
3:18.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
-.-- |
51.93 |
|
|
|
|
3:18.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
TP III. |
11 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
|
|
|
|
|
3:18.76 |
+1:03.5 |
|
|
|
|
Leja Španinger |
2011 |
SLO.13415 |
|
52.34 |
|
|
|
|
52.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mila Bedrać |
2011 |
SLO.14535 |
|
48.71 |
|
|
|
|
1:41.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sara Maček |
2011 |
SLO.14539 |
|
49.78 |
|
|
|
|
2:30.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Brina Ros |
2011 |
SLO.14532 |
|
47.93 |
|
|
|
|
3:18.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 5/14/2022 10:13:50 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2. Disciplina, 4x50m Prosto Ženske D – Final |
|
Abs žensk |
1:47.02 |
|
|
PK Olimpija Ljubljana |
|
PK Olimpija Ljubljana (SL |
Kranj (SLO) |
8/4/2017 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Staro |
Klub |
|
|
|
FINA |
|
|
Čas |
Razlika |
|
|
1 |
|
RL I. |
13 |
Športno društvo Riba |
|
|
|
|
|
|
2:04.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tia Velkavrh Rebolj |
2009 |
SLO.13061 |
|
34.13 |
|
|
|
|
34.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Katja Marolt |
2009 |
12386 |
-.-- |
32.59 |
|
|
|
|
1:06.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sara Sever |
2009 |
SLO.12382 |
-.-- |
30.22 |
|
|
|
|
1:36.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Siena Lehmann |
2009 |
SLO.12390 |
-.-- |
27.92 |
|
|
|
|
2:04.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
PAK III. |
13 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
|
|
|
|
2:14.58 |
+9.72 |
|
|
|
|
Eva Hvalec |
2009 |
SLO.13104 |
|
32.33 |
|
|
|
|
32.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32.33 |
|
|
|
|
32.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mia Jovanović |
2009 |
SLO.12577 |
-.-- |
34.04 |
|
|
|
|
1:06.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
-.-- |
34.04 |
|
|
|
|
1:06.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sofija Peteršič |
2009 |
SLO.12576 |
-.-- |
34.66 |
|
|
|
|
1:41.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
-.-- |
34.66 |
|
|
|
|
1:41.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Nuša Planinšec |
2010 |
SLO.13655 |
-.-- |
33.55 |
|
|
|
|
2:14.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
-.-- |
33.55 |
|
|
|
|
2:14.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
NC I. |
13 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
|
|
|
|
2:16.71 |
+11.85 |
|
|
|
|
Elina Bratina |
2009 |
SLO.11781 |
|
32.38 |
|
|
|
|
32.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Taya Čanžek |
2009 |
SLO.12516 |
-.-- |
32.86 |
|
|
|
|
1:05.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Taja Pecelj |
2009 |
SLO.11158 |
-.-- |
35.32 |
|
|
|
|
1:40.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Iza Kalšnik |
2009 |
SLO.12455 |
-.-- |
36.15 |
|
|
|
|
2:16.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
TK III. |
13 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
|
|
|
|
2:18.40 |
+13.54 |
|
|
|
|
Tijana Šutić |
2009 |
SLO.12315 |
|
34.54 |
|
|
|
|
34.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34.54 |
|
|
|
|
34.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Eva Šušteršič |
2010 |
SLO.13438 |
-.-- |
32.05 |
|
|
|
|
1:06.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
-.-- |
32.05 |
|
|
|
|
1:06.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Justina Pika Lapuh |
2010 |
SLO.13006 |
-.-- |
1:06.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
-.-- |
1:06.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Meta Komelj |
2010 |
SLO.13226 |
-.-- |
2:18.40 |
|
|
|
|
2:18.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
-.-- |
2:18.40 |
|
|
|
|
2:18.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
PAK II. |
12 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
|
|
|
|
2:38.50 |
+33.64 |
|
|
|
|
Brina Mojsilović Meznarič |
2012 |
SLO.13408 |
|
37.19 |
|
|
|
|
37.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ula Tinka Podlesnik |
2010 |
SLO.14572 |
-.-- |
40.39 |
|
|
|
|
1:17.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Žanin Krušič |
2010 |
SLO.13098 |
-.-- |
36.84 |
|
|
|
|
1:54.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pija Pisar |
2010 |
SLO.14575 |
-.-- |
44.08 |
|
|
|
|
2:38.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 5/14/2022 10:13:50 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2. Disciplina, 4x50m Prosto Ženske C – Final |
|
Abs žensk |
1:47.02 |
|
|
PK Olimpija Ljubljana |
|
PK Olimpija Ljubljana (SL |
Kranj (SLO) |
8/4/2017 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Staro |
Klub |
|
|
|
FINA |
|
|
Čas |
Razlika |
|
|
1 |
|
PAK I. |
15 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
|
|
|
|
1:58.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Eli Kumer |
2008 |
SLO.12788 |
|
31.10 |
|
|
|
|
31.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ema Zorec |
2007 |
SLO.12171 |
-.-- |
28.11 |
|
|
|
|
59.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lina Maltarić |
2008 |
SLO.12104 |
-.-- |
29.03 |
|
|
|
|
1:28.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Emma Krevs |
2008 |
SLO.13405 |
-.-- |
30.38 |
|
|
|
|
1:58.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
TP I. |
14 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
|
|
|
|
|
2:30.22 |
+31.60 |
|
|
|
|
Zala Črepinko |
2010 |
SLO.13414 |
|
37.60 |
|
|
|
|
37.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Aneja Zamuda |
2009 |
SLO.13536 |
-.-- |
37.36 |
|
|
|
|
1:14.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nuša Arnuš |
2010 |
SLO.12641 |
-.-- |
37.09 |
|
|
|
|
1:52.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ana Črepinko |
2008 |
SLO.12666 |
-.-- |
38.17 |
|
|
|
|
2:30.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 5/14/2022 10:13:50 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2. Disciplina, 4x50m Prosto Ženske B – Final |
|
Abs žensk |
1:47.02 |
|
|
PK Olimpija Ljubljana |
|
PK Olimpija Ljubljana (SL |
Kranj (SLO) |
8/4/2017 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Staro |
Klub |
|
|
|
FINA |
|
|
Čas |
Razlika |
|
|
1 |
|
PDM I. |
17 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
|
|
|
|
2:23.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Danaja Petek |
2005 |
SLO.10790 |
|
29.25 |
|
|
|
|
29.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Elinn Muraus |
2005 |
SLO.9720 |
-.-- |
31.38 |
|
|
|
|
1:00.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Evelyn Najvirt |
2007 |
SLO.11632 |
-.-- |
31.64 |
|
|
|
|
1:32.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Katarina Lepenik |
2007 |
SLO.11484 |
-.-- |
51.34 |
|
|
|
|
2:23.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 5/14/2022 10:13:50 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2. Disciplina, 4x50m Prosto Ženske A – Final |
|
Abs žensk |
1:47.02 |
|
|
PK Olimpija Ljubljana |
|
PK Olimpija Ljubljana (SL |
Kranj (SLO) |
8/4/2017 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Staro |
Klub |
|
|
|
FINA |
|
|
Čas |
Razlika |
|
|
1 |
|
TP II. |
19 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
|
|
|
|
|
2:43.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maša Jeza |
2003 |
SLO.9345 |
|
37.22 |
|
|
|
|
37.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Katarina Strelec |
2010 |
SLO.14536 |
-.-- |
44.72 |
|
|
|
|
1:21.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ivana Majcen |
2010 |
SLO.14744 |
-.-- |
39.98 |
|
|
|
|
2:01.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laura Božičko |
2011 |
SLO.13937 |
-.-- |
41.90 |
|
|
|
|
2:43.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 5/14/2022 10:13:50 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-05-14 10:59:33 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|