Results for Hillerød Cup 2022
Below are all results from the competition shown by session.
Competition session
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Hillerød Svømmehal |
Arrangør |
Hillerød Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
24. sep 2022 to 25. sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 39, 4x50m Medley Damer 1-33 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Alder |
Klub |
|
|
FINA |
|
|
Tid |
Diff |
|
|
1 |
|
Fr.sund 1 |
18 |
Frederikssund Svømmeklub |
|
|
439 |
|
|
2:14.62 |
|
|
|
|
|
|
|
Liv Emilie Ryberg |
2007 |
0738AQ |
+0.80 |
36.36 |
|
|
|
|
36.36 |
|
|
|
|
|
|
|
Julie Sonne |
2005 |
0532AX |
|
38.83 |
|
|
|
|
1:15.19 |
|
|
|
|
|
|
|
Julie Truelsen |
2008 |
0854AE |
|
30.64 |
|
|
|
|
1:45.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lilja Skov |
2007 |
0708AP |
|
28.79 |
|
|
|
|
2:14.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Helsinge piger 1 |
16 |
Helsinge Svømmeklub |
|
|
434 |
|
|
2:15.22 |
+0.60 |
|
|
|
|
Yasmin Thomsen |
2007 |
0766AQ |
+0.82 |
37.33 |
|
|
|
|
37.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Liya Arnholtz |
2007 |
0794AM |
|
36.80 |
|
|
|
|
1:14.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Frida Gram Peters |
2007 |
0712AC |
|
31.53 |
|
|
|
|
1:45.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Julie Bjørn-Pedersen |
2007 |
0714AV |
|
29.56 |
|
|
|
|
2:15.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
HILS 1 damer |
17 |
Hillerød Svømmeklub |
|
|
413 |
|
|
2:17.38 |
+2.76 |
|
|
|
|
Athena Haugsted Pihl |
2006 |
0652AA |
+0.66 |
31.35 |
|
|
|
|
31.35 |
|
|
|
|
|
|
|
Liva Poulsen |
2007 |
0774AO |
|
41.65 |
|
|
|
|
1:13.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sigrid Pharsen |
2007 |
0794AY |
|
34.47 |
|
|
|
|
1:47.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tia Sofie Majvig Mogensen |
2007 |
0778AM |
|
29.91 |
|
|
|
|
2:17.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Fr.sund 2 |
14 |
Frederikssund Svømmeklub |
|
|
278 |
|
|
2:36.83 |
+22.21 |
|
|
|
|
Lucca Skov |
2012 |
1274AE |
+0.71 |
44.13 |
|
|
|
|
44.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Karoline Melholt Gentin |
2009 |
0956AH |
|
44.42 |
|
|
|
|
1:28.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alba Kunak |
2010 |
1012AH |
|
36.63 |
|
|
|
|
2:05.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Olivia Maibøll Iversen |
2009 |
0938AI |
|
31.65 |
|
|
|
|
2:36.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Helsinge piger 4 |
17 |
Helsinge Svømmeklub |
|
|
260 |
|
|
2:40.24 |
+25.62 |
|
|
|
|
Malisha Poynton |
2006 |
0646AY |
+0.83 |
38.33 |
|
|
|
|
38.33 |
|
|
|
|
|
|
|
Mille Lai Byberg |
2010 |
1018AG |
|
45.27 |
|
|
|
|
1:23.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Marina Lund |
2012 |
1262AD |
|
40.79 |
|
|
|
|
2:04.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ida Frederiksen |
2009 |
0916AA |
|
35.85 |
|
|
|
|
2:40.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Hils 2 piger |
15 |
Hillerød Svømmeklub |
|
|
260 |
|
|
2:40.31 |
+25.69 |
|
|
|
|
Runa Berthelsen |
2008 |
0806AZ |
+0.70 |
41.32 |
|
|
|
|
41.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Caroline Sterup |
2009 |
0986BF |
|
44.98 |
|
|
|
|
1:26.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Emilie Pedersen |
2009 |
0970BJ |
|
38.50 |
|
|
|
|
2:04.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Victoria Kryshtalova |
2009 |
0916BE |
|
35.51 |
|
|
|
|
2:40.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Helsinge piger 3 |
15 |
Helsinge Svømmeklub |
|
|
251 |
|
|
2:42.16 |
+27.54 |
|
|
|
|
Melani Jesse |
2008 |
0804AA |
+0.83 |
42.82 |
|
|
|
|
42.82 |
|
|
|
|
|
|
|
Wilma Fortun |
2009 |
0918AE |
|
43.05 |
|
|
|
|
1:25.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Caysa Fortun |
2009 |
0928AE |
|
40.88 |
|
|
|
|
2:06.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laura Bloch Holmsgaard |
2008 |
0846AY |
|
35.41 |
|
|
|
|
2:42.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
HILS 3 Piger |
13 |
Hillerød Svømmeklub |
|
|
248 |
|
|
2:42.90 |
+28.28 |
|
|
|
|
Oktavia Krumholt |
2010 |
1084AS |
+0.96 |
38.73 |
|
|
|
|
38.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mille Klæbel Blomsterberg |
2010 |
1026AJ |
|
42.31 |
|
|
|
|
1:21.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Edith Hildebrand |
2011 |
1124AG |
|
42.98 |
|
|
|
|
2:04.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ingrid Høygaard Egebjerg |
2011 |
1138AD |
|
38.88 |
|
|
|
|
2:42.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Fr.sund 3 |
13 |
Frederikssund Svømmeklub |
|
|
204 |
|
|
2:53.68 |
+39.06 |
|
|
|
|
Ida Melholt Gentin |
2011 |
1156AE |
+0.84 |
43.79 |
|
|
|
|
43.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Freja Skyum Wexøe |
2010 |
1020AQ |
|
48.41 |
|
|
|
|
1:32.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ellen Johanne Skovsgaard |
2010 |
1006AG |
|
42.79 |
|
|
|
|
2:14.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Matilde Melholt Gentin |
2011 |
1160AE |
|
38.69 |
|
|
|
|
2:53.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 25-09-2022 13:26:29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-09-2022 13:26.46 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Hillerød Svømmeklub |
|
|
|
|