Resultater for Bakken Kids Cup 2022
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Fredag Eftermiddag
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Lyngby Svømmehal |
Arrangør |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
24. jun 2022 to 26. jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 13, 4x100m Frisvømning Damer Gruppe B - Direkte finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Alder |
Klub |
|
|
FINA |
|
|
Tid |
Diff |
|
|
1 |
|
Sigma Fast Girlz 3 |
11 |
Sigma Swim |
|
|
|
|
|
5:08.25 |
|
|
|
|
|
|
|
Silja Sofia Linderoth |
2011 |
1128AA |
|
1:14.47 |
|
|
|
|
1:14.47 |
|
|
|
|
|
|
|
Camilla Vastrup |
2011 |
1180AC |
|
1:14.84 |
|
|
|
|
2:29.31 |
|
|
|
|
|
|
|
Caroline Møllebro |
2011 |
1130AC |
|
1:16.63 |
|
|
|
|
3:45.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kaya Wismar |
2011 |
1112AC |
|
1:22.31 |
|
|
|
|
5:08.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
A6 Piger 2 |
11 |
A6 |
|
|
|
|
|
5:43.84 |
+35.59 |
|
|
|
|
Sofie Holstein Grynnerup |
2011 |
1168AA |
|
1:16.72 |
|
|
|
|
1:16.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Celine Hide |
2012 |
1268AD |
|
1:33.46 |
|
|
|
|
2:50.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Merle Unterberg |
2011 |
1116AF |
|
1:26.42 |
|
|
|
|
4:16.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Augusta Leonhardt Marstrand |
2011 |
1138AI |
|
1:27.24 |
|
|
|
|
5:43.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
LSK PIger 3 |
11 |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|
|
6:00.04 |
+51.79 |
|
|
|
|
Ea Balder |
2011 |
1178AE |
|
1:27.48 |
|
|
|
|
1:27.48 |
|
|
|
|
|
|
|
Anna Cecilie Szameitat |
2012 |
1208AG |
|
1:35.29 |
|
|
|
|
3:02.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Elvera Teilmann |
2011 |
1148AA |
|
1:25.96 |
|
|
|
|
4:28.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vigga Lou Holte Hansen |
2011 |
1146AJ |
|
1:31.31 |
|
|
|
|
6:00.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lsk Piger 4 |
11 |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|
|
6:48.19 |
+1:39.9 |
|
|
|
|
Helena Hjartar |
2011 |
1156AJ |
|
1:30.41 |
|
|
|
|
1:30.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Andrea Møller-Sørensen |
2012 |
1254AC |
|
1:39.57 |
|
|
|
|
3:09.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Silja Zøllner |
2012 |
1256AC |
|
1:38.84 |
|
|
|
|
4:48.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Annika Bendixen |
2013 |
1364AB |
|
1:59.37 |
|
|
|
|
6:48.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Sigma Fast Girlz 4 |
12 |
Sigma Swim |
|
|
|
|
|
5:46.29 |
+38.04 |
|
|
|
|
Annika Højfeldt |
2010 |
1082AB |
|
1:30.91 |
|
|
|
|
1:30.91 |
|
|
|
|
|
|
|
Maria Hou |
2010 |
1048AD |
|
1:25.40 |
|
|
|
|
2:56.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dagmar Mulipola |
2011 |
1154AB |
|
1:23.73 |
|
|
|
|
4:20.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alma Maaslet |
2010 |
1090AM |
|
1:26.25 |
|
|
|
|
5:46.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 24-06-2022 20:21:35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 13, 4x100m Frisvømning Damer Gruppe A - Direkte finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Alder |
Klub |
|
|
FINA |
|
|
Tid |
Diff |
|
|
1 |
|
A6 Piger 1 |
14 |
A6 |
|
|
|
|
|
4:28.09 |
|
|
|
|
|
|
|
Silje Rasmussen |
2008 |
0894AF |
|
1:04.14 |
|
|
|
|
1:04.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Louise Olsen |
2008 |
0816AF |
|
1:04.37 |
|
|
|
|
2:08.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Liv Frost Juhler |
2008 |
0874AJ |
|
2:19.58 |
|
|
|
|
4:28.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Clara Scheibye |
2008 |
0866AJ |
|
4:28.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Sigma Fast Girlz 1 |
12 |
Sigma Swim |
|
|
|
|
|
4:43.65 |
+15.56 |
|
|
|
|
Caroline Leander Søltoft |
2010 |
1008AA |
|
1:05.54 |
|
|
|
|
1:05.54 |
|
|
|
|
|
|
|
Ida Langseth |
2010 |
1072AB |
|
1:08.48 |
|
|
|
|
2:14.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Silke Holtz |
2010 |
1062AC |
|
1:14.23 |
|
|
|
|
3:28.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Madicken Markussen |
2010 |
1062AB |
|
1:15.40 |
|
|
|
|
4:43.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
LSK PIGER 1 |
12 |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|
|
4:44.76 |
+16.67 |
|
|
|
|
Maria Holstein Arnesen |
2010 |
1032AC |
|
1:11.98 |
|
|
|
|
1:11.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rosa Marie Sandgaard |
2010 |
1006AE |
|
1:09.49 |
|
|
|
|
2:21.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ella Lindum Andersen |
2010 |
1026AG |
|
1:12.98 |
|
|
|
|
3:34.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cirkeline Feldt-Sørensen |
2010 |
1042AC |
|
1:10.31 |
|
|
|
|
4:44.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sigma Fast Girlz 2 |
12 |
Sigma Swim |
|
|
|
|
|
5:10.21 |
+42.12 |
|
|
|
|
Siri Egholm Høgh |
2010 |
1038AD |
|
1:15.12 |
|
|
|
|
1:15.12 |
|
|
|
|
|
|
|
Selma Langkjær |
2010 |
1074AG |
|
1:16.92 |
|
|
|
|
2:32.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alberte K. Jacobsen |
2010 |
1058AD |
|
1:21.74 |
|
|
|
|
3:53.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ella Wolffbrandt |
2010 |
1078AD |
|
1:16.43 |
|
|
|
|
5:10.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Sigma Fast Girlz 4 |
12 |
Sigma Swim |
|
|
|
|
|
5:46.29 |
+1:18.2 |
|
|
|
|
Annika Højfeldt |
2010 |
1082AB |
|
1:30.91 |
|
|
|
|
1:30.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maria Hou |
2010 |
1048AD |
|
1:25.40 |
|
|
|
|
2:56.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dagmar Mulipola |
2011 |
1154AB |
|
1:23.73 |
|
|
|
|
4:20.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alma Maaslet |
2010 |
1090AM |
|
1:26.25 |
|
|
|
|
5:46.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
LSK PIGER 2 |
12 |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|
|
5:46.46 |
+1:18.3 |
|
|
|
|
Clara Povlsen |
2010 |
1018AQ |
|
1:22.85 |
|
|
|
|
1:22.85 |
|
|
|
|
|
|
|
Amanda Hartvigsen |
2010 |
1094AE |
|
1:20.70 |
|
|
|
|
2:43.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sophia Arboe Marthedal |
2010 |
1074AE |
|
1:21.69 |
|
|
|
|
4:05.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laura Marie Dalsberg-Jensen |
2012 |
1258AC |
|
1:41.22 |
|
|
|
|
5:46.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 24-06-2022 20:21:35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24-06-2022 20:26.47 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|