Results for Arena Daloc Cup
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Ekudden |
Arrangör: |
Mariestads simsällskap |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 4 jun 2022 till den 5 jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 50m Fjärilsim Damer 11 år o yngre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Selma Walterdahl |
2011 |
Örebro Simallians |
|
|
38.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Alva Lundell |
2011 |
Mariestads Simsällskap |
|
|
41.83 |
+3.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Elsa Pettersson |
2011 |
Simklubben Alingsås |
|
|
42.27 |
+3.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Enya Edwall |
2012 |
Örebro Simallians |
|
|
42.75 |
+4.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Alma Lindgren |
2011 |
Örebro Simallians |
|
|
46.05 |
+7.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Maya Månson |
2011 |
Åmåls Simsällskap |
|
|
46.85 |
+8.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Majken Lindqvist |
2011 |
Örebro Simallians |
|
|
48.73 |
+10.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ella Ström Sparring |
2011 |
Mariestads Simsällskap |
|
|
49.28 |
+10.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Emily Luthman |
2011 |
Hallsberg Kumla Simklubb |
|
|
53.93 |
+15.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Elsa Falk Asp |
2012 |
Alingsås SLS |
|
|
54.42 |
+15.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Ebba Boljang |
2012 |
Hallsberg Kumla Simklubb |
|
|
1:01.38 |
+22.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Hedda Andersson |
2012 |
Mariestads Simsällskap |
|
|
1:05.35 |
+26.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Thea Hovbrink |
2011 |
Mariestads Simsällskap |
|
|
1:06.77 |
+28.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2022-06-04 10:00:28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-06-04 13:34:04 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Mariestads Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|