Resultat för HEAD to Head 2022
Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Polisen Head to Head 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
SPIF |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 8 okt 2022 till den 9 okt 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Fjärilsim Damer ABC C - Heat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Elsa Constable |
2009 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.63 |
481 |
1:09.66 |
|
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Sofia Danska |
2009 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
477 |
1:09.83 |
+0.17 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Malva Sjödahl |
2009 |
Simklubben Neptun |
|
472 |
1:10.11 |
+0.45 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Amanda Ruusuvaara |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.69 |
452 |
1:11.11 |
+1.45 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Saara Pakomäki |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.74 |
450 |
1:11.22 |
+1.56 |
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Melissa Stålhammar Kierkegaa |
2009 |
Simklubben Neptun |
+0.48 |
419 |
1:12.92 |
+3.26 |
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Edith Lindgren |
2009 |
Väsby Simsällskap |
+0.67 |
412 |
1:13.33 |
+3.67 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Klara Uddeholt |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
409 |
1:13.52 |
+3.86 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Emma Arnö |
2008 |
Turebergs Simklubb |
+0.57 |
399 |
1:14.13 |
+4.47 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Alina Niittymäki |
2009 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.67 |
396 |
1:14.32 |
+4.66 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Adele Ramm-Ericson |
2009 |
Simklubben Neptun |
+0.45 |
382 |
1:15.23 |
+5.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Bianca Utgren |
2008 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
379 |
1:15.41 |
+5.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Ella Lundgren |
2009 |
Väsby Simsällskap |
+0.68 |
366 |
1:16.26 |
+6.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Helena Kummen |
2009 |
Lambertseter SK |
+0.78 |
362 |
1:16.55 |
+6.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Edith Dinnesen |
2009 |
Turebergs Simklubb |
+0.66 |
344 |
1:17.84 |
+8.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Lovisa Emanuelsson |
2009 |
Simklubben Neptun |
+0.48 |
310 |
1:20.66 |
+11.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=17 |
|
Fanny Lidegran |
2008 |
Simklubben Neptun |
+0.73 |
295 |
1:21.95 |
+12.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=17 |
|
Agnes Polenta |
2009 |
Lambertseter SK |
+0.85 |
295 |
1:21.95 |
+12.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Ellen Ekengren |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
273 |
1:24.11 |
+14.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Frida Forsmark |
2008 |
Simklubben Neptun |
+0.67 |
271 |
1:24.27 |
+14.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Martha Hammes |
2008 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
+0.67 |
271 |
1:24.33 |
+14.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Olivia Blom |
2008 |
Åkersberga Simsällskap |
+0.60 |
267 |
1:24.75 |
+15.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Tea Orneman |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
+0.83 |
265 |
1:24.93 |
+15.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Signe Bakken Berget |
2008 |
Lambertseter SK |
+0.63 |
253 |
1:26.27 |
+16.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Hilma Kristina Hesterskog |
2008 |
Lambertseter SK |
+0.71 |
245 |
1:27.17 |
+17.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Selma Nordberg |
2009 |
Ålands Simförening |
|
242 |
1:27.57 |
+17.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Alizia Ålund |
2009 |
Tyresö Simsällskap |
+0.88 |
241 |
1:27.62 |
+17.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Elma Butti |
2009 |
Spårvägen Simförening |
+0.73 |
235 |
1:28.39 |
+18.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Lovis Carltoft |
2008 |
Simklubben Neptun |
|
216 |
1:30.96 |
+21.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Moa Østby |
2008 |
Lambertseter SK |
+0.52 |
209 |
1:31.91 |
+22.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Disa Hagstad Västberg |
2008 |
Hellas Simklubb |
+0.67 |
205 |
1:32.56 |
+22.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Elise Yuk Lin Lui |
2009 |
Lambertseter SK |
|
196 |
1:33.90 |
+24.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Varnika Handa |
2009 |
Spårvägen Simförening |
+0.70 |
174 |
1:37.78 |
+28.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Stella Rønnestad-Klepp |
2009 |
Lambertseter SK |
|
150 |
1:42.69 |
+33.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Astrid Hietala |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
148 |
1:43.12 |
+33.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Mia Johanne Ruland |
2008 |
Lambertseter SK |
+0.90 |
133 |
1:46.74 |
+37.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lerke Govasmark Jeremiassen |
2008 |
Lambertseter SK |
+0.78 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Stella Lindbäck |
2009 |
Ålands Simförening |
+0.96 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Malena Liavaag Orieta |
2008 |
Lambertseter SK |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Thea Severinsson |
2008 |
Stockholmspolisens IF Simföreni |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2022-10-08 10:08:17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Fjärilsim Damer ABC B - Heat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Aliisa Soini |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.68 |
653 |
1:02.90 |
|
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Mirelle Hirsiniemi |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.69 |
594 |
1:04.93 |
+2.03 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Anna Eneroth |
2007 |
Simklubben Neptun |
+0.64 |
523 |
1:07.74 |
+4.84 |
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Linnea Koski |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
520 |
1:07.85 |
+4.95 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Elsa Svahn |
2007 |
Väsby Simsällskap |
+0.76 |
506 |
1:08.47 |
+5.57 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Linnea Farrar |
2006 |
Simklubben Neptun |
+0.59 |
499 |
1:08.79 |
+5.89 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=7 |
|
Thea Bergström |
2007 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
+0.78 |
496 |
1:08.95 |
+6.05 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=7 |
|
Vera Popova |
2006 |
Turebergs Simklubb |
+0.67 |
496 |
1:08.95 |
+6.05 |
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Mirella Sauhula |
2006 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
481 |
1:09.66 |
+6.76 |
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Alva Qvist |
2006 |
Södertörns Simsällskap |
+0.70 |
468 |
1:10.28 |
+7.38 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Julia Lundgren |
2007 |
Simklubben Neptun |
|
457 |
1:10.84 |
+7.94 |
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Sara Elomäki |
2006 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.69 |
447 |
1:11.36 |
+8.46 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Nella Imponen |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.73 |
446 |
1:11.40 |
+8.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Anna Öberg |
2006 |
Väsby Simsällskap |
+0.67 |
432 |
1:12.18 |
+9.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Lovisa Lindberg |
2007 |
Simklubben Neptun |
+0.76 |
429 |
1:12.36 |
+9.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Freja Löfgren |
2007 |
Stockholmspolisens IF Simföreni |
+0.54 |
414 |
1:13.21 |
+10.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Sara Wattad |
2006 |
Stockholmspolisens IF Simföreni |
+0.70 |
393 |
1:14.47 |
+11.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Miisa Järvinen |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.74 |
393 |
1:14.50 |
+11.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Sara Mathiesen Laskemoen |
2007 |
Lambertseter SK |
+0.50 |
359 |
1:16.76 |
+13.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Tilda Flodin |
2007 |
Väsby Simsällskap |
|
355 |
1:17.08 |
+14.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Nora Lehnert Ødemark |
2007 |
Lambertseter SK |
+0.61 |
355 |
1:17.09 |
+14.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Estelle Liljeblad |
2007 |
Åkersberga Simsällskap |
+0.55 |
325 |
1:19.32 |
+16.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Sofie Helgstrand |
2006 |
Älvsjö AIK Simförening |
+0.76 |
255 |
1:26.04 |
+23.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Pia Mørk |
2007 |
Lambertseter SK |
+0.70 |
235 |
1:28.40 |
+25.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Amelia Fricker |
2007 |
Ålands Simförening |
+0.79 |
153 |
1:41.88 |
+38.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2022-10-08 10:08:17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Fjärilsim Damer ABC A - Heat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Josefin Lindkvist |
1993 |
Simklubben Neptun |
+0.68 |
643 |
1:03.23 |
|
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Emilia Christiansen |
1999 |
Södertälje Simsällskap |
+0.68 |
638 |
1:03.39 |
+0.16 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Rebecca Mattsson |
1995 |
Simklubben Neptun |
+0.68 |
627 |
1:03.76 |
+0.53 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Maxine Egner |
2004 |
Väsby Simsällskap |
+0.74 |
606 |
1:04.48 |
+1.25 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Nadin Szeghalmi |
2005 |
Stockholmspolisens IF Simföreni |
+0.72 |
561 |
1:06.18 |
+2.95 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Tova Magnusson |
2002 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
+0.67 |
556 |
1:06.35 |
+3.12 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Nina Pavlovic Cano |
2004 |
Väsby Simsällskap |
+0.67 |
555 |
1:06.39 |
+3.16 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Alicia Söderlind |
2005 |
Tyresö Simsällskap |
+0.57 |
539 |
1:07.06 |
+3.83 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Ella Bolmstrand |
2004 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
538 |
1:07.12 |
+3.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Else Jomaa |
2004 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
+0.66 |
518 |
1:07.93 |
+4.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Isa Lundgren Sonnergren |
2004 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
+0.73 |
489 |
1:09.26 |
+6.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Lisa Uddeholt |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
481 |
1:09.66 |
+6.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Johanna Bagelius |
2004 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
+0.67 |
480 |
1:09.71 |
+6.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Cecilia Krans |
2005 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
+0.50 |
478 |
1:09.77 |
+6.54 |
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Matilda Ringbom |
2003 |
Tyresö Simsällskap |
+0.67 |
474 |
1:09.97 |
+6.74 |
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Elsa Lövquist |
2004 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
457 |
1:10.83 |
+7.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Isabel Teglöf |
2003 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
+0.64 |
450 |
1:11.21 |
+7.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Ida Nygren |
2004 |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
+0.72 |
315 |
1:20.21 |
+16.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2022-10-08 10:08:17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-10-08 12:00:51 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF |
|
|
|
|
|
|