Resultater for Hvidovre Medley Cup 4
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Friheden Idrætscenter |
Arrangør |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
23. apr 2022 to 23. apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 2, 4x50m Frisvømning Herrer - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Alder |
Klub |
|
|
FINA |
|
|
Tid |
Diff |
|
|
1 |
|
Asterix'erne |
12 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
|
|
|
|
2:23.31 |
|
|
|
|
|
|
|
Julius Steen |
2011 |
1143AE |
|
36.65 |
|
|
|
|
36.65 |
|
|
|
|
|
|
|
Willads Schou |
2011 |
1103AH |
|
36.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Felix Erlendsson |
2010 |
1037AE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Benjamin Rasmussen |
2011 |
1175AC |
|
2:23.31 |
|
|
|
|
2:23.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
HVSK K3 |
12 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2:28.61 |
+5.30 |
|
|
|
|
Benjamin K Olesen |
2011 |
1131AA |
|
34.18 |
|
|
|
|
34.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Storm Raagefelt |
2011 |
1137AA |
|
34.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oliver Demsitz |
2010 |
1015AG |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Louie Pohlentz |
2010 |
1025AL |
|
2:28.61 |
|
|
|
|
2:28.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
GSK cool drenge |
11 |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2:32.87 |
+9.56 |
|
|
|
|
Theo Lyngkilde |
2011 |
1149AH |
|
34.91 |
|
|
|
|
34.91 |
|
|
|
|
|
|
|
Daniel Lou |
2011 |
1159AG |
|
34.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alfred Stærke |
2013 |
1391AA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nikolaj Ikast Kjær Christensen |
2012 |
1237AD |
|
2:32.87 |
|
|
|
|
2:32.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
HVSK Drenge 1 |
11 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2:33.17 |
+9.86 |
|
|
|
|
Jacob Lund Rasmussen |
2012 |
1275AB |
|
37.70 |
|
|
|
|
37.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bjørn Hardahl |
2011 |
1121AD |
|
37.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Malthe Larsen |
2012 |
1277AB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bastian Sørensen |
2013 |
1355AB |
|
2:33.17 |
|
|
|
|
2:33.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Obelix'erne |
10 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
|
|
|
|
2:55.71 |
+32.40 |
|
|
|
|
Eskild Skovgren |
2013 |
1321AB |
|
43.61 |
|
|
|
|
43.61 |
|
|
|
|
|
|
|
Emil Larsen |
2012 |
1263AB |
|
43.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Samuel Christiansen |
2013 |
1325AB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Christoffer Nielsen |
2012 |
1203AD |
|
2:55.71 |
|
|
|
|
2:55.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Lyn hurtige laks |
11 |
Køge Svømmeklub |
|
|
|
|
|
3:06.25 |
+42.94 |
|
|
|
|
Lau Kjellerup |
2011 |
1153AC |
|
37.11 |
|
|
|
|
37.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Carl Ørum Jensen |
2012 |
1203AC |
|
37.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bertram Lyngby |
2012 |
1251AB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oscar Gøttrup Bagge |
2014 |
1429AA |
|
3:06.25 |
|
|
|
|
3:06.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Tsunami torskene |
11 |
Køge Svømmeklub |
|
|
|
|
|
3:12.91 |
+49.60 |
|
|
|
|
August Emil Madvig Jensen |
2011 |
1129AC |
|
38.38 |
|
|
|
|
38.38 |
|
|
|
|
|
|
|
Arthur Tuwel Jensen |
2011 |
1157AM |
|
38.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Marcus Buckflash Knudsen |
2013 |
1355AD |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lukas Norman |
2013 |
1371AA |
|
3:12.91 |
|
|
|
|
3:12.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
HVSK Drenge 2 |
11 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
3:20.06 |
+56.75 |
|
|
|
|
Benjamin Primiterra |
2011 |
1109AH |
|
43.76 |
|
|
|
|
43.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Marius Marconi Farre |
2013 |
1363AB |
|
43.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Buster Henriksen |
2012 |
1205AF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kenan Hüseynov |
2013 |
1381AA |
|
3:20.06 |
|
|
|
|
3:20.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Køge drenge 2 |
10 |
Køge Svømmeklub |
|
|
|
|
|
3:21.91 |
+58.60 |
|
|
|
|
Solbjørn Enevoldsen |
2012 |
1257AB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Theo Johannessen |
2012 |
1253AB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Valdemar Seehuusen |
2015 |
1521AA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Villads Hejl-Rasmussen |
2012 |
1285AD |
|
3:21.91 |
|
|
|
|
3:21.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
HVSK Drenge 3 |
10 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
3:54.06 |
+1:30.7 |
|
|
|
|
Benjamin Zimling |
2013 |
1367AB |
|
49.73 |
|
|
|
|
49.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kalle Nielsen |
2013 |
1379AA |
|
49.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anton Lajgaard Brix |
2012 |
1223AE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Victor Ringsborg Preisler |
2013 |
1377AA |
|
3:54.06 |
|
|
|
|
3:54.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 23-04-2022 11:36:02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23-04-2022 12:34.27 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|