Results for DM Langbane - Åben klasse 2022
Below are all results from the competition shown by session.
Torsdag kl. 09.30
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
DM langbane Åben klasse 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Nørresundby Idrætscenter |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Aalborg svømmekl |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
23. jun 2022 to 26. jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 5, 100m Brystsvømning Damer - Indledende |
|
|
ER |
1:04.35 |
|
|
|
Ruta Meilutyte |
1997 |
(LTU) |
Barcelona (ESP) |
29-07-2013 |
|
|
|
|
DR |
1:05.93 |
|
|
|
Rikke Møller Pedersen |
1989 |
Frem Odense |
Barcelona (ESP) |
30-07-2013 |
|
|
|
|
DJR |
1:08.61 |
|
|
|
Thea Blomsterberg |
2002 |
|
Budapest (HUN) |
22-08-2019 |
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Thea Blomsterberg |
2002 |
Swim Team Odense |
+0.69 |
818 |
1:08.56 |
|
|
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 1:07.34 |
(+1.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Josefine B. Pedersen |
1999 |
Svømmeklubben MK31 |
+0.74 |
773 |
1:09.87 |
+1.31 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 1:07.48 |
(+2.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Clara Rybak-Andersen |
2003 |
Gentofte Svømme Klub |
+0.79 |
751 |
1:10.54 |
+1.98 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 1:08.41 |
(+2.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Josephine Kruse |
2002 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
+0.65 |
731 |
1:11.18 |
+2.62 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 1:09.36 |
(+1.82) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Laure Barreau |
2002 |
France |
+0.70 |
710 |
1:11.88 |
+3.32 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 1:09.94 |
(+1.94) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Astrid Nielsen |
2002 |
Esbjerg Svømmeklub |
+0.65 |
682 |
1:12.85 |
+4.29 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 1:10.11 |
(+2.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Matilde Schrøder |
1996 |
Sigma Swim Allerød |
+0.78 |
680 |
1:12.91 |
+4.35 |
|
DI |
|
|
|
|
Entry time: 1:11.23 |
(+1.68) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Sara Damkjær Bartels |
2004 |
Gladsaxe Svømmeklub |
+0.68 |
673 |
1:13.15 |
+4.59 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 1:11.71 |
(+1.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Maria Bebe Hansen |
2004 |
Vejle Svømmeklub |
+0.77 |
666 |
1:13.43 |
+4.87 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 1:12.93 |
(+0.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Karoline Kjelstrup |
2006 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.74 |
655 |
1:13.82 |
+5.26 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 1:13.63 |
(+0.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Anna Munk Fuglsang |
2005 |
Svømmeklubben S 68 |
+0.71 |
647 |
1:14.13 |
+5.57 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 1:10.64 |
(+3.49) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Frederikke Mertins |
2000 |
Hvidovre Svømmeklub |
+0.67 |
646 |
1:14.16 |
+5.60 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 1:11.26 |
(+2.90) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Regitze Gaard |
2001 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.68 |
638 |
1:14.46 |
+5.90 |
|
DI |
|
|
|
|
Entry time: 1:09.67 |
(+4.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Emilie Nyegaard |
2001 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
+0.75 |
624 |
1:15.04 |
+6.48 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 1:11.84 |
(+3.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Ofelia Vejsager Nøddekær |
2005 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.75 |
617 |
1:15.29 |
+6.73 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 1:13.20 |
(+2.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Dicte Skov Forsberg |
2004 |
Viborg Svømme Klub |
+0.67 |
617 |
1:15.31 |
+6.75 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 1:13.51 |
(+1.80) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Olivia Hemmeløff |
2006 |
Ringe Svømme Klub |
+0.70 |
612 |
1:15.50 |
+6.94 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 1:12.22 |
(+3.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Ida Jensdottir Fremming |
2002 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
+0.70 |
611 |
1:15.54 |
+6.98 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 1:14.48 |
(+1.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Amalie Staghøj Andersen |
2004 |
Esbjerg Svømmeklub |
+0.65 |
608 |
1:15.66 |
+7.10 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.85 |
(+2.81) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Nikoline Biltoft-Jensen |
2001 |
Lyngby Svømmeklub |
+0.76 |
604 |
1:15.85 |
+7.29 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.19 |
(+1.66) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Sara Bundgaard |
2003 |
Svømmeklubben S 68 |
+0.75 |
603 |
1:15.87 |
+7.31 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.28 |
(+1.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Mia Steen Duus |
2001 |
Sigma Swim Birkerød |
+0.69 |
598 |
1:16.09 |
+7.53 |
|
DI |
|
|
|
|
Entry time: 1:13.53 |
(+2.56) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Amalie Kruse Enemærke |
2003 |
Herlev Svømning |
+0.73 |
593 |
1:16.32 |
+7.76 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.98 |
(+2.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Ella Korre Stenholt |
2003 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
590 |
1:16.45 |
+7.89 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.96 |
(-0.51) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Mathilda Hyldal Jung |
2004 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
+0.72 |
588 |
1:16.53 |
+7.97 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.25 |
(+4.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Mille Frydendahl |
2006 |
Sigma Swim Allerød |
+0.68 |
577 |
1:17.02 |
+8.46 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.97 |
(+5.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Caroline Haugland |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
+0.75 |
573 |
1:17.20 |
+8.64 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.33 |
(-0.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Mathilde Hager |
2001 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
+0.71 |
571 |
1:17.28 |
+8.72 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.69 |
(+3.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Josefine Zebitz |
2004 |
Gentofte Svømme Klub |
+0.67 |
564 |
1:17.60 |
+9.04 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.13 |
(+2.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Mathilde Thy Asmussen |
2004 |
Fredericia Svømmeklub |
+0.74 |
558 |
1:17.87 |
+9.31 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.75 |
(+2.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Eva Hjort |
2004 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
+0.68 |
557 |
1:17.90 |
+9.34 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.66 |
(+4.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=32 |
|
Nina Katrine N. Nissen |
2006 |
Lyngby Svømmeklub |
+0.72 |
557 |
1:17.92 |
+9.36 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.51 |
(+1.41) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=32 |
|
Mikkeline Steen Stokkebro |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.75 |
557 |
1:17.92 |
+9.36 |
|
DI |
|
|
|
|
Entry time: 1:12.52 |
(+5.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Julie Philip |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.67 |
556 |
1:17.98 |
+9.42 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.54 |
(+1.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Maya Amstrup Riis |
2007 |
Vest-Brøndby |
+0.68 |
555 |
1:17.99 |
+9.43 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.10 |
(+1.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Amalie Nielsen |
2003 |
GTI - Ishøj |
+0.77 |
553 |
1:18.11 |
+9.55 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.65 |
(+3.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Livia Weidick Frische |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.71 |
552 |
1:18.16 |
+9.60 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.68 |
(+2.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Nikoline R. Amstrup |
2005 |
Sigma Swim Birkerød |
+0.56 |
550 |
1:18.25 |
+9.69 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.68 |
(+2.57) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Johanne Weber |
2005 |
Helsingør Svømmeklub |
+0.72 |
546 |
1:18.46 |
+9.90 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.04 |
(+0.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Dagmar Boeck |
2004 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
+0.73 |
541 |
1:18.66 |
+10.10 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.03 |
(+4.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Mathilde Møller |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.73 |
530 |
1:19.24 |
+10.68 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.02 |
(+2.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Freja Krøjgaard Olesen |
2005 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
+0.60 |
529 |
1:19.29 |
+10.73 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.73 |
(+2.56) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Annika Frederiksen |
2007 |
GTI - Tune I.F. |
+0.80 |
522 |
1:19.60 |
+11.04 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.04 |
(+1.56) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Matilde Bager |
2005 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.81 |
520 |
1:19.73 |
+11.17 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.36 |
(+3.37) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Luanna Russo |
2006 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.89 |
512 |
1:20.12 |
+11.56 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.92 |
(+4.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Lara Ghizzaui |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
+0.75 |
498 |
1:20.89 |
+12.33 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.73 |
(+2.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Millie Møller |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
+0.70 |
479 |
1:21.92 |
+13.36 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.87 |
(+3.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Sarah Gudme |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
+0.74 |
479 |
1:21.95 |
+13.39 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.14 |
(+8.81) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 23-06-2022 12:06:52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23-06-2022 13:03.04 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Aalborg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|