Tulokset Limfjords Cup 2022
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Søndag
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
STRUER ENERGI PARK |
Arrangør |
Struer Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
29. jan 2022 to 30. jan 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 18, 100m Butterfly Herrer 12 og yngre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jonas Staghøj Andersen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
1:25.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jeppe Nyeboe Nørgaard |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
|
|
1:42.26 |
+16.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Bille Benjamin Drasbek |
2011 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdelin |
|
|
1:53.94 |
+28.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Egon Johan Dannesboe |
2011 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdelin |
|
|
1:54.61 |
+29.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Albert Pauli Andersen |
2010 |
Lyseng IF |
|
|
2:01.95 |
+36.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jakob Munk Barfod |
2010 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdelin |
|
|
2:12.70 |
+47.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ethan Clausen Skov |
2011 |
Aalborg Svømmeklub |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 30-01-2022 09:45:09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 18, 100m Butterfly Herrer 13-14 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Frederik Demant Sørensen |
2009 |
Aalborg Svømmeklub |
|
|
1:08.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Conrad Elsborg Gorecki |
2008 |
Frem Odense |
|
|
1:08.46 |
+0.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Noah Junior Grene |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
1:12.79 |
+4.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Edvin Smajic |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
|
|
1:12.93 |
+4.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Marcus Halle |
2009 |
Odder Svømmeklub |
|
|
1:14.37 |
+6.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Emil Asger Møller |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
1:19.31 |
+10.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Zakarias L. Bjørn |
2008 |
Ikast Svømmeklub |
|
|
1:21.52 |
+13.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Storm Sall Okkels |
2009 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdelin |
|
|
1:21.70 |
+13.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Albert Grove |
2009 |
Hjortshøj-Egå IF Svømmeafdelin |
|
|
1:21.83 |
+13.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Jakob Rickers |
2008 |
IHF Svømning |
|
|
1:22.05 |
+13.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Johannes Brixen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
|
|
1:26.50 |
+18.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Gisli Magnusson |
2008 |
Brædstrup Svømmeklub |
|
|
1:33.37 |
+25.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Malthe Petersen |
2008 |
Frem Odense |
|
|
1:34.12 |
+25.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Magnus Lindberg |
2008 |
Lyseng IF |
|
|
1:45.70 |
+37.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Toke Stagaard Witt Jørgensen |
2008 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdelin |
|
|
1:50.28 |
+41.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Christian Ekander |
2008 |
Hjortshøj-Egå IF Svømmeafdelin |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Søren B. Andersen |
2009 |
Aalborg Svømmeklub |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 30-01-2022 09:45:09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 18, 100m Butterfly Herrer 15-16 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Julian Vitus Pedersen |
2007 |
Frem Odense |
|
|
1:03.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Frederik Bak Mathiasen |
2006 |
Struer Svømmeklub |
|
|
1:05.27 |
+1.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lasse Hjorth Jørgensen |
2006 |
Herning Svømmeklub |
|
|
1:08.93 |
+5.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Kasper Lisberg |
2007 |
Odder Svømmeklub |
|
|
1:11.62 |
+7.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Mads Jeppesen |
2006 |
Herning Svømmeklub |
|
|
1:14.04 |
+10.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Sebastian Stilling |
2007 |
Holstebro Svømme Club |
|
|
1:14.33 |
+10.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Kristoffer S. Haue |
2006 |
Frem Odense |
|
|
1:14.51 |
+10.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Magne Andersen |
2007 |
Brædstrup Svømmeklub |
|
|
1:14.66 |
+10.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Marius Lund Bendixen |
2007 |
Skanderborg Svømmeklub |
|
|
1:15.40 |
+11.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Emil A. Larsen |
2007 |
Frem Odense |
|
|
1:16.39 |
+12.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Tobias Holt |
2006 |
Svømmeklubben Grindsted |
|
|
1:18.39 |
+14.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Jacob Taudorf |
2007 |
Skanderborg Svømmeklub |
|
|
1:21.33 |
+17.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Christian Lind Petersen |
2007 |
Frem Odense |
|
|
1:30.75 |
+26.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Patrick Gadeberg |
2007 |
Ikast Svømmeklub |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 30-01-2022 09:45:09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 18, 100m Butterfly Herrer 17 og ældre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Søren Winther Hald |
2005 |
Vejle Svømmeklub |
|
|
1:05.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Martin Lønstrup |
1993 |
Struer Svømmeklub |
|
|
1:18.19 |
+12.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
William Mikkelsen |
2004 |
Thisted Svømmeklub |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 30-01-2022 09:45:09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30-01-2022 09:45.13 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Struer Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|