Below are all results from the competition shown by session.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. Celjski pokal in 3. Razvojni pokal 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Celje |
Organizer: |
PK Neptun |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Jan 8, 2022 to Jan 8, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 6, 100m Breaststroke Women - Final |
|
|
Deklice |
1:10.82 |
|
|
|
Sara Mihalič |
2004 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/16/2017 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
1:16.81 |
|
|
|
Anja Jelesijevič |
2003 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/6/2014 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ina Sekne |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
464 |
1:20.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Minea Ðešević |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
426 |
1:22.84 |
+2.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ema Menoni |
2009 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
418 |
1:23.38 |
+2.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Taya Čanžek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
405 |
1:24.23 |
+3.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ariana Agrež |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
382 |
1:25.94 |
+5.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ana Margeta |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
381 |
1:25.96 |
+5.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Maša Camlek |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
371 |
1:26.75 |
+6.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Lara Pavlič |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
362 |
1:27.43 |
+6.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Zoja Mele |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
358 |
1:27.80 |
+7.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Ana Avbelj |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
348 |
1:28.60 |
+8.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Veronika Savernik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
343 |
1:29.05 |
+8.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Pika Babič |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
339 |
1:29.41 |
+8.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Sara Dobnik |
2009 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
338 |
1:29.47 |
+8.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Manca Dolenc |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
331 |
1:30.10 |
+9.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Eliana Hlastan |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
315 |
1:31.62 |
+11.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Zara Knez |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
312 |
1:31.93 |
+11.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Špela Liponik |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
304 |
1:32.69 |
+12.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Zala Valek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
293 |
1:33.84 |
+13.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Lui Uplaznik Sunarić |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
284 |
1:34.78 |
+14.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Meta Komelj |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
282 |
1:35.00 |
+14.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Tijana Šutić |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
282 |
1:35.04 |
+14.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Taja Pecelj |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
282 |
1:35.08 |
+14.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Klara Petrič |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
277 |
1:35.60 |
+15.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Anastasia Girina |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
277 |
1:35.61 |
+15.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Tia Mrkonjič |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
273 |
1:36.02 |
+15.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Alisa Potemina |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
271 |
1:36.36 |
+15.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Elina Bratina |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
268 |
1:36.61 |
+16.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Ela Klara Pulko |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
257 |
1:38.00 |
+17.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Eva Hvalec |
2009 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
255 |
1:38.22 |
+17.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Ajša Mlakar |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
254 |
1:38.43 |
+17.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Laura Podgoršek |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
246 |
1:39.41 |
+18.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Neža Gabor |
2009 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
246 |
1:39.42 |
+18.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Manja Ilc |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
|
243 |
1:39.89 |
+19.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Lara Kos |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
239 |
1:40.40 |
+19.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Tanja Čusak |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
227 |
1:42.12 |
+21.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Iza Kalšnik |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
226 |
1:42.29 |
+21.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Mia Kocijančič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
226 |
1:42.29 |
+21.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Nika Eržen |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
224 |
1:42.55 |
+22.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Taja Starc |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
|
224 |
1:42.64 |
+22.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Anika Setnikar |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
222 |
1:42.84 |
+22.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Merala Hadžiahmetović |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
221 |
1:43.06 |
+22.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Zala Črepinko |
2010 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
219 |
1:43.43 |
+22.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Špela Juvančič |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
218 |
1:43.46 |
+22.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Mia Jovanović |
2009 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
217 |
1:43.66 |
+23.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Lira Jančič |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
199 |
1:46.79 |
+26.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Sofija Peteršič |
2009 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
192 |
1:47.94 |
+27.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Sofia Lazell |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
192 |
1:48.08 |
+27.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Žanin Krušič |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
176 |
1:51.18 |
+30.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Kaja Hočevar |
2010 |
Plavalni klub Kamnik |
|
171 |
1:52.25 |
+31.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Justina Pika Lapuh |
2010 |
Plavalni klub Kamnik |
|
170 |
1:52.40 |
+31.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Pia Rebernik Kroflič |
2010 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
150 |
1:57.23 |
+36.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
|
Kaja Mužar |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
149 |
1:57.58 |
+37.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
|
Pija Pisar |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
145 |
1:58.54 |
+38.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
|
Ula Tinka Podlesnik |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
143 |
1:59.25 |
+38.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
|
Aneja Zamuda |
2009 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
132 |
2:02.22 |
+41.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
|
Ylljeta Hasani |
2010 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
120 |
2:06.22 |
+45.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
|
Katarina Strelec |
2010 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
118 |
2:06.81 |
+46.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Maja Kolarič |
2010 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Julija Puškarič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Eva Šušteršič |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Zoja Brina Žlindra |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Nuša Planinšec |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tijana Janković |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Siena Lehmann |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 1/8/2022 10:16:00 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-01-08 10:17:42 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|