Tulokset Sigma Allerød Open 2022
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Fredag
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
4. feb 2022 to 6. feb 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 6, 200m Medley Herrer 11 og yngre - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Storm Raagefelt |
2011 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
3:20.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
William Ole Lim Nielsen |
2011 |
Gentofte Svømme Klub |
|
|
4:01.15 |
+40.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 04-02-2022 19:05:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 6, 200m Medley Herrer 12 år - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Hugo Krage Lykke |
2010 |
Hørsholm Svømmeforening |
|
|
2:57.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Silas Argueta Andersen |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
3:00.66 |
+2.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Rasmus Kohave Sørensen |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
3:23.64 |
+25.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Hannibal Bjerregaard-Knudsen |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
|
|
3:24.09 |
+26.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Kasper Han Cai |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
|
|
3:29.17 |
+31.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Sebastian Mollerup |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
|
|
3:43.33 |
+45.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Luca Storm |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
|
|
3:49.08 |
+51.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Carl Emil Mainz Rode |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
|
|
3:50.89 |
+52.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Emil Klinge Vølund Tømmerho |
2010 |
GTI - Greve |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 En hånd i vending v 125m |
|
|
|
|
- |
|
Bjørn Olesen |
2010 |
GTI - Ishøj |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 7.1 v 125m |
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 04-02-2022 19:05:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 6, 200m Medley Herrer 13 år - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jeppe Bruun-Møller |
2009 |
Hørsholm Svømmeforening |
|
|
2:48.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Theodor Lindhardt Delbing |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
|
|
2:51.10 |
+3.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Marcus Albjerg |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
2:52.06 |
+4.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Liam Jonasen |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
|
2:53.02 |
+4.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Oliver Christensen |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
2:54.67 |
+6.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Storm Krogh Kaastrup |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
|
|
2:59.26 |
+11.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Mathias Ankjær Pedersen |
2009 |
GTI - Greve |
|
|
3:05.99 |
+17.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Kasper Granlund Thomsen |
2009 |
GTI - Greve |
|
|
3:10.86 |
+22.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Erik Gamborg-Nielsen |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
|
|
3:12.98 |
+24.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Jonas Frahm-Falkenberg |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
|
|
3:22.99 |
+34.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Jonas Szipli Pedersen |
2009 |
GTI - Greve |
|
|
3:25.29 |
+37.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Mikkel Olsen |
2009 |
GTI - Tune I.F. |
|
|
3:54.68 |
+1:06.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Semih Güven Karaibrahim |
2009 |
GTI - Greve |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 9.4 Finish of each stroke not in accordance with rules for the particular stroke 100m |
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 04-02-2022 19:05:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 6, 200m Medley Herrer 14 år - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lukas Højfeldt |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
|
|
2:44.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Emil Arnum Kofoed |
2008 |
Hørsholm Svømmeforening |
|
|
2:53.56 |
+9.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Raymi Noah Trevino Hansen |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
|
|
3:02.67 |
+18.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Clint Schrøder |
2008 |
GTI - Greve |
|
|
3:05.54 |
+21.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 04-02-2022 19:05:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-02-2022 19:06.08 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Sigma Swim Allerød |
|
|
|
|
|
|